Соціальні питання  
18.06.2018

ЗНО-2018: для тестів з 7 предметів визначено поріг“склав/не склав”

Визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів ЗНО з української мови і літератури, математики, біології, а також іноземних мов - англійської, німецької, французької та іспанської. Відповідне рішення прийняли члени експертної комісії при УЦОЯО сьогодні, 14 червня 2018 року, під час засідання у залі Колегії МОН.

За результатами обговорень комісія визначила такі порогові бали:

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного предмету, поріг “склав/не склав” подолали: з української мови і літератури 86 % вступників; з математики 81 %; з біології 92 %; з англійської мови 87 %; з німецької 82 %; з французької 86 %; з іспанської 88 %.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 15 червня 2018 року. Цього ж дня у розділі “Керівникам навчальних закладів” розмістять відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі ЗНО.

ЗНО вступна кампанія 2018

- українська мова і література - 23 тестові бали;
- математика –10 тестових балів;
- біологія – 22 тестові бали;
- англійська, німецька, французька та іспанська мови – 19 тестових балів

Важливо, що цьогоріч учасники тестування зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Вони будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 16 червня. 

Джерело