Соціальні питання  
31.07.2018

Поліграфічний комбінат «Україна» повністю ліквідував чергу на виготовлення паспортів

ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» повністю ліквідував чергу на виготовлення (персоналізацію) паспортів громадянина України та паспортів для виїзду за кордон.

Станом на 25 липня 2018 року комбінат виготовив, персоналізував та відвантажив до підрозділів Державної міграційної служби України всі паспорти громадянина України та паспорти громадянина України для виїзду за кордон, на оформлення та друк яких було отримано заяви від громадян.

Ліквідація черги стала можливою завдяки запровадженню роботи за принципом 24/7 у три зміни без вихідних днів. Комбінат також закупив додаткове обладнання для персоналізації бланків паспорта громадян України для виїзду за кордон - автоматичну систему з персоналізації паспортів, яка почала роботу у січні 2018 року.

Довідково:

ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» (належить до сфери управління Мінекономрозвитку) - єдиний виробник біометричних документів, які видаються в Україні. З початком дії безвізового режиму 11 червня 2017 року, комбінат персоналізував майже 5,8 млн паспортів громадянина України для виїзду за кордон, тобто на понад 60% більше ніж за період з січня 2015. 

Джерело