Актуальнi новини  
03.07.2023

ПАРУС – санкції знято! Справедливість відновлено!!!

З компаній, що розповсюджували програмні продукти ПАРУС, було ЗНЯТО САНКЦІЇ, які були накладені в 2017 році!!!

Ще в 2020 році було виправлено помилку щодо включення розповсюджувачів ПАРУСУ до санкційного списку. Відповідно до п.3 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року «Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», що введено в дію УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №184/2020 ВИКЛЮЧЕНО (ЗНЯТО САНКЦІЇ) товариства з обмеженою відповідальністю: «Парус-Спецпроект»,«Парус-2», «Парус-Впровадження», «Парус-Місто», «Парус-Прикарпаття», «Парус-Донбас», Центр інформаційних технологій «Парус-Единение», «Южний Парус», «Парус-Лев».
Оскільки застосування санкцій не передбачає «ПОМИЛКИ» і її виправлення неможливе іншим способом, крім судового оскарження, то на цьому етапі виключені були тільки ті юридичні особи, що подали позови до суду і таким чином оскаржили накладення на них санкцій. Як відомо, судовий процес є досить обтяжливим, затяжним та недешевим «задоволенням», з цієї причини, не всі розповсюджувачі своєчасно змогли оскаржити застосування до них санкцій в суді, але процес триває. Що стосується самої програми «Парус» - вона була і залишається українським софтом, розробленим в Україні, програмістами з Києва.
Ганебно, що цією ситуацією скористались конкуренти ПАРУСу, та замість того, щоб розвивати свої продукти та чесно конкурувати на ринку ІТ послуг, до цього часу продовжують розповсюджувати інформацію про «заборонений ПАРУС», залучати ЗМІ, та інтернет-товариства,  забуваючи про зняття санкцій та виключення розповсюджувачів ПАРУСу з санкційного списку!