Соціальні питання  
13.02.2018

Як зареєструвати дитину в системі електронного запису до ДНЗ

Покрокова інструкція для батьків.

Що потрібно для реєстрації?

- Комп’ютер або телефон з Інтернетом та браузером останньої версії

- Документи дитини

- Потрібно пройти реєстрацію та створити особистий кабінет в системі КИЇВ ІД 

Нова система знаходиться за адресою osvita.kievcity.gov.ua 

Заходимо на сторінку id.kyivcity.gov.ua. Тут потрібно створити свій особистий кабінет в системі КИЇВ ІД.

Нова система працює як частина єдиного порталу міських сервісів. Тому, щоб мати можливість користуватись усіма міськими сервісами, батьками потрібно створити єдиний обліковий запис киянина.

У формі Київ ІД реєструються тільки батьки! Будьте уважні з електронною поштою та номером телефону, які тут вказуєте. Саме на них потім будуть приходити сповіщення від системи

На цьому етапі нам знадобиться телефон, потрібно підтвердити номер телефону та електронну пошту. Не забутьте зазирнути в розділ «Спам», якщо ви довго не отримуєте листа, велика ймовірність, що він чекає на вас там.

Тепер заходимо в систему, вводимо електронну пошту та пароль, який щойно створили при реєстрації. Натискаємо «Далі» і потрапляємо на сторінку порталу дошкільної освіти. Поки у вас немає заявок, тому особистий кабінет пустий. Для того, щоб створити запис переходимо на головну сторінку.

Якщо ви зайдете в свій особистий кабінет, то маєте побачити вгорі свою електронну адресу – ваш логін. Ви можете створити декілька заявок в своєму кабінеті. Таким чином записи, наприклад, 3 дітей можна буде відслідковувати через один кабінет.

На сторінці "Усі заявки" ви можете побачити статус своєї заявки. Заявку можна знайти у пошуку за номером свідоцтва.

Статуси:

- "Заявку прийнято" - Ваша реєстрація пройшла успішно. Запис ще не перевірено модератором;

- "Підтверджена" - Заявка пройшла перевірку. Введені дані підтверджено;

- "Потребує додаткової перевірки" - Заявка з пільговою категорією, чи така, в яку вносили додаткові зміни;

- "Відхилено" - Заявка з неправильними даними.

Анкета:

Для дитини вказуємо лише ім'я.

Якщо вибираємо українське свідоцтво про народження, то в серії пишемо українську літеру «І», російську чи англійську версії система не приймає. Будьте уважні, система підказує вірний формат запису.

В полі "Реєстрація (населений пункт)" не потрібно вказувати повну адресу, лише населений пункт.

Якщо ви вже були зареєстровані у старій системі, то вкажіть номер ІД та дату реєстрації. Після підтвердження заявки, ваш запис займе місце в системі станом на дату реєстрації у старій системі Дані по старому запису можна дізнатись за контактами вказаними на сторінках don.kievcity.gov.ua та dnz.kiev.ua Якщо у вас немає можливості дізнатись цю інформацію, не хвилюйтесь. Головне – поставити позначку і при перевірці запису адімінстратор додасть всю інформацію з бази даних.  

Якщо ви маєте пільгову категорію, то після зазначення цього пункту при реєстрації, вам необхідно підтвердити її в РУО. Обовязково мати при собі оригінал документу, що надає пільгове місце.

Дітей тимчасово переміщених осіб забезпечують місцем в ДНЗ за направленням РУО.

Форма заповнена? Натискаємо «Зареєструвати» і ще раз уважно перевіряємо вказані дані. Якщо виявлено помилку, ви можете редагувати поле. Впевнені що помилок немає? Вітаю, вас зареєстровано! Тепер можна обрати садочки. 

Можете обирати будь яку кількість садочків. Для цього зручно використовувати спеціальні фільтри. 

Для того, щоб додати садок в свій запис, натисніть на кнопки обраних закладів. Для підтвердження списку обраних садочків – натисніть кнопку "Додати ДНЗ".

Бачимо, що садок з'явився в записі. Тут можете додавати та видаляти садки. Також з квітня місяця тут ви будете бачити Орієнтовний стан своєї заявки до обраних садочків. 

Черга рухається згідно кількості вільних місць у садочках. За наявності вільного місця система автоматично надсилає повідомлення- запрошення на пошту та телефон вказані при реєстрації.

Ви можете переглянути списки зарахованих дітей по групам, просто натиснувши на її назву. Всі заявки бажаючих відвідувати цей садок знаходяться тут. З квітня ви зможете побачити кількість дітей кожної вікової категорії.

Що робили далі? Якщо ви вже пройшли реєстрацію та налаштували свій обліковий запис:

- Чекаємо квітня та початку комплектації груп;

- Слідкуємо за оновленнями системи;

- Якщо маємо пільгу, то підтверджуємо документи в РУО;

- За необхідності вносимо зміни в запис;

- Чекаємо запрошення системи.

Як відбувається формування груп?

1. Керівник ДНЗ вказує кількість вільних місць на сторінці садочка в системі;

2. Система автоматично формує листи першим черговикам в списку цього ДНЗ;

3. Користувач отримує повідомлення від системи в особистому кабінеті (електронна пошта) та на телефон (смс); 

4. Ви маєте прийняти або відмовитись від пропозиції протягом 10-ти календарних днів (повторне нагадування за 3 дні до кінця строку). У разі ігнорування – профіль буде деактивовано. Система відправляє повідомлення наступному користувачу у списку.

5. Керівник ДНЗ бачить підтвердження заявки;

6. Батьки мають принести документи керівнику ДНЗ протягом 5-ти робочих днів (ще на 5 днів за необхідності можна подовжити строк передачі документів в особистому кабінеті);

7. Дитину зараховано, запис з'являється в списку групи в системі.