Соціальні питання  
18.01.2018

Які комунальні пільги надають учасникам бойових дій? Чи може бути надано додаткові знижки за рішенням органів місцевої влади?

   Відповідь: Ви маєте право на пільгову оплату за газ, електроенергію, опалення, квартплату та інші комунальні послуги у розмірі 75%. Звертаємо вашу увагу на те, що пільги надаються лише на суму, що не перевищує межі соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами. Все, що ви споживаєте понад встановлену норму, ви будете оплачувати за повною ціною.       

    Ще один важливий момент: пільгу надають на 21 кв. м площі на кожну особу, яка має право на знижку та постійно проживає в житловому приміщенні. За наявності сім’ї пільга поширюється на додаткові 10,5 кв. м. Тобто загальна площа, на яку поширюється пільга, — 31,5 кв. м. 

   Пільги надають незалежно від форми власності й виду житла. У разі оформлення пільги за фактичним місцем проживання подають довідку про ненадання пільги за місцем реєстрації.

   За рішенням органів місцевої влади, учасникам АТО можуть надавати додаткові знижки на оплату комунальних послуг. По додаткову інформацію треба звертатися безпосередньо в сільські, міські, обласні, районні ради за місцем проживання.

Джерело