МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
26.02.2018 N 290

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 березня 2018 р. за N 327/31779

Про внесення змін до наказу
Міністерства соціальної політики України
від 20 березня 2012 року N 1
50

Відповідно до пункту 8 Порядку перерахування органами Пенсійного фонду України або структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад коштів установам (закладам), у яких особи перебувають на повному державному утриманні, та їх використання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2004 року N 269 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року N 164) з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. У заголовку та пункті 1 наказу Міністерства соціальної політики України від 20 березня 2012 року N 150 "Про затвердження Переліку товарів, робіт та послуг, на закупівлю яких спрямовуються кошти, що підлягають перерахуванню Пенсійним фондом України та органами праці та соціального захисту населення установам, де особи перебувають на повному державному утриманні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 квітня 2012 року за N 516/20829 (зі змінами), слова "органами праці та соціального захисту населення" замінити словами "структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад".

2. Затвердити Зміни до Переліку товарів, робіт та послуг, на закупівлю яких спрямовуються кошти, що підлягають перерахуванню Пенсійним фондом України та органами праці та соціального захисту населення установам, де особи перебувають на повному державному утриманні, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 20 вересня 2012 року N 150, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09 квітня 2012 року за N 516/20829 (зі змінами), що додаються.

3. Управлінню у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг (Суліма О.В.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Чуркіну О.І.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр А. Рева

Затверджено
Наказ Міністерства соціальної політики України
26.02.2018 N 290

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 березня 2018 р. за N 327/31779

Зміни
до Переліку товарів, робіт та послуг, на закупівлю яких спрямовуються кошти,
що підлягають перерахуванню Пенсійним фондом України та органами праці
та соціального захисту населення установам,
де особи перебувають на повному державному утриманні

1. У заголовку:

слова "органами праці та соціального захисту населення" замінити словами "структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад";

2. У пункті 1:

абзац перший викласти в такій редакції:

"1. За КЕКВ 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар":";

абзац дев’ятий викласти в такій редакції:

"предмети та засоби особистої гігієни (зубна паста, зубна щітка, лезо, станки для гоління, піна (гель) для гоління, бальзам (гель) після гоління, мило, губки, шампунь, гребінець, туалетний папір, пральний порошок, мийні засоби);".

3. Пункт 2 після абзацу шостого доповнити новим абзацом такого змісту:

"підгузки для дітей та дорослих, гігієнічні прокладки для жінок.".

4. Абзац другий пункту 5 після слів "хлібобулочних виробів;" доповнити словом "хліборізки,".

Начальник Управління у справах людей похилого віку
та надання соціальних послуг О. Суліма