КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 07 лютого 2018 р. N 61
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів
України від 11 жовтня 2017 р. N 779

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. N 779 "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міським бюджетам мм. Дніпра, Житомира, Кам’янська, Києва, Кропивницького, Львова, Новограда-Волинського, Одеси, Харкова та Черкас на проведення робіт, пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс" на 2017 рік" (Офіційний вісник України, 2017 р., N 86, ст. 2606) зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 лютого 2018 р. N 61

Зміни,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2017 р. N 779

1. У постанові:

1) назву постанови викласти в такій редакції:

"Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам на проведення
робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування
центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг
соціального характеру, в форматі "Прозорий офіс"
;

2) пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі "Прозорий офіс", що додаються.".

2. У Порядку та умовах надання субвенції з державного бюджету міським бюджетам мм. Дніпра, Житомира, Кам’янська, Києва, Кропивницького, Львова, Новограда-Волинського, Одеси, Харкова та Черкас на проведення робіт, пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс" на 2017 рік, затверджених зазначеною постановою:

1) назву Порядку та умов викласти в такій редакції:

"Порядок та умови
надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на
проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням
функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому
числі послуг соціального характеру, в форматі "Прозорий офіс"
;

2) пункти 1 і 3 викласти в такій редакції:

"1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі "Прозорий офіс" (далі - субвенція).";

"3. Субвенція спрямовується місцевим бюджетам згідно з переліком міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі "Прозорий офіс", затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. N 736 "Деякі питання створення та забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі "Прозорий офіс" (Офіційний вісник України, 2017 р., N 88, ст. 2702), на будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт приміщень для центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі "Прозорий офіс" (далі - будівництво).";

3) доповнити Порядок та умови пунктом 24-1 такого змісту:

"24-1. Кошти субвенції розподіляються між місцевими бюджетами на підставі рішень, прийнятих відповідно до пунктів 16-24 цих Порядку та умов.".