ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
26.12.2017 N 334

Про затвердження Номенклатури продукції промисловості

Відповідно до статті 13 Закону України "Про державну статистику" та підпункту 4 пункту 4, пункту 9 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, з метою вдосконалення державних статистичних спостережень наказую:

1. Затвердити схвалену Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Державної служби статистики України Номенклатуру продукції промисловості (далі - НПП), що додається.

Номенклатура продукції промисловості для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

2. Увести в дію НПП, затверджену цим наказом, для проведення державних статистичних спостережень щодо виробництва промислової продукції за видами: річних - зі звіту за 2017 рік, місячних - зі звіту за січень 2018 року.

3. Департаменту статистики виробництва (Петренко І. С.):

1) направити до 01 січня 2018 року електронну версію НПП, затверджену цим наказом, головним управлінням статистики в областях та м. Києві;

2) здійснювати методологічне й організаційне керівництво щодо використання НПП, затвердженої цим наказом, при проведенні державних статистичних спостережень щодо виробництва промислової продукції за видами;

3) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) електронну версію НПП, затверджену цим наказом, для оприлюднення на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України.

4. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України електронної версії НПП, затвердженої цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2018 року наказ Державної служби статистики України від 17 грудня 2012 року N 520 "Про затвердження Номенклатури продукції промисловості (НПП)" (зі змінами).

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Жук І. М.

Головa І. Є. Вернер