МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
12.09.2017 N 772

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
03 жовтня 2017 р. за N 1224/31092

Про затвердження Порядку
забезпечення поліцейських одностроєм (у мирний час)

Відповідно до статті 20 Закону України "Про Національну поліцію", підпункту 59 пункту 4 Положення про Національну поліцію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року N 877, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року N 823 "Про однострій поліцейських" та з метою впорядкування забезпечення поліцейських одностроєм (у мирний час) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок забезпечення поліцейських одностроєм (у мирний час), що додається.

2. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС (Боднар В.Є.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Національної поліції України.

Міністр А.Б. Аваков

Затверджено
Наказ Міністерства
внутрішніх справ України
12.09.2017 N 772

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
03 жовтня 2017 р. за N 1224/31092

Порядок
забезпечення поліцейських одностроєм (у мирний час)

І. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає організацію забезпечення поліцейських одностроєм згідно з нормами належності однострою поліцейських (у мирний час).

2. У цьому Порядку терміни вживаються в таких значеннях:

однострій - загальна назва предметів одягу, головних уборів, взуття, білизни, спорядження та знаків розрізнення, що мають особливі відмінні ознаки (колір, конструкція, крій, фурнітура), зразки яких затверджуються Кабінетом Міністрів України. Однострій поділяється на предмети однострою особистого користування та предмети однострою, які використовуються як інвентарне майно. Предмети однострою особистого користування передаються в постійне особисте користування поліцейським безоплатно з одночасним списанням з балансу відповідного органу (закладу, установи) поліції на підставі належно оформленої роздавальної відомості на предмети однострою (додаток 1) та акта приймання-передачі за встановленою згідно із законодавством формою;

предмети однострою, що використовуються як інвентарне майно, - предмети однострою, які видаються у тимчасове особисте або колективне користування для виконання службових завдань, тренувань, навчань, занять тощо;

строк носіння (експлуатації) предметів однострою - час, установлений нормами належності, протягом якого предмет повинен носитися або перебувати в експлуатації.

3. Строк носіння (експлуатації) предметів однострою починає обчислюватися з дня фактичної видачі їх у користування (експлуатацію).

Час зберігання однострою на складі не зараховується до строку носіння (експлуатації).

На кожного поліцейського для здійснення контролю за станом забезпечення його предметами однострою згідно з нормами належності та за строками їх носіння (експлуатації) оформлюється арматурна картка (додаток 2). Облік предметів однострою в арматурній картці ведеться з дати призначення поліцейського на відповідну посаду згідно з наказом по особовому складу.

4. Забезпечення одностроєм у Національній поліції здійснюється підрозділами логістики та матеріально-технічного забезпечення або уповноваженими на це підрозділами, передбаченими організаційно-штатною структурою Національної поліції (далі - підрозділи забезпечення).

5. На підрозділи забезпечення покладаються:

1) визначення потреби в однострої.

Показники потреби у предметах однострою розраховуються підрозділами забезпечення на початок року під час підготовки пропозицій до проекту державного бюджету на наступний рік, а також за потреби. Розрахунок потреби в однострої здійснюється відповідно до штатної чисельності підрозділів, даних арматурних карток, норм належності, залишків майна на складах.

Замовлення підрозділами забезпечення майна для централізованого забезпечення здійснюється згідно з формами, які встановлюються структурним підрозділом апарату центрального органу управління Національної поліції України, на який покладено виконання завдань з питань управління державним майном, яке належить до сфери управління Національної поліції України (далі - ПУДМ). За достовірність складання відповідних форм і своєчасність подання замовлень відповідає керівник підрозділу забезпечення.

Узагальнення інформації про потребу в однострої, забезпечення яким здійснюється централізовано, покладено на ПУДМ;

2) організація придбання та отримання однострою.

Придбання предметів однострою здійснюється з дотриманням вимог законодавства України та відповідних нормативно-правових актів МВС, організаційно-розпорядчих актів Національної поліції України.

Однострій повинен відповідати вимогам, установленим нормативно-правовими актами, нормативно-технічною документацією, затвердженим зразкам та використовуватися для забезпечення поліцейських відповідно до установлених норм належності.

Однострій, який підлягає централізованому забезпеченню, отримується на підставі відповідного рішення керівництва Національної поліції з урахуванням вимог законодавства України;

3) проведення антропометричного обміру поліцейських для визначення відсоткового співвідношення типових фігур для замовлення однострою та встановлення осіб, антропометричні дані яких не відповідають розмірам готових предметів однострою, що виробляються підприємствами-постачальниками;

4) організація індивідуального пошиття однострою для поліцейських, які мають спеціальні звання вищого складу поліції, та поліцейських, антропометричні дані яких не відповідають розмірам готових предметів однострою, що виробляються підприємствами-постачальниками;

5) організація відпуску однострою поліцейським;

6) організація обліку, списання однострою.

Облік та списання однострою здійснюються в порядку, визначеному законодавством України;

7) організація зберігання однострою, обладнання приміщень для його зберігання, проведення своєчасного ремонту та хімічного чищення майна, здійснення клеймування;

8) звітування в установленому порядку щодо стану забезпечення поліцейських одностроєм.

ІІ. Забезпечення одностроєм особистого користування

1. Однострій особистого користування, який надходить до органів (закладів, установ) поліції, видається поліцейським згідно із затвердженими нормами належності та з урахуванням строків носіння (експлуатації), зазначених у них. Дострокова видача предметів однострою дозволяється тільки у випадках, передбачених цим Порядком.

2. Одностроєм особистого користування забезпечується поліцейський, який склав Присягу поліцейського, проходить службу на відповідних посадах у поліції, з дня присвоєння відповідного спеціального звання поліції до дня звільнення зі служби в поліції.

3. Однострій видається поліцейським безоплатно на майбутній термін служби та на строк, що передбачений нормами належності.

4. Предмети однострою, що належать до видачі поліцейським за декількома нормами, видаються за тією, строк носіння (експлуатації) за якою менший.

5. На складах органів (закладів, установ) поліції дозволяється утримувати запас однострою в межах 10 % від річної потреби для належного забезпечення поліцейських необхідними розмірами, своєчасного забезпечення одностроєм новоприйнятих поліцейських, а також для заміни предметів однострою у випадках, що передбачені цим Порядком.

6. Дозволяється здійснювати придбання однострою шляхом замовлення індивідуального пошиття для забезпечення поліцейських, які мають спеціальні звання вищого складу поліції, та поліцейських, антропометричні дані яких не відповідають розмірам готових предметів однострою, що виробляються підприємствами-постачальниками.

7. Не забезпечуються одностроєм поліцейські, які:

1) відряджені до інших органів державної влади, установ та організацій із залишенням на службі в поліції, але звільнені із займаної посади, - на період перебування їх у відрядженні;

2) перебувають у соціальній відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а в дозволених законодавством України випадках - шести років, - на період їх перебування в такій відпустці.

8. У разі присвоєння поліцейському чергового спеціального звання йому видаються погони відповідно до присвоєного спеціального звання для їх заміни на предметах однострою, строк носіння яких не закінчився.

9. У разі втрати чи пошкодження поліцейським предметів однострою особистого користування при виконанні ним службових обов’язків, що сталися не з вини поліцейського, дострокова видача (заміни) йому зазначених предметів однострою здійснюється за рішенням керівництва органу (закладу, установи) поліції на підставі висновку службового розслідування. Строки носіння (експлуатації) виданих на заміну предметів однострою обчислюються з дня видачі їх у користування (експлуатацію).

ІІІ. Забезпечення предметами однострою,
що використовуються як інвентарне майно

1. Видача предметів однострою, що використовуються як інвентарне майно (далі - інвентарне майно), здійснюється відповідно до норм належності. Строк носіння (експлуатації) предметів однострою, що використовуються як інвентарне майно, обчислюється з дня його фактичної видачі в користування (експлуатацію).

Інвентарне майно зі строком носіння (експлуатації) більше одного року, яке знаходиться в користуванні, обліковується також і за роками видачі.

2. Час зберігання інвентарного майна на складі не зараховується до строку носіння (експлуатації).

3. Інвентарне майно видається для носіння (експлуатації) на час проведення навчань, занять, тренувань, виконання інших службових завдань. Одразу після закінчення зазначених заходів, виконання службових завдань інвентарне майно здається на склад у належному стані.

Особа, яка отримувала інвентарне майно, відповідає за його своєчасне повернення. Контроль за своєчасним поверненням інвентарного майна здійснює безпосередній керівник цієї особи.

4. За дотримання правил, порядку та строків носіння (експлуатації) інвентарного майна відповідає особа, яка отримала його у безпосереднє користування або для організації колективного користування. Вартість втраченого або пошкодженого інвентарного майна відшкодовується особою згідно з вимогами законодавства України після встановлення вини особи за результатами службового розслідування.

У разі втрати чи пошкодження інвентарного майна рішення щодо його списання чи відновлення приймається на підставі висновку службового розслідування.

Забороняється використання інвентарного майна для цілей, не пов’язаних із проведенням навчань, занять, тренувань, виконання службових завдань.

5. Після закінчення встановлених строків носіння (експлуатації) інвентарне майно здається на склад.

6. Закінчення встановлених строків носіння (експлуатації) інвентарного майна не є підставою для його списання, якщо воно за своїми якостями після або без ремонту придатне до подальшого використання за призначенням.

7. Інвентарне майно за своїм якісним станом поділяється на три категорії:

перша категорія - нове інвентарне майно;

друга категорія - інвентарне майно, що перебуває в користуванні; інвентарне майно, яке перебувало в користуванні і повернуто для зберігання на склад; інвентарне майно із закінченим терміном експлуатації, але придатне до подальшого використання за призначенням після або без ремонту;

третя категорія - інвентарне майно, яке непридатне до подальшого використання за призначенням (утиль) та яке підлягає списанню у встановленому законодавством України порядку.

8. Для перевірки якісного стану інвентарного майна, строк носіння (експлуатації) якого закінчився, для визначення можливості його подальшого використання наказом керівника органу (закладу, установи) поліції утворюється комісія з вибракування однострою (далі - комісія). До складу комісії включаються працівники фінансового підрозділу та підрозділу забезпечення. Очолює комісію заступник керівника органу (закладу, установи) поліції.

9. Вибракування проводиться в міру накопичення інвентарного майна, але не рідше одного разу на рік.

10. За результатами роботи комісії складається сортувальний акт (додаток 3) в одному примірнику, який зберігається на складі до повного зносу інвентарного майна та його списання. Комісія після всебічного огляду та перерахування інвентарного майна в сортувальному акті зазначає інформацію про кількість предметів, придатних для використання без ремонту, придатних для використання після ремонту, непридатних для використання, що підлягають списанню. Підписаний головою і членами комісії сортувальний акт затверджується керівником органу (закладу, установи) поліції.

11. Ремонт придатного для використання інвентарного майна організовується підрозділами забезпечення в межах виділеного фінансування на зазначені цілі. У книзі обліку предметів однострою, які використовуються як інвентарне майно, за місяцями (роками) видачі (додаток 4) в графі 1 зазначається особа, яку визначено для здійснення ремонту, та робиться помітка "в ремонт". Здане в ремонт інвентарне майно з обліку не списується. Час його перебування в ремонті до строку носіння (експлуатації) не зараховується.

12. Непридатне для використання інвентарне майно, що підлягає списанню (вибракувані предмети однострою), до його списання зберігається в окремому приміщенні складу органу (закладу, установи) поліції.

13. Списання інвентарного майна здійснюється в установленому законодавством України порядку.

14. Інвентарне майно клеймується шляхом зазначення на ньому інвентарного номера у місцях нанесення клейм на предмети однострою (додаток 5). За організацію правильного та своєчасного клеймування відповідає керівник підрозділу забезпечення.

15. На текстильних, шкіряних та хутряних виробах клейма ставляться фарбою; на трикотажних виробах та предметах, які мають ворсисту поверхню, - на тканинних етикетках, які пришиваються до предметів однострою із внутрішнього боку.

Для клеймування інвентарного майна використовуються фарби чорного або білого кольору промислового виробництва або друкарські. Застосування для клеймування майна розчину хлорного вапна забороняється.

ІV. Облік однострою

1. Основними завданнями обліку є контроль за збереженням однострою та використанням його за призначенням, а також отримання достовірних даних про наявність, рух, якісний стан однострою та заходи щодо забезпечення ним органів (закладів, установ) поліції, а також поліцейських.

2. Однострій, який знаходиться в органах (закладах, установах) поліції, підлягає обов’язковому обліку. Облік здійснюється шляхом оформлення відповідних документів, правильного та своєчасного занесення записів до книг, карток та інших облікових документів усіх операцій з руху та змін якісного стану предметів однострою.

3. Книги та інші документи з обліку однострою оформлюються та ведуться згідно з вимогами цього Порядку і зберігаються відповідно до вимог законодавства України.

Впровадження облікових документів невстановленої форми заборонено.

4. Усі документи, що утворюються в підрозділах забезпечення при здійсненні операцій з руху предметів однострою та відображенні його якісного стану, обліковуються в книзі обліку документів (додаток 6).

5. У підрозділах забезпечення предмети однострою обліковуються в книзі обліку матеріальних цінностей (додаток 7) за одиницями обліку, кількістю та вартістю. Записи здійснюються на підставі прибутково-видаткових документів (актів, накладних тощо), що оформлені відповідно до правил бухгалтерського обліку, та повинні відображати наявність майна в органі (закладі, установі) поліції на кожен день.

6. У книгах обліку для кожного предмета відводиться одна чи декілька сторінок. Початкові записи про залишки предметів однострою здійснюються на підставі відповідних даних попередніх книг, а також актів інвентаризації, приймання-передачі матеріальних цінностей.

7. Усі записи в облікових документах здійснюються чорнилами чорного або темно-синього кольору, розбірливо, без виправлень чи підчисток.

Запис, виконаний помилково, закреслюється по діагоналі так, щоб можна було розібрати зміст закресленого. Над або поряд із закресленням робиться правильний напис, що завіряється підписом особи, яка веде облік.

8. У книзі обліку матеріальних цінностей на кінець року, а також при інвентаризації та заміні матеріально відповідальної особи виводяться залишки предметів однострою.

Книгу обліку матеріальних цінностей ведуть до повного її використання.

Книги обліку нумеруються, прошнуровуються, скріплюються печаткою, підписуються керівником підрозділу забезпечення та реєструються згідно з вимогами діловодства.

9. Інвентарне майно, що перебуває в користуванні, обліковується за кількістю та місяцями (роками) видачі в експлуатацію в книзі обліку предметів однострою, які використовуються як інвентарне майно, за місяцями (роками) видачі.

10. У підрозділах забезпечення призначається відповідальна посадова особа для ведення арматурних карток та інших документів, що складаються на підставі даних арматурних карток (атестат на предмети однострою (додаток 8) тощо). Такою особою не може бути матеріально відповідальна особа, яка відповідає за зберігання предметів однострою.

11. Підставою для оформлення арматурної картки є наказ про призначення на посаду в орган (заклад, установу) поліції, а на поліцейського, якого переведено з іншого органу (закладу, установи) поліції, крім того, - атестат на предмети однострою.

У разі відсутності атестата на предмети однострою робиться запит до попереднього місця служби поліцейського. До отримання атестата на предмети однострою забезпечення поліцейського одностроєм за новим місцем служби не здійснюється.

У разі переведення поліцейського до органу (закладу, установи) поліції та/або у випадках, коли забезпечення поліцейських здійснюється за іншою нормою належності, оформлюється нова арматурна картка, якій присвоюється номер первинної картки та через дріб вказується її порядковий номер (наприклад, N/1, N/2 тощо, де N - номер первинної картки).

Оформлена арматурна картка засвідчується підписом керівника підрозділу забезпечення.

12. Арматурні картки обліковуються в реєстрі арматурних карток (додаток 9).

Реєстр арматурних карток нумерується, прошнуровується, скріплюється печаткою, підписується керівником підрозділу забезпечення та реєструється згідно з вимогами діловодства.

13. Поліцейському при переведенні до іншого місця служби або у зв’язку із зарахуванням на денну форму навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, оформлюється атестат на предмети однострою у двох примірниках. Перший примірник отримується поліцейським особисто під підпис та є підставою для забезпечення одностроєм за новим місцем служби, другий примірник зберігається в підрозділі, що видав атестат на предмети однострою.

14. Атестат на предмети однострою поліцейського, який вибуває з органу (закладу, установи) поліції, реєструється у книзі обліку атестатів на предмети однострою поліцейських, які вибули до іншого органу (закладу, установи) поліції (додаток 10).

15. Атестат на предмети однострою поліцейського, який прибуває/ вибуває до/з органу (закладу, установи) поліції, реєструється у книзі обліку атестатів на предмети однострою поліцейських, які прибули з інших органів (закладів, установ) поліції (додаток 11).

16. Для видачі однострою поліцейським на підставі облікових даних арматурних карток оформлюється роздавальна відомість на предмети однострою в одному примірнику. З метою уникнення безпідставної видачі предметів однострою зазначений у роздавальній відомості на предмети однострою список поліцейських перевіряється посадовою особою підрозділу кадрового забезпечення.

Роздавальна відомість на предмети однострою вважається виконаною, якщо згідно з нею здійснено видачу предметів однострою вказаним у ній поліцейським повністю або частково відповідно до зазначеної кількості, її підписано всіма передбаченими посадовими особами, а дані про видачу занесено до арматурних карток поліцейських, яким було видано предмети однострою. Виконана роздавальна відомість на предмети однострою має бути передана до підрозділу фінансового забезпечення органу (закладу, установи) поліції в строк не більше 30 днів з моменту здійснення в ній первинного запису про видачу предметів однострою поліцейським.

Виконана роздавальна відомість на предмети однострою є підставою для складання акта приймання-передачі однострою для подальшого списання з балансу органу (закладу, установи) поліції (крім предметів однострою, які використовуються як інвентарне майно відповідно до норм належності). В акті приймання-передачі за необхідності зазначається зведена інформація з однієї або декількох роздавальних відомостей на предмети однострою з посиланням на тотожну інформацію, що відображена в роздавальній(их) відомості(ях) на предмети однострою.

17. Однострій, що знаходиться на складі, обліковується матеріально відповідальною особою в книзі складського обліку майна (додаток 12), дані якої повинні відображати наявність предметів однострою на складі на кожен день.

Приймання предметів однострою, що надійшли на склад, здійснюється за відповідними прибутковими документами (накладні, рахунки, акти тощо). Надалі для здійснення відпуску однострою зі складу складається акт введення в експлуатацію однострою відповідно до законодавства.

Відпуск предметів однострою зі складу для забезпечення поліцейського відповідно до норм належності в межах одного органу (закладу, установи) поліції здійснюється за роздавальною відомістю на предмети однострою.

Передача предметів однострою з балансу одного органу (закладу, установи) поліції до іншого здійснюється в установленому порядку відповідно до вимог законодавства.

18. Прибутково-видаткові документи виконуються, проводяться за обліком складу та передаються в установленому порядку до підрозділу фінансового забезпечення органу (закладу, установи) поліції протягом трьох днів після отримання-видачі предметів однострою (за винятком роздавальної відомості).

19. Не рідше одного разу на квартал дані книги складського обліку майна звіряються з даними книги обліку матеріальних цінностей, про що у цих книгах ставиться відповідна позначка, що завіряється підписами осіб, які проводили звірку облікових даних.

20. Керівник підрозділу забезпечення та/або його заступники повинні систематично, але не рідше двох разів на рік здійснювати контроль за правильністю організації та ведення обліку однострою у підрозділі, своєчасністю оформлення облікових документів та їх належним зберіганням.

Директор Департаменту формування політики
щодо підконтрольних Міністрові органів влади
та моніторингу МВС В.Є. Боднар

Додаток 1
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 2 розділу І)

Роздавальна відомість
на предмети однострою

Роздавальна відомість на предмети однострою (Додаток 1) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 2
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 3 розділу І)

Арматурна картка

Арматурна картка (Додаток 2) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 3
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 10 розділу ІІІ)

Сортувальний акт

Сортувальний акт (Додаток 3) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 4
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 11 розділу ІІІ)

Книга
обліку предметів однострою, які використовуються як
інвентарне майно, за місяцями (роками) видачі

Книга обліку предметів однострою, які використовуються як інвентарне майно, за місяцями (роками) видачі (Додаток 4) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 5
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 14 розділу ІІІ)

Місця
нанесення клейм на предмети однострою

Назва майна  Місце нанесення клейма 
Кашкети зимові, шапки-вушанки, кашкети, кепі, берети  На підкладці денця 
Пальта, куртки, плащі, кітелі  На підкладці лівої пілочки на відстані 3-5 см від нижнього краю 
Фуфайки, майки  На спинці з вивороту на відстані 10 см від нижнього краю 
Сорочки  На лівій пілочці з вивороту на відстані 3-5 см від нижнього краю 
Брюки, кальсони  На поясі зліва 
Плащ-накидки  На лівій пілочці на відстані 10-15 см від бокового шва 
Галстуки  У нижній частині з внутрішнього боку 
Простирадла  На двох протилежних по діагоналі кутах 
Ковдри, рушники, матраци, подушки  На одному з кутів предмета 
Наволочки верхні  На одному з кутів вивороту 
Намети  Над входом - з вивороту; на стінках - на одному з кутів 
Комбінезони, халати  На лівому борті з вивороту 
Черевики  На внутрішньому боці на відстані 1 см від верхнього краю 
Ремені поясні, спорядження  Посередині з внутрішнього боку 
Сумки всіх зразків (видів)  На клапані зсередини 
Брезенти  На одному з кутів 
Рукавиці  На верхній частині з внутрішнього боку 

Додаток 6
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 4 розділу ІV)

Книга
обліку документів

Книга обліку документів (Додаток 6) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 7
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 5 розділу ІV)

Книга
обліку матеріальних цінностей

Книга обліку матеріальних цінностей (Додаток 7) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 8
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 10 розділу ІV)

Атестат
на предмети однострою

Атестат на предмети однострою (Додаток 8) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 9
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 12 розділу ІV)

Реєстр
арматурних карток

Реєстр арматурних карток (Додаток 9) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 10
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 14 розділу ІV)

Книга
обліку атестатів на предмети однострою поліцейських, які
вибули до іншого органу (закладу, установи) поліції

Книга обліку атестатів на предмети однострою поліцейських, які вибули до іншого органу (закладу, установи) поліції (Додаток 10) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 11
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 15 розділу ІV)

Книга
обліку атестатів на предмети однострою поліцейських, які
прибули з інших органів (закладів, установ) поліції

Книга обліку атестатів на предмети однострою поліцейських, які прибули з інших органів (закладів, установ) поліції (Додаток 11) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 12
до Порядку забезпечення
поліцейських одностроєм (у мирний час)
(пункт 17 розділу ІV)

Книга
складського обліку майна

Книга складського обліку майна (Додаток 12) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".