ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
17.07.2017 N 172

Про затвердження форм
державних статистичних спостережень
щодо стану ділової активності підприємств

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження щодо стану ділової активності підприємств наказую:

1. Затвердити та ввести у дію з 01 січня 2018 року форми державних статистичних спостережень, що додаються:

1) N 2К-П (квартальна) "Обстеження ділової активності промислового підприємства";

Форма N 2К-П (квартальна) "Обстеження ділової активності промислового підприємства" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

2) N 2К-П інв (два рази на рік) "Обстеження ділової активності промислового підприємства (інвестиції)";

Форма N 2К-П інв (два рази на рік) "Обстеження ділової активності промислового підприємства (інвестиції)" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

3) N 2К-С (квартальна) "Обстеження ділової активності сільськогосподарського підприємства";

Форма N 2К-С (квартальна) "Обстеження ділової активності сільськогосподарського підприємства" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

4) N 2К-Б (квартальна) "Обстеження ділової активності будівельного підприємства";

Форма N 2К-Б (квартальна) "Обстеження ділової активності будівельного підприємства" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

5) N 2К-Т (квартальна) "Обстеження ділової активності підприємства оптової та роздрібної торгівлі, з ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів";

Форма N 2К-Т (квартальна) "Обстеження ділової активності підприємства оптової та роздрібної торгівлі, з ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

6) N 2К-СП (квартальна) "Обстеження ділової активності підприємства сфери послуг".

Форма N 2К-СП (квартальна) "Обстеження ділової активності підприємства сфери послуг" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

2. Поширити форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом, на юридичних осіб.

3. Департаменту структурної статистики та статистики фінансів підприємств (Кузнєцова М. С.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2018 року наказ Держстату від 29 жовтня 2014 року N 319 "Про затвердження анкет обстежень ділової активності підприємств" (зі змінами).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова І. Є. Вернер