АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО
ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ
20.03.2017 N 180

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 квітня 2017 р. за N 485/30353

Про затвердження Порядку
передачі майна Державної служби спеціального
зв’язку та захисту інформації України до підприємств, установ або
організацій для проведення ремонту, освоєння ремонту,
розроблення, модернізації, виробництва, дослідження
технічного стану, спеціальних перевірок і зберігання

Відповідно до вимог частини другої статті 3 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України", Положення про порядок обліку, зберігання, списання та використання військового майна у Збройних Силах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року N 1225 (із змінами), та з метою визначення основних засад та єдиного механізму передачі майна Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України для виконання робіт і зберігання НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок передачі майна Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України до підприємств, установ або організацій для проведення ремонту, освоєння ремонту, розроблення, модернізації, виробництва, дослідження технічного стану, спеціальних перевірок і зберігання, що додається.

2. Департаменту логістики Адміністрації Держспецзв’язку забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби генерал-майор
Держспецзв’язку Л.О. Євдоченко

Затверджено
Наказ Адміністрації
Державної служби спеціального
зв’язку та захисту інформації
України
20.03.2017 N 180

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 квітня 2017 р. за N 485/30353

Порядок
передачі майна Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації
України до підприємств, установ або організацій для проведення
ремонту, освоєння ремонту, розроблення, модернізації, виробництва,
дослідження технічного стану, спеціальних перевірок і зберігання

1. Цей Порядок визначає основні засади та єдиний механізм передачі майна Держспецзв’язку (крім будівель (споруд), будівельних матеріалів та лікарських засобів) від Адміністрації Держспецзв’язку, а також територіальних органів Адміністрації Держспецзв’язку, територіальних підрозділів Держспецзв’язку, Головного управління та підрозділів урядового фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку, закладів, установ і організацій Держспецзв’язку (далі - підрозділи Держспецзв’язку) до підприємств, установ або організацій для проведення ремонту, освоєння ремонту, розроблення, модернізації, виробництва, дослідження технічного стану, спеціальних перевірок (далі - виконання робіт) і зберігання.

2. Майно Держспецзв’язку може бути передане підприємствам, установам або організаціям для виконання робіт і зберігання на договірних засадах із дотриманням вимог законодавства щодо забезпечення охорони державної таємниці та захисту іншої інформації з обмеженим доступом під час поводження з майном Держспецзв’язку, що містить інформацію з обмеженим доступом.

3. Рішення про передачу майна Держспецзв’язку до підприємств, установ або організацій для виконання робіт приймається Головою Держспецзв’язку (керівником підрозділу Держспецзв’язку).

Рішення про передачу майна Держспецзв’язку до підприємств, установ або організацій для зберігання приймається Головою Держспецзв’язку.

4. Усі операції щодо передачі майна для виконання робіт і зберігання проводяться на підставі договорів, укладених між Адміністрацією Держспецзв’язку (підрозділом Держспецзв’язку) та підприємством, установою або організацією.

5. При передачі майна до підприємства, установи або організації для виконання робіт і зберігання Адміністрацією Держспецзв’язку (підрозділом Держспецзв’язку) складається акт приймання-передачі майна у двох примірниках за формами, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 13 вересня 2016 року N 818 "Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07 жовтня 2016 року за N 1336/29466, та наказом Державного казначейства України від 18 грудня 2000 року N 130 "Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2000 року за N 962/5183.

Акти приймання-передачі підписуються членами постійно діючої комісії Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділу Держспецзв’язку), яка(ий) передає майно Держспецзв’язку, та особами, уповноваженими підприємством, установою або організацією приймати таке майно Держспецзв’язку для виконання робіт або зберігання, і затверджуються Головою Держспецзв’язку (керівником підрозділу Держспецзв’язку).

Один примірник акта приймання-передачі залишається в Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділі Держспецзв’язку), другий - передається підприємству, установі або організації.

6. З майном Держспецзв’язку, що передається до підприємства, установи або організації, надсилаються такі документи (за наявності):

формуляр (паспорт) на майно Держспецзв’язку;

комплектувальна(ні) відомість (відомості) на майно Держспецзв’язку або інший(і) документ(и), який(і) затверджує(ють) комплектацію майна Держспецзв’язку запасними частинами, інструментом та іншим майном.

7. Майно зберігається з дотриманням вимог, передбачених документацією заводів-виробників. Умови зберігання цього майна мають забезпечувати збереження його належного якісного (технічного) стану, унеможливлювати втрати та відповідати вимогам вибухопожежобезпеки.

Порядок зберігання, використання і технічного обслуговування майна визначається Положенням про порядок обліку, зберігання, списання та використання військового майна у Збройних Силах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року N 1225, нормативно-правовими актами і нормативними документами Адміністрації Держспецзв’язку та документацією заводів-виробників.

8. Майно Держспецзв’язку, яке передано до підприємства, установи або організації для виконання робіт або зберігання, обліковується на балансових рахунках Держспецзв’язку і підлягає обов’язковій перевірці та своєчасному проведенню інвентаризації.

9. Підприємство, установа або організація повертає майно Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділу Держспецзв’язку) у разі закінчення строку дії договору та/або у разі пред’явлення Адміністрацією Держспецзв’язку (підрозділом Держспецзв’язку) вимоги про повернення майна достроково з оформленням відповідних актів приймання-передачі.

10. Повернення майна Держспецзв’язку оформляється відповідними актами приймання-передачі у порядку, передбаченому пунктом 5 цього Порядку.

Акти приймання-передачі, формуляри (паспорти) та комплектувальні відомості на майно, заповнені представником підприємства, установи або організації, передаються уповноваженому представнику Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділу Держспецзв’язку) разом з переданим майном.

Один примірник акта приймання-передачі залишається на підприємстві, в установі або організації, другий - передається Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділу Держспецзв’язку).

Директор Департаменту логістики
Адміністрації Держспецзв’язку В.М. Мокренко