Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 15 квітня 2015 р. N 207
Київ

Про затвердження Порядку
фінансового забезпечення діяльності
військово-цивільних адміністрацій

(Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 21 від 18.01.20
17)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок фінансового забезпечення діяльності військово-цивільних адміністрацій, що додається.

Прем'єр-міністр України А.ЯЦЕНЮК

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 квітня 2015 р. N 207

Порядок
фінансового забезпечення діяльності
військово-цивільних адміністрацій

1. Цей Порядок визначає механізм фінансування військово-цивільних адміністрацій, зокрема оплати праці їх працівників та грошового забезпечення військовослужбовців військових формувань, утворених відповідно до закону, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, поліцейських, які відряджаються до них в установленому законодавством порядку.

(Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 21 від 18.01.2017)

2. Фінансування здійснюється:

1) військово-цивільних адміністрацій населених пунктів - за рахунок коштів місцевого бюджету населеного пункту, в якому утворено військово-цивільну адміністрацію;

2) обласних та районних військово-цивільних адміністрацій - за рахунок коштів державного та відповідного місцевого бюджету.

3. Кошти обласних та районних бюджетів для здійснення обласними та районними військово-цивільними адміністраціями повноважень обласних та районних рад передбачаються шляхом встановлення бюджетних призначень у таких бюджетах в обсягах, що не перевищують відповідні бюджетні призначення на попередній бюджетний період, за окремим кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів у вигляді субвенції з місцевого бюджету розпоряднику коштів державного бюджету.

Головний розпорядник коштів місцевого бюджету згідно з бюджетними призначеннями перераховує кошти розпоряднику коштів державного бюджету на окремий спеціальний реєстраційний рахунок, відкритий в установленому порядку в органі Казначейства за місцем обслуговування розпорядника бюджетних коштів.

4. Розмір заробітної плати працівників обласних та районних військово-цивільних адміністрацій визначається згідно з умовами оплати праці, встановленими для відповідних працівників районної та обласної держадміністрацій, а працівників військово-цивільних адміністрацій населених пунктів - умовами оплати праці, встановленими для працівників відповідних органів місцевого самоврядування.

Військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським, відрядженим до військово-цивільних адміністрацій, виплачується грошове забезпечення виходячи з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, інші щомісячні види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразові додаткові види грошового забезпечення в порядку та розмірах, установлених нормативно-правовими актами для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських, за останньою посадою, займаною перед відрядженням. У разі безпосередньої участі військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду грошове забезпечення виплачується в розмірах, що обчислюються з урахуванням винагороди, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. N 18 "Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських" (Офіційний вісник України, 2016 р., N 6, ст. 316, N 10, ст. 447).

(Абзац другий пункту 4 в редакції Постанови КМ N 21 від 18.01.2017)

Виплата грошового забезпечення проводиться за рахунок коштів військово-цивільних адміністрацій, до яких відряджені військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу.

Рішення про виплату премії та конкретний розмір винагороди за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським, відрядженим до обласних та районних військово-цивільних адміністрацій, приймається керівником відповідної обласної військово-цивільної адміністрації; керівнику обласної військово-цивільної адміністрації - керівником Антитерористичного центру при СБУ.

(Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 21 від 18.01.2017)

5. Структура і штатний розпис військово-цивільних адміністрацій населених пунктів затверджуються керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки за поданням керівника відповідної військово-цивільної адміністрації.

Кошториси, плани асигнувань військово-цивільних адміністрацій населених пунктів затверджуються керівником обласної військово-цивільної адміністрації за погодженням з її фінансовим структурним підрозділом.

Кошториси, плани асигнувань та штатні розписи обласних та районних військово-цивільних адміністрацій затверджуються:

апаратів обласних військово-цивільних адміністрацій - керівником відповідної адміністрації за погодженням з Мінфіном;

структурних підрозділів обласних військово-цивільних адміністрацій, апаратів районних військово-цивільних адміністрацій - керівником обласної військово-цивільної адміністрації за погодженням з її фінансовим структурним підрозділом;

структурних підрозділів районних військово-цивільних адміністрацій - керівником відповідної адміністрації за погодженням з її фінансовим структурним підрозділом.

6. Кошти військово-цивільних адміністрацій населених пунктів обліковуються за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 010116 "Органи місцевого самоврядування".

7. Казначейське обслуговування військово-цивільних адміністрацій здійснюється відповідно до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами та Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затверджених Мінфіном.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства, операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, передбачених для фінансування військово-цивільних адміністрацій, складення та подання бюджетної і фінансової звітності про використання таких коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. У разі припинення діяльності військово-цивільних адміністрацій відповідно до частини одинадцятої статті 3 Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" витрати, пов’язані з припиненням такої діяльності, здійснюються за рахунок коштів:

відповідного місцевого бюджету (у разі припинення діяльності військово-цивільних адміністрацій населених пунктів);

державного бюджету, передбачених для здійснення виконавчої влади у регіоні (у разі припинення діяльності районних та/або обласних військово-цивільних адміністрацій).