КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 11 січня 2017 р. N 13
Київ

Про внесення змін до пункту 12
Положення про порядок передачі об’єктів
права державної власності

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 12 Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. N 1482 "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" (Офіційний вісник України, 1998 p., N 38, ст. 1405; 2011 р., N 35, ст. 1451; 2012 р., N 79, ст. 3200), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 січня 2017 р. N 13

Зміни,
що вносяться до пункту 12 Положення про порядок передачі
об’єктів права державної власності

Пункт 12 викласти в такій редакції:

"12. У разі передачі об’єктів, визначених підпунктом "д" пункту 2 цього Положення, державний орган приватизації у п’ятиденний строк після прийняття рішення про приватизацію об’єкта повідомляє про це відповідному органу, уповноваженому управляти державним майном, який у п’ятиденний строк з дня отримання такого повідомлення приймає рішення про передачу майна підприємства в управління державному органу приватизації та надає органу приватизації перелік кандидатур до складу комісії з питань передачі об’єкта, а також повідомляє місцевому органу виконавчої влади.

Державний орган приватизації у п’ятиденний строк з дня отримання переліку кандидатур затверджує склад комісії з питань передачі об’єкта і призначає свого представника головою комісії, до складу якої включаються представники органу, уповноваженого управляти державним майном, підприємства і органу приватизації.

Передача майна здійснюється в місячний строк з дня прийняття рішення про приватизацію шляхом оформлення акта приймання-передачі, який складається на основі даних акта інвентаризації державного підприємства, затвердженого органом, уповноваженим управляти майном, аудиторського висновку та/або результатів внутрішнього аудиту, проведеного органом, уповноваженим управляти майном, та містить перелік майна, що підлягає приватизації, включно з будівлями, спорудами, обладнанням, інвентарем, сировиною, продукцією, правами вимог, боргами, в тому числі зобов’язаннями державного підприємства.

До акта приймання-передачі додаються:

копія статуту (положення) підприємства (у разі наявності);

контракт з керівником підприємства та/або рішення органу, уповноваженого управляти державним майном, про призначення керівника або виконувача обов’язків керівника підприємства;

правовстановлюючі документи на нерухоме майно та земельні ділянки (у разі їх наявності);

перелік майна, що не підлягає приватизації та передачі державному органу приватизації, в тому числі матеріальні носії секретної інформації.".