ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
21.07.2016 N 122

Про затвердження форми державного статистичного
спостереження зі статистики зовнішньої торгівлі послугами

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики зовнішньої торгівлі послугами та забезпечення доступності, гласності й відкритості статистичної інформації, її джерел і методології складання наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження зі статистики зовнішньої торгівлі послугами N 9-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про експорт (імпорт) послуг", що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за І квартал 2017 року.

Форма N 9-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про експорт (імпорт) послуг" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за I квартал 2017 р.".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на всіх юридичних осіб-резидентів України, які здійснюють експортно-імпортні операції послугами.

3. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А. О.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання і опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 квітня 2017 року наказ Держстату України від 02 грудня 2013 року N 367 (зі змінами) "Про затвердження форми державного статистичного спостереження зі статистики зовнішньої торгівлі послугами".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. Голови І. М. Жук