Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
17.06.2016 N 553

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 липня 2016 р. за N 932/29062

Про затвердження форми Звіту
про використання доходів (прибутків)
неприбуткової організації

Відповідно до пункту 46.2 статті 46 глави 2 розділу ІІ Податкового кодексу України та підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375, наказую:

1. Затвердити форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року N 85 "Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 лютого 2014 року за N 276/25053.

3. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку (Романюк Ю.П.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України - керівника апарату Капінуса Є.В. та Голову Державної фіскальної служби України Насірова Р.М.

В.о. Міністра Є. Капінус

Затверджено
Наказ Міністерства
фінансів України
17.06.2016 N 553

Звіт
про використання доходів (прибутків)
неприбуткової організації

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2016 р.", папка "Звітність за місяць", папка "Звітність за IIІ квартал 2016 р.".

Директор Департаменту податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку Ю.П. Романюк

Додаток ВП
до рядків 7-9 Звіту про
використання доходів (прибутків)
неприбуткової організації

Розрахунок
податкових зобов’язань за період, за який виявлено помилку(и)

Розрахунок податкових зобов’язань за період, за який виявлено помилку(и) (Додаток ВП до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2016 р.", папка "Звітність за місяць", папка "Звітність за IIІ квартал 2016 р.".

Додаток ГД
до рядків 1.15.2 ГД, 2.6.2 ГД та 3.1 ГД
Звіту про використання доходів (прибутків)
неприбуткової організації

Інформація
щодо операцій з гуманітарною допомогою

Інформація щодо операцій з гуманітарною допомогою (Додаток ГД до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2016 р.", папка "Звітність за місяць", папка "Звітність за IIІ квартал 2016 р.".