Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
30.03.2016 N 313

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 квітня 2016 р. за N 611/28741

Про затвердження Умов, критеріїв, диференційованих показників
та розмірів посадових окладів керівників державних, у тому числі казенних,
підприємств, що належать до сфери управління
Міністерства соціальної політики України

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року N 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств", постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року N 1034 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1995 р. N 597 і від 19 травня 1999 р. N 859", наказую:

1. Затвердити Умови, критерії, диференційовані показники та розміри посадових окладів керівників державних, у тому числі казенних, підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України (далі - Умови), що додаються.

2. Управлінню кадрового забезпечення (Ю. Лагута) забезпечити приведення контрактів керівників державних, у тому числі казенних, підприємств, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, у відповідність до Умов.

3. Фінансово-економічному департаменту (В. Задніпрянець) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр П. Розенко

Затверджено
Наказ Міністерства
соціальної політики України
30.03.2016 N 313

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 квітня 2016 р. за N 611/28741

Умови,
критерії, диференційовані показники та
розміри посадових окладів керівників державних,
у тому числі казенних, підприємств, що належать
до сфери управління Міністерства соціальної політики України

1. Розміри посадових окладів керівників державних, у тому числі казенних, підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України (далі - керівники підприємств), встановлюються Міністерством соціальної політики України (далі - Міністерство).

2. Розміри посадових окладів керівників підприємств переглядаються Міністерством у разі зміни розміру мінімальної заробітної плати, що встановлюється законом, і в інших випадках, передбачених законодавством.

3. Розмір посадового окладу керівника підприємства встановлюється залежно від середньооблікової чисельності працівників в еквіваленті повної зайнятості за рік, вартості активів підприємства, чистого доходу від реалізації товарів (робіт, послуг) за даними останньої річної фінансової звітності в кратності до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії згідно з додатком до цих Умов.

4. Максимально допустимий розмір посадового окладу керівника підприємства встановлюється в кратності до 10 мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії.

Мінімально допустимий розмір посадового окладу керівника підприємства із середньообліковою чисельністю працівників в еквіваленті повної зайнятості за рік до 50 осіб (включно) встановлюється в кратності 2,5 мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії; із середньообліковою чисельністю працівників в еквіваленті повної зайнятості за рік 51 і більше осіб - у кратності 3 мінімальні посадові оклади (ставки) працівника основної професії.

5. Якщо посадовий оклад керівника підприємства після перегляду згідно з додатком до цих Умов виявляється меншим установленого в контракті, укладеному з таким керівником, розмір його посадового окладу не змінюється.

6. Керівники підприємств протягом десяти днів після набуття чинності нормою закону, якою встановлюється розмір мінімальної заробітної плати, або після встановлення відповідно до чинного закону нового розміру мінімальної заробітної плати та в інших випадках, передбачених законодавством, надають Міністерству згідно з додатком до цих Умов подання про встановлення (перегляд) розміру посадового окладу та пояснювальну записку з обґрунтуваннями всіх показників такого подання.

Міністерство протягом 30 календарних днів з дати надходження подання розглядає його та вносить відповідні зміни до контрактів керівників підприємств згідно з цими Умовами.

Директор Фінансово-економічного департаменту В. Задніпрянець

Додаток
до Умов, критеріїв, диференційованих показників
та розмірів оплати праці керівників державних,
у тому числі казенних, підприємств,
що належать до сфери управління
Міністерства соціальної політики України
(пункт 3)

Критерії,
диференційовані показники та розміри посадового окладу керівника
______________________________
сфери управління Мінсоцполітики України

N
з/п 
Критерії визначення розміру посадового окладу керівника підприємства  Диференційовані показники, встановлені законодавством  Фактичні показники підприємства  Питома вага кожного фактичного показника (колонки 4, 5, 6 / колонка 3 відповідно), %  Частка питомої ваги фактичного показника для визначення коефіцієнта посадового окладу керівника підприємства  Прийняте значення показника кратності (колонка 7 х колонка 8)  Коефіцієнт кратності посадового окладу керівника підприємства (колонка 9 / 10 )  Розмір мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії*, гривень  Встановлений посадовий оклад керівника підприємства (колонка 10 х колонка 11), гривень 
чистий дохід, тисяч гривень  вартість активів, тисяч гривень  середньооблікова чисельність працівників в еквіваленті повної зайнятості, осіб 
10  11  12 
Чистий дохід (виручка) від реалізації товарів (робіт, послуг) за даними останньої річної фінансової звітності  до 200 000 тисяч гривень          0,5         
Вартість активів підприємства  до 1 000 000 тисяч гривень          0,25   
Середньооблікова чисельність працівників в еквіваленті повної зайнятості за рік  до 500 осіб          0,25   
Загальне значення показника     
__________

* Обчислюється:

для промислових підприємств - чинний мінімальний розмір заробітної плати помножити на коефіцієнт до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії помножити на тарифну ставку робітника 1 розряду в розмірі не менше ніж 120 % розміру мінімальної заробітної плати;

для інших підприємств - чинний мінімальний розмір заробітної плати помножити на коефіцієнт до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії.

Головний бухгалтер  _____________
(підпис) 
___________________
(прізвище, ініціали)