АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО
ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ
02.02.2016 N 88

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 березня 2016 р. за N 400/28530

Про затвердження Інструкції
про особливості направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку та захисту
інформації України у службові відрядження
в межах України та за кордон

На виконання пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року N 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" (зі змінами), відповідно до розділу V Положення про проходження військової служби (навчання) військовослужбовцями Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 31 липня 2015 року N 463, Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13 березня 1998 року N 59, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 31 березня 1998 року за N 218/2658 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 березня 2011 року N 362), з метою визначення особливостей направлення у відрядження військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та відшкодування їм витрат на службові відрядження в межах України та за кордон НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про особливості направлення військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у службові відрядження в межах України та за кордон, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 23 жовтня 2013 року N 555 "Про затвердження Інструкції про особливості направлення осіб рядового і начальницького складу Держспецзв'язку у службові відрядження в межах України та за кордон", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 листопада 2013 року за N 1924/24456 (із змінами).

3. Директору Департаменту організації та контролю службової діяльності Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби генерал-майор Держспецзв'язку Л.О. Євдоченко

Затверджено
Наказ Адміністрації
Державної служби спеціального
зв'язку та захисту інформації України
02.02.2016 N 88

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 березня 2016 р. за N 400/28530

Інструкція
про особливості направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку та захисту
інформації України у службові відрядження
в межах України та за кордон

I. Загальні положення

Ця Інструкція визначає порядок направлення у службові відрядження військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Службовим відрядженням вважається поїздка військовослужбовця Держспецзв'язку за рішенням Голови Держспецзв'язку, керівника територіального органу Адміністрації Держспецзв'язку, територіального підрозділу, Головного управління урядового фельд'єгерського зв'язку (далі - ГУ УФЗ) та підрозділу урядового фельд'єгерського зв'язку (далі - підрозділ УФЗ), закладу, установи, організації Держспецзв'язку (далі - орган Держспецзв'язку) самостійно або у складі підрозділу (команди) на певний строк до іншого населеного пункту (в іншу місцевість) для виконання службового завдання поза місцем його постійної служби.

Курсанти (слухачі) Держспецзв'язку можуть бути також направлені у службові відрядження самостійно або у складі команд з метою проходження практики, військового стажування.

Направлення у службові відрядження вагітних військовослужбовців-жінок і тих, які мають дітей віком до чотирнадцяти років чи дитину-інваліда, без їх згоди не допускається.

Строк службового відрядження визначається Головою Держспецзв'язку (керівником органу Держспецзв'язку), але не може перевищувати:

в межах України - 30 календарних днів з урахуванням часу перебування у дорозі; військовослужбовців Держспецзв'язку, направлених на навчання в системі перепідготовки, удосконалення, підвищення кваліфікації кадрів, на навчальні та підсумково-випускні збори слухачів заочних факультетів вищих навчальних закладів, не повинен перевищувати 90 днів, а за умови відшкодування фінансових витрат стороною, що приймає, - 18 місяців;

за кордон - 60 календарних днів, крім довготермінового відрядження військовослужбовця Держспецзв'язку до закордонної дипломатичної установи України.

Строк службового відрядження військовослужбовця Держспецзв'язку, який направляється в межах України для участі в антитерористичних операціях, не повинен перевищувати період проведення таких операцій.

Строк службового відрядження військовослужбовця Держспецзв'язку, направленого для лікування та реабілітації у зв'язку з пораненням (контузією, травмою або каліцтвом), отриманим під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення (проведення заходів, пов'язаних із запобіганням, виявленням і припиненням терористичної діяльності), та осіб, які супроводжують такого військовослужбовця Держспецзв'язку, не повинен перевищувати строк лікування та реабілітації.

На військовослужбовця Держспецзв'язку, який перебуває у службовому відрядженні, поширюється режим робочого часу того органу Держспецзв'язку чи державного органу, підприємства, установи або організації, до якого він направлений у службове відрядження.

Військовослужбовцям Держспецзв'язку, направленим у службове відрядження для служби у вихідні або святкові і неробочі дні, надаються за погодженням з безпосередніми начальниками інші дні відпочинку.

Якщо військовослужбовець Держспецзв'язку вибуває у службове відрядження у вихідні або святкові чи неробочі дні, йому після повернення зі службового відрядження в установленому порядку надається інший день відпочинку.

Якщо наказом про відрядження передбачено повернення військовослужбовця Держспецзв'язку зі службового відрядження у вихідні або святкові чи неробочі дні, йому може надаватися інший день відпочинку протягом наступного тижня.

Вибуття та повернення військовослужбовців Держспецзв'язку зі службового відрядження здійснюються з дотриманням пунктів 91-93 Положення про проходження військової служби (навчання) військовослужбовцями Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 31 липня 2015 року N 463.

Організація службових відряджень у межах України і за кордон Голови Держспецзв'язку та його заступників (далі - керівництво Держспецзв'язку) та підготовка звітних матеріалів покладаються відповідно до компетенції на Департамент організації та контролю службової діяльності Адміністрації Держспецзв'язку (далі - ДК СД) та Департамент кадрового забезпечення Адміністрації Держспецзв'язку (далі - ДКЗ).

II. Організація службових відряджень
військовослужбовців Держспецзв'язку в межах України

1. Направлення військовослужбовців Держспецзв'язку у службові відрядження в межах України здійснюється:

з Адміністрації Держспецзв'язку - відповідно до затвердженого плану вибуття співробітників Адміністрації Держспецзв'язку у службові відрядження на відповідний рік (додаток 1) (далі - план відряджень Адміністрації Держспецзв'язку);

з органу Держспецзв'язку - відповідно до затвердженого плану вибуття співробітників органу Держспецзв'язку у службові відрядження на відповідний рік (додаток 2) (далі - план відряджень органу Держспецзв'язку);

з ГУ УФЗ, підрозділу УФЗ для виконання фельд'єгерських маршрутів - відповідно до затвердженого начальником ГУ УФЗ графіка руху фельд'єгерських маршрутів в порядку, визначеному наказом Адміністрації Держспецзв'язку.

Службове відрядження в межах України Голови Держспецзв'язку здійснюється тільки після прийняття рішення Першим віце-прем'єр-міністром України, Віце-прем'єр-міністром України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом функціональних повноважень на здійснення відрядження в межах України, організацію отримання якого виконує ДК СД.

2. З метою отримання дозволу на службове відрядження керівник структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв'язку (підрозділу органу Держспецзв'язку), військовослужбовець Держспецзв'язку якого відповідно до плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) направляється у службове відрядження в межах України, не пізніше ніж за два тижні до початку службового відрядження подає на ім'я Голови Держспецзв'язку або його заступника, який відповідно до розподілу функціональних обов'язків здійснює координацію діяльності підрозділу (керівника органу Держспецзв'язку), мотивований рапорт (службову записку).

Направлення у службові відрядження військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ та підрозділах УФЗ, відповідно до графіка руху фельд'єгерських маршрутів здійснюється згідно з відповідною книгою нарядів структурного підрозділу ГУ УФЗ (підрозділу УФЗ).

3. При направленні військовослужбовця Держспецзв'язку у відрядження в межах України, яке не передбачене планом відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), у рапорті (службовій записці) на ім'я Голови Держспецзв'язку (керівника органу Держспецзв'язку) обґрунтовується необхідність внесення змін до плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), наводиться розрахунок потреби коштів на службове відрядження та визначаються джерела фінансування службового відрядження (пункт(и) плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), відповідно до якого(их) пропонується направити військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження).

За необхідності термінової доставки кореспонденції поза графіком руху фельд'єгерських маршрутів направлення у службове відрядження військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ та підрозділах УФЗ, здійснюється за письмовим наказом начальника ГУ УФЗ або підрозділу УФЗ на підставі відповідного рапорту без внесення змін до цього графіка.

Рапорт (службова записка) перед поданням на доповідь Голові Держспецзв'язку (керівнику органу Держспецзв'язку) попередньо погоджується:

в Адміністрації Держспецзв'язку - із заступником Голови Держспецзв'язку, який відповідно до розподілу функціональних обов'язків здійснює координацію діяльності підрозділу, та Фінансово-економічним департаментом Адміністрації Держспецзв'язку (далі - ФЕД);

в органі Держспецзв'язку - з фінансовим підрозділом органу Держспецзв'язку.

4. Після отримання дозволу на службове відрядження оригінал рапорту (службової записки) надсилається:

структурними підрозділами Адміністрації Держспецзв'язку - до ДКЗ;

в органі Держспецзв'язку (крім ГУ УФЗ та підрозділів УФЗ) - до підрозділу кадрового забезпечення, а в разі його відсутності - до посадової особи відповідного органу Держспецзв'язку, на яку наказом органу Держспецзв'язку покладено виконання обов'язків з питань кадрового забезпечення (далі - підрозділ кадрового забезпечення органу Держспецзв'язку);

у ГУ УФЗ і підрозділах УФЗ - до відповідного структурного підрозділу (посадової особи) за напрямами службової діяльності (далі - відповідальний підрозділ).

У разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження поза планом відповідний рапорт (службова записка):

в Адміністрації Держспецзв'язку надсилається до ДК СД (копія) для відповідного коригування плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку;

в органі Держспецзв'язку доводиться до відома підрозділу (посадової особи) органу Держспецзв'язку, на який (яку) покладено виконання обов'язків з підготовки та супроводження плану відряджень органу Держспецзв'язку для відповідного його коригування.

5. На підставі оригіналу рапорту (службової записки) з відповідним дозволом на здійснення службового відрядження та після внесення змін до плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), якщо службове відрядження ним не передбачалося, ДКЗ (підрозділ кадрового забезпечення органу Держспецзв'язку, відповідальний підрозділ ГУ УФЗ та підрозділу УФЗ) готує проект наказу про відрядження, який подається на підпис Голові Держспецзв'язку (керівнику органу Держспецзв'язку) заздалегідь, але не пізніше ніж за сім робочих днів до дня вибуття військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження.

Після підписання наказу про відрядження ДКЗ (підрозділ кадрового забезпечення органу Держспецзв'язку) заповнює бланк посвідчення про відрядження (додаток 3), який підписується: в Адміністрації Держспецзв'язку - Головою Держспецзв'язку, першим заступником або заступником Голови Держспецзв'язку, в органі Держспецзв'язку - керівником органу Держспецзв'язку або його заступником.

При направленні у службове відрядження курсантів державного закладу "Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" посвідчення про відрядження оформлюється за формою, наведеною у додатку 4 до цієї Інструкції.

При направленні у службове відрядження військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ і підрозділах УФЗ, для виконання фельд'єгерських маршрутів відповідальним підрозділом ГУ УФЗ та підрозділом УФЗ на підставі книги нарядів готується наказ про відрядження, за яким оформлюється посвідчення про відрядження за формою, наведеною у додатку 5 або 6 до цієї Інструкції.

Видача бланків посвідчення про відрядження без заповнення забороняється.

Після отримання посвідчення про відрядження військовослужбовець Держспецзв'язку заповнює кошторис витрат на відрядження та ознайомлюється з вимогами нормативно-правових актів стосовно звітування про використання коштів, виданих на відрядження, що засвідчується на зворотному боці талона посвідчення про відрядження особистими підписами особи, що відряджається, та посадової особи ФЕД (фінансового підрозділу органу Держспецзв'язку), що провела ознайомлення, а для військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ та підрозділах УФЗ, за формою, наведеною у додатку 7 до цієї Інструкції.

6. Направлення військовослужбовців Держспецзв'язку у службове відрядження в межах України оформлюється:

в Адміністрації Держспецзв'язку - наказом Адміністрації Держспецзв'язку про відрядження;

в органі Держспецзв'язку - наказом органу Держспецзв'язку.

Підготовка наказу органу Держспецзв'язку про направлення у службове відрядження в межах України керівника територіального органу Адміністрації Держспецзв'язку, територіального підрозділу, ГУ УФЗ, закладу, установи або організації Держспецзв'язку здійснюється після погодження Головою Держспецзв'язку здійснення відповідного службового відрядження.

7. У наказі про відрядження в межах України зазначаються:

мета направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження;

пункт призначення (назва населеного пункту з дотриманням вимог адміністративного поділу України, найменування органу Держспецзв'язку, державного органу, підприємства, установи або організації, до якої направляється у службове відрядження військовослужбовець Держспецзв'язку);

строк відрядження (з урахуванням часу на проїзд);

пункт(и) плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), згідно з яким(и) військовослужбовець Держспецзв'язку направляється у службове відрядження (для військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ та підрозділах УФЗ, які направляються для виконання фельд'єгерських маршрутів, - маршрут згідно з графіком руху фельд'єгерських маршрутів);

джерела фінансування службового відрядження (кошторис Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку); за рахунок сторони, яка приймає, тощо);

інформація про наявність листа-запрошення від сторони, яка приймає (за наявності);

обмеження щодо сум і цілей використання коштів, наданих на службове відрядження (витрати на найм житлового приміщення, на побутові послуги, транспортні та інші витрати), які стосуються перебування військовослужбовця Держспецзв'язку у службовому відрядженні (за необхідності).

8. Відкликання військовослужбовця Держспецзв'язку зі службового відрядження, його відміна, зміна строків перебування військовослужбовця Держспецзв'язку у службовому відрядженні оформлюються шляхом видання відповідного наказу Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) про відрядження.

9. Посадова особа ДКЗ (підрозділу кадрового забезпечення органу Держспецзв'язку, відповідального підрозділу ГУ УФЗ або підрозділу УФЗ) за зверненням військовослужбовця Держспецзв'язку, що прибув у службове відрядження, проставляє відмітки у посвідченні про відрядження про прибуття, вибуття та некористування безоплатно житлом під час службового відрядження із зазначенням відповідних дат і підписів відповідальних осіб, які засвідчуються печаткою "Для посвідчень про відрядження".

10. У разі термінового направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження у вихідні або святкові чи неробочі дні готуються відповідний рапорт (службова записка) і проект наказу про відрядження, погодження яких з ФЕД (фінансовим підрозділом органу Держспецзв'язку) та іншими заінтересованими підрозділами (посадовими особами) здійснюється шляхом опитування з використанням засобів зв'язку.

Зазначені документи оформляються в установленому порядку в перший робочий день.

ІII. Організація службових відряджень
військовослужбовців Держспецзв'язку за кордон

1. Направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження за кордон (крім службових відряджень для забезпечення доставки дипломатичної пошти та офіційної кореспонденції) здійснюється відповідно до затвердженого плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) на підставі наказу Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) про відрядження.

Службове відрядження за кордон Голови Держспецзв'язку або його заступників здійснюється тільки після отримання відповідного рішення Першого віце-прем'єр-міністра України, Віце-прем'єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом функціональних повноважень на здійснення службового відрядження за кордон.

У разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження за кордон за рахунок коштів державного бюджету (крім службових відряджень викликаних нагальною потребою, зокрема для вирішення проблемних питань розвитку окремих галузей економіки, питань підвищення рівня національної безпеки та обороноздатності держави, участі в діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна відповідно до міжнародних договорів України, з метою забезпечення урядовим зв'язком Президента України та Прем'єр-міністра України під час здійснення ними офіційних і робочих візитів за кордон, а також для забезпечення доставки дипломатичної пошти та офіційної кореспонденції) наказ про відрядження готується після отримання дозволу Прем'єр-міністра України (Першого віце-прем'єр-міністра України, Віце-прем'єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом функціональних повноважень) на здійснення службового відрядження за кордон.

2. З метою отримання дозволу на службове відрядження за кордон керівник структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), військовослужбовець Держспецзв'язку якого відповідно до плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) направляється у службове відрядження за кордон, не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку службового відрядження подає на ім'я Голови Держспецзв'язку мотивований рапорт (службову записку), кошторис витрат на службове відрядження (додаток 8), підписаний керівником структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) та погоджений з ФЕД (фінансовим підрозділом органу Держспецзв'язку).

У разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження за кордон, що передбачає участь у заходах міжнародного характеру, до мотивованого рапорту (службової записки) додаються проекти директив, вказівок або технічного завдання, а також інші супровідні матеріали, що готуються відповідно до Порядку підготовки проектів директив, вказівок і технічного завдання для участі у заходах міжнародного характеру та звітів за їх результатами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2015 року N 903.

У мотивованому рапорті (службовій записці) зазначаються:

найменування заходу, мета заходу, місце та строки проведення заходу, його відповідність затвердженому плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) на рік, а для позапланового заходу - пояснення доцільності проведення з обов'язковим зазначенням пропозицій щодо джерела покриття витрат (пункт(и) плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), за рахунок якого(их) пропонується направити військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження);

склад делегації із зазначенням військових звань і посад членів делегації;

результати, які очікуються;

пропозиції щодо транспорту для виїзду (повернення) у службове відрядження;

фінансові умови проведення заходу, джерело фінансування із зазначенням бюджетної програми, коду економічної класифікації видатків;

строк службового відрядження з урахуванням руху транспорту;

інші питання щодо організації проведення заходу (за наявності).

3. При направленні військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження за кордон, яке не передбачене планом відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), мотивований рапорт (службова записка) на ім'я Голови Держспецзв'язку про необхідність внесення змін до плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) із зазначенням інформації, передбаченої пунктом 2 цього розділу, перед поданням на доповідь Голові Держспецзв'язку попередньо погоджується із заступником Голови Держспецзв'язку, який відповідно до розподілу функціональних обов'язків здійснює координацію діяльності підрозділу, та ФЕД.

4. Після отримання дозволу на службове відрядження оригінал рапорту (службової записки) та копія кошторису витрат на службове відрядження надсилаються:

структурними підрозділами Адміністрації Держспецзв'язку - до ДКЗ;

в органі Держспецзв'язку - до підрозділу кадрового забезпечення органу Держспецзв'язку.

Копія кошторису витрат на службове відрядження надається до ФЕД (фінансового підрозділу органу Держспецзв'язку).

У разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження, що не передбачає здійснення міжнародного співробітництва та взаємодію з іноземною стороною, отримання дозволу Прем'єр-міністра України (Першого віце-прем'єр-міністра України, Віце-прем'єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом функціональних повноважень) на здійснення службового відрядження за кордон організовує структурний підрозділ Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), військовослужбовець Держспецзв'язку якого відповідно до плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) направляється у службове відрядження за кордон.

При направленні військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження, що передбачає участь у заходах міжнародного характеру, копія рапорту (службової записки), оригінали кошторису витрат на службове відрядження та проект директиви, вказівки або технічного завдання надсилаються не пізніше ніж за 25 календарних днів до початку службового відрядження до ДК СД, який організовує погодження проекту директиви, вказівки або технічного завдання з МЗС та отримання дозволу Прем'єр-міністра України (Першого віце-прем'єр-міністра України, Віце-прем'єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом функціональних повноважень) на здійснення службового відрядження за кордон.

У разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження поза планом відповідний рапорт (службова записка):

в Адміністрації Держспецзв'язку надсилається до ДК СД (копія) для відповідного коригування плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку;

в органі Держспецзв'язку доводиться до відома підрозділу (посадової особи) органу Держспецзв'язку, на який (яку) покладено виконання обов'язків з підготовки та супроводження плану відряджень органу Держспецзв'язку для відповідного його коригування.

5. Після отримання дозволу Прем'єр-міністра України (Першого віце-прем'єр-міністра України, Віце-прем'єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень) або Голови Держспецзв'язку на здійснення службового відрядження за кордон на підставі оригіналу рапорту (службової записки), примірника кошторису витрат на службове відрядження та після внесення змін до плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), якщо службове відрядження ним не передбачалося, ДКЗ (підрозділ кадрового забезпечення органу Держспецзв'язку) готує проект наказу про відрядження, який подається на підпис Голові Держспецзв'язку (керівнику органу Держспецзв'язку) заздалегідь, але не пізніше ніж за десять робочих днів до дня вибуття військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження.

6. Направлення військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ, у службові відрядження за кордон для доставки дипломатичної пошти та офіційної кореспонденції здійснюється без погодження із вищими посадовими особами держави відповідно до графіка доставки дипломатичної пошти до дипломатичних представництв України за кордоном та графіка доставки офіційної кореспонденції в межах обсягів коштів, передбачених ГУ УФЗ Держспецзв'язку на службові відрядження за кордон у поточному році.

Направлення військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ, у службові відрядження для доставки дипломатичної пошти та офіційної кореспонденції здійснюється на підставі наказу начальника ГУ УФЗ про відрядження, який готується відповідальним підрозділом відповідно до книги нарядів.

За необхідності термінової доставки дипломатичної пошти або офіційної кореспонденції направлення у службове відрядження військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ, за кордон здійснюється відповідно до наказу начальника ГУ УФЗ про відрядження, який готується відповідальним підрозділом на підставі мотивованого рапорту, без внесення змін до відповідних графіків.

7. Направлення військовослужбовців Держспецзв'язку у службове відрядження за кордон оформляється:

в Адміністрації Держспецзв'язку - наказом Адміністрації Держспецзв'язку про відрядження;

в органі Держспецзв'язку - наказом органу Держспецзв'язку.

8. У наказі про відрядження за кордон зазначаються:

мета направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження;

країна та пункт призначення, куди відряджається військовослужбовець Держспецзв'язку;

строк службового відрядження (з урахуванням часу на проїзд);

пункт плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку), згідно з яким відряджається військовослужбовець Держспецзв'язку (для військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ, які направляються для доставки дипломатичної пошти та офіційної кореспонденції, - маршрут згідно з відповідним графіком);

джерела фінансування службового відрядження (кошторис Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку); за рахунок сторони, яка приймає, тощо);

інформація про наявність листа-запрошення від сторони, яка приймає (за наявності);

вид транспорту для виїзду (повернення) у службове відрядження та порядок використання транспорту загального користування за місцем відрядження (за необхідності);

умови та обмеження перебування військовослужбовця Держспецзв'язку у службовому відрядженні (за необхідності).

До наказу додається кошторис витрат на службове відрядження.

У разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження до країн, в'їзд громадян України на територію яких не потребує наявності візи (дозволу на в'їзд), після підписання наказу про відрядження ДКЗ (підрозділ кадрового забезпечення органу Держспецзв'язку) заповнює бланк посвідчення про відрядження, який підписується: в Адміністрації Держспецзв'язку - Головою Держспецзв'язку, першим заступником або заступником Голови Держспецзв'язку, в органі Держспецзв'язку - керівником органу Держспецзв'язку або його заступником.

При направленні у службове відрядження за кордон військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ, для доставки офіційної кореспонденції посвідчення про відрядження оформлюється за формою, наведеною у додатку 9 до цієї Інструкції.

Видача бланків посвідчення про відрядження без заповнення забороняється.

Військовослужбовець Держспецзв'язку, який направляється у службове відрядження за кордон, ознайомлюється з кошторисом витрат на службове відрядження та вимогами нормативно-правових актів стосовно звітування про використання коштів, виданих на службове відрядження, що засвідчується особистими підписами особи, що відряджається, та посадової особи ФЕД (фінансового підрозділу органу Держспецзв'язку), що провела ознайомлення, на довідці-розрахунку за формою, наведеною у додатку 10 до цієї Інструкції, а для військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ, - за формою, наведеною у додатку 7 до цієї Інструкції.

9. Порядок направлення військовослужбовців Держспецзв'язку в довготермінові відрядження до закордонних дипломатичних установ України визначається відповідно до законодавства.

10. При направленні у службове відрядження військовослужбовця Держспецзв'язку (крім військовослужбовців Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ та здійснюють доставку дипломатичної пошти) за кордон на підставі рапорту (службової записки) з відповідним рішенням Голови Держспецзв'язку ДК СД:

проводить заходи щодо забезпечення оформлення та видачі дипломатичного або службового паспорта України;

організовує забезпечення візової підтримки.

Оформлення дипломатичних паспортів та віз військовослужбовцям Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ та здійснюють доставку дипломатичної пошти, проводиться у порядку, передбаченому законодавством України.

11. Військовослужбовець Держспецзв'язку, якому надано допуск до державної таємниці і який направляється у службове відрядження за кордон, зобов'язаний вжити необхідних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року N 939.

IV. Планування службових відряджень
військовослужбовців Держспецзв'язку

1. З метою ефективного, раціонального та обґрунтованого здійснення видатків в Адміністрації Держспецзв'язку (органі Держспецзв'язку) на службові відрядження військовослужбовців Держспецзв'язку розробляється план відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (план відряджень органу Держспецзв'язку).

2. План відряджень Адміністрації Держспецзв'язку розробляється ДК СД.

Структурні підрозділи Адміністрації Держспецзв'язку щороку (до 01 березня) надсилають (у паперовому та електронному вигляді) до ДК СД пропозиції до плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку на наступний рік (додаток 11) з розрахунку повної та граничної (в межах обсягів коштів, передбачених структурному підрозділу Адміністрації Держспецзв'язку на службові відрядження у поточному році) потреби підрозділу.

Розроблений проект плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку погоджується з керівництвом Держспецзв'язку та не пізніше 25 березня надсилається до ФЕД для врахування під час складання бюджетного запиту Держспецзв'язку на наступний рік.

3. Після отримання лімітних довідок про бюджетні асигнування Адміністрації Держспецзв'язку на відповідний рік та повідомлення ФЕД про обсяги видатків, передбачених на службові відрядження, ДК СД спільно зі структурними підрозділами Адміністрації Держспецзв'язку у триденний термін коригує проект плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку та подає його на затвердження Голові Держспецзв'язку.

План відряджень Адміністрації Держспецзв'язку підписується директором ДК СД, погоджується з директором ФЕД і заступниками Голови Держспецзв'язку і подається на затвердження Голові Держспецзв'язку.

4. Після затвердження плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку витяги з нього надсилаються для врахування у роботі до відповідних структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв'язку.

5. План відряджень органу Держспецзв'язку погоджується з фінансовим підрозділом органу Держспецзв'язку та затверджується керівником органу Держспецзв'язку.

До плану відряджень органу Держспецзв'язку службові відрядження військовослужбовців Держспецзв'язку зазначених підрозділів за кордон вносяться на підставі рішення Голови Держспецзв'язку, що попередньо погоджується із заступником Голови Держспецзв'язку, який відповідно до розподілу функціональних обов'язків здійснює координацію діяльності цього підрозділу, та ФЕД.

6. Один з примірників затвердженого плану відряджень Адміністрації Держспецзв'язку (плану відряджень органу Держспецзв'язку), а також зміни до нього надсилаються до:

ФЕД (не пізніше наступного робочого дня) - для ефективного, раціонального та обґрунтованого планування видатків, передбачених у кошторисі Адміністрації Держспецзв'язку на службові відрядження співробітників Адміністрації Держспецзв'язку, використання під час погодження проектів наказів про відрядження співробітників Адміністрації Держспецзв'язку та організації контролю за витрачанням коштів на службові відрядження;

фінансового підрозділу органу Держспецзв'язку - для ефективного, раціонального та обґрунтованого планування видатків, передбачених у кошторисі на службові відрядження, використання під час погодження проектів наказів про відрядження та проведення аналізу фінансового виконання плану відряджень відповідного органу Держспецзв'язку;

ДКЗ (підрозділу кадрового забезпечення органу Держспецзв'язку) - для використання під час підготовки наказів про відрядження;

відповідального підрозділу ГУ УФЗ або підрозділу УФЗ - для використання під час підготовки наказів про відрядження.

7. ФЕД і ДК СД не менше ніж один раз на квартал проводять звірку стану фактичного витрачання коштів на службові відрядження співробітників Адміністрації Держспецзв'язку за планом відряджень Адміністрації Держспецзв'язку з метою його коригування.

8. З метою забезпечення військовослужбовцями Держспецзв'язку, що проходять службу в ГУ УФЗ та підрозділах УФЗ, безперебійної оперативної доставки кореспонденції, дипломатичної пошти та офіційної кореспонденції розробляються графік руху фельд'єгерських маршрутів з доставки кореспонденції, графік доставки дипломатичної пошти до дипломатичних представництв України за кордоном та графік доставки офіційної кореспонденції, форми яких затверджуються Адміністрацією Держспецзв'язку.

Графік руху фельд'єгерських маршрутів з доставки кореспонденції та графік доставки офіційної кореспонденції розробляються та коригуються відповідно до розкладу руху залізничного, авіаційного і водного транспорту з урахуванням мінімальних строків доставки кореспонденції та затверджуються в порядку, визначеному Адміністрації Держспецзв'язку.

Графік доставки дипломатичної пошти до дипломатичних представництв України за кордоном визначається та коригується з урахуванням потреб МЗС і мінімальних строків доставки дипломатичної пошти.

V. Відшкодування військовослужбовцям Держспецзв'язку
витрат, понесених у зв'язку зі службовим відрядженням

Адміністрація Держспецзв'язку (орган Держспецзв'язку), направляючи військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження, забезпечує його коштами для здійснення поточних витрат під час службового відрядження (авансом).

ФЕД (фінансовий підрозділ органу Держспецзв'язку) забезпечує авансом військовослужбовця Держспецзв'язку, який направляється у службове відрядження:

у межах України - на підставі відповідного наказу про відрядження та талона посвідчення про відрядження;

за кордон - на підставі відповідного наказу про відрядження.

Розміри добових витрат та гранична сума витрат на найм житлового приміщення за добу визначаються відповідно до додатка 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року N 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" (зі змінами).

Військовослужбовцю Держспецзв'язку, направленому для участі в антитерористичній операції, за дні, коли він забезпечується харчуванням за рахунок держави, добові не виплачуються.

Аванс військовослужбовцям Держспецзв'язку, що направляються у службове відрядження, перераховується в безготівковій формі на відповідний рахунок для використання із застосуванням платіжних карток або видається готівкою у валюті, зазначеній у кошторисі витрат на службове відрядження.

Для оплати витрат, що пов'язані зі службовим відрядженням за кордон та здійснюються на території України, аванс видається в національній валюті.

Якщо при видачі авансу загальна сума в іноземній валюті має дробову частину, можливе застосування арифметичного правила округлення до повної одиниці.

Якщо військовослужбовець Держспецзв'язку отримав аванс на службове відрядження (в тому числі й на службове відрядження за кордон) і не виїхав у службове відрядження, то він повинен протягом трьох банківських днів з дня видання наказу Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) про скасування службового відрядження повернути до каси Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) зазначені кошти в тих грошових одиницях, у яких було видано аванс.

У наказі Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) про відрядження можуть встановлюватися додаткові обмеження щодо сум і цілей використання коштів, наданих на службове відрядження, а саме: витрат на найм житлового приміщення, на побутові послуги, транспортні та інші витрати.

Підтвердними документами, що засвідчують вартість понесених у зв'язку зі службовим відрядженням витрат, є розрахункові документи відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та Податкового кодексу України.

У разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження за кордон підтвердні документи, що засвідчують вартість понесених за кордоном у зв'язку з таким службовим відрядженням витрат, оформлюються згідно із законодавством відповідної держави.

Витрати на службове відрядження відшкодовуються відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13 березня 1998 року N 59, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 31 березня 1998 року за N 218/2658 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 березня 2011 року N 362).

Усі витрати на службове відрядження відшкодовуються лише за наявності оригіналів документів, що засвідчують вартість цих витрат, та перекладу документів, складених іноземною мовою.

Витрати у зв'язку з поверненням військовослужбовцем Держспецзв'язку, який був направлений у службове відрядження, квитка на потяг, літак або інший транспортний засіб можуть бути відшкодовані з дозволу керівника, який приймав рішення про направлення у службове відрядження, і лише з поважних причин (рішення про відміну службового відрядження, відкликання зі службового відрядження тощо) за наявності оригіналу документа, що засвідчує вартість таких витрат.

Якщо дата на транспортному квитку не збігається з датою прибуття військовослужбовця Держспецзв'язку зі службового відрядження згідно з наказом про відрядження, з дозволу Голови Держспецзв'язку (керівника органу Держспецзв'язку) береться до уваги затримка у службовому відрядженні на вихідні або святкові чи неробочі дні у разі, якщо строк перебування військовослужбовця Держспецзв'язку поза місцем його постійної служби не перевищує строку службового відрядження, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року N 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" (зі змінами).

За ці дні військовослужбовцю Держспецзв'язку не відшкодовуються добові витрати, витрати на найм житлового приміщення та інші витрати (крім витрат на проїзд з місця службового відрядження до місця постійної служби).

У разі використання електронного авіаквитка підставою для відшкодування витрат на його придбання є такий пакет документів:

оригінал розрахункового або платіжного документа, що підтверджує здійснення розрахункової операції у готівковій чи безготівковій формі (платіжне доручення, розрахунковий чек, касовий чек, розрахункова квитанція, виписка з карткового рахунка, квитанція до прибуткового касового ордера);

копія частини електронного авіаквитка з вказаним маршрутом (маршрут/квитанція);

оригінали відривних частин посадкових талонів пасажира.

У разі відсутності (втрати) оригіналу відривної частини посадкового талона відшкодування витрат здійснюється на підставі листа (акта, довідки) компанії-продавця, яким підтверджується перевезення військовослужбовця Держспецзв'язку за визначеними в електронному квитку маршрутом і датою перевезення.

Відшкодування витрат, пов'язаних з отриманням листа (акта, довідки) компанії-продавця щодо підтвердження перевезення військовослужбовця Держспецзв'язку за визначеними в електронному квитку маршрутом і датою, не здійснюється.

Якщо авіаквиток (оформлений на паперовому бланку) є нероздільним і частково використаним, до звіту додається лист (акт, довідка) про повернення авіаквитка, складений компанією-продавцем, у якому зазначаються прізвище та ініціали військовослужбовця Держспецзв'язку, який був направлений у службове відрядження, вартість перельоту, сума повернутих коштів, комісійні та/або інші збори, пов'язані з поверненням частково використаного квитка, а також копія авіаквитка, завірена головним бухгалтером компанії-продавця або уповноваженою на це особою.

У разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження за кордон на службовому автомобілі витрати на пально-мастильні матеріали відшкодовуються з урахуванням встановлених норм за 1 кілометр пробігу та відповідно до затвердженого керівником, який приймав рішення про службове відрядження, маршруту. У маршруті руху автомобіля вказуються пункт виїзду, пункт призначення та транзитні пункти, відстань у кілометрах, запланована витрата пального на весь маршрут, список військовослужбовців Держспецзв'язку, що планують пересуватися автомобілем, із визначенням старшого автомобіля.

Відшкодовуються також інші витрати, пов'язані з технічним обслуговуванням, стоянкою та паркуванням службового автомобіля, збори за проїзд ґрунтовими, шосейними дорогами та водними переправами.

Фактичний час перебування військовослужбовця Держспецзв'язку у службовому відрядженні за кордоном визначається:

у разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження з України до держав, в'їзд громадян України на територію яких здійснюється за наявності візи (дозволу на в'їзд), згідно з наказом про відрядження та відмітками про перетинання державного кордону України в паспортному документі (закордонному паспорті або документі, що його замінює), що проставляються уповноваженою службовою особою Державної прикордонної служби України, яка здійснює прикордонний контроль, за особистим зверненням військовослужбовця Держспецзв'язку щодо проставляння такої відмітки;

у разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження з України до держав, в'їзд громадян України на територію яких не потребує наявності візи (дозволу на в'їзд), згідно з наказом про відрядження, відмітками в посвідченні про відрядження та датами відправлення до місця службового відрядження і прибуття зі службового відрядження (поза межами України) транспортного засобу, вказаними в проїзних документах, або згідно з відмітками про перетинання державного кордону України в паспортному документі (закордонному паспорті або документі, що його замінює).

У разі відсутності наказу про відрядження, посвідчення про відрядження та відміток, визначених абзацами другим і третім цього пункту, добові витрати військовослужбовцю Держспецзв'язку, що перебував у службовому відрядженні, не відшкодовуються.

Якщо за умовами заходу сторона, яка приймає, забезпечує військовослужбовця Держспецзв'язку, направленого у службове відрядженого за кордон, коштами в іноземній валюті у вигляді компенсації поточних витрат (крім витрат на проїзд до держави відрядження і назад та на найм житлового приміщення) або добових витрат, йому зменшується виплата добових витрат на суму додатково наданих коштів. Якщо сума компенсації поточних витрат військовослужбовця Держспецзв'язку, надана стороною, яка приймає, перевищує або дорівнює встановленим сумам добових витрат, виплата добових витрат військовослужбовцю Держспецзв'язку не здійснюється.

Якщо за умовами заходу сторона, яка приймає, забезпечує військовослужбовця Держспецзв'язку, направленого у службове відрядження за кордон, коштами в іноземній валюті у вигляді компенсації поточних витрат, у тому числі витрат на проїзд до держави відрядження і назад, на найм житлового приміщення та добових витрат, виплата добових витрат військовослужбовцю Держспецзв'язку не здійснюється.

Якщо за умовами заходу сторона, яка приймає, в подальшому відшкодовує Адміністрації Держспецзв'язку (органу Держспецзв'язку) витрати на службове відрядження військовослужбовця Держспецзв'язку під час проведення заходу, військовослужбовцю Держспецзв'язку виплачуються добові, сума витрат на найм житлового приміщення за добу та на проїзд у службове відрядження відповідно до законодавства.

Сума відшкодування поточних витрат військовослужбовця Держспецзв'язку, що отримана від сторони, яка проводила заходи, Адміністрацією Держспецзв'язку (органом Держспецзв'язку) направляється на відновлення здійснених фактичних видатків.

Якщо для остаточного розрахунку за службове відрядження за кордом необхідно виплатити додаткові кошти, виплата здійснюється в національній валюті України за офіційним обмінним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на день проведення остаточних розрахунків.

У разі відсутності підтвердних документів про обмін валюти, в якій видано аванс, на національну валюту держави відрядження або у вільно конвертовану валюту перерахунок витрат, здійснених у службовому відрядженні, що підтверджені документально, здійснюється, виходячи з крос-курсу, розрахованого за офіційним обмінним валютним курсом, що встановлений Національним банком України на день затвердження звіту про використання коштів, наданих на службове відрядження.

Якщо підтвердних документів про обмін валюти, в якій видано аванс, на національну валюту держави відрядження надано не на повну суму витрат, здійснених у службовому відрядженні, що підтверджені документально, різниця суми витрат розраховується, виходячи з крос-курсу, розрахованого за офіційним обмінним валютним курсом, що встановлений Національним банком України на день затвердження звіту про використання коштів, наданих на службове відрядження.

Після повернення зі службового відрядження в межах України військовослужбовець Держспецзв'язку до закінчення п'ятого банківського дня (якщо військовослужбовець Держспецзв'язку отримав готівку із застосуванням платіжних карток, - до закінчення третього банківського дня), наступного за днем прибуття до місця служби або роботи, подає звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року N 841 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2015 року за N 1248/27693.

Разом зі звітом подається належно оформлене посвідчення про відрядження з відбитками печаток про прибуття, вибуття та некористування безоплатно житлом під час службового відрядження, зазначенням відповідних дат і підписів відповідальних осіб, а також оригінали документів, що підтверджують вартість витрат на службове відрядження.

Після повернення зі службового відрядження за кордон військовослужбовець Держспецзв'язку у п'ятиденний строк подає керівництву Держспецзв'язку на затвердження звіт про результати службового відрядження, а також до закінчення п'ятого банківського дня (якщо військовослужбовець Держспецзв'язку отримав готівку із застосуванням платіжних карток, - до закінчення третього банківського дня), наступного за днем прибуття до місця служби або роботи, подає звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року N 841 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2015 року за N 1248/27693, звіт про використання коштів, виданих на службове відрядження за кордон (додаток 12), належно оформлене посвідчення про відрядження (у разі направлення військовослужбовця Держспецзв'язку у службове відрядження до країн, в'їзд громадян України на територію яких не потребує наявності візи (дозволу на в'їзд)) з відбитками печаток про прибуття та вибуття, зазначенням відповідних дат і підписів відповідальних осіб, а також оригінали документів, що підтверджують вартість витрат на службове відрядження.

Звіт про результати службового відрядження, що передбачало міжнародну співпрацю, готується за формою, визначеною у Порядку підготовки проектів директив, вказівок і технічного завдання для участі у заходах міжнародного характеру та звітів за їх результатами, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2015 року N 903.

Затверджений керівництвом Держспецзв'язку звіт про результати службового відрядження за кордон надсилається структурним підрозділом Адміністрації Держспецзв'язку (органом Держспецзв'язку):

до Кабінету Міністрів України (за необхідності) у десятиденний строк після повернення військовослужбовця Держспецзв'язку, якщо службове відрядження не передбачало участі у заходах міжнародного характеру;

до ДК СД (у паперовій та електронній формі) у п'ятиденний строк після повернення військовослужбовця Держспецзв'язку для подальшого його опрацювання та подання у десятиденний строк після повернення військовослужбовця Держспецзв'язку до Кабінету Міністрів України (за необхідності) та МЗС у випадках, передбачених Порядком підготовки проектів директив, вказівок і технічного завдання для участі у заходах міжнародного характеру та звітів за їх результатами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2015 року N 903.

Директор Департаменту організації та контролю службової
діяльності Адміністрації Держспецзв'язку Ю.І. Циплинський

Додаток 1
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 1 розділу ІІ)

План
вибуття співробітників Адміністрації
Держспецзв'язку у службові відрядження

План вибуття співробітників Адміністрації Держспецзв'язку у службові відрядження (Додаток 1) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 2
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 1 розділу ІІ)

План
вибуття співробітників у службові відрядження

План вибуття співробітників у службові відрядження (Додаток 2) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 3
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 5 розділу ІІ)

Посвідчення
про відрядження

Посвідчення про відрядження (Додаток 3) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 4
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 5 розділу ІІ)

Посвідчення
про відрядження

Посвідчення про відрядження (Додаток 4) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 5
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 5 розділу ІІ)

Посвідчення
про відрядження

Посвідчення про відрядження (Додаток 5) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 6
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 5 розділу ІІ)

Посвідчення
про відрядження

Посвідчення про відрядження (Додаток 6) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 7
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 5 розділу ІІ)

Довідка-розрахунок

Довідка-розрахунок (Додаток 7) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 8
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 2 розділу ІІІ)

Кошторис
витрат на службове відрядження

Кошторис витрат на службове відрядження (Додаток 8) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 9
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 8 розділу ІІІ)

Предписание

Предписание (Додаток 9) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 10
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 8 розділу ІІІ)

Довідка-розрахунок

Довідка-розрахунок (Додаток 10) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 11
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 2 розділу ІV)

Пропозиції

Пропозиції (Додаток 11) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 12
до Інструкції про особливості
направлення військовослужбовців
Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України у службові
відрядження в межах України
та за кордон
(пункт 16 розділу V)

Звіт
про використання коштів, виданих
на службове відрядження за кордон

Звіт про використання коштів, виданих на службове відрядження за кордон (Додаток 12) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".