Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 25 травня 2015 р. N 323
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів
державного бюджету, призначених для розвитку
дорожнього господарства областей української частини
Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів,
Татарів - Кам'янець-Подільський, Стрий - Мамалига)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам'янець-Подільський, Стрий - Мамалига), що додається.

Прем'єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 травня 2015 р. N 323

Порядок
використання коштів державного бюджету,
призначених для розвитку дорожнього господарства
областей української частини Карпатського єврорегіону
(зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів -
Кам'янець-Подільський, Стрий - Мамалига)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам'янець-Подільський, Стрий - Мамалига)" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Укравтодор.

3. Одержувачами бюджетних коштів є організації, які виконують функції замовника робіт з ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях.

4. Бюджетні кошти використовуються для здійснення поточного ремонту автомобільних доріг державного значення Н-09 "Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів", Н-10 "Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів)" і Р-24 "Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам'янець-Подільський" на ділянках, розташованих в межах адміністративних кордонів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей (далі - автомобільні дороги української частини Карпатського єврорегіону).

5. Обсяг спрямування бюджетних коштів в розрізі об'єктів та одержувачів бюджетних коштів визначається головним розпорядником бюджетних коштів з метою забезпечення сталого функціонування автомобільних доріг української частини Карпатського єврорегіону та з урахуванням:

інфраструктурного впливу ділянок автомобільних доріг на забезпечення транспортного сполучення між населеними пунктами Карпатського єврорегіону та розвитку транскордонного співробітництва з країнами Європейського Союзу, а також на розвиток туристичного і рекреаційного потенціалу областей української частини Карпатського єврорегіону і провадження інвестиційної діяльності;

протяжності ділянок автомобільних доріг в межах адміністративних кордонів областей української частини Карпатського єврорегіону та фактичного стану зношеності таких ділянок;

необхідності забезпечення соціально-економічного розвитку населених пунктів, яким надано статус гірських;

обсягів видатків на поточний ремонт зазначених автомобільних доріг, передбачених пунктом 6 цього Порядку.

6. У 2015 році за рахунок бюджетних коштів, механізм використання яких визначається цим Порядком, встановлюються такі обсяги видатків на поточний ремонт в розрізі автомобільних доріг української частини Карпатського єврорегіону:

Н-09 "Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів" - 547,5 млн. гривень, з яких у межах Закарпатської області - 37,5 млн., у межах Івано-Франківської області - 310 млн. та у межах Львівської області - 200 млн. гривень;

Н-10 "Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів)" - 77,5 млн. гривень, з яких у межах Івано-Франківської області - 40 млн. та у межах Чернівецької області - 37,5 млн. гривень;

Р-24 "Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам'янець-Подільський" у межах Івано-Франківської області - 75 млн. гривень.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється одержувачами бюджетних коштів у встановленому законом порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.