Документ втратив чиннiсть!

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ
ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ
06.06.2014 N 270

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
23 червня 2014 р. за N 670/25447

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Адміністрації Державної служби спеціального
зв'язку та захисту інформації України
N 88 від 02.02.20
16)

Про затвердження Змін до Інструкції
про особливості направлення осіб рядового і
начальницького складу Державної служби
спеціального зв'язку та захисту інформації України у
службові відрядження в межах України
та за кордон

Відповідно до пункту 8 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 30 червня 2011 року N 717 (зі змінами), та з метою приведення нормативно-правових актів Адміністрації Держспецзв’язку у відповідність із законодавством наказую:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про особливості направлення осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 23 жовтня 2013 року N 555, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 12 листопада 2013 року за N 1924/24456, що додаються.

2. Директору Департаменту організації та контролю службової діяльності Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Служби В.П. Звєрєв

Затверджено
Наказ Адміністрації Державної служби
спеціального зв’язку та захисту інформації України
06.06.2014 N 270

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
23 червня 2014 р. за N 670/25447

Зміни
до Інструкції про особливості направлення
осіб рядового і начальницького складу
Державної служби спеціального зв’язку та
захисту інформації України у службові
відрядження в межах України та за кордон

1. У пункті 1.5 розділу І:

в абзаці першому слова "Особам рядового і начальницького складу" замінити словом "Співробітникам";

доповнити пункт новим абзацом такого змісту:

"Якщо наказом про відрядження передбачено повернення співробітника з відрядження у вихідні або святкові чи неробочі дні, йому може надаватися інший день відпочинку.".

2. У розділі ІІІ:

1) пункт 3.1 після слів "Прем’єр-міністра України" доповнити словами "(Першого віце-прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень)";

2) пункт 3.4 викласти в такій редакції:

"3.4. Якщо відрядження здійснюється з метою забезпечення урядовим зв’язком вищих посадових осіб держави, технічне завдання не готується.

Отримання дозволу Прем’єр-міністра України (Першого віце-прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень) на здійснення таких відряджень за кордон організовує орган Держспецзв’язку, співробітник якого відповідно до плану відряджень органу Держспецзв’язку направляється у службове відрядження за кордон.";

3) абзац четвертий пункту 3.5 після слів "Прем’єр-міністра України" доповнити словами "(Першого віце-прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень)";

4) в абзаці першому пункту 3.6:

після слів "Прем’єр-міністра України" доповнити абзац словами "(Першого віце-прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України згідно з визначеним Кабінетом Міністрів України розподілом повноважень)";

слово "п’ять" замінити словом "сім";

5) пункт 3.11 викласти в такій редакції:

"3.11. Співробітник Держспецзв’язку, що відряджається за кордон, до вибуття у відрядження проходить інструктаж у Режимно-секретному управлінні Адміністрації Держспецзв’язку (далі - РСУ) (режимно-секретному органі органу Держспецзв’язку). Під час проведення інструктажу визначаються мета відрядження, обсяг та зміст інформації про діяльність Держспецзв’язку, яка може використовуватися під час відрядження, а також порядок звернення до дипломатичних представництв та інших підприємств, установ, організацій України в іноземній державі у разі виникнення обставин, що створюють небезпеку для збереження секретної інформації.

У журналі обліку виїздів за кордон працівників, яким надано допуск до державної таємниці, що ведеться за формою 92, визначеною у додатку 92 до Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року N 939 (далі - журнал), після проведення інструктажу зі співробітником Держспецзв’язку керівник РСУ (режимно-секретного органу органу Держспецзв’язку) робить відповідний запис про проведення інструктажу, який засвідчується підписами керівника РСУ (режимно-секретного органу органу Держспецзв’язку) та особи, з якою проведено інструктаж.

Після повернення із закордонного службового відрядження співробітник Держспецзв’язку протягом п’яти робочих днів зобов’язаний прибути до керівника РСУ (режимно-секретного органу органу Держспецзв’язку) для проходження співбесіди.

Керівник РСУ (режимно-секретного органу органу Держспецзв’язку) проводить співбесіду зі співробітником Держспецзв’язку з метою з’ясування питань щодо наявності чи відсутності обставин, що могли створити передумови для витоку секретної інформації під час перебування за кордоном, фактів необґрунтованої заінтересованості з боку іноземців секретною інформацією.

У журналі після проведення співбесіди керівник РСУ (режимно-секретного органу органу Держспецзв’язку) у колонці "Примітка" цього журналу робить запис про проведення співбесіди зі співробітником Держспецзв’язку, який засвідчується підписами керівника РСУ (режимно-секретного органу органу Держспецзв’язку) та особи, з якою проведено співбесіду.

За результатами співбесіди за наявності інформації, що може мати значення для збереження державної таємниці, складається довідка, яка реєструється і зберігається в РСУ (режимно-секретному органі органу Держспецзв’язку).".

3. У розділі VІ:

1) у пункті 6.8 слова та цифри "Міністерства фінансів України від 05 грудня 2012 року N 1276, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 грудня 2012 року за N 2185/22497" замінити словами та цифрами "Міністерства доходів і зборів України від 24 грудня 2013 року N 845 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20 січня 2014 року за N 104/24881";

2) у пункті 6.9:

в абзаці першому слова та цифри "Міністерства фінансів України від 05 грудня 2012 року N 1276 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 грудня 2012 року за N 2185/22497" замінити словами та цифрами "Міністерства доходів і зборів України від 24 грудня 2013 року N 845 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20 січня 2014 року за N 104/24881";

абзац другий після слів "за кордон" доповнити словами "протягом наступного робочого дня".

Директор ДК СД Адміністрації Держспецзв’язку Ю.І. Циплинський