Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 25 березня 2013 р. N 241
Київ

Про затвердження Порядку
взаємодії центральних органів виконавчої влади
та Національного банку щодо визнання вантажів (товарів), коштів,
у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих
послуг гуманітарною допомогою

(Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 87 від 12.03.20
14)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою, що додається.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2013 р. N 241

Порядок
взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку
щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті,
виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою

1. Цей Порядок визначає механізм взаємодії Міндоходів, МОЗ, Мінекономрозвитку, Мінфіну, Міноборони, МВС (далі - центральні органи виконавчої влади), Національного банку та Мінсоцполітики для прийняття рішення про визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою (далі - рішення) відповідно до статті 4 Закону України "Про гуманітарну допомогу".

(Пункт 2 виключено на підставі Постанови КМ N 87 від 12.03.2014)

3. Мінсоцполітики протягом п’яти робочих днів після надходження поданих заявниками документів щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою (далі - документи):

опрацьовує документи і готує проект рішення та переліки вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг (далі - переліки);

надсилає проект рішення, переліки, а також документи в електронній формі центральним органам виконавчої влади та Національному банку для опрацювання.

4. Центральні органи виконавчої влади та Національний банк після надходження від Мінсоцполітики проекту рішення, переліків і документів у визначений Міністерством строк опрацьовують проект рішення у частині, що стосується їх компетенції.

(Абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 87 від 12.03.2014)

Мінсоцполітики виходячи із складності та обсягу переліків визначає строк опрацювання проекту рішення центральними органами виконавчої влади та Національним банком, який не може перевищувати трьох робочих днів з моменту реєстрації проекту рішення, переліків і документів у відповідному центральному органі виконавчої влади та Національному банку.

(Абзац другий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 87 від 12.03.2014)

(Абзац третій пункту 4 виключено на підставі Постанови КМ N 87 від 12.03.2014)

(Пункт 5 виключено на підставі Постанови КМ N 87 від 12.03.2014)

6. Рішення приймається Мінсоцполітики з урахуванням результатів розгляду позицій центральних органів виконавчої влади та Національного банку на засіданні робочої групи, що фіксується у протоколі її засідання.

Склад робочої групи затверджується Мінсоцполітики. До складу робочої групи входять представники центральних органів виконавчої влади, Національного банку та Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики.

Члени робочої групи зобов’язані подати на її засідання листи із зазначенням позицій центральних органів виконавчої влади та Національного банку щодо погодження проекту рішення.

(Пункт 6 в редакції Постанови КМ N 87 від 12.03.2014)

(Пункт 7 виключено на підставі Постанови КМ N 87 від 12.03.2014)

8. Мінсоцполітики в одноденний строк після прийняття рішення надсилає його копію центральним органам виконавчої влади, Національному банку, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям, заявникам та оприлюднює на вебсайті Мінсоцполітики.

9. Центральні органи виконавчої влади та Національний банк в одноденний строк після надходження копії рішення Мінсоцполітики доводять його до відома своїх територіальних органів чи філій для виконання.