КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ
23.10.2013 N 422/9910

Про розробку інтегрованого плану розвитку
транспортної інфраструктури
міста Києва та його приміської зони

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про благоустрій населених пунктів", керуючись рішенням Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 824/7060 "Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року" та рішенням Київської міської ради від 28 березня 2002 року N 370/1804 "Про затвердження Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року", з метою розвитку транспортної інфраструктури міста Києва та його приміської зони Київська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Розробити із залученням в установленому законом порядку експертів Світового банку та інших експертів інтегрований план розвитку транспортної інфраструктури міста Києва та його приміської зони в розвиток положень Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та Концепції стратегічного розвитку м. Києва (перша стадія проекту Генерального плану м. Києва), схвалених Київською міською радою.

2. Визначити Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником робіт, передбачених пунктом 1 цього рішення.

3. Виконавчому органу Київської міської радії (Київській міській державній адміністрації) при внесенні змін до бюджету міста Києва на 2013 рік та при формуванні проекту бюджету міста Києва на 2014 рік передбачити видатки на фінансування робіт, передбачених у пункті 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Заступник міського голови - секретар Київради Г.Герега