МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ
25.09.2012 N 580

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
26 вересня 2012 р. за N 1656/21968

Про затвердження форм документів,
необхідних для проведення земельних торгів

Відповідно до частини десятої статті 137 Земельного кодексу України та пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України із земельних ресурсів від 29 жовтня 2010 року N 770 "Про затвердження зразків документів, необхідних для продажу у 2010 році земельних ділянок несільськогосподарського призначення на земельних торгах", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 листопада 2010 року за N 1155/18450.

2. Затвердити форми таких документів, що додаються:

2.1. Заява про участь у земельних торгах для фізичних осіб (громадян України, іноземців та осіб без громадянства).

З Заявою про участь у земельних торгах для фізичних осіб (громадян України, іноземців та осіб без громадянства) можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

2.2. Заява про участь у земельних торгах для юридичних осіб - резидентів.

З Заявою про участь у земельних торгах для юридичних осіб - резидентів можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

2.3. Заява про участь у земельних торгах для юридичних осіб - нерезидентів.

З Заявою про участь у земельних торгах для юридичних осіб - нерезидентів можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

2.4. Довідка про отримання документів виконавцем земельних торгів.

З Довідкою про отримання документів виконавцем земельних торгів можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

2.5. Книга реєстрації учасників земельних торгів.

З Книгою реєстрації учасників земельних торгів можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

2.6. Вхідний квиток учасника земельних торгів.

З Вхідним квитком учасника земельних торгів можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

2.7. Інформаційна картка на лот.

З Інформаційною карткою на лот можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

2.8. Картка учасника земельних торгів.

З Карткою учасника земельних торгів можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

3. Департаменту землеробства (Демидов О.А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Сеня О.В.

Міністр М.В. Присяжнюк