ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17.01.2012 N 61

Про реконструкцію з влаштуванням надбудови
житлового будинку на вул. Дмитрівській, 60/19
у Шевченківському районі

Відповідно до статті 47 Конституції України, статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 29, 30 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", статей 7, 110, 111 Житлового кодексу Української РСР, Розпорядження Президента України від 04.06.96 N 136/96-рп "Про заходи щодо залучення коштів населення для будівництва житла", беручи до уваги Розпорядження Представника Президента України Шевченківської районної державної адміністрації м. Києва від 22.11.93 N 997 "Про затвердження акту обстеження технічного стану будинку N 60/19 "А", "Б" по вулиці Дмитрівській", розпорядження Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації від 25.11.2003 N 2004 "Про визнання будинку N 60/19 "А", "Б" на вул. Дмитрівській гостроаварійним та загрожуючим обвалом", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації передати, а комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") прийняти у господарське відання будинок на вул. Дмитрівській, 60/19 у встановленому законодавством порядку.

2. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з КП "Спецжитлофонд" забезпечити відселення громадян, які проживають та зареєстровані в будинку на вул. Дмитрівській, 60/19, на інше місце проживання.

3. Визначити КП "Спецжитлофонд" замовником реконструкції з влаштуванням надбудови житлового будинку на вул. Дмитрівській, 60/19 за умови виконання пунктів 1, 2 цього розпорядження.

4. КП "Спецжитлофонд":

4.1. Вирішити у встановленому порядку питання оформлення права користування земельною ділянкою на вул. Дмитрівській, 60/19.

4.2. Одержати вихідні дані на проектування об'єкта та дозволи центрального і місцевого органів виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини на проведення робіт у встановленому законодавством порядку.

4.3. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 3 цього розпорядження.

4.4. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію з влаштуванням надбудови житлового будинку, зазначеного у пункті 3 цього розпорядження.

4.5. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

4.6. Здійснити фінансування реконструкції з влаштуванням надбудови житлового будинку на вул. Дмитрівській, 60/19 у Шевченківському районі за рахунок залучених коштів у встановленому законодавством порядку.

4.7. Майново-правові питання вирішувати у порядку, встановленому чинним законодавством.

4.8. Забезпечити введення будинку в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектом організації будівництва.

4.9. Передати, після введення в експлуатацію, житловий будинок, зазначений у пункті 3 цього розпорядження, балансоутримувачу, визначеному в установленому порядку.

5. Експлуатаційним службам міста при оформленні технічних умов на інженерне забезпечення будинку, зазначеного у пункті 3 цього розпорядження, передбачити його підключення, по можливості, безпосередньо до найближчих внутрішньоквартальних мереж та споруд.

6. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 28.09.2001 N 2033 "Про аварійні квартири у жилому будинку N 60/19 по вул. Дмитрівській у Шевченківському районі" та від 05.05.2004 N 736 "Про відселення мешканців із аварійного житлового будинку на вул. Дмитрівській, 60/19 "А", "Б" у Шевченківському районі і надання дозволу на його знесення та будівництво нового житлового будинку".

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова О.Попов