ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
19.12.2011 N 2408

Про затвердження результатів
конкурсу по залученню інвестора до
здійснення заходів з облаштування 61 пішохідного
підземного переходу (Лот 1)

(Додатково див. Постанову
Верховного Суду України
19.10.20
16)

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 N 528/1189 "Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва" та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.10.2008 N 1496 "Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до облаштування підземних переходів в м. Києві", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити переможця конкурсу по залученню інвестора, проведеного постійно діючою конкурсною комісією по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва (протокол від 23.11.2011 N 10/2011), згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що замовниками здійснення заходів з облаштування об'єкта інвестування є балансоутримувачі відповідних пішохідних підземних переходів - комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району", комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль", комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району м. Києва", комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" комунальної корпорації "Київавтодор" згідно з додатком, зазначеним в пункті 1 цього розпорядження.

3. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) укласти відповідний інвестиційний договір з переможцем конкурсу та замовниками.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Крамаренку Р.М. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р.М.

Голова О.Попов

Додаток
до розпорядження
виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської
державної адміністрації)
19.12.2011 N 2408

Переможець конкурсу по залученню інвестора та замовники

Переможець конкурсу  Інвестиційний проект
 
Кількість переходів  Замовник
 
ТОВ "ТОРГОВА РАДА"
 
здійснення заходів з облаштування 61 пішохідного підземного переходу (Лот 1)
 
25
 
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району м. Києва" 
8
 
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль" 
27
 
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району м. Києва" 
1
 
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" комунальної корпорації "Київавтодор" 
Всього по Лоту 1:  61 

Заступник голови - керівник апарату