Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 17 серпня 2011 р. N 874
Київ

Про затвердження Порядку використання
коштів, передбачених у державному
бюджеті для здійснення заходів з реалізації
Державної цільової економічної програми
"Ядерне паливо України"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України", що додається.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 серпня 2011 р. N 874

Порядок
використання коштів, передбачених у державному
бюджеті для здійснення заходів з реалізації Державної
цільової економічної програми "Ядерне паливо України"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за відповідною бюджетною програмою для здійснення заходів з реалізації Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України" ( 1004-2009 ) (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міненерговугілля, а одержувачами бюджетних коштів - державне підприємство "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" та Державний концерн "Ядерне паливо", а також державне науково-виробниче підприємство "Цирконій" (лише за напрямом, визначеним у підпункті 4 пункту 3 цього Порядку).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) збільшення обсягу виробництва концентрату природного урану (продовження будівництва першої черги підприємства на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд згідно із затвердженим в установленому порядку проектом та титулом будови, реконструкцію і розширення існуючого гідрометалургійного заводу і збільшення ємності хвостосховища згідно із затвердженим в установленому порядку проектом та титулом будови);

2) створення виробництва ядерного палива (розроблення техніко-економічного обґрунтування будівництва першої черги заводу з виробництва ядерного палива);

3) наукове, проектне та інформаційне супроводження об'єктів ядерно-паливного циклу (виконання науково-дослідних та проектних робіт, а також розроблення нормативних документів щодо забезпечення організації виробництва уранового концентрату, ядерного палива та цирконієвого виробництва);

4) проведення державним науково-виробничим підприємством "Цирконій" розрахунків, зобов'язання за якими виникли у I кварталі 2011 р. відповідно до тимчасового розпису державного бюджету ( 2857-17 ) на I квартал 2011 р. унаслідок виконання завдань і заходів Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2009 р. N 1004 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 74, ст. 2530), та зареєстровані в органах Казначейства.

4. Завданнями головного розпорядника та одержувачів бюджетних коштів є організація та забезпечення виконання завдань і заходів Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України" ( 1004-2009 ).

5. Одержувачем бюджетних коштів не може бути суб'єкт господарювання, якого визнано в установленому порядку банкрутом, стосовно якого порушено справу про банкрутство чи який перебуває в стадії ліквідації.

6. Головний розпорядник бюджетних коштів складає і затверджує план робіт з виконання бюджетної програми (далі - план робіт) з поквартальним розподілом та результативними показниками, копія якого подається у п'ятиденний строк Мінфіну.

Одержувачі бюджетних коштів використовують їх відповідно до плану використання бюджетних коштів, погодженого з головним розпорядником бюджетних коштів, та виключно для виконання плану робіт.

7. Одержувачі бюджетних коштів подають щокварталу до 20 числа наступного місяця головному розпорядникові бюджетних коштів звіти про виконання плану робіт у натуральних і вартісних показниках та плану використання бюджетних коштів. Копії звітів про виконання плану робіт подаються Мінфіну.

8. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359).

Зазначені видатки спрямовуються насамперед на завершення будівництва об'єктів з високим ступенем будівельної готовності та/або на виробничі об'єкти, які забезпечують збільшення обсягу виробництва продукції.

9. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

10. Оплата виконаних робіт здійснюється одержувачами бюджетних коштів у межах встановлених обсягів бюджетних асигнувань на підставі актів фактично виконаних робіт згідно з відповідними договорами.

11. У разі наявності заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, взятими на облік органами Казначейства, така заборгованість підлягає погашенню у поточному бюджетному періоді.

12. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством.

13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.