ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ
16.05.2011 N 285

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
31 травня 2011 р. за N 643/19381

Про затвердження форми Розрахунку
частини чистого прибутку (доходу),
що підлягає сплаті до державного бюджету
державними унітарними підприємствами
та їх об'єднаннями

Відповідно до пункту 3 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2011 N 138, наказую:

1. Затвердити форму Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями (додається).

2. Департаменту податку на прибуток та інших податків і зборів (обов'язкових платежів) (Хоцянівська Н.В.) забезпечити в установленому порядку:

2.1 подання цього наказу до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію;

2.2 оприлюднення цього наказу.

3. Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування (Лаба М.С.) розробити програмне забезпечення комп'ютерної обробки даних для проведення органами державної податкової служби обробки Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Комісії з проведення реорганізації Державної податкової адміністрації України, заступника Голови Державної податкової адміністрації України Любченка О.М.

Голова Комісії з проведення реорганізації
Державної податкової адміністрації України,
Голова Державної податкової служби України В.Ю.Захарченко

Затверджено
Наказ Державної податкової
адміністрації України
16.05.2011 N 285

Розрахунок
частини чистого прибутку (доходу),
що підлягає сплаті до державного бюджету
державними унітарними підприємствами
та їх об'єднаннями

З Розрахунком можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2011 р.", папка "Звітність за I квартал", "Звітність за II квартал".