Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ
31.03.2011 N 71/5458

Про затвердження порядку і правил проведення феєрверків (салютів)
та реалізації піротехнічних виробів на території міста Києва

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму", наказу МВС України від 23.12.2003 N 1649 "Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.03.2004 за N 263/8862, з метою упорядкування та здійснення контролю за проведенням феєрверків (салютів), піротехнічних супроводів театральних, концертних, спортивних та інших культурно-розважальних заходів, реалізації піротехнічних виробів на території міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок і правила проведення феєрверків (салютів) та реалізації піротехнічних виробів на території міста Києва згідно з додатком 1.

2. Затвердити зразок форми дозволу на проведення феєрверку (салюту) згідно з додатком 2.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити організаційно-правові заходи щодо визначення, облаштування та порядку використання місць проведення феєрверків (салютів) на платній основі.

4. Головному управлінню МВС України в м. Києві, Головному управлінню МНС України в м. Києві, територіальному управлінню Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Київській області та місту Києву, Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити контроль за виконанням вимог Положення про порядок і правила проведення феєрверків (салютів) та реалізації піротехнічних виробів на території міста Києва.

5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 31.07.2003 N 17/872 "Про затвердження Положення про порядок і правила проведення феєрверків на території м. Києва".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

Київський міський голова Л.Черновецький

Додаток 1
до рішення
Київської міської ради
31.03.2011 N 71/5458

Положення
про порядок і правила проведення феєрверків (салютів)
та реалізації піротехнічних виробів на території міста Київ

1. Загальні положення

1.1. Положення про порядок і правила проведення феєрверків (салютів) та реалізації піротехнічних виробів на території міста Києва (далі - Положення) спрямоване на упорядкування місць та забезпечення безпеки проведення феєрверків (салютів), масових видовищних заходів із застосуванням піротехнічних виробів та їх реалізації.

1.2. Положення встановлює порядок організації та проведення феєрверків (салютів), піротехнічного супроводу театральних, концертних, спортивних та інших культурно-розважальних заходів та святкових дат, а також порядок реалізації піротехнічних виробів:

У Положенні наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

піротехнічний виріб - це пристрій, призначений для створення необхідного ефекту (світлового, іскрового, димового, звукового, змішаного) за допомогою горіння (вибуху) піротехнічного складу;

піротехнічні вироби побутового призначення - вироби, що їх вільно продають населенню та поводження з якими не потребує спеціальних знань та навичок, а використання з дотриманням вимог наданої інструкції із застосування забезпечує за межами небезпечних зон безпеку здоров'я та життя людей, не призводить до пошкодження майна і нанесення шкоди навколишньому середовищу;

піротехнічні вироби технічного та спеціального призначення - піротехнічні вироби, користування якими потребує спеціальних знань та навичок, відповідної атестації виконавців (користувачів) і (або) забезпечення відповідних умов технічного оснащення та які, як правило, відносяться до 1 класу небезпечних вантажів згідно з ГОСТ 19433;

піротехнічний склад - це суміш компонентів, призначена для спорядження піротехнічних виробів з метою одержання різноманітних ефектів;

феєрверк - публічне видовище, яке створюється засобами піротехніки (піротехнічними виробами), що супроводжується різноманітними світловими (декоративне полум'я) та звуковими (постріли, свист) ефектами;

салют - вогняне дійство, яке досягається застосуванням спеціальних піротехнічних зарядів, що відстрілюються з гармат або салютних батарей;

небезпечна зона піротехнічного виробу - частина простору, що оточує працюючий піротехнічний виріб, у середині якого хоча б один небезпечний чинник досягає небезпечного рівня;

небезпечний чинник піротехнічного виробу - специфічний ефект, що його утворює піротехнічний виріб або піротехнічний елемент і який за певних умов здатний загрожувати здоров'ю людей та завдавати шкоди майну і навколишньому середовищу;

замовник феєрверку (салюту) - фізична або юридична особа, яка уклала відповідний договір (угоду) з ліцензованою організацією, що має дозвіл на проведення професійних феєрверків (салютів);

виконавець феєрверку (салюту) - підприємства, установи, організації, які мають відповідний дозвіл (ліцензію) на здійснення певних відповідних організаційно-технічних заходів, необхідних для проведення феєрверку (салюту), і в статуті яких передбачений цей вид діяльності.

Взаємовідносини виконавця феєрверку (салюту) і замовника будуються на договірній основі.

1.3. Дія Положення поширюється на підприємства, установи і організації незалежно від їх форми власності та фізичних осіб, які замовляють та (або) безпосередньо проводять феєрверки (салюти), інші культурно-розважальні заходи із використанням піротехнічних виробів на території міста Києва.

1.4. Проведення феєрверків (салютів) з використанням піротехнічних виробів калібром від 60 мм і більше на території міста Києва здійснюється з письмового дозволу першого заступника (заступника) голови виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) - голови Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за поданням Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), погодженим з Головним управлінням МВС України в м. Києві, Головним управлінням МНС України в м. Києві, а також територіальним управлінням Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Київській області та місту Києву.

2. Місце та час проведення салютів та феєрверків

2.1. Проведення феєрверків (салютів) може здійснюватися на території міста Києва з 8.00 до 22.00 години поряд з об'єктами, де проводяться театральні, спортивні та інші культурно-розважальні заходи на місцях, перелік яких визначено виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2.2. До місць, заборонених для проведення феєрверків (салютів), відносяться:

- місця, відстань від яких менша ніж 300 м до потенційно-небезпечних об'єктів, підприємств, місць продажу та зберігання паливно-мастильних матеріалів, культових закладів, медичних, шкільних та дошкільних установ, дитячих будинків-інтернатів, будинків-інтернатів для громадян похилого віку, житлових будинків;

мости, шляхопроводи, транспортні магістралі, продуктопроводи, території об'єктів, що мають важливе історико-культурне значення, пам'ятники історії і культури, цвинтарі;

- території об'єктів природно-заповідного фонду м. Києва, території рекреаційних зон, у тому числі о. Труханів, о. Гідропарк, о. Долобецький, Жуків острів, парк Дружби народів у період з 1 травня по 1 липня;

- території лісових насаджень та прилеглих до них територій в період з 1 квітня по 1 листопада;

- балкони та дахи житлових будинків та громадських споруд.

2.3. Забороняється проведення феєрверків (салютів) біля будівель та споруд органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2.4. Забороняється проведення феєрверків (салютів) у нічний час (з 22.00 до 8.00 години), за винятком святкування Нового року (в ніч з 31 грудня на 1 січня). У виняткових випадках час проведення феєрверків (салютів) може бути змінено при умові наявності відповідного письмового дозволу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Вимоги до підприємств, установ і організацій,
фізичних осіб, які проводять феєрверки (салют
и)

3.1. Проведення феєрверків (салютів) може здійснюватися тільки підприємствами, установами і організаціями, зареєстрованими у встановленому порядку, статутом яких передбачений такий вид діяльності та отримано відповідну ліцензію.

3.2. Підприємства, установи чи організації, які проводять феєрверки (салюти) із застосуванням піротехнічних виробів, повинні:

- мати дозвіл на право проведення феєрверків (салютів), виданий Держгірпромнаглядом або його територіальним органом;

- мати дозвіл для проведення феєрверків (салютів) на території міста Києва, виданий виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) (додається).

3.3. Фізичні особи, які використовують піротехнічні вироби побутового призначення, повинні дотримуватися вимог наданої до піротехнічних виробів інструкції із застосування вимог розділу 2 цього Положення.

3.4. Фізичні та юридичні особи проводять феєрверки (салюти) виключно в місцях, визначених виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

3.5. Юридичні та фізичні особи, які проводили феєрверки (салюти), зобов'язані після їх закінчення прибрати контейнери пускових установок, відпрацьованих зарядів та провести обстеження прилеглої території на наявність неспрацьованих зарядів.

4. Порядок і правила одержання дозволу
на проведення професійних феєрверків (салюті
в)

4.1. Для отримання дозволу на проведення феєрверку (салютів) виконавець феєрверку (салюту) письмово звертається до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в термін не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення феєрверку (салюту).

4.2. У письмовому зверненні вказуються такі відомості:

- дані про замовника феєрверку (салюту);

- назва і мета заходу;

- дата, місце, час та тривалість проведення феєрверку (салюту);

- дані про виконавця феєрверку (салюту): назва, місце реєстрації, юридична та фактична адреса, контактні телефони;

- дата подання, підписи організаторів або їх уповноважених осіб.

Письмове звернення повинно містити зобов'язання виконавця феєрверку (салюту) про дотримання заходів безпеки під час проведення феєрверку (салюту).

4.3. Виконавець феєрверку (салюту) надає до Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) такі документи:

- копію свідоцтва про державну реєстрацію організації;

- копію дозволу, виданого Держгірпромнаглядом або його територіальним органом на виконання спеціальних видів робіт;

- копію посвідчення, що підтверджує атестацію виконавців на право проведення небезпечних видів робіт;

- копію Статуту;

- довідку Головного управління МВС України в м. Києві по випробуванню пускових труб для проведення феєрверків або протокол випробування дослідного зразка поліетиленової пускової труби;

- наказ, в якому визначено відповідальних осіб за виконання заходів безпеки при проведенні небезпечних робіт, калібр та кількість піротехнічних виробів, тривалість проведення феєрверку;

- викопіювання зі схематичного плану розміщення піротехнічних виробів, будівель із нанесенням прогнозованої небезпечної зони, під'їзних доріг та інше (підписується керівником організації), погоджене з Головним управлінням МВС України в м. Києві та Головним управлінням МНС України в м. Києві (скріплене печаткою).

4.4. Головне управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) узагальнює надані документи та матеріали, перевіряє їх узгодження з відповідними органами державної виконавчої влади, готує проект дозволу та подає його на підпис до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Після отримання підписаного дозволу надає його виконавцю феєрверку (салюту), контролює підготовку та проведення феєрверку (салюту), виконання заходів безпеки, завчасно інформує письмово про дату та місце проведення феєрверку (салюту):

- Головне управління МВС України в м. Києві;

- Головне управління МНС України в м. Києві;

- Головне управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для організації чергування бригади швидкої медичної допомоги.

4.5. Виконавцю феєрверку (салюту) може бути відмовлено в прийомі письмового звернення, якщо воно не відповідає вимогам підпунктів 4.2 та 4.3 або порушуються вимоги розділу 3 цього Положення, про що заявнику повідомляється письмово з належним обґрунтуванням.

4.6. Рішення про відмову в дозволі на проведення феєрверку (салюту) може бути прийняте за таких обставин:

- письмове звернення не відповідає вимогам підпунктів 4.1 - 4.3 цього Положення;

- прийнято рішення про заборону або відміну заходу, з приводу якого проводиться феєрверк (салют);

- заплановане організаторами проведення феєрверку не враховує вимог розділу 2 цього Положення.

4.7. Після проведення феєрверку (салюту) відповідальний від організації, що виконувала феєрверк (салют), доповідає відповідальному черговому Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про проведення заходу по телефону (негайно) та письмово (до десятої години дня, наступного після дати проведення феєрверку (салюту).

5. Заходи безпеки при проведенні феєрверків (салютів)

5.1. Виконавець феєрверку (салюту) при проведенні монтажу і демонстрації феєрверку (салюту) повинен використовувати тільки піротехнічні вироби, які мають відповідний сертифікат.

5.2. Використання піротехнічних виробів для проведення феєрверків (салютів) повинно проводитись атестованими на право проведення феєрверків (салютів) професійними піротехніками відповідно до вимог нормативних актів України, які регулюють професійне використання піротехнічних виробів в Україні.

5.3. Замовник феєрверку (салюту) зобов'язаний забезпечити охорону пускового обладнання на майданчику і небезпечної робочої зони від проникнення сторонніх осіб, заходи з дотримання вимог безпеки персоналом при виконанні піротехнічних робіт і зберіганні піротехнічних виробів.

Виконавець феєрверку (салюту) несе відповідальність за безпечне проведення феєрверку (салюту) згідно з чинним законодавством.

5.4. Об'єкти, зазначені в підпункті 2.2, не повинні знаходитися в межах небезпечної зони проведення феєрверку (салюту).

5.5. На територіях, що згідно з дозволом відведені для проведення піротехнічних робіт, забороняється палити та використовувати відкритий вогонь, залишати піротехнічні засоби без охорони.

5.6. Пускові майданчики мають бути забезпечені охороною. Кордони небезпечної зони повинні мати огорожу.

5.7. Після закінчення феєрверку (салюту) пусковий майданчик і прилегла територія повинні бути ретельно оглянуті з метою виявлення і збору невідпрацьованих виробів та елементів, залишків відпрацьованих піротехнічних зарядів спеціалістами організації виконавця феєрверку (салюту).

5.8. Знищення непридатних і невикористаних піротехнічних виробів здійснюється організацією виконавцем феєрверку (салюту) в установленому порядку відповідно до інструкції з експлуатації заводу-виробника та наказу МВС України від 23.12.2003 N 1649 "Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів".

6. Порядок реалізації піротехнічних виробів

6.1. Організація виробництва, транспортування, зберігання, продажу, дотримання заходів безпеки під час використання піротехнічних виробів здійснюється згідно з наказом МВС України від 23.12.2003 N 1649 "Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів".

Побутові піротехнічні вироби, ввезені на територію України для реалізації в торговельній мережі населенню, підлягають обов'язковій сертифікації на відповідність вимогам безпеки згідно з ДСТУ 4105-2002.

6.2. Продаж побутових піротехнічних виробів здійснюється через спеціалізовані підприємства торгівлі та спеціалізовані відділи (секції) підприємств з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, приміщення яких обладнані згідно з вимогами охорони праці, пожежної безпеки та відповідають технічним, санітарно-гігієнічним, технологічним нормам і правилам.

Реалізацію побутових піротехнічних виробів споживачам мають право здійснювати суб'єкти господарювання, діяльність яких пов'язана з обігом побутових піротехнічних виробів, за наявності таких документів:

- свідоцтва про реєстрацію;

- статуту (для юридичних осіб);

- дозволу на початок роботи, виданий органами державного пожежного нагляду та Держгірпромнагляду;

- копії свідоцтв (довідок) про проходження спеціальної підготовки та допуску до роботи з піротехнічними виробами працівників, які мають такі допуски.

6.3. Продаж побутових піротехнічних виробів у спеціалізованих відділах (секціях) підприємств з універсальним асортиментом товарів дозволяється тільки на верхніх поверхах торговельних приміщень за умови виконання Правил пожежної безпеки в Україні. На нижніх поверхах таких торговельних підприємств у вітринах і на стендах можуть розташовуватися муляжі побутових піротехнічних виробів, які не мають усередині піротехнічного складу.

6.4. Дозволяється зберігання побутових піротехнічних виробів в умовах торговельної мережі у підсобних приміщеннях торговельних підприємств у кількості не більше ніж по одному заводському пакуванню кожного найменування побутових піротехнічних виробів, що реалізуються, але не більше 500 кг, при цьому загальна вага піротехнічного складу в піротехнічних виробах не має перевищувати 100 кг.

У торговельних залах торговельних підприємств дозволяється зберігання побутових піротехнічних виробів у кількості не більше ніж по одному заводському пакуванню кожного найменування виробів, що реалізуються, але не більше 50 кг, при цьому загальна вага піротехнічного складу в піротехнічних виробах не має перевищувати 10 кг.

6.5. Усі операції, пов'язані з розкриттям тари, перевіркою її справності, розфасуванням або перепакуванням продукції, мають проводитись у приміщеннях, ізольованих від місця зберігання.

6.6. Вироби, що залишилися після реалізації, мають бути повернуті на склади постійного та тимчасового зберігання в упакованому вигляді.

6.7. Приміщення для продажу побутових піротехнічних виробів мають бути обладнані системами пожежної автоматики згідно з вимогами Переліку однотипних за призначенням об'єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації та забезпечені первинними засобами пожежогасіння. Технічне утримування установок пожежної автоматики необхідно здійснювати згідно з вимогами Правил пожежної безпеки в Україні та Правил технічного утримання установок пожежної автоматики.

6.8. Побутові піротехнічні вироби, що надходять у продаж, мають бути з паспортом (формуляром, інструкцією з застосування), який засвідчує відповідність побутового піротехнічного виробу вимогам нормативної документації, а також із супровідними документами, передбаченими законодавством України: накладними, товарно-транспортними накладними, сертифікатами відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО або свідоцтвами про визнання, чи їх копіями на бланках установленого зразка.

Продаж побутових піротехнічних виробів здійснюється за наявності інструкції із застосування (експлуатації), розташованій на споживчому пакуванні. Якщо текст інструкції не вміщується на споживчому пакуванні, то аркуш з текстом інструкції має додаватись до кожного побутового піротехнічного виробу або до кожної упаковки з виробами, якщо вироби продаються споживачу упаковками.

Текст інструкції має містити:

- обмеження щодо поводження та застосування;

- способи і методи безпечної підготовки, запускання та утилізації (у разі необхідності);

- термін придатності або гарантійний термін та дату виготовлення;

- попередження про небезпечність побутового піротехнічного виробу;

- відомості про виробника;

- ідентифікаційні ознаки побутового піротехнічного виробу;

- інші відомості, які зумовлені специфікою піротехнічного виробу.

Зазначена інформація має бути викладена українською мовою.

Дозволено її додатково викладати іншими мовами. Текст має бути чітким і добре помітним. Застережливі надписи мають бути виділені жирним шрифтом.

6.9. Суб'єктам господарювання забороняється:

6.9.1. Розміщувати спеціалізовані відділи (секції) з продажу побутових піротехнічних виробів на відстані ближче ніж 4-и метри від евакуаційних виходів.

6.9.2. Розміщувати підприємства з продажу піротехнічних побутових виробів у будівлях іншого призначення (не призначених для торгівлі) та організовувати продаж побутових піротехнічних виробів у спеціалізованих відділах (секціях) підприємств з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, які розташовані в будівлях іншого призначення.

6.9.3. Розміщувати спеціалізовані підприємства з продажу побутових піротехнічних виробів у будинках, де розміщено громадські заклади.

6.9.4. Продавати побутові піротехнічні вироби без захищення фітилів для приведення у дію виробу захисними ковпачками, плівками або пакуванням.

У виключних випадках можливе відхилення від норм, передбачених у пункті 6.3 та підпункті 6.9.2 Положення, за узгодженням з органами Держгірпромнагляду згідно з порядком узгодження з органами державного пожежного нагляду проектних рішень, на які не встановлені норми і правила, та обґрунтованих відхилень від обов'язкових вимог нормативних документів.

6.10. Побутові піротехнічні вироби, які не пройшли сертифікаційні випробування, для використання на території України заборонені.

6.11. Не дозволяється зберігати в місцях продажу неякісні (забраковані) побутові піротехнічні вироби та з простроченими термінами придатності або простроченими гарантійними термінами.

6.12. Забороняється продаж побутових піротехнічних виробів, які не мають або втратили ідентифікаційні ознаки, з простроченим терміном придатності або з простроченим гарантійним терміном, а також неякісних (забракованих) та без інструкції із застосування (експлуатації).

6.13. Забороняється продаж побутових піротехнічних виробів за відсутності сертифікатів відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО або свідоцтв про визнання чи їх копій на бланках установленого зразка.

6.14. Продаж побутових піротехнічних виробів на ринках забороняється.

6.15. Побутові піротехнічні вироби для комісійного продажу не приймаються.

6.16. У штаті суб'єкта господарювання, який здійснює реалізацію побутових піротехнічних виробів, має бути співробітник, що пройшов спеціальну підготовку з питань продажу піротехнічних виробів у навчальних закладах МВС України, які мають затверджену програму підготовки, тематичний план та ліцензію на навчання фахівців з піротехніки або вибухотехніки. Цей співробітник повинен раз на місяць проводити інструктаж продавців побутових піротехнічних виробів, про що робиться позначення в журналі проведення інструктажів. При цьому продавцеві на робоче місце видається довідка про проходження інструктажу.

6.17. Працівники суб'єкта господарювання, які здійснюють продаж піротехнічних побутових виробів, повинні знати інструкції із застосування (експлуатації) та вимоги безпеки при зберіганні наявних у продажу виробів, проходити спеціальне навчання, перевірку знань та інструктажі з питань пожежної безпеки (Типове положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України), охорони праці (Типове положення про навчання з питань охорони праці) та специфічних питань з реалізації, зберігання та поводження з побутовими піротехнічними виробами, про що робиться позначення у відповідних журналах.

6.18. Суб'єкти господарювання, які здійснюють продаж побутових піротехнічних виробів, зобов'язані не порушувати прав споживачів, визначених Законом України "Про захист прав споживачів", керуватися у своїй діяльності Порядком зайняття торговельною діяльністю і правилами торговельного обслуговування населення, Правилами продажу непродовольчих товарів, іншими нормативно-правовими актами, які регламентують торговельну діяльність.

7. Особливості застосування побутових
піротехнічних виробів

7.1. При проведенні масових заходів забороняється застосування споживачем побутових піротехнічних виробів, що можуть створити небезпеку травмування людей осколками, горючими елементами та частинами побутових піротехнічних виробів, що рухаються.

7.2. Забороняється:

- залишати побутові піротехнічні вироби без догляду;

- використання побутових піротехнічних виробів другого і третього класу небезпеки особами молодше 18 років;

- кидати приведені в дію побутові піротехнічні вироби під ноги перехожих, із вікон та балконів, здійснювати феєрверки з дахів будинків та інші дії, від яких можуть постраждати люди або майно;

- використання побутових піротехнічних виробів особами, які знаходяться в нетверезому стані.

7.3. При поводженні з побутовими піротехнічними виробами, не пов'язаними з приведенням у дію піротехнічних виробів, не допускається куріння та застосування відкритого вогню.

8. Відповідальність за порушення Положення

За порушення вимог цього Положення юридичні та фізичні особи незалежно від форми власності, які замовляють та безпосередньо проводять феєрверки (салюти) й інші культурно-розважальні заходи із застосуванням піротехнічних виробів на території міста Києва, несуть відповідальність у встановленому чинним законодавством порядку.

Заступник міського голови -
секретар Київради О.Довгий

Додаток 2
до рішення
Київської міської ради
31.03.2011 N 71/5458

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

Дозвіл N ___
на проведення феєрверку (салюту)

З Дозволом можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Розпорядження".

Заступник міського голови -
секретар Київради О.Довгий