КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03.07.2006 N 995
Про проведення у м. Києві загальноміських
громадських слухань
(Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМДА
N 1395 від 14.12.2009
N 187 від 29.03.2010)
Відповідно до ст. 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст. 13 Статуту територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 N 371/1805, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України від 02.02.2005 N 14/5, постанови Кабінету Міністрів України від 15.10.2004 р. N 1378 "Деякі питання щодо забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" і з метою залучення громадян до участі у вирішенні питань місцевого значення:
1. Головним управлінням, управлінням, відділам та службам виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), які безпосередньо пов'язані з формуванням та реалізацією політики у визначеній сфері діяльності або виступають головними розробниками нормативно-правових актів, районним у м. Києві державним адміністраціям (далі - організатори громадських слухань) забезпечити організацію і проведення у м. Києві загальноміських громадських слухань з місцевих питань, вирішення яких віднесено до повноважень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
2. Організаторам громадських слухань:
2.1. Визначати перелік можливих найактуальніших питань у відповідній сфері, які можуть бути винесені на громадські слухання, і до 10 числа останнього місяця кварталу подавати до Головного управління з питань внутрішньої політики згідно з формою для узагальнення (додаток 1).
2.2. Визначати мету, час, місце проведення, категорію осіб, що мають бути обов'язково присутні, основні питання для обговорення, готувати матеріали для доповідей, сценарний план проведення, проекти пропозицій за результатами слухань.
Окремо при необхідності готувати інформаційні матеріали з питань, що обговорюються.
2.3. Подавати до 20 числа поточного місяця Головному управлінню з питань внутрішньої політики пропозиції до плану громадських слухань на наступний місяць відповідно до запропонованої форми (додаток 2).
2.4. Для належної підготовки і проведення громадських слухань залучати відповідно до законодавства (в тому числі на договірних умовах) організації, установи, об'єднання, науковців, експертів, що мають досвід відповідної роботи.
2.5. За 3 дні до проведення громадських слухань подавати Київському міському голові порядок ведення громадських слухань із списком осіб, що мають бути обов'язково присутні, та доповідачів (додаток 3). Інформаційні та аналітичні матеріали щодо діяльності міської влади, підготовлені організаторами громадських слухань, погоджуються із заступником, що відповідає за проведення громадських слухань у м. Києві, та Київським міським головою.
2.6. Визначати для проведення громадських слухань головуючого і секретаря або відповідальну особу для ведення протоколу. Головуючий ознайомлює присутніх з регламентом слухань, оголошує список та черговість виступаючих, координує проведення слухань.
2.7. Під час проведення громадських слухань вести протокол, у якому фіксуються висловлені пропозиції згідно із запропонованими формами (додаток 4).
2.8. Подавати у п'ятиденний термін протокол на розгляд Київського міського голови для підготовки відповідних доручень з цих питань. Контроль за виконанням доручень, напрацьованих під час громадських слухань, здійснювати відділам забезпечення діяльності заступників голови, що згідно з розподілом обов'язків координують роботу організаторів громадських слухань.
2.9. Пропозиції, що потребують розгляду органами державної влади, оформлювати у вигляді листів і звернень на їх адресу в тижневий термін.
2.10. Щоп'ятниці до 12.00 год. подавати до Головного управління з питань внутрішньої політики інформацію про проведення громадських слухань за формою згідно з додатком 5.
3. Головному управлінню з питань внутрішньої політики:
3.1. На підставі пропозицій організаторів громадських слухань та враховуючи звернення громадськості визначати актуальність проведення громадських слухань і готувати пропозиції Київському міському голові.
3.2. До 25 числа поточного місяця готувати на підставі пропозицій організаторів план проведення громадських слухань на місяць для затвердження Київським міським головою.
3.3. Щомісячно, до 5 числа місяця наступного за звітним, подавати узагальнену інформацію про проведення громадських слухань у м. Києві за формою згідно з додатком 5.
4. Головному управлінню з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю:
4.1. Оприлюднювати у триденний термін з дня затвердження план проведення громадських слухань на місяць у засобах масової інформації, на Веб-порталі Київської міської влади або доводити до відома громадян у інший спосіб.
4.2. Запрошувати та здійснювати акредитацію представників засобів масової інформації для участі в громадських слуханнях і інформувати виконуючого обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Басса Д.Я.
Після закінчення громадських слухань організовувати брифінги для представників засобів масової інформації.
4.3. Оприлюднювати інформацію про проведення громадських слухань в засобах масової інформації та на Веб-порталі Київської міської влади не пізніше як за 5 днів до їх проведення.
4.4. На наступний день після проведення громадських слухань розсилати матеріали слухань та фото в електронному вигляді засобам масової інформації для публікацій.
4.5. Щотижнево надавати інформацію про висвітлення проведення громадських слухань у м. Києві виконуючому обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я.
4.6. Доводити результати громадських слухань у десятиденний термін до відома громадськості шляхом оприлюднення в засобах масової інформації.
4.7. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
5. Виконавці послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в житловому фонді м. Києва проводять громадські слухання щодо тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з Порядком проведення громадських слухань щодо тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Києві (додаток 6).
(Розпорядження доповнено пунктом 5 згідно з Розпорядженням КМДА N 1395 від 14.12.2009)
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Басса Д.Я.
Голова Л.Черновецький
Додаток 1
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 03.07.2006 N 995
|
ПОГОДЖЕНО Заступник голови ____________ П.І.Б. "___" ____________ 2006 |
Пропозиції
___________________________________
(назва структурного підрозділу)
щодо переліку найактуальніших питань
у відповідній сфері, які можуть бути винесені
на громадські слухання, у місті Києві у ___ кварталі 2006 року
N п/п |
Зміст питання |
Пропозиції щодо можливих шляхів вирішення питання |
Керівник
Додаток 2
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 03.07.2006 N 995
Пояснювальна записка
1. Обґрунтування необхідності винесення питання на громадські слухання.
2. Зміст питання.
3. Дата, час та місце проведення громадських слухань.
4. Учасники громадських слухань (депутати Київської міської ради, посадові особи Київської міської державної адміністрації, депутати районних у м. Києві рад та посадові особи райдержадміністрацій, представники органів самоорганізації населення, осередків політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації, керівники підприємств та установ, пов'язані з питаннями, що обговорюються, мешканці м. Києва, науковці, експерти, журналісти).
5. Проблемні питання і можливі шляхи вирішення.
6. Позиція організаторів громадських слухань.
7. Проекти рішень, що передбачаються у протоколі громадських слухань.
8. Фінансово-економічне обґрунтування вирішення проблемного питання.
Пояснювальна записка підписується керівником структурного підрозділу - організатором слухань, погоджується заступником голови Київської міської державної адміністрації, що координує роботу підрозділу, першим заступником голови Київської міської державної адміністрації І.Фоменком, в. о. заступника голови Київської міської державної адміністрації Д.Бассом, начальником Головного управління з питань внутрішньої політики О.Петіком.
Заступник голови - керівник аппарату Б.Стичинський
Додаток 3
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 03.07.2006 N 995
|
ЗАТВЕРДЖУЮ Київський міський голова ____________ Л.Черновецький "___" ____________ 2006 |
Громадські слухання
щодо ___________________________________
(тема громадських слухань)
Дата і час проведення: | |
Місце проведення: | |
Учасники: |
загальна кількість детальний склад (цільові групи та кількість представників від кожної) |
Інформація про участь у громадських слуханнях мешканців Києва
N п/п | П.І.Б. | Проблемне питання | Хто запросив до участі |
Питання для обговорення
(перелік)
Відкриття громадських слухань:
Київський міський голова Л.Черновецький, заступник Київського міського голови-секретар Київради О.Довгий, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації І.Фоменко, заступники голови Київської міської державної адміністрації.
Виступають:
керівник структурного підрозділу - організатор слухань (регламент виступу)
представники від кожного району м. Києва (регламент виступу)
інші виступаючі (список)
Підведення підсумків:
Заступник голови Київської міської державної адміністрації, що координує роботу підрозділу.
По завершенні громадських слухань - прес-конференція для представників ЗМІ.
Заступник голови Київської міської державної адміністрації, що координує роботу підрозділу П.І.Б.
Заступник голови - керівник аппарату Б.Стичинський
Додаток 4
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 03.07.2006 N 995
|
ЗАТВЕРДЖУЮ Заступник голови Київської міської державної адміністрації ______________________ "___" ____________ 2006 |
Протокол
громадських слухань
Дата, час та місце проведення
Присутні: (загальна кількість)
Запрошені: (депутати Київської міської ради, посадові особи Київської міської державної адміністрації, депутати районних у м. Києві рад та посадові особи райдержадміністрацій, представники органів самоорганізації населення, осередків політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації, керівники підприємств та установ, пов'язані з питаннями, що обговорюються, мешканці м. Києва, науковці, експерти, журналісти).
Пропозиції учасників громадських слухань, що потребують розгляду:
міською владою
N з/п |
Пропозиції учасників громадських слухань |
Шляхи вирішення | Відповідальні виконавці | Термін виконання |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
центральними органами державної влади (у разі надходження)
N з/п | Пропозиції учасників громадських слухань | Шляхи вирішення |
1 | 2 | 3 |
Головуючий
Секретар
Заступник голови - керівник аппарату Б.Стичинський
Додаток 5
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 03.07.2006 N 995
Інформація
про хід проведення громадських слухань
N з/п |
Дата, час та місце проведення |
Учасники громадських слухань (кількість загальна та участь представників цільових груп) |
Зміст питання громадських слухань |
Прийняті на громадських слуханнях рішення |
Пропозиції учасників громадських слухань, що потребують розгляду централь ними органами державної влади |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
станом на "___"________ 2006 |
Характерні приклади позитивного вирішення проблеми:
Керівник структурного підрозділу - організатор громадських слухань |
П.І.Б. |
Заступник голови - керівник аппарату Б.Стичинський
Додаток 6
до розпорядження
Київської міської
державної адміністрації
від 03.07.2006 N 995
(в редакції розпорядження
виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської
державної адміністрації)
від 29.03.2010 N 187)
Порядок
проведення громадських слухань щодо тарифів
на послуги з утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій в м. Києві
1. Загальні положення
1.1. Порядок проведення громадських слухань щодо тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Києві (далі - Порядок) розроблений відповідно до Конституції України, статті 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 11 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", статті 13 Статуту територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 N 371/1805, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України від 02.02.2005 N 14/5 (зі змінами і доповненнями), Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 N 529 (зі змінами і доповненнями), та Методичних рекомендацій щодо порядку організації та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.11.2009 N 359 (далі - Методичні рекомендації).
1.2. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
виконавець послуг - суб'єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій споживачу відповідно до умов договору;
власник приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - власник) - фізична або юридична особа, якій належить право володіння, користування та розпорядження приміщенням, будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, зареєстроване у встановленому законом порядку;
організатор - виконавчі органи районних у м. Києві рад (районні у м. Києві державні адміністрації). Організатор відповідає за дотримання порядку проведення громадських слухань та оформлення і зберігання відповідного протоколу;
споживач - фізична або юридична особа, яка отримує або має намір отримувати послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (наприклад, повнолітня фізична особа, яка є користувачем або власником квартири, власником житлового приміщення у гуртожитку, власником нежитлового приміщення у житловому будинку (гуртожитку) тощо);
утримання будинків і прибудинкових територій - господарська діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством.
1.3. Громадські слухання щодо тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Києві (далі - громадські слухання) проводяться щодо кожного житлового будинку з метою врахування інтересів споживачів при встановленні тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі - послуги) та доведення результатів розрахунку тарифів на послуги до відома споживачів.
1.4. Порядок визначає процедуру підготовки та проведення громадських слухань.
2. Організація громадських слухань
2.1. Громадські слухання здійснюються шляхом скликання загальних зборів споживачів за місцем проживання.
2.2. До участі у громадських слуханнях крім споживачів можуть запрошуватися депутати місцевих рад, представники органів самоорганізації населення, міських осередків політичних партій та громадських організацій, а також керівники підприємств і організацій, якщо їх діяльність пов'язана з питаннями, що обговорюються.
2.3. Виконавець послуг після розрахунку розміру тарифу на послуги, розробленого залежно від запланованих кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій для відповідного будинку згідно з типовим переліком послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, визначеним Кабінетом Міністрів України (далі - типовий перелік), звертається до організатора з пропозицією про проведення відповідних громадських слухань, а також визначення графіка їх проведення по кожному будинку і відповідальних посадових осіб.
2.4. Для проведення громадських слухань організатор визначає час і місце проведення громадських слухань, коло запрошених осіб, основні питання для обговорення, готує інформаційні матеріали, необхідні для проведення громадських слухань.
2.5. До проведення громадських слухань організатор не пізніше ніж за 7 днів до їх проведення забезпечує інформування споживачів шляхом розміщення оголошень про проведення громадських слухань на інформаційних стендах у під'їздах та біля будинків, письмових повідомлень споживачів через поштові скриньки тощо, які повинні містити:
2.5.1. Інформацію про мету громадських слухань.
2.5.2. Розрахунок тарифу на послуги по кожній складовій, розроблений залежно від запланованих кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій для відповідного будинку згідно з типовим переліком.
2.5.3. Інформацію про перелік послуг, необхідних для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану відповідного будинку та його прибудинкової території (далі - перелік послуг, мінімально необхідних для відповідного будинку).
2.5.4. Інформацію про місце, дату і час проведення громадських слухань.
2.5.5. Інформацію про порядок та терміни надання офіційних пропозицій та зауважень.
2.5.6. Контактну інформацію виконавця послуг та організатора (адреса, контактні телефони, реквізити), якою можуть скористатися споживачі для отримання більш детальної інформації про результати розрахунку тарифу та надання пропозицій і зауважень до запропонованого розрахунку.
2.5.7. Попередження споживачів про те, що громадські слухання вважаються такими, що відбулися, незалежно від кількості присутніх осіб.
2.6. Громадські слухання мають відкритий характер і проводяться на засадах добровільності, гласності, відкритості та свободи висловлювань.
2.7. Громадські слухання вважаються такими, що відбулися, незалежно від кількості присутніх осіб.
2.8. Рішення про результати громадських слухань приймається простою більшістю голосів присутніх споживачів відповідного будинку.
2.9. Під час проведення громадських слухань організатор:
2.9.1. Забезпечує реєстрацію учасників слухань за формою згідно із додатком 1 до цього Порядку.
2.9.2. Забезпечує обрання для проведення громадських слухань секретаря, відповідального за ведення протоколу, та головуючого, який ознайомлює присутніх з регламентом слухань, оголошує список та черговість виступаючих, координує проведення громадських слухань.
2.9.3. Висвітлює завдання і результати розрахунку тарифу на послуги, а також доводить до відома споживачів інформацію, зазначену у підпункті 2.6 пункту 2 Методичних рекомендацій.
2.9.4. Забезпечує надання можливості споживачам та представникам громадськості ставити запитання та висловлювати свої побажання в усній або письмовій формі.
2.9.5. Забезпечує складання протоколу громадських слухань за формою згідно із додатком 2 до цього Порядку.
2.9.6. Забезпечує обов'язкове вивчення та врахування пропозицій споживачів та представників громадськості.
2.10. Організатор має протягом трьох днів з дня проведення громадських слухань оприлюднити їх протокол для ознайомлення всіх споживачів відповідного будинку шляхом розміщення його копії на інформаційних стендах у під'їздах та біля будинків.
2.11. Протокол громадських слухань організатор подає разом із розрахунком тарифів на послуги до Головного управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для підготовки необхідних розпорядчих документів про затвердження тарифів на послуги.
2.12. За результатами громадських слухань споживачі можуть прийняти рішення про відмову, за виключенням переліку послуг, мінімально необхідних для відповідного будинку, від деяких послуг із запропонованого виконавцем послуг переліку для відповідного будинку, розробленого згідно з типовим переліком.
2.13. Рішення про відмову від деяких послуг із запропонованого виконавцем послуг переліку із зазначенням способу забезпечення надання послуг, від яких відмовилися, має бути оформлене письмово за формою згідно із додатком 3 до цього Порядку, підтверджено підписами 100 відсотків споживачів відповідного будинку та представника органу місцевого самоврядування (у разі наявності у будинку приміщень, що перебувають у власності територіальної громади), і подано організатору протягом 30 днів з дати проведення громадських слухань.
2.14. У разі, коли перелік послуг зменшується, виконавець послуг перераховує тарифи на послуги і подає новий розрахунок організатору, який разом із протоколом громадських слухань передає його до Головного управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для підготовки необхідних розпорядчих документів про затвердження тарифів на послуги.
2.15. Після затвердження тарифу органом місцевого самоврядування відповідний виконавець послуг має укласти із споживачами договори про надання послуг, складені згідно з типовим договором про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, із умовою дотримання запланованих під час розрахунку розміру тарифів періодичності, строків їх надання та структури тарифу.
Невід'ємною частиною договору має бути копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги та про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт, відповідно до вимог якого виконавець послуг надає відповідні послуги.
3. Інші питання організації процедури проведення слухань
3.1. Для систематизації та контролю заходів щодо організації та проведення слухань організатор повинен забезпечити:
3.1.1. Ведення журналу обліку проведення слухань, в якому реєструються дати оприлюднення інформації щодо проведення слухань:
- дата, назва та номер офіційного видання, в якому вийшло оголошення;
- дати (окремо по будинках) розміщення у під'їздах на інформаційних стендах відповідних оголошень про проведення слухань;
- дати (окремо по будинках) письмового повідомлення власників приміщень через поштові скриньки.
3.1.2. Розгляд письмових звернень споживачів щодо зміни переліку послуг, періодичності та строків їх надання, розрахованих тарифів, які обов'язково реєструються в журналі реєстрації вхідної кореспонденції. При цьому зазначається дата подання такого звернення, а також відповідність його оформлення вимогам цього Порядку.
3.2. Організаційні документи та листування з питань громадських слухань долучаються до окремої справи (номенклатурна справа).
3.3. Копії протоколів громадських слухань зберігаються протягом всього строку дії тарифу, який було затверджено (погоджено) на підставі проведених громадських слухань.
4. Координація проведення громадських слухань
4.1. Координацію проведення громадських слухань здійснює заступник голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків, а також Головне управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
4.2. Головне управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
4.2.1. До 25 числа поточного місяця готує на підставі пропозицій виконавців послуг план проведення громадських слухань на місяць для затвердження заступником голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.
4.2.2. Щомісячно, до 5 числа місяця, наступного за звітним, подає заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків узагальнену інформацію про проведення громадських слухань у м. Києві за встановленою формою згідно із додатком 4 до цього Порядку.
5. Прикінцеві положення
5.1. Спірні питання щодо врахування виконавцем послуг та організатором законних громадських і приватних інтересів споживачів оскаржуються і розглядаються у встановленому порядку.
5.2. Виконавці послуг та організатор несуть відповідальність за недотримання вимог цього Порядку відповідно до законодавства.
Додаток 1
до Порядку проведення
громадських слухань щодо
тарифів на послуги з
утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій
в м. Києві
Журнал реєстрації
учасників громадських слухань щодо тарифів на послуги
з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за адресою:
м. Київ, вул. ____________________ буд. N _____
NN з/п |
N квартири |
П.І.Б. споживача |
П.І.Б. присутнього представника |
Паспортні дані споживача або його представника | Особистий підпис |
1. | |
|
|
|
|
2. | |||||
3. |
Загальна кількість присутніх | _____ осіб |
Додаток 2
до Порядку проведення
громадських слухань щодо
тарифів на послуги з
утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій
в м. Києві
Протокол
громадських слухань щодо тарифів на послуги з
утримання будинків і споруд та
прибудинкових територій за адресою
З Протоколом можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Розпорядження".
Додаток 3
до Порядку проведення
громадських слухань щодо
тарифів на послуги з
утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій
в м. Києві
Звернення
щодо врахування рішення про відмову
від деяких послуг із запропонованого
виконавцем послуг переліку, розробленого
відповідно до Типового переліку
З Додатком 3 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Розпорядження".
Додаток 4
до Порядку проведення
громадських слухань щодо
тарифів на послуги з
утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій
в м. Києві
Інформація
про проведення громадських слухань
З Додатком 4 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Розпорядження".
(Розпорядження доповнено Додатком 6 згідно з Розпорядженням КМДА N 1395 від 14.12.2009; в редакції Розпорядження КМДА N 187 від 29.03.2010)