Документ втратив чиннiсть!

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ
24.02.2011 N 2гн-4

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Генеральної прокуратури України
N 2гн від 15.12.20
11)

Про внесення змін
до наказу Генерального прокурора України
від 20 січня 2006 року N 2гн
"Про організацію роботи з кадрами
в органах прокуратури України"

З метою підвищення ефективності організації роботи з кадрами, керуючись ст. 15 Закону України "Про прокуратуру" ( 1789-12 ), наказую:

Внести наступні зміни до наказу Генерального прокурора України від 20 січня 2006 року N 2гн "Про організацію роботи з кадрами в органах прокуратури України":

1. Абзац 3 підпункту 1.1 пункту 1 викласти в такій редакції:

"Призначення на посади помічників прокурорів і слідчих з числа осіб, які не мають досвіду роботи за фахом, проводити відповідно до вимог Положення про порядок стажування в органах прокуратури України після проходження ними стажування на умовах строкової трудової угоди до одного року на підставі рішення атестаційної комісії щодо їх придатності за діловими і моральними якостями до самостійної роботи".

2. Підпункт 1.1 пункту 1 після абзацу 4 доповнити абзацами 5, 6 такого змісту:

"Забезпечити прийняття Присяги працівника прокуратури відповідно до встановленого Порядку у місячний термін після призначення на прокурорсько-слідчу посаду.

Вважати обов'язком кожного прокурора і слідчого неухильне дотримання у службовій діяльності та особистій поведінці вимог Присяги працівника прокуратури".

В зв'язку з цим абзац 5 вважати абзацом 7.

3. Абзац 7 підпункту 1.1 пункту 1 викласти у такій редакції:

"При комплектуванні колективів прокуратур усіх рівнів дотримуватись раціонального співвідношення досвідчених і молодих кадрів".

4. В останньому реченні абзацу 4 підпункту 1.4 пункту 1 слова "відділу особового складу та внутрішньої безпеки Головного управління кадрового забезпечення" замінити на "управління внутрішньої безпеки".

5. Абзац 2 підпункту 2.2 пункту 2 доповнити словами "з урахуванням висновків управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України".

6. Пункт 3 доповнити абзацом 3 такого змісту:

"Практикувати систематичне заслуховування на засіданнях атестаційних комісій звітів керівників усіх рівнів про стан профілактично-виховної роботи у підпорядкованих колективах, підготовку кадрового резерву, контролю за виконанням працівниками рекомендацій атестаційної комісії, організації стажування молодих фахівців тощо".

7. Абзац 1 пункту 5 викласти в такій редакції:

"Керівникам та кадровим підрозділам прокуратур усіх рівнів забезпечувати контроль за дотриманням підпорядкованими працівниками положень Присяги, службової та трудової дисципліни, проводити профілактично-виховну роботу, принципово і своєчасно реагувати на випадки порушень ними закону та Присяги, неналежного виконання службових обов'язків, негідної поведінки чи скоєння вчинку".

8. В абзаці 2 пункту 5 після слів "прокуратур вищого рівня" додати "та управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України".

9. В останньому реченні абзацу 3 пункту 5 після слів "Висновки за наслідками службових розслідувань" доповнити словами "копії наказів про притягнення до дисциплінарної відповідальності" та слова "Головного управління кадрового забезпечення" замінити на "управління внутрішньої безпеки".

10. Абзац 5 пункту 5 викласти у такій редакції:

"У разі порушення прокурорсько-слідчими працівниками Присяги, вчинення ними корупційних дій, інших ганебних вчинків, принципово вирішувати питання про притягнення їх до дисциплінарної відповідальності, аж до звільнення з органів прокуратури, у тому числі з позбавленням класного чину, відповідно до пункту 2 частини 2 статті 46-2 Закону України "Про прокуратуру" ( 1789-12 ). Невідкладно інформувати управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України про причини та підстави застосування до осіб, які скоїли інші ганебні вчинки, заходів впливу, не пов'язаних із звільненням".

11. Пункт 5 після абзацу 7 доповнити абзацом 8 такого змісту:

"У разі поновлення на роботі в органах прокуратури України особи, звільненої з підстав передбачених Дисциплінарним статутом або законодавством про працю, невідкладно повідомляти Генеральну прокуратуру України".

У зв'язку з цим абзац 8 вважати абзацом 9.

12. В абзаці 9 пункту 5 наказу слова "відділ особового складу та внутрішньої безпеки Головного управління кадрового забезпечення" замінити словами "управління внутрішньої безпеки".

13. Пункт 7 викласти у такій редакції:

"Управлінню внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України на основі систематичного аналізу стану роботи з кадрами спільно з Головним управлінням кадрового забезпечення та Головним управлінням організаційного та правового забезпечення і відповідними підрозділами на місцях вивчати ефективність діяльності структурних підрозділів, вносити пропозиції щодо оптимізації штатної чисельності апаратів Генеральної прокуратури України та прокуратур обласного рівня, шляхів покращання їх діяльності".

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, ректору Національної академії прокуратури України, міським, районним, міжрайонним і прирівняним до них прокурорам та довести до відома прокурорсько-слідчих працівників.

Генеральний прокурор України державний радник юстиції України В.Пшонка