іПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

УКАЗ

( Позначку "Опублікуванню
не підлягає"
знято Указом Президента
N 963/2009 від 24.11.20
09 )

Про переатестування осіб
у військових (спеціальних) званнях
і класних чинах

Затвердити Порядок переатестування у військових (спеціальних) званнях і класних чинах осіб вищого офіцерського складу Збройних Сил України, інших військових формувань та вищого начальницького складу правоохоронних органів (додається).

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 18 серпня 2003 року
N 841/2003

Затверджено
Указом Президента України
від 18 серпня 2003 року N 841/2003

Порядок
переатестування у військових (спеціальних)
званнях і класних чинах осіб вищого
офіцерського складу Збройних Сил України,
інших військових формувань та вищого
начальницького складу правоохоронних органів

1. Особи вищого офіцерського складу Збройних Сил України та інших військових формувань (далі - особи вищого офіцерського складу) і особи вищого начальницького складу правоохоронних органів (далі - особи вищого начальницького складу) переатестовуються у військових (спеціальних) званнях і класних чинах в разі їх відрядження до центральних органів виконавчої влади на посади, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу.

Рішення про переатестування приймає Президент України шляхом видання Указу.

2. У разі призначення особи вищого офіцерського складу до правоохоронного органу для заміщення посади вищого начальницького складу їй присвоюється вище спеціальне звання в порядку переатестування з урахуванням військового звання, яке вона має.

3. У разі відрядження особи вищого начальницького складу правоохоронного органу до Збройних Сил України або інших військових формувань їй присвоюється військове звання вищого офіцерського складу в порядку переатестування з урахуванням спеціального звання чи класного чину, який вона має.

4. Переатестування осіб начальницького складу в разі їх переміщення з одного правоохоронного органу до іншого здійснюється відповідно до пунктів 2, 3 цього Порядку.

5. Пропозиції щодо переатестування у званнях осіб вищого офіцерського (начальницького) складу розглядаються на колегії відповідного центрального органу виконавчої влади. При цьому враховується професійний рівень особи, відповідність займаній посаді та знання норм права у сфері за напрямом діяльності органу, до якого її відряджають. Обґрунтовані і вмотивовані пропозиції про переатестування особи подаються за підписом керівника цього органу.

6. Переатестування осіб вищого офіцерського (начальницького) складу провадиться у тримісячний строк після призначення їх на посаду.

7. Присвоєння чергового вищого військового (спеціального) звання і класного чину надалі здійснюється відповідно до указів Президента України від 23 липня 2001 року N 539 "Про впорядкування присвоєння вищих військових, спеціальних та персональних звань і класних чинів" і від 21 березня 2002 року N 277 "Про переліки посад військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу, та граничних військових і спеціальних звань за цими посадами".

Глава Адміністрації Президента України В.МЕДВЕДЧУК