ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 3 липня 2008 року N 246

Про відзнаки обласного рівня

Відповідно до статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою відзначення кращих трудових колективів і працівників різних галузей господарства, соціально-культурної та інших сфер діяльності та за погодженням з обласною Радою:

1. Встановити такі відзнаки обласного рівня:

1.1. Занесення на обласну Дошку пошани кращих трудівників області з нагоди Дня незалежності України.

1.2. Занесення на обласну Дошку пошани переможців щорічного обласного конкурсу на звання "Людина року".

1.3. Нагородження Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради.

1.4. Оголошення Подяки облдержадміністрації та обласної Ради.

2. Затвердити такі, що додаються:

2.1. Положення про обласну Дошку пошани.

2.2. Положення про проведення обласного конкурсу на звання "Людина року".

2.3. Положення про Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради.

2.4. Положення про Подяку облдержадміністрації та обласної Ради.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Мушинський О.А.) щорічно передбачати в обласному бюджеті видатки на фінансування заходів, передбачених у пункті 1 цього розпорядження.

4. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації (Глімбоцька З.Г.) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.

5. Це розпорядження набирає чинності з моменту опублікування його у місцевих засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Прокопчука О.А.

Голова обласної державної
адміністрації О.ДОМБРОВСЬКИЙ

Затверджено
Розпорядження голови
облдержадміністрації
від 3 липня 2008 року N 246

Положення
про обласну Дошку пошани

1. Обласна Дошка пошани заснована з метою вшанування передовиків промислового та сільськогосподарського виробництва, кращих трудових колективів за підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку області, представників інтелігенції за особистий внесок у збереження національно-культурної спадщини, активну участь у вихованні підростаючого покоління тощо. Вшанування кращих трудівників Вінниччини проводити щорічно, напередодні Дня незалежності України.

2. Подання про занесення на обласну Дошку пошани вносяться голові облдержадміністрації обласною комісією з визначення претендентів для занесення на обласну Дошку пошани на підставі пропозицій районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, об'єднань, організацій та установ за погодженням із галузевими профспілками області.

3. Про занесення на обласну Дошку пошани головою обласної державної адміністрації видається розпорядження.

4. Занесення на обласну Дошку пошани здійснюється в обстановці урочистості напередодні Дня незалежності України. Особам, удостоєним занесення на обласну Дошку пошани, вручається відповідне свідоцтво.

5. Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечує організацію роботи щодо занесення на обласну Дошку пошани.

6. Обласна державна адміністрація та обласна Рада забезпечують широке висвітлення у засобах масової інформації трудові досягнення кращих трудівників області, удостоєних занесення на обласну Дошку пошани.

Затверджено
Розпорядження голови
облдержадміністрації
від 3 липня 2008 року N 246

Положення
про проведення обласного конкурсу на звання "Людина року"

І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс на звання "Людина року" (далі - Конкурс) проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

1.2. У Конкурсі беруть участь особи, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.

1.3. Присвоєння звання "Людина року" здійснюється відповідно до рішення обласної комісії з визначення переможців обласного конкурсу на звання "Людина року" (далі - Комісія) у 24 номінаціях.

1.4. Конкурс проводиться за номінаціями:

- "Регіональний лідер"

- "Громадський діяч"

- "Депутат"

- "Державний службовець"

- "Діяч культури та мистецтва"

- "Діяч науки"

- "Жінка"

- "Журналіст"

- "Міський голова"

- "Митець"

- "Посадова особа місцевого самоврядування"

- "Працівник освіти"

- "Працівник охорони здоров’я"

- "Працівник сільського господарства"

- "Працівник соціального захисту"

- "Працівник сфери обслуговування"

- "Підприємець"

- "Промисловець"

- "Роботодавець"

- "Сільський, селищний голова"

- "Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора"

- "Спортсмен"

- "Юний митець"

- "Юний спортсмен"

1.5. Присвоєння звання "Людина року" проводиться щорічно.

1.6. Переможець у відповідній номінації Конкурсу стає володарем титулу "Людина року".

1.7. Звання "Людина року" є особистим, неперехідним та довічним.

1.8. Ніхто не має права позбавити володаря титулу "Людина року" та його нагороди.

1.9. Особа, якій звання "Людина року" вже було присвоєно, на здобуття його повторно не висувається.

ІІ. Порядок визначення переможців

2.1. Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні досягнення претендентів на звання "Людина року", подаються Комісії місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, трудовими колективами, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, іншими об’єднаннями громадян за погодженнями із галузевими профспілками області щороку до 1 серпня.

2.2. Списки претендентів на звання "Людина року" у кожній номінації друкуються в газеті "Вінниччина" у першій декаді серпня.

2.3. Обговорення та визначення переможців здійснюється на засіданні Комісії.

Рішення Комісії приймається більшістю голосів її членів шляхом відкритого голосування.

2.4. Підведення підсумків Конкурсу на звання "Людина року" проводиться Комісією щорічно до Дня Незалежності України.

ІІІ. Порядок нагородження

3.1. Нагородження переможців Конкурсу проводиться щорічно в обстановці урочистості і широкої гласності на церемонії вшанування володарів титулу "Людина року" до Дня Незалежності України.

3.2. Переможцям Конкурсу вручаються статуетки "Людина року", іменні дипломи володарів титулу "Людина року" та грошові премії у розмірі 500 грн. без видатків на сплату прибуткового податку.

3.3. Умови та підсумки проведення Конкурсу публікуються у місцевих засобах масової інформації, фотопортрети переможців заносяться на обласну Дошку пошани.

3.4. Управління культури і туризму обласної державної адміністрації забезпечує проведення урочистостей з нагоди нагородження переможців Конкурсу.

Затверджено
Розпорядження голови
облдержадміністрації
від 3 липня 2008 року N 246

Положення
про Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради

1. Відзнакою обласної державної адміністрації та обласної Ради є Почесна грамота.

2. Про нагородження Почесною грамотою у разі виділення грошової винагороди видається розпорядження голів обласної державної адміністрації та обласної Ради, проект якого готують відповідні управління, відділи та інші структурні підрозділи облдержадміністрації. Грошова винагорода нагороджених Почесною грамотою складає 100 гривень без видатків на сплату прибуткового податку. У разі нагородження осіб, оплати праці яких здійснюється з державного бюджету, грошова винагорода виплачується їм за рахунок коштів організації, де вони працюють, згідно з рішенням керівника.

3. Почесною грамотою нагороджуються кращі трудові колективи та громадяни за сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, особистий внесок у здійснення програм економічного і соціального розвитку відповідних територій, активну участь у вихованні підростаючого покоління, миротворчу, благодійну, громадську діяльність, захист державних інтересів; з нагоди державних, професійних свят, пам'ятних, ювілейних дат тощо.

4. Подання про нагородження Почесною грамотою вноситься до облдержадміністрації та обласної Ради управліннями, відділами, іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями, районними радами, виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення, обласними установами і підприємствами, командуванням військових частин, громадськими та іншими організаціями із зазначенням заслуг трудового колективу чи окремої особи за погодженням із галузевими профспілками області.

5. У поданні зазначається: щодо колективу - економічні показники; щодо кожної особи - біографічні дані, стисла характеристика діяльності, а також конкретні заслуги, участь у громадському житті тощо.

6. Нагородні матеріали надсилаються до облдержадміністрації не пізніше, як за два тижні до зазначеної події.

7. Облік і реєстрація нагороджених Почесною грамотою здійснюється загальним відділом апарату облдержадміністрації.

8. Вручення Почесної грамоти проводиться, як правило, в обстановці урочистості головами облдержадміністрації та обласної Ради, їх заступниками або за їхніми дорученнями керівниками райдержадміністрацій, районних рад та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

Затверджено
Розпорядження голови
облдержадміністрації
від 3 липня 2008 року N 246

Положення
про Подяку облдержадміністрації та обласної Ради

1. Відзнакою обласної державної адміністрації та обласної ради є Подяка.

2. Подякою відзначаються трудові колективи та громадяни за виробничі досягнення, особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, виконання конкретних програм, дострокове введення в експлуатацію об'єктів будівництва тощо.

3. Подання про відзначення Подякою вноситься до облдержадміністрації та обласної Ради управліннями, відділами, іншими структурними підрозділами обласної державної адміністрації, районними державними адміністраціями, районними радами, виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення, обласними установами і підприємствами, командуванням військових частин, громадськими та іншими організаціями із зазначенням заслуг трудового колективу чи окремої особи за погодженням із галузевими профспілками області.

4. У поданні зазначається: щодо колективу - економічні показники; щодо кожної особи - біографічні дані, стисла характеристика діяльності, а також конкретні заслуги, участь у громадському житті тощо.

5. Нагородні матеріали надсилаються до облдержадміністрації не пізніше, як за два тижні до зазначеної події.

6. Облік і реєстрація, відзначених Подякою, здійснюється загальним відділом апарату облдержадміністрації.

7. Вручення Подяки проводиться, як правило, в обстановці урочистості головами обласної державної адміністрації та обласної ради, їх заступниками або за їхніми дорученнями керівниками районних державних адміністрацій, районних рад та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.