Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
25.07.2002 N 1488

Про утворення Науково-технічної ради
Програми інформатизації міста Києва

(Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМДА
N 1786 від 24.09.2002
N 209 від 02.03.20
07
N 86 від 27.01.20
09)

З метою забезпечення виконання положень Закону України від 4 лютого 1998 року N 74/98-ВР "Про Національну програму інформатизації" та постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року N 644 "Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проекту інформатизації":

1. Утворити при Київській міській державній адміністрації Науково-технічну раду Програми інформатизації міста Києва.

2. Затвердити склад Науково-технічної ради Програми інформатизації міста Києва (додаток 1).

3. Затвердити Положення про Науково-технічну раду Програми інформатизації міста Києва (додаток 2).

4. Функції робочого органу Науково-технічної ради Програми інформатизації міста Києва покласти на Головне управління зв'язку, інформатизації та захисту інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

(Пункт 4 в редакції Розпорядження КМДА N 86 від 27.01.2009)

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Данькевича І.П.

(Пункт 5 в редакції Розпорядження КМДА N 1786 від 24.09.2002)

Голова О.Омельченко

Додаток 1
до розпорядження
Київської міської
державної адміністрації
від 25.07.2002 N 1488

(в редакції розпорядження
Київської міської
державної адміністрації
від 27.01.2009 N 86)

Склад
Науково-технічної ради Програми інформатизації міста Києва


 
Басс Д.Я.  перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова 
  Ковальов П.І.
 
-
 
начальник Головного управління зв'язку, інформатизації та захисту інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови 
  Василець О.Г.
 
-
 
головний спеціаліст відділу прогнозування інформатизації управління інформатизації та захисту інформації Головного управління зв'язку, інформатизації та захисту інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), секретар 
  Балуєв С.Б.
 
-
 
начальник відділу телекомунікацій та електронних засобів масової інформації управління з питань взаємодії з засобами масової інформації Головного управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 
  Бондаренко Г.М.  -
 
виконуючий обов'язки директора КП "Київінформатика"
 
  Додонов О.Г.
 
-
 
заступник директора інституту проблем реєстрації інформації, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор (за згодою)
 
  Каплуненко С.В.  -
 
виконуючий обов'язки директора КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" 
  Петров В.В.
 
-
 
заступник академіка-секретаря відділення інформатики НАН України, директор інституту проблем реєстрації інформації, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор (за згодою) 
  Полгородник В.Д.
 
-
 
директор Київського обчислювального центру Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 
  Савченко А.С.  -
 
директор департаменту інформатизації Національного банку України, кандидат економічних наук (за згодою) 
  Савченко О.А.
 
-
 
заступник начальника управління інноваційної політики Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 
  Сіверський П.М.
 
-
 
заступник директора з наукової роботи Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, кандидат технічних наук (за згодою) 
  Сіньков М.В.
 
-
 
завідувач відділом спеціалізації моделювання інституту проблем реєстрації інформації, доктор технічних наук, професор (за згодою) 
  Сотник Р.І.
 
-
 
головний спеціаліст відділу фінансового моніторингу та аналізу Головного управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

(Склад із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 1786 від 24.09.2002, в редакції Розпоряджень КМДА N 209 від 02.03.2007, N 86 від 27.01.2009)

Перший заступник голови І.Фоменко

Додаток 2
до розпорядження
Київської міської
державної адміністрації
від 25.07.2002 N 1488

Положення
про Науково-технічну раду Програми інформатизації міста Києва

1. Науково-технічна рада Програми інформатизації міста Києва при Київській міській державній адміністрації (далі - Науково-технічна рада) є колегіальним дорадчим органом Київської міської державної адміністрації, утворена для розгляду питань формування та виконання Програми інформатизації міста Києва, програм і завдань (робіт) з інформатизації відповідно до Закону України від 4 лютого 1998 року N 74/98-ВР "Про Національну програму інформатизації" та постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року N 644 "Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проекту інформатизації".

2. У своїй діяльності Науково-технічна рада керується Конституцією та законами України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, а також цим Положенням.

3. Науково-технічну раду очолює керівник Програми інформатизації міста Києва.

4. Основними завданнями Науково-технічної ради є:

- аналіз сучасного стану інформатизації міста, підготовка пропозицій і рекомендацій для міської держадміністрації щодо: формування та реалізації політики інформатизації міста, стратегії розвитку інформатизації усіх сфер суспільного життя, проектів нормативно-правових актів з питань інформатизації;

- розроблення пропозицій щодо стратегічних цілей, основних принципів та пріоритетних напрямів Програми інформатизації міста Києва, очікуваних наслідків її реалізації;

- розгляд пропозицій і надання рекомендацій щодо формування правових, організаційних, методологічних, методичних, науково-технічних, інструментально-технологічних, економічних та гуманітарних засад підтримки Програми інформатизації міста Києва;

- розгляд пропозицій та надання рекомендацій щодо формування завдань (проектів) Програми інформатизації міста Києва на наступних три роки і рік;

- розгляд проектів програм інформатизації районів міста Києва, а також частин інших програм, що стосуються питань інформатизації;

- розгляд результатів виконання завдань (проектів) Програми інформатизації міста Києва, програм та проектів інформатизації районів міста Києва, частин інших програм та проектів, що стосуються питань інформатизації;

- розроблення пропозицій щодо удосконалення механізмів формування та виконання Програми інформатизації міста Києва.

5. Для виконання покладених на неї завдань Науково-технічна рада має право:

- утворювати проблемні комісії та тимчасові робочі групи для підготовки рішень по питаннях, що розглядаються;

- залучати (за їх згодою) до участі в роботі Науково-технічної ради представників підприємств, установ та організацій міста незалежно від відомчого підпорядкування, громадські об'єднання, творчі та наукові колективи або окремих провідних вчених та спеціалістів для вирішення питань щодо формування та виконання Програми інформатизації міста Києва;

- проводити із залученням засобів масової інформації наукові семінари, конференції, "круглі столи", наради, громадські обговорення з питань формування та виконання Програми інформатизації міста.

6. Науково-технічна рада створюється з провідних вчених та фахівців у галузі інформатизації. До складу Науково-технічної ради входять: голова Науково-технічної ради, заступник голови Науково-технічної ради, члени Науково-технічної ради, відповідальний секретар Науково-технічної ради.

Голова Науково-технічної ради у разі необхідності має право вносити зміни до її складу. Члени Науково-технічної ради працюють на громадських засадах.

7. Основною формою роботи Науково-технічної ради є її засідання, які скликаються головою або заступником голови Науково-технічної ради в разі потреби. Організацію роботи Науково-технічної ради здійснює голова Науково-технічної ради, заступник голови та відповідальний секретар Науково-технічної ради. Засідання є правочинним, якщо на ньому присутня проста більшість її членів. Член Науково-технічної ради не має права делегувати свої повноваження іншій особі.

За дорученням голови Науково-технічної ради заступник голови представляє науково-технічну раду Програми інформатизації міста Києва в інших організаціях і радах.

Відповідальний секретар Науково-технічної ради забезпечує підготовку і проведення засідань, оформлює рішення Науково-технічної ради.

8. Проблемні комісії Науково-технічної ради можуть створюватися за пріоритетними напрямами та окремими завданнями (проектами) Програми інформатизації міста Києва. Склад проблемних комісій та їх керівників затверджує голова Науково-технічної ради. До складу проблемних комісій можуть входити як члени Науково-технічної ради, так і інші провідні фахівці у сфері інформатизації.

9. Для вивчення і підготовки висновків з актуальних проблем формування та виконання Програми інформатизації міста Києва рішенням голови Науково-технічної ради можуть створюватися тимчасові робочі групи.

10. Рішення Науково-технічної ради приймаються простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів Науково-технічної ради. У разі рівного розподілу голосів голос голови Науково-технічної ради є вирішальним. Рішення Науково-технічної ради оформлюються протоколами.

В разі відсутності члена Науково-технічної ради він має право у письмовій формі подати на засідання свою думку з питання, що розглядається на ньому. Цей документ додається до протоколу засідання.

11. Порядок денний, місце проведення і час початку засідань Науково-технічної ради визначаються головою Науково-технічної ради, а порядок денний, місце і час початку засідань проблемних комісій - керівниками проблемних комісій спільно з відповідальним секретарем Науково-технічної ради.

Перший заступник голови І.Фоменко