КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 1500 від 29.07.2002

Про затвердження Положення про порядок формування
Програми інформатизації міста Києва

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року N 644 "Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проекту інформатизації":

1. Внести зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 21.03.2002 N 548 "Про впорядкування порядку формування Програми інформатизації міста Києва", а саме:

Пункт 7 розпорядження викласти в такій редакції:

"7. Управлінню зв'язку, телекомунікацій та інформатизації (Баранов О.А.) у двомісячний термін підготувати та внести на затвердження Положення про порядок формування Програми інформатизації міста Києва".

2. Затвердити Положення про порядок формування Програми інформатизації міста Києва згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова О.Омельченко

Затверджено
розпорядженням Київської
міської державної
адміністрації
від 29.07.2002 р. N 1500

Положення
про порядок формування Програми інформатизації
міста Києва

Положення про порядок формування Програми інформатизації міста Києва (надалі - Положення) визначає загальні засади організації робіт щодо формування та виконання завдань (проектів) Програми інформатизації міста Києва (надалі - Програми), які фінансуються з місцевого бюджету. Головним розпорядником бюджетних коштів щодо виконання завдань (проектів) у сфері інформатизації міста Києва є управління зв'язку, телекомунікації та інформатизації Київської міської державної адміністрації.

Завдання (проекти), фінансування яких здійснюється не за рахунок місцевого бюджету, включаються до Програми за рішенням управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації, на яке згідно з Положенням, затвердженим розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 30.10.2001 р. N 2308, покладено функції організації формування та виконання Програми.

Основні терміни та визначення

Завдання (проекти) у сфері інформатизації - науково-дослідні, дослідно-конструкторські та інші роботи, які спрямовані на створення, розвиток та інтеграцію комп'ютерних інформаційних систем, мереж, ресурсів та інформаційних технологій чи передбачають придбання засобів інформатизації.

Перелік завдань (проектів) Програми (надалі - Перелік) - це документ, яким визначаються завдання (проекти) Програми на відповідний бюджетний рік.

Замовник завдань (проектів) Програми (надалі - Замовник) - відповідне головне управління, управління або інший структурний підрозділ Київської міської державної адміністрації, районна у м. Києві державна адміністрація, які є розпорядниками бюджетних коштів.

Виконавець завдань (проектів) Програми (надалі - Виконавець) - підприємства, установи, організації усіх форм власності, визначені Замовником на конкурсних засадах.

Науково-технічна рада Програми (надалі - НТР) - колегіальний дорадчий орган для розгляду питань формування та виконання Програми.

1. Загальні положення

Положення розроблене на підставі: законів України від 4 лютого 1998 року N 74/98-ВР "Про Національну програму інформатизації", від 22 лютого 2000 року N 1490-III "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", постанов Кабінету Міністрів від 12.04.2000 р. N 644 "Про затвердження Положення про порядок формування та виконання регіональної програми (проекту) інформатизації", від 31.08.98 р. N 1352 "Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації", від 27.09.2000 р. N 1469 "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель", розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 30.10.2001 р. N 2308 "Про затвердження Положення про управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації КМДА", від 21.03.2002 р. N 548 "Про впорядкування порядку формування програми інформатизації міста Києва".

2. Порядок формування та виконання завдань (проектів)
Програми

Формування Переліку передбачає його розробку, узгодження та затвердження. Перелік формується на підставі нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Київської міської Ради, розпоряджень Київської міської державної адміністрації, рішень НТР.

З метою формування Переліку застосовується наступний порядок:

2.1. Управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації на початку поточного року здійснює запит відомостей від головних управлінь, управлінь або інших структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних у м. Києві державних адміністрацій щодо пропозицій пропонованих завдань (проектів) Програми та показників обсягів фінансування завдань (проектів) Програми на наступний рік.

2.2. Замовники в першому кварталі поточного року надають до Управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації заявки (Додаток 1) щодо включення до Переліку завдань (проектів) Програми, а також техніко-економічні обгрунтування завдань (проектів) Програми (Додаток 2).

2.3. Управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації узагальнює заявки від головних управлінь, управлінь або інших структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних у м. Києві державних адміністрацій щодо фінансування завдань (проектів) Програми та організовує розгляд проекту Переліку на НТР.

2.4. Проект Переліку з визначенням загальних обсягів фінансування надається до Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації з метою включення пропозицій фінансування Програми до проекту бюджету міста Києва (додаток 3).

2.5. Головне фінансове управління у визначений законодавчими та нормативними документами термін доводить до управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації обсяги бюджетного фінансування на наступний рік на реалізацію Програми.

2.6. Управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації коригує проект Переліку відповідно до доведених Головним фінансовим управлінням остаточних даних щодо бюджетних призначень на відповідний бюджетний рік.

2.7. Управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації готує проект розпорядження Київської міської державної адміністрації щодо затвердження Переліку та доводить до головних управлінь, управлінь або інших структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних у м. Києві державних адміністрацій завдання (проекти) Програми та обсяги їх фінансування згідно із затвердженим Переліком.

Перелік протягом поточного року може коригуватися з причин змін бюджетних призначень, про що видається відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації.

2.8. В 10-денний термін після затвердження Переліку розпорядженням Київської міської державної адміністрації Замовники надають Управлінню зв'язку, телекомунікацій та інформатизації графік проведення торгів (тендерів) та організовують проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів у відповідності до чинного законодавства. Управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації здійснює контроль за виконанням завдань (проектів) Програми Замовниками, у тому числі й шляхом участі представників управління у тендерних комісіях (комітетах) Замовника та погодження тендерних документів.

2.9. Замовник завдань (проектів) Програми у межах виділених асигнувань отримує бюджетні кошти на фінансування завдань (проектів) Програми при наявності затверджених кошторисів доходів та видатків, звіту про результати торгів, укладених договорів (контрактів) з Виконавцем.

2.10. Фінансова звітність здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

2.11. Замовники укладають договори (контракти) з Виконавцями за результатами проведених торгів (тендерів). Договірні документи з Виконавцями оформлюються з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів від 31.08.98 р. N 1352 "Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації" (у частині порядку організації та виконання робіт за контрактами (договорами)).

Договірні документи підписуються відповідальними особами Замовника та Виконавця, технічне завдання погоджується управлінням зв'язку, телекомунікацій та інформатизації, скріплюються печатками та подаються не менше ніж в трьох друкованих примірниках, один із них надається управлінню зв'язку, телекомунікацій та інформатизації.

2.12. Замовник здійснює контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, строками та якістю виконання робіт за договорами (контрактами), їх відповідністю вимогам технічного завдання, організує приймання та розгляд результатів виконаних робіт, готує висновки щодо впровадження результатів робіт.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів від 31.08.98 р. N 1352 "Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації" Замовник за кінцевими результатами виконання робіт за договорами (контрактами) не пізніше 20 січня кожного року надає управлінню зв'язку, телекомунікацій та інформатизації наступні документи:

звіт про результати проведених робіт;

акт здачі-приймання продукції за етапом контракту (договору) або акт здачі-приймання продукції за контрактом (договором);

звіт про виконання кошторису роботи (етапу) з розшифруванням статей витрат;

звіт про виконання кошторису робіт контракту (договору) в цілому з розшифруванням статей витрат;

перелік продукції, що додається до контракту (договору);

програми та протоколи випробувань засобів інформатизації, створених відповідно до контракту (договору);

перелік устаткування, що додається до контракту (договору), та відповідні товаросупровідні документи;

акт випробування устаткування;

акт здачі-приймання устаткування;

акт впровадження.

2.13. З метою контролю управління зв'язку, телекомунікацій та інформатизації має право протягом року заслухати Замовника про хід поточного стану виконання проектів.

Перший заступник голови І.Фоменко

______________

(Додатки 1, 2, 3 не наводяться).