Документ втратив чиннiсть!

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
27.04.2009 N 1
82

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 травня 2009 р. за N 453/16469

(Документ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства внутрішніх справ України
N 940 від 22.10.20
12)

Зміни
до Інструкції про оперативне інформування
в органах і підрозділах внутрішніх справ,
внутрішніх військах та навчальних закладах
МВС України, затвердженої наказом
Міністерства внутрішніх справ України
від 04.10.2003 N 1155,
зареєстрованої в Міністерстві юстиції
України 01.03.2004 за N 260/8859
(із змінами)

1. У тексті Інструкції та додатках до неї слова "начальники головних управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, управлінь МВС України в областях, місті Севастополі та на транспорті (далі - ГУМВС, УМВС)" в усіх відмінках замінити словами "начальники головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізничному транспорті" у відповідних відмінках, після абревіатур "ГУМВС, УМВС" доповнити абревіатурою "УМВСЗТ".

2. У тексті Інструкції:

пункт 2.7 викласти в такій редакції:

"2.7. Керівники слідчих підрозділів у випадках порушення кримінальної справи, перекваліфікації або закриття кримінальних справ, що перебувають у провадженні слідчих або дізнавачів, стосовно злочинів, визначених Переліком (у тому числі згідно з попередньою кваліфікацією), а також у разі виявлення в ході слідства таких злочинів цієї ж доби подають до чергової частини спецповідомлення про цей факт. У випадках, якщо до моменту порушення кримінальної справи спецповідомлення стосовно даного злочину не було подане у зв'язку з тим, що злочин не передбачений Переліком, або якщо спецповідомлення подавалося як про злочин іншої кваліфікації, начальник слідчого підрозділу вживає заходів щодо подання цієї ж доби до чергової частини МРЛО відповідної інформації або доповнення про подію. Начальник слідчого підрозділу та слідчий, який перекваліфіковує кримінальну справу, несуть персональну відповідальність за інформування про це чергової частини".

3. Пункт 3.7 викласти в такій редакції:

"3.7. Керівники слідчих підрозділів у разі перекваліфікації складу злочину або припинення провадження в кримінальних справах, що перебувають у провадженні слідчих та дізнавачів, про злочини, передбачені Переліком, а також у разі виявлення в ході слідства чи дізнання таких злочинів цієї ж доби подають до чергової частини спецповідомлення про цей факт. У випадках, якщо до моменту порушення кримінальної справи спецповідомлення про вказаний злочин не було подане у зв'язку з тим, що він не передбачений Переліком, або інформація надавалася як про злочин іншої кваліфікації, начальник слідчого підрозділу вживає заходів щодо подання цієї ж доби до чергової частини ГУМВС, УМВС відповідної інформації або доповнення до такої події. Начальник слідчого підрозділу та слідчий, який перекваліфіковує кримінальну справу, несуть персональну відповідальність за інформування про це чергової частини".

4. Підпункт 7.9.4 пункту 7.9 викласти в такій редакції:

"7.9.4. Крім того, злочин знімається з контролю при перекваліфікації злочину за статтею КК України ( 2341-14 ), що не зазначений у Переліку (додаток 1 до наказу), а також у разі направлення матеріалів за територіальністю. В останньому випадку черговий ГУМВС, УМВС, УМВСЗТ інформує службовою телеграмою за підписом керівника ГУМВС, УМВС, УМВСЗТ чергову частину того ГУМВС, УМВС, УМВСЗТ, до якого надіслано інформацію, і вказує вихідний номер спецповідомлення, за яким воно поставлено на контроль МВС. Черговий ГУМВС, УМВС, УМВСЗТ, який отримав інформацію про направлення матеріалу за територіальністю, контролює його надходження до відповідного органу, інформує службовою телеграмою за підписом керівництва ГУМВС, УМВС, УМВСЗТ чергову частину МВС про взяття на облік злочину з посиланням на вихідний номер спецповідомлення ГУМВС, УМВС, УМВСЗТ, за яким поставлено на облік первинну інформацію, після чого інформує службовою телеграмою ГУМВС, УМВС, УМВСЗТ, звідки було отримано матеріали про подію. Черговий МВС, отримавши зазначені повідомлення, уносить відповідні зміни до бази даних про злочини, розслідування яких перебуває на контролі МВС".

5. Підпункт 7.11.2 пункту 7.11 викласти в такій редакції:

"7.11.2. Щомісяця, до 10 числа місяця, що настає за звітним, забезпечують звірку повноти й достовірності оперативної інформації, що надійшла до чергової частини, про резонансні злочини та інші надзвичайні події, передбачені Переліком, з відомостями, які надаються УІТ (ВІТ). При виявленні розбіжностей уживають заходів щодо витребування від структурних підрозділів відсутньої інформації та підготовки відповідного повідомлення до інстанцій, а також подання до чергової частини ГУМВС, УМВС, УМВСЗТ інформації про конкретні злочини та інші події, виявленої під час звірки як такої, що не надавалася, з подальшим передаванням до МВС відповідно до чинного законодавства. Організовують проведення службових розслідувань за фактами порушення порядку оперативного інформування, копії висновків та наказів про накладення дисциплінарних стягнень на винних у 10-денний термін надсилають до Головного штабу МВС. У випадках, коли прийняття рішення про накладення стягнення відкладається у зв'язку з відпусткою або хворобою працівника, відповідні матеріали надсилаються після його виходу на роботу і прийняття рішення".

Заступник начальника
Головного штабу МВС України
полковник міліції М.В.Андруньків