КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 674 від 22.04.2004

Про проектування та будівництво
залізнично-автомобільного мостового переходу через
р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці
Київ-Московський - Дарниця

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), статті 6 Закону України "Про дорожній рух" ( 3353-12 ), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р. N 755-р "Про проектування та будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу з транспортними розв'язками через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця" та з метою забезпечення транспортним зв'язком південної частини лівобережжя м. Києва - мікрорайонів Позняки і Осокорки з правобережною частиною міста:

1. Взяти до відома, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України ( 755-2003 ) функції замовника проектування та будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро з транспортними розв'язками на перетинах з вулично-дорожньою мережею в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця покладені на Державне територіально-галузеве об'єднання "Південно-Західна залізниця", а фінансування здійснюється за рахунок кредитів та коштів Укрзалізниці.

2. Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця":

2.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації в установленому порядку.

2.2. Одержати архітектурно-планувальне завдання Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та технічні умови міських служб на приєднання об'єкта до інженерних мереж та виконати їх вимоги.

2.3. Розробити, погодити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію (ТЕО інвестицій та проект).

2.4. Розробити та погодити в УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.5. Майново-правові питання вирішити в установленому порядку.

3. Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), АК "Київенерго", ВАТ АК "Київводоканал", КК "Київавтодор", ВАТ "Київгаз", Київській міській дирекції ВАТ "Укртелеком" та іншим організаціям в 10-денний термін після звернення замовника видати архітектурно-планувальне завдання та технічні умови на приєднання об'єкта до інженерних мереж міста.

4. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на підставі затвердженого проекту провести інвентаризацію земельних ділянок, розташованих у смузі видведення під будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро з транспортними розв'язками на перетинах з вулично-дорожньою мережею в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця, та внести пропозиції щодо їх вилучення.

5. Замовнику, Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та регіональному відділенню фонду державного майна України по м. Києву надати до Київської міської ради пропозиції щодо надання земельних ділянок або компенсацій власникам, які повністю або частково потрапляють під пляму будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро з транспортними розв'язками на перетинах з вулично-дорожньою мережею в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця.

6. Замовнику та Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити розробку проекту відведення земельної ділянки під будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро з транспортними розв'язками на перетинах з вулично-дорожньою мережею в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця та подання його на затвердження до Київської міської ради.

7. ДП "Київгенплан" АТ "Київпроект" за замовленням Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" на підставі затвердженого проекту будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро з транспортними розв'язками на перетинах з вулично-дорожньою мережею в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця розробити пропозиції щодо внесення відповідних змін до Генерального плану розвитку міста Києва на період до 2020 року та подати їх на затвердження до Київської міської ради.

8. Комунальному підприємству "Київпастранс" за замовленням Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" внести зміни до схеми руху пасажирського транспорту на час виконання будівельних робіт.

9. Головному управлінню контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управлінню держархбудконтролю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видати в установленому порядку ордер та дозвіл на виконання робіт з будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро з транспортними розв'язками на перетинах з вулично-дорожньою мережею в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця.

10. Роботи виконувати згідно з Правилами виконання робіт по підземних спорудах та надземному інженерному обладнанню в м. Києві, затвердженими рішенням виконкому Київської міської Ради народних депутатів від 04.02.80 N 125.

11. Замовнику, КО "Київзеленбуд", Печерській і Дарницькій районним у місті Києві державним адміністраціям, Державному управлінню екології та природних ресурсів в м. Києві оформити в установленому порядку дозвіл на знесення зелених насаджень, розташованих на плямі забудови мостового переходу.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова О.Омельченко