МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ
ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 232 від 01.08.2002
м. Київ
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 серпня 2002 р. за N 685/6973
Про порядок ліцензування імпорту товарів в Україну,
які є об'єктом застосування спеціальних заходів
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства
економіки та з питань європейської інтеграції
N 5 від 03.01.2003
N 107 від 24.04.2003
N 73 від 26.02.2004
Наказами Міністерства економіки
N 295 від 06.09.2007
N 76 від 05.02.2009 )
( У тексті Наказу та Порядку слова "управління нетарифного
регулювання та контрактного обліку" в усіх відмінках
замінено словами "управління нетарифного регулювання"
у відповідному відмінку згідно з Наказом Міністерства
економіки та з питань європейської інтеграції N 73
від 26.02.2004 )
Відповідно до Закону України "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну" ( 332-14 ) НАКАЗУЮ:
1. Затвердити:
Порядок ліцензування імпорту товарів в Україну, щодо якого застосовуються спеціальні заходи згідно з рішеннями Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (додається);
Інструкцію з оформлення спеціальних ліцензій (додається);
Інструкцію з оформлення заявки на спеціальну ліцензію (додається).
2. Покласти функції з видачі спеціальних ліцензій на імпорт товарів в Україну на відділ нетарифного регулювання. ( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки N 295 від 06.09.2007 )
3. Відділу нетарифного регулювання щомісячно надавати департаменту інструментів торговельного захисту інформацію про оформлені спеціальні ліцензії на імпорт товарів в Україну, які є об'єктом застосування спеціальних заходів згідно з рішеннями Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі.
Відділу моніторингу зовнішньої торгівлі щомісячно надавати департаменту інструментів торговельного захисту інформацію щодо фактичного ввезення продукції, яка є об'єктом застосування спеціальних заходів, згідно з даними, що надаються Державною митною службою України. ( Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки N 295 від 06.09.2007; в редакції Наказу Міністерства економіки N 76 від 05.02.2009 )
4. Управлінню торговельних обмежень та недобросовісної конкуренції разом з управлінням правового забезпечення зовнішньоекономічної політики подати цей наказ на державну реєстрацію Міністерству юстиції України в установлений законодавством термін.
5. Управлінню торговельних обмежень та недобросовісної конкуренції після державної реєстрації цього наказу довести його до відома Державної митної служби України, Міністерства економіки Автономної Республіки Крим, відповідних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.
6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 14.10.99 N 787 "Про заходи МЗЕЗторгу України щодо виконання Закону України "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.11.99 за N 759/4052.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Державного секретаря Стеценка В.О.
Виконуючий обов'язки Міністра економіки та
з питань європейської інтеграції України В.Першин
Затверджено
Наказ Міністерства економіки
та з питань європейської
інтеграції України
1 серпня 2002 р. N 232
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 серпня 2002 р. за N 685/6973
Порядок
ліцензування імпорту в Україну,
щодо якого застосовуються
спеціальні заходи згідно з рішеннями
Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
( У тексті слова "Міністерство економіки та з питань
європейської інтеграції України", "управління
нетарифного регулювання", "управління моніторингу
зовнішньої торгівлі", "управління правового
забезпечення зовнішньоекономічної політики",
"управління контролю за зовнішньоекономічною
діяльністю" в усіх відмінках замінено відповідно
словами "Міністерство економіки України", "відділ
нетарифного регулювання", "відділ моніторингу
зовнішньої торгівлі", "відділ правового
забезпечення зовнішньоекономічної діяльності",
"відділ контролю за зовнішньоекономічною
діяльністю" у відповідному відмінку згідно з
Наказом Міністерства економіки N 295
від 06.09.2007 )
( У тексті Порядку слова "відділ контролю за
зовнішньоекономічною діяльністю" в усіх
відмінках замінено словами "відділ державного
регулювання зовнішньоторговельних операцій" у
відповідних відмінках згідно з Наказом
Міністерства економіки N 76 від
05.02.2009 )
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає механізм ліцензування імпорту в Україну товарів, щодо яких застосовуються спеціальні заходи згідно з відповідними рішеннями Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (далі - Комісія).
1.2. Дія цього Порядку поширюється на всіх імпортерів товару, щодо якого застосовані спеціальні заходи згідно з рішеннями Комісії.
1.3. Спеціальні ліцензії видаються на імпорт в Україну товарів, щодо яких застосовуються спеціальні заходи згідно з рішеннями Комісії.
1.4. Обсяг спеціальної квоти встановлюється на квотовий період та не може перевищувати обсяг, визначений відповідним рішенням Комісії.
1.5. Квотовий період та особливості розподілу квоти протягом квотового періоду визначаються відповідним рішенням Комісії.
1.6. Якщо обсяг спеціальної квоти за квотовий період використаний не повністю, то допускається перенесення його на наступний квотовий період залишку в межах 6 відсотків обсягу, установленого для квотового періоду, якщо інше не передбачене відповідним рішенням Комісії.
1.7. Заяви щодо перенесення залишків спеціальної квоти можуть подаватися протягом перших 30 днів наступного квотового періоду.
1.8. Термін дії спеціальної ліцензії на митній території України - 90 днів від дати її підписання, крім випадків, коли закінчується відповідний квотовий період.
2. Порядок розгляду заяви про видачу
спеціальної ліцензії (ліцензій)
2.1. Право на подання заяви мають імпортери товару, щодо якого застосовані спеціальні заходи згідно з рішеннями Комісії.
Приймання заявок на імпорт товару розпочинається за 14 робочих днів до першого дня відповідного квотового періоду. ( Підпункт 2.1 пункту 2 доповнено абзацом другим згідно з Наказом Мінекономіки, європ.інтеграції N 107 від 24.04.2003 )
2.2. Приймання заяви здійснюється в установлений час та в спеціально визначеному керівництвом Міністерства економіки України приміщенні фахівцями відділу нетарифного регулювання.
2.3. Для оформлення спеціальних ліцензій подаються такі документи:
лист-звернення щодо оформлення спеціальної ліцензії, у якому заявник зобов'язується сплатити державний збір за її оформлення;
заявка на спеціальну ліцензію, оформлена належним чином;
копія контракту з додержанням вимог рішення Комісії, а також усі додатки і специфікації до нього, засвідчені в установленому порядку керівником суб'єкта підприємницької діяльності;
копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена керівником підприємства в установленому порядку;
копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку;
оригінал сертифіката про проходження товару, виданого уповноваженими органами країни експорту, та його копія; ( Абзац сьомий підпункту 2.3 пункту 2 в редакції Наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції N 5 від 03.01.2003 )
акт експертизи товару, виданий Торгово-промисловою палатою України або регіональною торгово-промисловою палатою, з визначенням коду товару згідно з УКТ ЗЕД ( 2371а-14, 2371б-14, 2371в-14, 2371г-14 ).
2.4. У разі невідповідності поданої заявки умовам контракту та (або) подання заявки не в установленій формі та (або) неподання повного комплекту документів, зазначених у пункті 2.3 цього Порядку, заявка повертається заявнику.
2.5. Днем подання заявки вважається день її реєстрації в Міністерстві економіки України, що підтверджується відповідним записом у журналі реєстрації.
2.6. Загальний обсяг заявок від одного імпортера на одержання спеціальних ліцензій в межах установлених квот не повинен перевищувати 35 відсотків обсягу квотового періоду або іншого періоду, якщо це передбачено відповідним рішенням Комісії. ( Підпункт 2.6 пункту 2 в редакції Наказу Мінекономіки, європ.інтеграції N 107 від 24.04.2003 )
2.7. Розгляд заяви здійснюється відділом нетарифного регулювання за участю відділу моніторингу зовнішньої торгівлі, відділу правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності, відділу державного регулювання зовнішньоторговельних операцій, а також Державним інформаційно-аналітичним центром моніторингу зовнішніх товарних ринків "Держзовнішінформ".
2.8. Відділи, зазначені в пункті 2.7 цього Порядку, у межах своєї компетенції розглядають заяви, зокрема контракти, з таких питань:
відділ моніторингу зовнішньої торгівлі - щодо належного використання встановленого обсягу спеціальної квоти та здійснює контроль за використанням індивідуальних обсягів спеціальної квоти для відповідних держав;
відділ правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності - щодо відповідності умов контракту чинному законодавству України;
відділ державного регулювання зовнішньоторговельних операцій - щодо застосування до суб'єктів підприємницької діяльності України та іноземних суб'єктів спеціальних санкцій згідно із статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" ( 959-12 ), а також щодо відповідності платіжних умов контракту чинному законодавству України;
Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків "Держзовнішінформ" - щодо відповідності контрактних цін кон'юнктурі ринку;
відділ нетарифного регулювання - щодо приймання документів на оформлення спеціальних ліцензій, узагальнення висновків фахівців відповідних відділов, оформлення та видачі спеціальних ліцензій або підготовки мотивованої відмови у видачі. ( Пункт 2.8 розділу 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки N 295 від 06.09.2007 )
2.9. При подачі документів заявнику повідомляється про можливість забезпечення його імпортною квотою в обсязі, зазначеному в заявці на спеціальну ліцензію. ( Підпункт 2.9 пункту 2 доповнено абзацом першим згідно з Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції N 5 від 03.01.2003 )
Якщо на момент надходження заявки відомо, що вичерпано встановлений обсяг спеціальної квоти (індивідуальний обсяг спеціальної квоти для відповідної держави), приймання та реєстрація заявок не здійснюється. Про факт вичерпання обсягу спеціальної квоти (індивідуального річного обсягу спеціальної квоти для відповідної держави) в усній формі повідомляється заявник, письмово заявник інформується тільки на подане в письмовій формі прохання.
2.10. Оригінал сертифіката про походження товару, виданого уповноваженими органами країни експорту, повертається заявнику разом з оформленою ліцензією. ( Пункт 2 доповнено підпунктом 2.10 згідно з Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції N 5 від 03.01.2003, в редакції Наказу Мінекономіки, європ.інтеграції N 107 від 24.04.2003 )
3. Порядок видачі спеціальної ліцензії (ліцензій)
3.1. Спеціальна ліцензія оформляється та видається в порядку, передбаченому статтями 16, 18 Закону України "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну" ( 332-14 ), відповідним рішенням Комісії, цим Порядком. ( Підпункт 3.1 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки N 76 від 05.02.2009 )
3.2. Рішення про видачу або про відмову у видачі спеціальної ліцензії приймається протягом 15 робочих днів з дати реєстрації Міністерством економіки України заявки.
3.3. У зв'язку з квотуванням імпорту в Україну товару, що є об'єктом спеціальних заходів, заявки розглядаються Міністерством економіки України в порядку їх надходження, який установлюється згідно з датами реєстрації таких заявок.
( Підпункт 3.4 пункту 3 виключено на підставі Наказу Міністерства економіки N 76 від 05.02.2009 )
3.4. Право підпису спеціальних ліцензій або листів з відмовою у видачі спеціальних ліцензій мають заступник Міністра, директор департаменту державного контролю та регулювання зовнішньоекономічної діяльності та його заступник, начальник відділу нетарифного регулювання та його заступник. ( Пункт в редакції Наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції N 73 від 26.02.2004, в редакції Наказів Міністерства економіки N 295 від 06.09.2007, N 76 від 05.02.2009 )
3.5. Спеціальна ліцензія, підписана відповідальною особою, засвідчується відповідною печаткою.
3.6. Видача заявнику спеціальної ліцензії здійснюється відділом нетарифного регулювання.
3.7. Видача спеціальної ліцензії здійснюється тільки за наявності документа, що підтверджує сплату державного збору за видачу ліцензії в розмірі, установленому постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2005 N 362 "Про встановлення розміру збору за видачу експортних (імпортних) ліцензій. ( Пункт розділу 3 в редакції Наказу Міністерства економіки N 295 від 06.09.2007 )
3.8. Спеціальна ліцензія видається в одному примірнику.
3.9. Спеціальна ліцензія є підставою для митного оформлення товарів протягом терміну її дії відповідно до пункту 1.8 цього Порядку.
3.10. Спеціальна ліцензія не підлягає передачі іншим особам.
3.11. Оригінал спеціальної ліцензії, який одержав заявник, та оригінал сертифіката про походження товару додаються до вантажної митної декларації та є підставою для пропуску через митницю товару, що є об'єктом застосування спеціальних заходів.
3.12. Рішення про відмову у видачі спеціальної ліцензії має бути мотивованим і надсилатися заявнику в письмовій формі. Рішення про відмову у видачі спеціальної ліцензії приймається в разі:
невідповідності поданих документів законодавству України;
установлення, що встановлений обсяг спеціальної квоти (індивідуальний обсяг спеціальної квоти) вичерпано;
застосування до суб'єкта підприємницької діяльності України або до його іноземного контрагента спеціальної санкції у вигляді тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності відповідно до статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" ( 959-12 ). ( Абзац четвертий підпункту 3.12 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки N 76 від 05.02.2009 )
3.13. Рішення Міністерства економіки про відмову у видачі спеціальної ліцензії може бути оскаржено заявником у встановленому чинним законодавством порядку.
Керівник департаменту торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю I.Веремій
Затверджено
Наказ Міністерства економіки
та з питань європейської
інтеграції України
01.08.2002 N 232
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 серпня 2002 р. за N 685/6973
Інструкція
з оформлення спеціальних ліцензій
( У тексті та додатку до Інструкції з оформлення спеціальних
ліцензій слова "Міністерство економіки та з питань
європейської інтеграції України" в усіх відмінках замінено
словами "Міністерство економіки України" у відповідному
відмінку згідно з Наказом Міністерства економіки N 295
від 06.09.2007 )
Ця Інструкція визначає єдиний порядок оформлення спеціальних ліцензій.
1. Спеціальні ліцензії оформляються згідно з встановленою формою, що додається.
2. Спеціальні ліцензії мають бути виготовлені друкарським способом. Скорочення слів повинно відповідати вимогам чинних стандартів України.
3. Назви реквізитів та їх коди повинні відповідати загальноукраїнським класифікаторам техніко-економічної інформації (ЗКТЕІ).
4. Коди реквізитів, що підлягають обробленню засобами обчислювальної техніки, розміщуються праворуч від назви.
5. У реквізиті 1 зазначається повна назва імпортера товару, щодо якого застосовані спеціальні заходи згідно з рішеннями Комісії, його місцезнаходження, номер телефону, телефаксу, код згідно з ЄДРПОУ, номери рахунків та банки (повна назва банку, місцезнаходження, МФО або прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, номер телефону та ідентифікаційний номер платника податку (далі - заявник).
6. У реквізиті 2 - вхідний номер та дата реєстрації. ( Інструкцію доповнено пунктом 6 згідно з Наказом Міністерства економіки N 76 від 05.02.2009 )
7. У реквізиті 3 - назва суб'єкта підприємницької діяльності - споживача товару та його місцезнаходження.
8. У реквізиті 4 - продавець товару та його місцезнаходження.
9. У реквізиті 5 - десятизначний код імпортного товару згідно з УКТ ЗЕД ( 2371а-14, 2371б-14, 2371в-14, 2371г-14 ).
10. У реквізиті 6 - одиниця виміру імпортного товару та її код згідно з УКТ ЗЕД.
11. У реквізиті 7 - загальний обсяг імпортного товару.
12. У реквізиті 8 - вартість імпортного товару в тисячах доларів США.
13. Реквізит 10 - заповнюється за наявності. ( Інструкцію доповнено пунктом 13 згідно з Наказом Міністерства економіки N 76 від 05.02.2009 )
14. У реквізиті 9 - вартість імпортного товару у валюті контракту.
15. У реквізиті 11 - назва країни, куди буде поставлено товар, і цифровий код згідно із ЗУККС: Україна 804.
16. У реквізиті 12 - повне або скорочене найменування країни, на території якої розташований суб'єкт підприємницької діяльності - продавець товару, що є контрагентом згідно з контрактом, і код країни згідно із ЗУККС.
17. У реквізиті 13 - назва країни - виробника товару та її код згідно із ЗУККС.
18. У реквізиті 14 - базисні умови поставок відповідно до контракту та Міжнародних правил інтерпретації комерційних термінів у чинній редакції (ІНКОТЕРМС).
19. У реквізиті 15 - валюта контракту та її код.
20. У реквізиті 16 - валюта розрахунку та її код.
21. У реквізиті 17 - назва митниці та її код.
22. У реквізиті 18 - назва характеру угоди, умови розрахунку та код операції.
23. У реквізиті 19 - номер та дата контракту, відповідно до якого оформлюється спеціальна ліцензія, дати та номери нормативних документів, згідно з якими застосовуються спеціальні заходи.
24. У реквізиті 20 - прізвище, ім'я та по батькові керівника заявника, посада, дата, підпис та засвідчується печаткою або прізвище, ім'я, по батькові заявника, дата, підпис.
25. У реквізиті 21 - прізвище, ім'я та по батькові, посада уповноваженої особи Міністерства економіки України, що підписує спеціальну ліцензію, дата, підпис, а також засвідчується печаткою.
26. У реквізиті 22 - особливі умови митного оформлення імпортного товару, номери спеціальних ліцензій, що раніше були видані суб'єкту в рахунок зазначеного контракту, номер та дата сертифіката про походження товару.
27. Номер спеціальної ліцензії має 15 знаків та формується таким чином:
- код
Міністерства
економіки
перші шість цифр України;
- остання
сьома цифра цифра
року;
восьма - дев'ята - букви СП,
цифри що свідчать
про
спеціальну
ліцензію;
- порядковий
десята - п'ятнадцята номер
цифри спеціальної
ліцензії.
Керівник департаменту торговельних обмежень та
контролю за зовнішньоекономічною діяльністю І.Веремій
Додаток
до Інструкції з оформлення
спеціальної ліцензії
Спеціальна ліцензія N
Дійсна до ________ року (включно)
------------------------------------------------------------------
|Заява N |від ____ р. |
|----------------------------------------------------------------|
|1. Заявник, місцезнаходження |
| |
|Код згідно з ЄДРПОУ |
| |
|Телефон ( ) Факс ( ) |
| |
|Р/р |
|- |
|В/р |
| |
|2. Вхідний номер Дата реєстрації |
| |
| . . р. |
|----------------------------------------------------------------|
|3. Споживач товару, |4. Продавець, |
|місцезнаходження |місцезнаходження |
|------------------------------------+---------------------------|
| | | | | | |
|5. Код згідно |6. Одиниці |7. Кіль-|8. Вар- |9. Вар-|10. Додат-|
|з УКТ ЗЕД |виміру |кість |тість |тість |кове най- |
| | | |(тис. |(валюта|менування |
| | | |доларів |контра-| |
| | | |США) |кту) | |
|---------------+-----------+--------+--------+-------+----------|
| | | | | | |
|------------------------------------+---------------------------|
|11. Країна призначення |14. Базисні умови поставки |
|12. Країна експорту |15. Валюта контракту |
|13. Країна походження |16. Валюта платежу |
|------------------------------------+---------------------------|
|17. Митниця |18. Характер угоди |
|----------------------------------------------------------------|
|19. Підстава для запиту спеціальної |
| ліцензії |
| |
|----------------------------------------------------------------|
|20. П. І. Б. Керівника заявника |21. Міністерство, що видало|
| |ліцензію |
|Посада |Міністерство економіки |
|Підпис та печатка |України |
|Дата . . р. | |
| |П. І. Б. |
|існують |Посада |
| |Підпис |
| |М. П. Дата . . р. |
|----------------------------------------------------------------|
|22. Особливі умови |
------------------------------------------------------------------
Керівник департаменту торговельних обмежень та
контролю за зовнішньоекономічною діяльністю І.Веремій
Затверджено
Наказ Міністерства економіки
та з питань європейської
інтеграції України від
01.08.2002 N 232
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 серпня 2002 р. за N 685/6973
Інструкція
з оформлення заявки на спеціальну ліцензію
Ця Інструкція визначає єдиний порядок оформлення заявки на спеціальну ліцензію і розрахована на імпортерів товару, щодо якого застосовані спеціальні заходи згідно з рішеннями Комісії (далі - заявник).
1. Заявка на спеціальну ліцензію оформляється згідно з установленою формою, що додається.
2. Назви реквізитів та їх коди повинні відповідати загальноукраїнським класифікаторам техніко-економічної інформації (ЗКТЕІ).
3. Коди реквізитів, що підлягають обробленню засобами обчислювальної техніки, розміщуються праворуч від назви.
4. У реквізиті 1 зазначається повна назва, місцезнаходження заявника, номер телефону, телефаксу, код згідно з ЄДРПОУ, номери рахунків та банки заявника (повна назва банку, місцезнаходження, МФО) або прізвище, ім'я, по батькові, місце постійного проживання, телефон, ідентифікаційний номер платника податку.
5. Реквізит 2 - заявником не заповнюється. ( Інструкцію доповнено пунктом 5 згідно з Наказом Міністерства економіки N 76 від 05.02.2009 )
6. У реквізиті 3 - назва суб'єкта підприємницької діяльності - споживача товару та його місцезнаходження або прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, ідентифікаційний номер платника податку.
7. У реквізиті 4 - назва іноземного суб'єкта підприємницької діяльності - продавця товару, що є контрагентом згідно з контрактом, та його місцезнаходження.
8. У реквізиті 5 - десятизначний код імпортного товару згідно з УКТ ЗЕД ( 2371а-14, 2371б-14, 2371в-14, 2371г-14 ).
9. У реквізиті 6 - одиниця виміру імпортного товару та її код згідно з УКТ ЗЕД.
10. У реквізиті 7 - загальний обсяг імпортного товару.
11. У реквізиті 8 - вартість імпортного товару в тисячах доларів США. У разі якщо вартість контракту визначається у валюті іншій, ніж долари США, зазначається вартість цього імпортного товару в доларах США, яка обчислюється з використанням офіційного валютного курсу Національного банку України на дату подання заяви.
12. Реквізит 10 - заповнюється за наявності. ( Інструкцію доповнено пунктом 12 згідно з Наказом Міністерства економіки N 76 від 05.02.2009 )
13. У реквізиті 9 - вартість імпортного товару у валюті контракту.
14. У реквізиті 11 - зазначаються назва країни, куди буде поставлено товар, і цифровий код згідно із ЗУККС: Україна 804.
15. У реквізиті 12 - зазначається повне або коротке найменування країни, з якої товар буде ввезено, та код країни згідно із ЗУККС.
16. У реквізиті 13 - назва країни - виробника товару та її код згідно із ЗУККС.
17. У реквізиті 14 - базисні умови поставок відповідно до контракту та Міжнародних правил інтерпретації комерційних термінів у чинній редакції (ІНКОТЕРМС).
18. У реквізиті 15 - валюта контракту та її код.
19. У реквізиті 16 - валюта розрахунку та її код.
20. У реквізиті 17 - назва митниці та її код.
21. У реквізиті 18 - повна назва характеру угоди, умови розрахунку та код операції.
22. У реквізиті 19 - номер та дата контракту, відповідно до якого оформляються заявка на спеціальну ліцензію, дати та номери нормативних документів, згідно з якими застосовуються спеціальні заходи.
23. У реквізиті 20 - прізвище, ім'я та по батькові керівника заявника, посада, дата, підпис або прізвище, ім'я та по батькові заявника, дата, підпис.
24. У реквізиті 21 - особливі умови щодо митного оформлення імпортного товару та номери спеціальних ліцензій, що раніше були видані суб'єкту в рахунок зазначеного контракту.
Керівник департаменту торговельних обмежень
та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю I.Веремій
Додаток
до Інструкції з оформлення
заявки на спеціальну ліцензію
Заявка на спеціальну ліцензію N ____
------------------------------------------------------------------
|1. Заявник, місцезнаходження Код згідно з ЄДРПОУ |
|Телефон Факс |
|Розрахунковий рахунок |
|Розрахунковий рахунок в іноземній |
|валюті |
| |
|2. Вхідний номер Дата реєстрації |
|----------------------------------------------------------------|
|3. Споживач товару, |4. Продавець, |
|місцезнаходження |місцезнаходження |
|-----------------------------------+----------------------------|
| | | | | | |
|5. Код згідно|6. Одиниці|7. Кіль- |8. Вар-| 9. Вар-|10. Додат- |
|з УКТ ЗЕД |виміру | кість |тість | тість |кове най- |
| | | |(тис. | (вал. |менування |
| | | |долар. | контр.)| |
| | | |США) | | |
|-------------+----------+----------+-------+--------+-----------|
| | | | | | |
|-----------------------------------+----------------------------|
|11. Країна призначення, код _____ |14.Базисні умови поставки |
|12. Країна експорту, код _______ |15.Валюта контракту, код ___|
|13. Країна походження, код ______ |16.Валюта платежу, код _____|
| | |
|-----------------------------------+----------------------------|
|17. Митниця, код _______ |18. Характер угоди |
| | |
|----------------------------------------------------------------|
|19. Підстава для запиту спеціальної |
|ліцензії |
| |
|----------------------------------------------------------------|
|20. П. І. Б. керівника заявника |
| |
|Посада |
| |
|М. П. Підпис Дата |
|----------------------------------------------------------------|
|21. Особливі умови |
| |
------------------------------------------------------------------
Керівник департаменту торговельних обмежень
та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю I.Веремій