МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
31.12.2008 N 940

Про скасування спеціальної санкції,
що застосована до іноземного суб'єкта
господарської діяльності

Згідно з Положенням про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженим наказом Міністерства економіки від 17.04.2000 N 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 05.05.2000 за N 260/4481, наказую:

1. Скасувати дію спеціальної санкції, що застосована до іноземного суб'єкта господарської діяльності, визначеного у додатку до цього наказу.

2. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Мельниченко А.А.) в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, Національного банку, відповідного республіканського органу Автономної Республіки Крим, відповідних структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Департаменту адміністративно-господарської діяльності та інформатизації (Дмитренко П.В.) і відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Мельниченко А.А.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки в розділі спеціальних санкцій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бойцун Н.Є.

Міністр Б.М.Данилишин

Додаток N 1
до наказу Міністерства
економіки України
31.12.2008 N 940

                             ПЕРЕЛІК
іноземних суб'єктів господарської діяльності,
до яких скасовано дію спеціальних санкцій

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|N| Назва | Адреса нерезидента | Сума |Назва | Назва |Область | Адреса |Код ЄДРПОУ| N наказу на | Підстава для |
| |нерезидента| | лікв. |валюти|резидента | |резидента | | застосування | скасування |
| | | |заборг.,| | | | | | спец. санкції | спец. санкції |
| | | | тис.од.| | | | | | | |
|-+-----------+-----------------------+--------+------+----------+--------+----------+----------+---------------+-------------------|
|1|"LAMITEK- |НІМЕЧЧИНА, CARL-ZEISS | 206,4 |Євро |ЗАТ |КИЇВСЬКА|БОРО- |0033710647|Наказ |Лист-звернення ЗАТ |
| |DIELEKTRA |STR. 7 D-89231 NEU-ULM.| | |"ЛАМІТЕК | |ДЯНСЬКИЙ | |N 102/343 |"Ламітек-Укрізоліт"|
| |GMBH" |БАНК. РЕКВ. DRESDNER | | |УКРІЗОЛІТ"| |Р-Н, | | |вих. |
| | |BANK AG, D-83005 ULM/ | | | | |СМТ | |від |N 163 від |
| | |GERMANY SWIFT: | | | | |КЛАВДІЄВЕ-| |22.07.2008 р. |23.12.2008 р., вх. |
| | |DRESDEFF630, ACC.-NO: | | | | |ТАРАСОВЕ, | | |N 12/81810-08 від |
| | |8051732 00 BANK CODE | | | | |ВУЛ. | | |25.12.2008 р. |
| | |(BLZ): 63080015 IBAN: | | | | |К.МАРКСА, | | |(довідка ВАТ |
| | |DE26630800150805173200 | | | | |44 | | |"Родовід банк" |
| | | | | | | | | | |від 23.12.2008 |
| | | | | | | | | | |N 124.2-11- |
| | | | | | | | | | |4887/23660) |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заступник начальника відділу контролю
за зовнішньоекономічною діяльністю А.Мельниченко