КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
№ 579 від 18.04.2008 року

Про вільний доступ громадян до туалетів закладів громадського харчування

Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з урахуванням розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13.06.2006 № 951 "Про заходи щодо забезпечення м. Києва необхідною кількістю громадських туалетів" та з метою забезпечення належного рівня побутового обслуговування населення:

1. Запровадити в місті Києві безкоштовне та вільне користування мешканцями та гостями міста Києва туалетами в закладах громадського харчування з 20.04.2008.

2. Головному управлінню з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) попередити власників та орендарів закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів та інших) про запровадження вищезазначених заходів.

3. Головному управлінню з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), міській СЕС та районним у м. Києві державним адміністраціям в межах своїх повноважень здійснювати постійний контроль за виконанням цього розпорядження та відкликати відповідні видані дозволи на функціонування об'єкта громадського харчування у разі його порушення.

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку внести відповідні зміни та доповнення до договорів оренди приміщень, в яких розташовані заклади громадського харчування.

5. Інформаційно-довідковій службі "CALL-центр" Київської міської державної адміністрації у встановленому порядку оперативно реагувати на звернення громадян у зв'язку з невиконанням цього розпорядження.

6. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова Л. Черновецький