Документ втратив чиннiсть!

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 736 від 05.05.2004

(Розпорядження втратило чинність на підставі Розпорядження
Київської міської державної адміністрації
N 61 від 17.01.20
12)

Про відселення мешканців із аварійного житлового
будинку на вул. Дмитрівській, 60/19 "А", "Б"
у Шевченківському районі і надання дозволу на його
знесення та будівництво нового житлового будинку

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), "Про основи містобудування" ( 2780-12 ), ст. 7 Житлового кодексу Української РСР ( 5464-10 ), враховуючи розпорядження Представника Президента України у Шевченківському районі м. Києва від 22.11.93 N 997 "Про затвердження акта обстеження технічного стану буд. N 60/19 "А", "Б" по вул. Дмитрівській, розпорядження Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації від 25.11.2003 N 2004 "Про визнання будинку N 60/19 "А", "Б" на вул. Дмитрівській гостроаварійним та загрожуючим обвалом", висновок експертної комісії при творчій науково-технічній спілці будівельників України про технічний стан будівельних конструкцій житлового будинку на вул. Дмитрівській, 60/19 "А", "Б" від 02.10.2003 та зважаючи на необхідність негайного відселення мешканців:

1. Дозволити Шевченківській районній у м. Києві державній адміністрації відселити мешканців з будинку N 60/10 "А", "Б" на вул. Дмитрівській за рахунок Державного інвестиційно-будівельного госпрозрахункового підприємства "Інвестбуд-3000", визначеного інвестором відповідно до протоколу засідання районної комісії від 25.09.2003 N 5/09.

2. Дозволити Державному інвестиційно-будівельному госпрозрахунковому підприємству "Інвестбуд-3000" знести будинок N 60/19 "А", "Б" на вул. Дмитрівській після виконання пункту 1 цього розпорядження та оформлення дозвільної документації та його знесення в установленому порядку.

3. Державному інвестиційно-будівельному госпрозрахунковому підприємству "Інвестбуд-3000" до початку виконання робіт із знесення будинку одержати ордер в Головному управлінні контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Шевченківській районній у м. Києві державній адміністрації після знесення будинку забезпечити списання його з балансу в установленому порядку.

5. Визначити Шевченківську районну у м. Києві державну адміністрацію замовником будівництва нового житлового будинку на вул. Дмитрівській, 60/19.

6. Шевченківській районній у м. Києві державній адміністрації за участю Державного інвестиційно-будівельного госпрозрахункового підприємства "Інвестбуд-3000":

6.1. Вирішити в установленому законодавством порядку майново-правові питання.

6.2. Оформити відповідно до законодавства право користування земельною ділянкою.

7. Шевченківській районній у м. Києві державній адміністрації:

7.1. Отримати архітектурно-планувальне завдання Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), умови до проектування Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської державної адміністрації) і технічні умови експлуатаційних служб на приєднання об'єкта до інженерних мереж міста та виконати їх вимоги.

7.2. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію на нове будівництво.

7.3. Вирішити питання пайової участі згідно з рішенням Київської міської ради від 27.02.2003 N 271/431 "Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва" за нарощувані обсяги будівництва.

7.4. Отримати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури і мистецтв України, Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та погодження Інституту археології Національної академії наук України на проведення будівельних робіт.

7.5. Після виконання підпунктів 7.1 - 7.4 цього пункту отримати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні державного архітектурно-будівельного контролю та ордер в Головному управлінні контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8. Відповідальність за своєчасне та безаварійне проведення робіт покласти на директора державного інвестиційно-будівельного госпрозрахункового підприємства "Інвестбуд-3000" Ушацького С.А.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова О.Омельченко