Документ втратив чиннiсть!

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ
НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
28.04.2004 N 31

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків
на виробництві та професійних захворювань України
N 49 від 31.10.20
07)

Про внесення змін до Положення про забезпечення
потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві
або професійного захворювання путівками для
санаторно-курортного лікування

Керуючись статтею 17, пунктами 4 та 5 частини першої статті 21, абзацом першим пункту 5 статті 34 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" ( 1105-14 ), правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:

1. Внести до Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 27.03.2003 року N 30, такі зміни:

1.1. Пункт 2.6 вилучити.

1.2. Пункт 2.8 викласти у такій редакції:

"Інваліду та особі, яка супроводжує інваліда до санаторно-курортного або лікувально-оздоровчого закладу, відділення компенсує витрати на проїзд (туди і назад) згідно з поданими проїзними документами (квитки, квитанції на постільну білизну та транспортування багажу).

Вартість проїзду відшкодовується відділеннями у таких розмірах:

залізницею - для інвалідів I групи та супроводжуючої особи за тарифом купейного вагону;

- для інвалідів II-III груп за тарифом плацкартного вагону; автобусом - за фактичними витратами;

водним транспортом - за тарифом третього класу.

Якщо інвалід або супроводжуюча його особа має право на безкоштовний проїзд відповідно до законів та інших нормативно-правових актів, то відшкодування за проїзд не проводиться.

Якщо інвалід або супроводжуюча його особа має право на пільговий проїзд відповідно до законів та інших нормативно-правових актів, то відшкодування за проїзд проводиться з урахуванням пільг.

Інвалід, на підставі договору, укладеного відділенням з автотранспортним підприємством та санаторно-курортним або лікувально-оздоровчим закладом, при необхідності забезпечується транспортуванням від місця проживання до основного виду транспорту, а по приїзді до місця знаходження санаторно-курортного чи лікувально-оздоровчого закладу від основного виду транспорту до цього закладу, а також від місця проживання до санаторно-курортного чи лікувально-оздоровчого закладу місцевого значення та у зворотній бік.

Інвалід-спинальник транспортується до місця лікування і назад спеціальним медичним транспортом в супроводі медичного працівника лікувального закладу.

У разі відмови інваліда-спинальника від транспортування спецмедтранспортом, складається акт про відмову від такого транспортування.

Транспортування інваліда-спинальника може здійснюватися також власним транспортом інваліда або його супроводжуючої особи. У такому разі фактичні витрати на паливно-мастильні матеріали компенсуються відділенням інваліду-спинальнику згідно з касово-розрахунковими документами з урахуванням відрізку шляху від місця проживання інваліда-спинальника до місця розташування санаторно-курортного чи лікувально-оздоровчого закладу і у зворотньому напрямку. Вартість інших видатків, пов'язаних із транспортуванням інваліда-спинальника до місця лікування і назад, не компенсується".

1.3. Пункт 2.11 викласти у такій редакції:

"У разі самостійного придбання інвалідом путівки до санаторно-курортного закладу, визначеного торгами (тендером), її вартість компенсується робочими органами виконавчої дирекції Фонду у розмірі фактичних витрат за умови перебування інваліда на обліку для одержання путівки та при наявності документів, що свідчать про сплату вартості путівки (прибутковий касовий ордер або касовий чек) та заповненого зворотнього талону до придбаної путівки.

Компенсація витрат інвалідам за проїзд до санаторно-курортного закладу та лікувально-оздоровчого закладу проводиться відповідно до пункту 2.8 цього Положення".

2. Пункт 3 постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України "Про затвердження Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування" від 27.03.2003 року N 30 вважати недійсним.

3. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України цю постанову довести до відома робочих органів виконавчої дирекції Фонду в установленому порядку та надавати відповідні роз'яснення щодо застосування цього Положення.

Голова правління Г.Ольховець