Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 680 від 22.04.2004

Про організаційно-правові заходи щодо створення
комунального підприємства "Київдорсервіс"

Відповідно до рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві":

1. Затвердити Статут комунального підприємства Київської міської ради "Київдорсервіс" (додається).

2. Директору комунального підприємства "Київдорсервіс" Стусу В.О. забезпечити у встановленому порядку державну реєстрацію комунального підприємства "Київдорсервіс".

3. Генеральному директору комунального підприємства "Київпастранс" Ламбуцькому М.М.:

3.1. Провести передбачені законодавством України заходи щодо виділення зі складу комунального підприємства "Київпастранс" служби "Київпарксервіс", на базі якої створене комунальне підприємство "Київдорсервіс".

3.2. Забезпечити підготовку та внесення у встановленому порядку змін до Статуту комунального підприємства "Київпастранс", пов'язаних з виділенням служби "Київпарксервіс" зі складу комунального підприємства "Київпастранс".

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. Забезпечити передачу та закріпити за комунальним підприємством "Київдорсервіс" на праві господарського відання об'єкти та інше майно згідно з додатками 1 та 2 до рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві".

4.2. Вирішити у встановленому порядку питання розташування комунального підприємства "Київдорсервіс" для забезпечення виконання функцій, передбачених його Статутом.

4.3. Спільно з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві надати пропозиції щодо передачі до комунальної власності територіальної громади м. Києва частини приміщень в будинку по вул. Б.Хмельницького, 54, в яких розміщений центральний пункт управління автоматизованою системою керування дорожнім рухом, та закріплення його у встановленому порядку на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київдорсервіс".

4.4. Оформлення передачі обладнання паркувальних майданчиків згідно з пунктом 7 рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві" здійснювати за умови виконання частини 3 пункту 3 та пункту 4 зазначеного рішення Київради.

5. Комунальному підприємству "Київдорсервіс" за результатами інвентаризації, проведеної згідно з пунктом 4 рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві" до 01.06.2004 надати Головному управлінню промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформацію про об'єкти платного зберігання автомобілів (автостоянки, гаражі, паркінги, паркувальні майданчики) за формою, визначеною розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 20.12.99 N 2007 "Про паспортизацію та комп'ютерну реєстрацію платних об'єктів зберігання і тимчасового відстою транспортних засобів у м. Києві".

6. Головному управлінню промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

6.1. За результатами інвентаризації, проведеної згідно з пунктом 4 рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві", до 15.06.2004 сформувати пропозиції щодо внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.06.2001 N 1158 "Про затвердження Переліку платних місць паркування транспортних засобів у м. Києві" в частині уточнення переліку паркувальних майданчиків.

6.2. До 01.05.2004 підготувати та подати на затвердження у встановленому законом порядку узгоджені з Головним управлінням з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо встановлення тарифів на послуги з паркування на території міста Києва з урахуванням територіальних зон та витрат на утримання місць паркування, враховуючи інтенсивність їх експлуатації, а також пільгових тарифів для відповідних категорій громадян.

7. Визначити, що статутний фонд комунального підприємства "Київдорсервіс" на момент його створення формується майном, яке закріплене за ним на праві господарського відання відповідно до пункту 5 рішення Київради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві".

8. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15.09.97 N 1423 "Про заходи щодо вдосконалення організації платних місць паркування транспортних засобів на території м. Києва".

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова О.Омельченко

Затверджено
розпорядженням Київської
міської державної
адміністрації
від 22.04.2004 N 680

Статут
комунального підприємства Київської міської ради
"Київдорсервіс"

1. Загальні положення

1.1. Комунальне підприємство "Київдорсервіс" (далі за текстом - Підприємство) засноване на комунальній власності територіальної громади м. Києва.

1.2. Комунальне підприємство "Київдорсервіс" створено відповідно до рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві" на базі відокремленого підрозділу Служби по будівництву і експлуатації гаражів, автостоянок, паркінгів для автотранспорту "Київпарксервіс", шляхом виділення його зі складу комунального підприємства "Київпастранс", є правонаступником його майнових, інших прав та обов'язків, передбачених Положенням служби "Київпарксервіс", і підпорядковується Головному управлінню промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Найменування та місцезнаходження

2.1. Найменування Підприємства:

повне - комунальне підприємство Київської міської ради "Київдорсервіс";

скорочене - КП "Київдорсервіс".

2.2. Місцезнаходження Підприємства:

03151, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 56.

3. Мета і предмет діяльності підприємства

3.1. Підприємство створене з метою максимального забезпечення ефективного використання, утримання, розвитку технічних засобів організації і регулювання дорожнього руху, подальшого розширення мережі паркінгів, автостоянок, парковок, інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві, створення належних умов для їх подальшого розвитку.

3.2. Основними напрямками діяльності Підприємства є:

- впровадження та експлуатація автоматизованих систем управління дорожнім рухом та паркуванням транспортних засобів;

- замовлення проектування, будівництва, експлуатація технічних засобів регулювання дорожнього руху, паркінгів, автостоянок, платних місць паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу;

- залучення у встановленому порядку інвестицій для розвитку об'єктів дорожнього сервісу;

- транспортування, зберігання, утилізація відповідно до законодавства покинутого та безхазяйного автотранспорту;

- координація та сприяння діяльності районних у м. Києві комунальних підприємств по паркуванню та зберіганню транспортних засобів.

3.3. Діяльність Підприємства спрямовується на:

3.3.1. Поліпшення пропускної спроможності міських шляхів та екологічного стану м. Києва.

3.3.2. Звільнення у встановленому порядку території м. Києва від автотранспорту, визнаного відповідно до законодавства безхазяйним.

3.3.3. Забезпечення в межах своєї компетенції виконання правил благоустрою, правил паркування транспортних засобів, правил розміщення, експлуатації гаражів, паркінгів та автостоянок у м. Києві.

3.3.4. Створення у встановленому порядку мережі об'єктів дорожнього сервісу комунальної та змішаної форм власності.

3.4. Предметом діяльності Підприємства є:

3.4.1. Виконання функцій оператора відповідно до Правил паркування транспортних засобів в м. Києві, затверджених рішенням Київської міської ради від 26.09.2002 N 47/207 "Про встановлення Правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках у м. Києві", в питаннях організації місць платного паркування автомобілів на конкурсній основі.

3.4.2. Впровадження та експлуатація автоматизованих систем управління дорожнім рухом та паркуванням транспортних засобів на території м. Києва.

3.4.3. Утримання технічних засобів регулювання дорожнього руху.

3.4.4. Виконання функцій замовника будівництва об'єктів дорожнього сервісу.

3.4.5. Залучення у встановленому порядку інвестицій для розвитку об'єктів дорожнього сервісу.

3.4.6. Транспортування та зберігання примусово переміщуваних у встановленому порядку транспортних засобів.

3.4.7. Надання платних послуг з паркування транспортних засобів.

3.4.8. Виготовлення та реалізація абонементних талонів на паркування автотранспорту (місячні, квартальні, інші) на території м. Києва.

3.4.9. Надання суб'єктам господарської діяльності виробничих, транспортних, автосервісних, складських, посередницьких, консультаційних, охоронних, рекламних та інших послуг відповідно до законодавства.

3.4.10. Встановлення, заміна та забезпечення експлуатаційного стану світлофорних об'єктів, дорожніх знаків, інших засобів регулювання дорожнього руху, в тому числі нанесення дорожньої розмітки.

3.4.11. Впровадження передового досвіду з питань організації дорожнього руху та застосування сучасних технічних засобів регулювання дорожнім рухом.

3.4.12. Виготовлення нестандартного обладнання і виробів для проведення робіт по встановленню, монтажу, експлуатації та ремонту технічних засобів і автоматизованих систем керування дорожнім рухом.

3.4.13. Розробка (замовлення розробки) проектів, схем дислокації технічних засобів регулювання дорожнього руху.

3.4.14. Підготовка (за участю органів Державтоінспекції) завдань на проектування автоматизованих систем керування дорожнім рухом, комплексних схем організації дорожнього руху, розгляд проектів цих систем та забезпечення їх погодження, затвердження та впровадження у встановленому порядку.

3.4.15. Впровадження нової техніки, апаратури і систем керування дорожнім рухом та їх експлуатація.

3.4.16. Інші види діяльності відповідно до законодавства України.

4. Юридичний статус підприємства

4.1. У своїй діяльності Підприємство керується Конституцією України ( 254к/96-ВР ), законами України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, указами та розпорядженнями Президента України, рішеннями Київради, розпорядженнями Київського міського голови, розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, наказами Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), іншими нормативними актами та цим Статутом.

4.2. Підприємство є юридичною особою з дня його державної реєстрації.

4.3. Підприємство здійснює свою діяльність на засадах повної господарської самостійності, має самостійний баланс, розрахунковий, валютний та інші рахунки в установах банків, печатку із своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом, штампи, бланки. Підприємство може мати товарний знак, який реєструється відповідно до законодавства України.

4.4. Підприємство несе відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах належного йому майна згідно з законодавством України.

4.5. Підприємство не несе відповідальності за зобов'язаннями Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4.6. Підприємство має право у встановленому порядку укладати угоди, набувати майнові та особисті немайнові права, бути позивачем і відповідачем у суді, господарському суді тощо.

5. Майно та кошти

5.1. Майно Підприємства становлять основні фонди та обігові кошти, а також інші цінності (матеріальні та фінансові ресурси тощо), вартість яких відображається в його самостійному балансі.

5.2. Майно Підприємства є комунальною власністю територіальної громади м. Києва і закріплено за ним власником або уповноваженим ним органом на праві господарського відання.

Здійснюючи право господарського відання, Підприємство володіє, користується і розпоряджається майном, закріпленим за ним власником або уповноваженим органом, з обмеженням правомочності розпорядження щодо окремих видів майна за згодою власника у випадках, передбачених законодавством України.

5.3. Статутний фонд Підприємства встановлюється у мінімальному розмірі 8181763,29 гривень і формується за рахунок майна, яке закріплене за Підприємством на праві господарського відання відповідно до пункту 5 рішення Київради від 27.11.2003 N 216/1090 "Про заходи щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в м. Києві", а саме:

------------------------------------------------------------------
| N | Найменування | Од. |Кіль- |Залишкова |
|п/п| |виміру|кість |вартість, |
| | | | | грн. |
|---+----------------------------------+------+-------+----------|
|1. |Автотранспорт, в тому числі: | шт. | 9 | 150822,22|
| |----------------------------------+------+-------+----------|
| |- вантажний автомобіль | шт. | 1 | 3596,99|
| |----------------------------------+------+-------+----------|
| |- спеціальний автомобіль-евакуатор| шт. | 1 | 87500,00|
| |ЗІЛ-5301 "Бичок" | | | |
| |----------------------------------+------+-------+----------|
| |- мікроавтобус "Газель" | шт. | 1 | 6876,15|
| |----------------------------------+------+-------+----------|
| |- легковий автомобіль | шт. | 6 | 52849,08|
|---+----------------------------------+------+-------+----------|
|2. |Обладнання та устаткування | | | 153442,00|
|---+----------------------------------+------+-------+----------|
|3. |Матеріали | | | 27232,60|
|---+----------------------------------+------+-------+----------|
|4. |Оргтехніка | шт. | 43 | 45658,50|
|---+----------------------------------+------+-------+----------|
|5. |Меблі | шт. | 315 | 73867,00|
|---+----------------------------------+------+-------+----------|
|6. |Покажчик попереднього напряму руху| шт. | 1093 | 159874,42|
| |плоский | | | |
|---+----------------------------------+------+-------+----------|
|7. |Дорожні знаки | шт. | 37681 |3061745,87|
|---+----------------------------------+------+-------+----------|
|8. |Світлофорні об'єкти | шт. | 538 |4509120,68|
|--------------------------------------+------+-------+----------|
| ВСЬОГО: | | |8181763,29|
------------------------------------------------------------------

5.4. Джерелами формування майна Підприємства є:

5.4.1. Грошові та матеріальні внески власника або уповноваженого ним органу.

5.4.2. Доходи, одержані від реалізації продукції, надання послуг, виконання робіт, а також від інших видів господарської діяльності.

5.4.3. Кредити банків та інших кредиторів.

5.4.4. Доходи від цінних паперів.

5.4.5. Капітальні вкладення і дотації з бюджетів.

5.4.6. Відрахування районних комунальних підприємств від валового доходу, отриманого в результаті експлуатації місць паркування та зберігання транспортних засобів.

5.4.7. Безоплатні або благодійні внески, пожертвування організацій, підприємств і громадян.

5.4.8. Майно, придбане в інших суб'єктів господарювання, організацій та громадян у встановленому законодавством порядку.

5.4.9. Інші джерела, не заборонені законодавством України.

6. Права та обов'язки підприємства

6.1. Підприємство має право:

6.1.1. Визначати стратегію та основні напрями свого розвитку відповідно до державних, місцевих програм та замовлень, плану розвитку Підприємства.

6.1.2. Створювати філії та представництва без права юридичної особи.

6.1.3. Виступати замовником, залучати юридичні та фізичні особи для виконання проектних, будівельно-монтажних і інших робіт, що стосуються безпеки дорожнього руху, розміщувати замовлення на розробку і виготовлення для цих цілей необхідних технічних виробів (засобів).

6.1.4. Виконувати роботи по розміщенню (встановленню) технічних засобів регулювання дорожнього руху за господарськими договорами для інших господарюючих суб'єктів за їх кошти.

6.1.5. Реалізовувати за згодою власника основні засоби і матеріали, які не знайшли використання у виробничій діяльності Підприємства. Кошти від реалізації цих основних засобів і матеріалів використовувати за вказівкою власника відповідно до законодавства.

6.1.6. Визначати, при необхідності, на конкурсних засадах інші суб'єкти для експлуатації місць платного паркування відповідно до діючого порядку.

6.1.7. Впроваджувати та експлуатувати автоматизовані системи управління дорожнім рухом та паркування транспортних засобів на території м. Києва.

6.1.8. Вносити пропозиції до Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку щодо перегляду тарифів на користування місцями платного паркування транспортних засобів на території м. Києва.

6.1.9. Організовувати свою діяльність щодо забезпечення виконання місцевих програм та укладених договорів.

6.1.10. Виконувати роботи, надавати послуги на договірній основі за тарифами, визначеними у встановленому порядку, а у випадках передбачених законодавством України, - за фіксованими (регульованими) тарифами.

6.1.11. Здійснювати іншу господарську діяльність за наявності незавантажених для виконання місцевих програм виробничих потужностей.

6.1.12. Одержувати кредити у встановленому порядку.

6.1.13. За дорученням (довіреністю) Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку:

- перевіряти на відповідність вимогам діючих нормативних актів облаштування, режиму, умов роботи паркінгів, автостоянок, місць паркування, інших об'єктів дорожнього сервісу;

- координувати та проводити моніторинг діяльності районних у м. Києві комунальних підприємств по паркуванню та зберіганню транспортних засобів.

6.1.14. Стягувати місцевий збір за паркування автотранспорту та плату за послуги з паркування транспортних засобів.

6.1.15. Вимагати від користувачів доріг дотримання правил користування засобами регулювання дорожнього руху та відповідними об'єктами дорожнього сервісу.

6.1.16. Здійснювати заходи щодо обладнання автомобільних доріг об'єктами автомобільного сервісу згідно із затвердженими нормативами проектування, планами будівництва і генеральними схемами розміщення таких об'єктів, з дотриманням екологічно безпечних умов, а також організовувати їх роботу з метою максимального задоволення потреб учасників дорожнього руху.

6.1.17. Виконувати роботи в смузі відведення автомобільної дороги, закривати чи обмежувати рух на підставі ордера, який видається відповідним органом (організацією).

6.1.18. Застосовувати технічні засоби і автоматизовані системи керування автомобільним рухом відповідно до погоджених з Державтоінспекцією проектів і схем організації дорожнього руху.

6.1.19. Вносити (за участю органів Державтоінспекції) при необхідності оперативні зміни в організацію дорожнього руху.

6.1.20. Виконувати роботи (за погодженням з Державтоінспекцією) по встановленню технічних засобів регулювання дорожнім рухом.

6.1.21. За дорученням Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) готувати обґрунтовуючі матеріали для видачі дозволів (за погодженням з Державтоінспекцією) на встановлення дорожніх знаків, які визначають зони стоянок та парковок для автотранспорту іншим господарюючим суб'єктам на договірних засадах.

6.1.22. За згодою власника або уповноваженого ним органу здавати в оренду, надавати безоплатно в тимчасове користування або в позику іншим підприємствам, установам та організаціям належні йому будинки, споруди, устаткування, транспортні засоби, інвентар, сировину та інші матеріальні цінності, а також списувати їх з балансу у встановленому порядку.

6.1.23. Самостійно списувати з балансу основні засоби, вартість яких з амортизована (крім будівель, споруд та транспортних засобів).

6.1.24. Користуватися іншими правами юридичної особи відповідно до законодавства України.

6.2. Підприємство зобов'язане:

6.2.1. Організовувати роботу відповідно до чинного законодавства України, рішень Київради, розпоряджень Київської міської державної адміністрації, наказів Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6.2.2. Забезпечувати надання послуг, відповідно до цього Статуту, в обсягах та якості відповідно до місцевих програм та укладених договорів.

6.2.3. Забезпечувати своєчасну сплату податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджету та до державних цільових фондів згідно з законодавством України.

6.2.4. Забезпечувати цільове використання закріпленого за ним майна та виділених бюджетних коштів.

6.2.5. Здійснювати будівництво, реконструкцію, модернізацію, капітальний ремонт основних засобів, а також забезпечувати своєчасне освоєння нових виробничих потужностей.

6.2.6. Створювати належні умови для високопродуктивної праці, забезпечувати додержання законодавства про працю, соціальне страхування, правил та норм охорони праці, техніки безпеки.

6.2.7. Здійснювати заходи з удосконалення організації роботи Підприємства.

6.2.8. Здійснювати заходи з удосконалення організації заробітної плати працівників з метою посилення їх матеріальної зацікавленості як у результатах особистої праці, так і у загальних підсумках роботи Підприємства, забезпечувати економне і раціональне використання фонду споживання і своєчасні розрахунки з працівниками Підприємства.

6.2.9. Розробляти та подавати на затвердження Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) плани і показники виробничо-господарської діяльності Підприємства.

6.2.10. Щомісячно звітувати Головному управлінню промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань виконання затверджених показників виробничо-господарської діяльності Підприємства.

6.3. Заохочення директора Підприємства здійснюється за результатами оцінки роботи Підприємства за місяць з урахуванням виконання планів і показників, зазначених в підпункті 6.2.9 пункту 6.2 цього Статуту.

7. Управління підприємством і самоврядування
трудового колективу

7.1. Управління Підприємством здійснюється на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу.

7.2. Підприємство очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням Київської міської державної адміністрації на умовах контракту.

7.3. Директор в межах своїх повноважень:

7.3.1. Самостійно вирішує питання діяльності Підприємства.

7.3.2. Несе відповідальність за стан та діяльність Підприємства.

7.3.3. Керує роботою на основі єдиноначальності відповідно до цього Статуту.

7.3.4. Затверджує структуру і штатний розпис Підприємства, Положення про структурні підрозділи, в тому числі відокремлені.

7.3.5. За погодженням з Головним управлінням промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) призначає на посаду та звільняє з посади заступників директора.

7.3.6. Призначає на посаду керівників та інших працівників структурних підрозділів Підприємства.

7.3.7. Діє без доручення від імені Підприємства, представляє Підприємство в органах державної влади і місцевого самоврядування, інших організаціях, у відносинах з юридичними особами та громадянами.

7.3.8. Розпоряджається майном та коштами Підприємства відповідно до чинного законодавства України, рішень Київради, розпоряджень Київської міської державної адміністрації та цього Статуту.

7.3.9. Несе персональну відповідальність за виконання затверджених Головним управлінням комунальної власності м. Києва річних фінансових планів та затверджених Головним управлінням промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) показників виробничо-господарської діяльності.

7.3.10. Видає відповідно до своєї компетенції накази, організовує та перевіряє їх виконання.

7.3.11. Укладає договори, видає довіреності, відкриває в установах банків розрахунковий та інші рахунки.

7.4. Рішення з соціально-економічних питань, що стосуються діяльності Підприємства, приймаються директором за участю трудового колективу та уповноважених ним органів.

7.5. Повноваження трудового колективу Підприємства реалізуються загальними зборами (конференцією) та його виборним органом.

7.6. Право укладання колективного договору від імені власника надається директору, а від імені трудового колективу - уповноваженому ним органу.

Колективним договором регулюються виробничі, трудові і економічні відносини трудового колективу з адміністрацією Підприємства, питання охорони праці, соціального розвитку.

7.7. Трудовий колектив Підприємства безпосередньо або через уповноважений ним орган:

- розглядає і затверджує проект колективного договору Підприємства;

- розглядає і вирішує згідно з цим Статутом питання самоврядування трудового колективу;

- бере участь у матеріальному і моральному стимулюванні продуктивної праці, заохочує винахідницьку діяльність, порушує клопотання про представлення працівників до державних нагород.

8. Фінансово-господарська, економічна
і соціальна діяльність підприємства

8.1. Основним узагальнюючим показником фінансових результатів господарської діяльності Підприємства є прибуток (доход).

8.2. Планування фінансово-господарської діяльності здійснюється Підприємством шляхом складання у порядку та за формою, що визначаються Київською міською державною адміністрацією, річних фінансових планів, які затверджуються Головним управлінням комунальної власності м. Києва.

В річних фінансових планах Підприємства передбачається розмір відрахування частини прибутку до бюджету м. Києва у плановому році.

8.3. Відрахування Підприємством частини прибутку до бюджету м. Києва в межах розміру, передбаченого затвердженим фінансовим планом на поточний рік, здійснюється першочергово, після сплати обов'язкових платежів.

8.4. Прибуток Підприємства використовується відповідно до річних фінансових планів.

За рахунок прибутку, що залишається після сплати обов'язкових платежів до бюджету міста, 40% спрямовується на виробничий розвиток Підприємства.

8.5. Підприємство звітує про стан виконання річного фінансового плану в порядку, що визначається Головним управлінням комунальної власності м. Києва.

8.6. Підприємство подає звіт про свою фінансово-господарську діяльність Головному управлінню комунальної власності м. Києва, Головному управлінню промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також державним статистичним та контрольним органам - у формі і в строки, встановлені чинним законодавством України.

8.7. Підприємство самостійно встановлює форми, системи і розміри оплати праці, а також інші види доходів своїх працівників згідно з законодавством України.

8.8. Підприємство створює цільові фонди, призначені для покриття витрат, пов'язаних з його діяльністю згідно з чинним законодавством України.

8.9. Підприємство самостійно та за рахунок коштів, передбачених місцевими програмами, здійснює матеріально-технічне забезпечення своєї діяльності.

8.10. Питання соціального розвитку, включаючи поліпшення умов праці, життя і здоров'я, гарантії обов'язкового медичного страхування членів трудового колективу та їх сімей вирішуються директором за участю трудового колективу та уповноважених ним органів.

8.11. Підприємство здійснює оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, веде статистичну звітність. Директор та головний бухгалтер несуть персональну відповідальність за додержання порядку ведення і достовірність обліку та статистичної звітності.

8.12. Кошторис видатків та план робіт по встановленню, експлуатації та впровадженню технічних засобів і автоматизованих систем керування дорожнім рухом в натуральних показниках подаються на розгляд Київради при затвердженні нею планів соціального і економічного розвитку міста.

8.13. Контроль за діяльністю Підприємства та ревізія його фінансово-господарської діяльності здійснюється згідно з законодавством України.

9. Зовнішньоекономічна діяльність

9.1. Підприємство самостійно здійснює зовнішньоекономічну діяльність.

9.2. У процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльності Підприємство керується у повному обсязі правами юридичної особи згідно з законодавством України та цим Статутом.

9.3. Підприємство самостійно веде експортно-імпортні операції або доручає їх ведення спеціалізованим зовнішньоекономічним (торговим) організаціям на договірній основі.

9.4. Валютна виручка, одержана Підприємством в результаті зовнішньоекономічної діяльності, після сплати податків та інших обов'язкових платежів зараховується на валютний рахунок Підприємства і використовується ним відповідно до затверджених Головним управлінням комунальної власності м. Києва річних фінансових планів.

10. Припинення діяльності підприємства

10.1. Припинення діяльності Підприємства здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації - за рішенням власника чи уповноважених ним органів, чи за рішенням суду.

10.2. Ліквідація Підприємства здійснюється ліквідаційною комісією, яка утворюється власником або уповноваженим ним органом.

Порядок і строки проведення ліквідації, а також строк для заяви претензій кредиторів визначається власником або уповноваженим ним органом, судами, згідно з законодавством України.

У разі банкрутства Підприємства його ліквідація проводиться згідно з Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ).

10.3. Ліквідаційна комісія складає ліквідаційний баланс Підприємства і подає його власнику або органу, який призначив ліквідаційну комісію.

10.4. Працівникам Підприємства, які звільняються у результаті реорганізації чи ліквідації Підприємства, гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до трудового законодавства України.

10.5. Майно Підприємства, що залишиться після задоволення претензій кредиторів, використовується за вказівкою власника.

Заступник голови - керівник апарату Б.Стичинський