Документ втратив чиннiсть!

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ІНСТРУКЦІЯ
N 117 від 30.06.9
4
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 липня 1994 року за N 173/382

( Документ втратив чинність на підставі
Наказу Міністерства охорони здоров'я N 360 від 19.07.2005
- дію призупинено до 01.10.2006
згідно з Наказами Міністерства охорони здоров'я
N 539 від 20.10.20
05
N 348 від 31.05.20
06 )

Про порядок зберігання та обліку
рецептурних бланків

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
охорони здоров'я
N 182 від 06.04.200
4 )

1. Лікувально-профілактичні заклади отримують рецептурні бланки ф-1 і ф-2 через органи охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій, а рецептурні бланки ф-3 - з аптечних складів. Юридичні та фізичні особи, які займаються медичною практикою на підприємницьких засадах, рецептурні бланки ф-1 отримують за домовленістю в органах охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій. ( Пункт 1 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 182 від 06.04.2004 )

2. Рецептурні бланки повинні зберігатись: бланки ф-1 - у замкнених шафах, бланки ф-2 і ф-3 - у сейфах. Наказом по закладу охорони здоров'я призначається особа, яка відповідає за зберігання, облік та видачу рецептурних бланків. Облік рецептурних бланків ф-2 і ф-3 ведеться в журналі обліку. Сторінки журналу повинні бути пронумеровані, а журнал - прошнурований, завірений підписом керівника і печаткою даного закладу охорони здоров'я.

3. Рецептурні бланки ф-1 та ф-2 видаються в зброшурованому вигляді медичним працівникам, які мають право виписувати рецепти в необхідній кількості для роботи протягом місяця. Нову партію рецептурних бланків ф-2 медичний працівник отримує при здаванні корінців рецептів отриманих перед цим. При звільненні медичного працівника залишки рецептурних бланків повертаються відповідальній особі.

Рецептурні бланки ф-3 видаються відповідальною особою медичному працівнику в кількості що не перевищує 2-тижневу потребу.

4. Один раз у квартал постійно діюча інвентаризаційна комісія лікувально-профілактичного закладу перевіряє наявність бланків рецептів у відповідальної особи і відповідність їх кількості даним, зазначеним у книзі обліку. У випадку невідповідності книжкового залишку фактичній наявності, особа, яка відповідає за отримання, зберігання і видачу рецептурних бланків несе відповідальність у встановленому порядку.

Органи охорони здоров'я місцевих держадміністрацій зобов'язані регулярно контролювати лікувально-профілактичні заклади щодо забезпечення схоронності рецептурних бланків.

В.П.Соболевський начальник відділу
організації роботи аптечної мережі УО "Укрфармація"