Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ
N 268/1143 від 18.12.2003

Про Програму соціально-економічного
та культурного розвитку м. Києва на 2004 рік

Відповідно до пункту 22 частини 2 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2004 рік (додається).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) оформлювати правоустановчі документи на право власності на об'єкти нерухомого майна виключно при наявності довідки Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) про виконання умов щодо пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

3. Управлінню державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Видавати дозволи на будівництво (реконструкцію) за умов оформлення замовниками з Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) договорів щодо сплати пайових внесків на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

3.2. Акти про приймання в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів реєструвати виключно за наявності довідок Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) про сплату пайових внесків на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

4. Районним у м. Києві державним адміністраціям:

4.1. В своїх розпорядженнях на перепланування та перепрофілювання об'єктів виробничого та невиробничого призначення, що призводить до зміни функціонального призначення цих об'єктів, передбачати умови щодо перерахування пайових внесків на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва за нормативами згідно з рішенням Київради від 27.02.2003 N 271/431.

4.2. Дозволи на розміщення та відкриття об'єктів торгівлі, побутового обслуговування, ресторанів, кафе, гральних закладів тощо видавати виключно за наявності довідки Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) про сплату пайових внесків на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

5. 3 метою фінансування об'єктів, передбачених Програмою, відповідно до затвердженої, у встановленому порядку, проектно-кошторисної документації та для забезпечення введення їх в експлуатацію, доручити виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) за погодженням з постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, вносити зміни та доповнення до Програми, в межах загальних асигнувань спеціального фонду міського бюджету по Головних розпорядниках коштів.

6. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):

6.1. Привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього рішення.

6.2. Інформувати Київську міську раду про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2004 рік та соціальний стан міста щоквартально не пізніше 45 днів після закінчення звітного періоду.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Київський міський голова О.Омельченко

Додаток
до рішення Київської міської ради
від 18.12.2003 N 268/1143

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ ТА РОЗВИТКУ МІСТА

Програма
соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2004 рік

Основні показники

Зміст

Передмова 1. Аналіз економічного і соціального розвитку м. Києва за попередній період 1.1. Динаміка розвитку економіки, стан використання природного,

виробничого, науково-технічного та трудового потенціалу 1.2. Головні проблеми розвитку економіки і соціальної сфери 2. Цілі і пріоритети економічного і соціального розвитку м. Києва у 2004 році 3. Шляхи розв'язання головних проблем розвитку економіки і соціальної сфери м. Києва та досягнення поставлених цілей у 2004 році

   3.1. Фінансові ресурси
3.1.1. Джерела формування
3.1.2. Фінансування заходів
3.1.3. Фінансовий стан суб'єктів господарювання
3.2. Ринкові перетворення
3.2.1. Реформування відносин власності
3.2.2. Розвиток підприємництва
3.2.3. Розвиток ринкової інфраструктури
3.2.4. Регулювання цін
3.3. Механізми регулювання
3.3.1. Управління об'єктами комунальної власності
3.3.2. Інвестиційна діяльність
3.3.3. Закупівля продукції (товарів, робіт, послуг)
для регіональних потреб
3.3.4. Реалізація державних цільових програм та
регіональних програм
3.4. Розвиток реального сектора економіки
3.4.1. Структурні зміни
3.4.2. Паливно-енергетичний комплекс
3.4.3. Промисловість
3.4.4. Науково-технічна сфера
3.4.5. Транспорт, зв'язок та інформатизація
3.4.6. Виробництво споживчих товарів і послуг,
розвиток споживчого ринку
3.5. Зовнішньоекономічна діяльність
3.6. Соціальна сфера
3.6.1. Демографічна ситуація
3.6.2. Зайнятість населення та ринок праці
3.6.3. Грошові доходи населення та заробітна плата
3.6.4. Соціальне забезпечення
3.6.5. Пенсійна реформа
3.6.6. Житлова політика та житлово-комунальне господарство
3.7. Гуманітарна сфера
3.7.1. Охорона здоров'я
3.7.2. Освіта
3.7.3. Культура
3.7.4. Фізична культура і спорт
3.7.5. Туристично-рекреаційна галузь
3.8. Природокористування та безпека життєдіяльності людини
3.8.1. Охорона навколишнього природного середовища
3.8.2. Техногенна безпека
3.8.3. Охорона праці
3.8.4. Громадська безпека
3.9. Реалізація громадянських прав населення, розвиток
інститутів громадянського суспільства
Додатки:
1. Основні показники соціально-економічного розвитку м. Києва
2. Заходи щодо забезпечення виконання завдань програми у 2004 році
3. Перелік регіональних програм, які передбачається фінансувати в
2004 році за рахунок коштів бюджету м. Києва
4. Показники розвитку підприємств та організацій комунальної
власності
5. Розподіл асигнувань на фінансування капітальних вкладень
на 2004 рік

Передмова

Програма соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2004 рік (далі - Програма) розроблена відповідно до ст.17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" ( 586-14 ), Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 N 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету" та згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 20.05.03 N 852 "Про організацію роботи із формування проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2004 рік".

Програма базується на засадах Конституції України ( 254к/96-ВР ) та чинного законодавства, зокрема Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" ( 401-14 ).

В основу розробки Програми покладено положення Послань Президента України до Верховної Ради України "Україна: поступ у XXI сторіччя. Стратегія економічного та соціального розвитку на 2000-2004 роки" ( 276а/2000 ) та "Європейський вибір. Концептуальні засади стратегії економічного і соціального розвитку України на 2002-2011 роки", Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Відкритість, дієвість, результативність", розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2003 N 327-р "Про забезпечення виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України".

Структура Програми відповідає "Типовій структурі програми економічного і соціального розвитку Автономної Республіки Крим, області, району, міста на короткостроковий період", затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 N 621.

Програма грунтується на аналізі фактичних показників економічного і соціального розвитку м. Києва, що склалися у попередні роки, та на оцінці економічної ситуації, яка очікується на кінець 2003 року в місті.

На основі аналізу динаміки та тенденцій основних економічних показників і соціальних змін, що обумовили сучасний стан розвитку окремих галузей і сфер міського господарства, в Програмі сформульовані проблеми, які постають перед міською владою і потребують вирішення в перспективі, в тому числі у 2004 році.

При визначенні цілей і пріоритетів розвитку міста на 2004 рік враховувалися середньострокові та довгострокові орієнтири, які встановлені:

- Державною програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на період до 2010 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.97 N 1409;

- Генеральним планом м. Києва на період до 2020 року, затвердженим рішенням Київради від 28.03.2002 N 370/1804;

- довгостроковими галузевими і комплексними міськими програмами, затвердженими Київрадою.

У Програмі враховані доручення виборців депутатам Київради XXIV скликання, прийняті до виконання Київрадою рішенням від 11.07.2002 N 91/91, та заходи щодо їх реалізації на період з 2002 по 2006 роки, які затверджені рішенням сесії Київради від 28.12.2002 N 104/264, а також пропозиції структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних в м. Києві державних адміністрацій, підприємств, установ і організацій міста.

Завдання і заходи Програми узгоджені з бюджетом м. Києва.

В процесі виконання Програма може уточнюватись на підставі рішень, які прийматимуться міською владою для врахування нових соціально-економічних процесів, що відбуватимуться в економіці держави та міста, а також при уточненні бюджету м. Києва на 2004 рік.

Зміни та доповнення до Програми затверджуються Київською міською радою за поданням постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Для оцінки повноти і якості виконання програмних завдань протягом 2004 року здійснюватиметься моніторинг виконання Програми.

1. Аналіз економічного і соціального розвитку
м. Києва за попередній період

1.1. Динаміка розвитку економіки, стан використання

природного, виробничого, науково-технічного

та трудового потенціалу

Загальна економічна ситуація, що склалася протягом останніх років у м. Києві, свідчить про подальше закріплення надбань, досягнутих у попередні роки, підвищення результативності проведених реформ і перетворень, спрямованих на забезпечення сталого збалансованого розвитку міста відповідно до загальнодержавних тенденцій та вимог, що ставляться перед столичним містом.

Найважливішим показником результативності економічних перетворень та розвитку економічного потенціалу є зростання валової доданої вартості (ВДВ), позитивна динаміка якої у м. Києві започаткована з 1997 року.

У 2003 році, виходячи з тенденцій розвитку сфер економічної діяльності, очікується реальне збільшення ВДВ до 40,6 млрд. грн., або на 7,0% до розрахункового рівня 2002 року.

Зростання ВДВ міста зумовлене розширенням сукупного попиту, важливим фактором якого є зміцнення внутрішнього ринку, зростання грошових доходів населення, підвищення інвестиційної активності.

Завдяки постійному зростанню протягом 1997-2002 років обсягів промислового виробництва, промисловий комплекс міста у 2002 році перевищив показники виробництва 1990 року (базовий індекс становив 124%, що є найвищим показником серед регіонів, по Україні - 70%).

Місто характеризується найбільш диверсифікованою серед регіонів структурою промисловості. Виробництво та розподілення електроенергії, газу та води складає 16,1%, понад п'яту частину промислових обсягів формує харчова промисловість та перероблення сільськогосподарських продуктів, 17,1% - машинобудування, 15,6% - хімічна та нафтохімічна промисловість, 10,4% - целюлозно-паперова промисловість та видавнича справа.

У 2003 році очікується продовження позитивних зрушень, в результаті яких буде виготовлено промислової продукції на суму 12,0 млрд. грн., що у порівняних цінах перевищить рівень виробництва 2002 року на 12,9%.

В ряді галузей - харчова, целюлозно-паперова промисловість, металургія та оброблення металу, виробництво інших неметалевих мінеральних виробів - темпи приросту будуть ще вищими і становитимуть 10-28%.

В структурі промислового виробництва у 2003 році 40,1% належатиме товарам народного споживання, обсяги яких щорічно зростають.

У 2002 році темпи приросту споживчих товарів становили 8,6%, на 2003 рік очікується збільшення на 10,5%.

Головним фактором нарощування обсягів промислової продукції та підвищення її якісних характеристик стане інноваційний розвиток. В останні роки спостерігається тенденція щодо поступового збільшення кількості впроваджених нових технологічних процесів (в середньому на 10 одиниць за рік), що сприяє підвищенню ефективності виробничого процесу та якості продукції підприємств міста. Починаючи з 1997 року у 8,3 раза збільшилась кількість нових освоєних видів продукції, значна частка яких впроваджена за підтримки Київської міської державної адміністрації.

У 2003 році кількість інноваційно активних підприємств складе 140 одиниць або 28,2% від загальної кількості промислових підприємств, що майже в 2 рази більше, ніж у 2002 році. Вища, ніж в цілому по промисловості, частка таких підприємств очікується у харчовій промисловості, машинобудуванні та фармацевтичній промисловості.

Інноваційно активними підприємствами у 2003 році буде впроваджено 145 нових технологічних процесів, що майже в 2 рази більше, ніж у попередньому році, з них 87 маловідходних, ресурсозберігаючих (у 2002 році - 18), тобто можна зробити висновок про суттєву активізацію інноваційної діяльності.

Застосування новітньої техніки і технології виробництва забезпечить підвищення якості промислової продукції та освоєння нових інноваційних видів продукції, яких у 2003 році буде освоєно понад 500 найменувань.

Реалізація стратегії сталого соціально-економічного розвитку міста вимагає нарощування інвестиційних ресурсів, поліпшення структури інвестиційних джерел і оптимізації напрямів їх використання відповідно до пріоритетів економічного зростання.

В місті зосереджено найбільші обсяги інвестиційних ресурсів держави (у 2002 році майже 16% інвестицій в основний капітал та понад третини прямих іноземних інвестицій), що свідчить про високий інвестиційний потенціал та рейтинг міста.

Інвестиційна діяльність міста спрямовується на будівництво нових об'єктів, розширення, реконструкцію та переозброєння діючих виробництв, спорудження об'єктів соціальної сфери.

Закріплюється тенденція щодо нарощування темпів освоєння інвестицій. Так, у 2002 році у м. Києві було освоєно 6,7 млрд. грн. капітальних інвестицій, що на 9,4% більше, ніж у 2001 році; їх обсяг у 2003 році очікується на рівні 8,2 млрд. грн. (110,8%).

Останніми роками спостерігається позитивна тенденція зростання обсягів інвестицій в основний капітал, які спрямовуються на придбання машин та обладнання: у 2002 році - на 7,3%, у 2003 році - на 12,8%, що сприяє поліпшенню технологічної та відтворювальної структури інвестицій в основний капітал і свідчить про зростаючу ефективність їх використання.

Основними джерелами інвестицій в основний капітал залишаються власні кошти підприємств та організацій (понад половину) та кошти приватних осіб (майже чверть). В результаті поліпшення умов кредитування (зменшення середньої ставки за кредити до 32%) намітилась тенденція до зростання частки кредитних інвестиційних ресурсів (до 8%). Разом з тим, зменшується частка асигнувань з державного бюджету (менше 3%).

Водночас, для забезпечення сталого розвитку економіки міста обсяги інвестиційних ресурсів є недостатніми. Інноваційний шлях розвитку промисловості та орієнтація її на виробництво нових технологічно складних виробів вимагає комплексної модернізації та фінансової підтримки підприємств, більшість з яких поки що не здатні нагромаджувати власні кошти для розширення та модернізації виробництва або одержувати довгострокові кредити від комерційних банків.

У 2003 році розробляються і будуть реалізовуватись у прогнозному періоді: Програма розвитку інвестиційної діяльності м. Києва на 2003-2010 роки. Програма розвитку інвестиційного співробітництва між Києвом і зарубіжними столицями, які націлені на формування сприятливого інвестиційного середовища міста.

У 2003 році приріст іноземних інвестицій очікується у сумі 324 млн дол. США, а в розрахунку на одного мешканця накопиченим підсумком складатиме 827 дол. США, що більше, ніж у 9 разів перевищує середній показник по Україні.

Переважна кількість інвестицій надходить від країн з розвинутою економікою та офшорних зон. Найбільша питома вага належить інвестиціям з країн Західної Європи (понад 79%), країн СНД (майже 10%), США і Канади (біля 6%).

Цей капітал, як і раніше, спрямовувався в сектори економіки з високим оборотом капіталу, такі як торгівля, енергетика, зв'язок, харчова промисловість, готельний та ресторанний бізнес.

Основними сферами економічної діяльності, в яких реалізуються інвестиційні проекти за рахунок іноземних інвестицій у 2003 році, є: торгівля (ЗАТ "ДП Алюмінпродукт", ТОВ "Метро Кеш енд Кері Україна" та ТОВ "Атем"), банківська діяльність (АКБ "ХФБ Банк Україна", та ТОВ "Фортуна Банк"), нафтохімічна промисловість (ПІІ "Лукойл-Україна"), виробничі види побутового обслуговування (ТОВ "Емітент-Україна"), будівництво (ДП "Спецбудінвест"), зв'язок - телебачення ("Інтер-Медіа").

Невисоким залишається спрямування прямих іноземних інвестицій в пріоритетні галузі економіки, які вимагають від інвесторів відносно високих затрат ресурсів (машинобудування, транспорт).

Протягом 2003 року в Києві виконувалась широкомасштабна будівельна програма, в процесі реалізації якої до кінця року очікується поповнення новими об'єктами соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Одним із пріоритетних напрямків капітального будівництва залишається будівництво житла. До кінця 2003 року передбачається ввести в експлуатацію на рівні 1,0 млн кв.м загальної житлової площі.

Протягом поточного року введено в експлуатацію загальноосвітню школу на 1280 уч. місць у 7 мікрорайоні житлового масиву Позняки в Дарницькому районі та завершено реконструкцію середньої загальноосвітньої школи N 43 на вул. Клименка, 17 у Солом'янському районі.

Упродовж 2003 року активно велись роботи по розбудові транспортної інфраструктури міста. Протягом поточного року введено в експлуатацію I пусковий комплекс Святошино-Броварської лінії метрополітену від ст. метро "Святошин" до ст. метро "Ново-Біличі" з пуском двох нових станцій метрополітену "Житомирська" та "Академмістечко" (3,3 км), тролейбусні лінії від пр. 50-річчя Жовтня до вул. Ірпінської (11,7 км) та по вул. Федорова, вул. Протасів Яр, вул. Солом'янська від вул. Горького до вул. Волгоградської (6,3 км), від ст. метро "Святошин" до вул. Тулузи (10,5 км).

Продовжувались роботи по будівництву та реконструкції загальноміських магістралей, підземних переходів, транспортних вузлів, шляхів, що сприяло поліпшенню шляхового сполучення та зовнішнього вигляду міста.

Продовжувалось виконання робіт по реконструкції об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства, насамперед, кошти направлялися на реконструкцію та будівництво загальноміських каналізаційних колекторів: Ново-Дарницького, Північно-Дарницького, Південно-Західного, другої нитки головного міського колектора, Виборгського, Сирецького, на вул. Жилянській, на вул. Алма-Атинській, Молочанській тощо.

Після суттєвого скорочення у 2002 році обсягів зовнішнього обороту (на 24% у порівнянні з 2001 роком) в поточному році в сфері зовнішньої діяльності відбуваються позитивні зрушення, які дають підставу для позитивного прогнозу.

Зовнішньоторговельний оборот товарів та послуг підприємств та організацій м. Києва у 2003 році очікується в обсязі 7662,3 млн дол. США, що на 9,1% більше рівня 2002 року. При цьому зростання експорту становитиме 9,1%, (3138,7 млн дол. США), імпорту - 9,2% (4523,6 млн дол. США).

Сальдо зовнішньоекономічної діяльності залишиться негативним (-1384,9 млн дол. США), оскільки через м. Київ проходять значні обсяги митних поставок сировини, енергоносіїв, автомобілів та обладнання, 70,0% яких використовують в інших регіонах України.

У товарній структурі експорту продовжує переважати продукція з низьким рівнем обробки. Найбільшу питому вагу мають: зернові культури, неблагородні метали та вироби з них, паливно-енергетичні ресурси, продукція харчової промисловості, жири і масла тваринного і рослинного походження. Разом з цим на всі товарні групи, які представляють продукцію машинобудування, припадає в сумі лише близько 10,3%.

Основним торговим партнером підприємств міста у сфері зовнішньої торгівлі є і залишиться Російська Федерація (18,5% від загального імпорту і 20,2% експорту), з країн Європи - Німеччина (5,4% експорту та 16,3% імпорту).

Важливим фактором диверсифікації економіки є розвиток малого бізнесу.

Впродовж 2003 року кількість малих підприємств збільшиться на 2,2 тис. од. або на 5,6%, стане основним підгрунтям у забезпеченні зайнятості населення міста, збільшенні доходів бюджету, поліпшенні соціально-економічної ситуації. Всього в місті на кінець 2003 року налічуватиметься 41,6 тис. малих підприємств.

Поступово покращується фінансовий стан малих підприємств. Так, у 2003 році малі підприємства отримають фінансовий результат у сумі 120 млн грн. проти 85,4 млн грн. у 2002 році, що буде забезпечено як за рахунок збільшення прибутку на 20,0 млн грн., так і зменшення збитків малих підприємств на 15,1 млн грн.

У 2003 році загальна сума надходжень до бюджету від діяльності суб'єктів малого підприємництва очікується у сумі 1012,0 млн грн., що на 10,2% перевищить суму надходжень у 2002 році, та становитиме 9,1% у загальних надходженнях до зведеного бюджету міста (у 2002 році - 8,9%). Тобто збільшується як сума, так і питома вага надходжень до бюджету міста від діяльності суб'єктів малого підприємництва.

На підтримку малого підприємництва з міського бюджету у 2003 році очікується використати майже 22,3 млн грн., які спрямовуються на освоєння нової конкурентоспроможної продукції, впровадження нових технологічних ліній, створення нових робочих місць тощо.

Рівень забезпечення життєдіяльності міста в першу чергу залежить від наявних фінансових ресурсів та ефективності місцевої фінансової політики.

В м. Києві акумулюються значні обсяги фінансових ресурсів, формуються найбільші серед регіонів України (24-27% від загалу) суми надходжень і платежів до бюджетів усіх рівнів.

За попередніми розрахунками, які грунтуються на оцінці економічної ситуації на кінець 2003 року, фінансові ресурси міста складуть 52,7 млрд. грн., що на 17,4% більше, ніж у 2002 році. Із загального обсягу фінансових ресурсів, які очікуються на кінець 2003 року, найбільша питома вага припадатиме на кредитні ресурси банків (44,7%), ресурси підприємств і організацій (22,6%) та бюджетні кошти (21,1%).

Очікується, що у 2003 році до Зведеного бюджету буде мобілізовано 11,1 млрд. грн. надходжень (які контролюються органами податкової служби), що на 7,5% більше, ніж у 2002 році.

До бюджету м. Києва у 2003 році має надійти 4,2 млрд. грн. (на рівні затверджених річних показників), що становитиме 90,5% до рівня 2002 року. Зменшення надходжень до бюджету міста порівняно з минулим роком обумовлено змінами в податковому законодавстві на державному рівні.

Видатки бюджету міста у 2003 році прогнозуються на рівні 4,7 млрд. грн., тобто очікується дефіцит бюджету у сумі 547,5 млн грн. Напружена ситуація у формуванні доходної частини бюджету міста обумовлює встановлення жорсткого контролю за ефективним і цільовим витрачанням бюджетних коштів та фінансуванням соціально спрямованих видатків.

В зазначеній ситуації важливу роль у розвитку реального сектору відіграє залучення в економіку кредитних ресурсів, обсяги яких зростатимуть. Зокрема, загальна сума кредитів, наданих комерційними банками суб'єктам господарювання, збільшиться в порівнянні з 2002 роком на 30,0% і складе 23,5 млрд. грн., у яких майже третину становитимуть довгострокові кредити. Розширюється кредитування малого підприємництва, яке отримає кредитів на суму 2,8 млрд. грн. (11,9% від загальної суми).

Суттєвим гальмом розвитку економіки є незадовільний фінансовий стан суб'єктів господарювання, збитковість значної частини підприємств, установ та організацій міста, що породжує проблему неплатежів та накопичення боргових зобов'язань. Основна частка збитків підприємств та організацій (за видами економічної діяльності за січень-серпень 2003 року) припадала на підприємства оптової та роздрібної торгівлі, торгівлі транспортними засобами, що надавали послуги з ремонту (36,8%); промисловості (32,9%), транспорту (6,2%). Значну частину збитків отримали підприємства житлово-комунального господарства і транспорту, які знаходяться у комунальній власності. Негативно впливає на формування фінансових ресурсів підприємств та організацій міста наявність дебіторської та кредиторської заборгованості, хоча в 2003 році простежується позитивна тенденція щодо поступового їх скорочення.

Забезпечення у поточному році стійкого економічного зростання, стало основою вирішення комплексу питань підвищення життєвого рівня киян.

Перш за все, це знайшло своє відображення у зростанні доходів населення, рівень яких у розрахунку на душу населення є найвищим в Україні і становив у 2002 році 6,7 тис. грн. на душу населення, що майже в 1,7 раза більше, ніж в середньому по Україні (3,9 тис. грн.).

У 2003 році грошові доходи киян зростуть до 19,9 млрд. грн. (або на 7,1% у реальному вимірі), передусім за рахунок підвищення рівня оплати праці зайнятих в усіх сферах економічної діяльності.

Фонд оплати праці штатних робітників і службовців великих та середніх підприємств збільшиться з 6602,5 млн грн. у 2002 році до 7835,1 млн грн. у 2003 році; фонд оплати праці штатних працівників малих підприємств зросте до 1089,5 млн грн. Це позначиться на рівні середньомісячної заробітної плати, яка у працівників великих та середніх підприємств збільшиться до 756,4 грн., або на 17,7%, у малому підприємництві зросте до 375,0 грн. (на 18,9%).

Особлива увага міської влади протягом останніх років приділялась забезпеченню розвитку людського потенціалу міста.

В м. Києві здійснюються заходи, які створюють передумови для поліпшення демографічної ситуації і стабілізації чисельності населення, зростання кількості людей у працездатному віці.

Чисельність наявного населення на кінець 2003 року очікується на рівні 2633,5 тис. чол., що на 11,8 тис.чол. більше, ніж на кінець 2002 року. Збільшення відбулось за рахунок перевищення міграційного приросту населення (+17,8 тис. чол.) над природним скороченням (-6,0 тис. чол.). Протягом останніх років у місті вдалося уповільнити темпи природного скорочення населення. Слід відмітити позитивну тенденцію щодо підвищення рівня народжуваності. Так, в 2002 році кількість народжених склала - 21,2 тис. чол., в 2003 році очікується 21,6 тис. чол.

У місті покращується стан використання трудового потенціалу. У 2003 році, як очікується, трудові ресурси міста складуть 1979,6 тис. чол., що на 2,7 тис. чол. більше, ніж у 2002 році. Чисельність працівників, зайнятих в усіх сферах економічної діяльності, становитиме 1412,9 тис. чол., в тому числі наймані працівники підприємств, установ та організацій - 1174,3 тис. чол., інші зайняті економічною діяльністю - 238,6 тис. чол. Вдалося стабілізувати зайнятість у промисловості, а також на транспорті та зв'язку. Продовжує зростати чисельність зайнятих в будівництві, оптовій та роздрібній торгівлі, фінансовій діяльності.

Позитивні процеси, що відбуваються в соціально-економічній сфері міста сприяли поліпшенню ситуації на фіксованому ринку праці: спостерігатиметься часткове скорочення вивільнених з галузей економіки; за рахунок створення у 2003 році 22,6 тис. нових робочих місць знизиться навантаження на одне робоче місце; рівень зареєстрованого безробіття зменшиться на 0,08 відсоткових пункти.

Завдяки реалізації у місті активної політики сприяння зайнятості передбачається збільшення чисельності працевлаштованих до 19,5 тис. чол. (на 1,6%), підвищиться кількість безробітних, направлених на навчання і підвищення кваліфікації та на громадські роботи, до 6,5 та 8,0 тис. чол. відповідно.

Турбота про соціально вразливі верстви населення завжди залишається в центрі уваги міської влади.

Протягом поточного року вишукувались ресурси і можливості розширити мережу і зміцнити матеріально-технічну базу установ для обслуговування інвалідів і громадян похилого віку, здійснити, додатково до державної, підтримку малозабезпечених верств населення відповідно до міської комплексної програми "Турбота", обсяги фінансування якої постійно зростають. До кінця 2003 року очікується профінансувати виконання заходів цієї програми у сумі 133,4 млн грн., що на 11,8% більше, ніж у 2002 році (119,3 млн грн.).

На виплату державної соціальної допомоги планується спрямувати 28,9 млн грн., що на 28,4% більше, ніж у 2002 році. Різними видами соціальної допомоги буде охоплено понад 79,4 тис. малозабезпечених киян, що на 36,2% перевищує показник 2002 року.

В місті проводиться наполеглива робота в напрямі вирішення соціальних проблем киян, передусім із забезпечення населення послугами закладів гуманітарної сфери.

Діяльність у сфері охорони здоров'я спрямовувалась на забезпечення населення якісною медико-санітарною допомогою, профілактику, виявлення та лікування захворювань, надання швидкої та невідкладної допомоги. В сфері освіти відбувався процес оптимізації мережі закладів відповідно до потреб населення, створювались заклади нового типу, диверсифікувались їх форми та джерела фінансування, здійснювався процес модернізації освіти. На сьогоднішній день наявна мережа закладів освіти загалом забезпечує достатній рівень охоплення населення навчальними закладами та якість його навчання. В культурній сфері діяльність міської влади спрямовувалась на створення в столиці України передумов для піднесення національної культури на якісно новий рівень розвитку, реалізацію новітніх мистецьких проектів, примноження та пропагування культурних надбань, підтримку талановитої молоді. В сфері фізичної культури і спорту завдяки зусиллям міської влади забезпечено збереження та використання за призначенням фізкультурно-спортивних закладів, продовжується розвиток їх мережі. Реалізація заходів по збільшенню спортивної інфраструктури, а також пропаганда активного та здорового способу життя призвела до збільшення за останні три роки кількості населення, охопленого всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи, в 1,2 раза.

В цілому слід зазначити, що в м. Києві досягнуті суттєві успіхи в розвитку економіки міста, успішно вирішуються соціальні проблеми населення, що є підгрунтям забезпечення подальшого сталого збалансованого розвитку міста.

1.2. Головні проблеми розвитку економіки

і соціальної сфери

Поряд з безумовними успіхами, які мають місце в соціально-економічному розвитку Києва, в місті існує й ціла низка проблемних питань, які потребують вирішення. Над цими проблемами міська влада планує працювати у 2004 та подальших роках.

За сферами діяльності основними проблемами, які стримують економічний і соціальний розвиток міста, є такі:

Проблеми в соціальній сфері:

- невідповідність професійної структури попиту і пропозиції на ринку праці;

- збільшення диференціації доходів населення, перш за все за рівнем заробітної плати, наявність заборгованості з виплат заробітної плати (окрім підприємств, установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету);

- відставання темпів будівництва об'єктів соціальної сфери в нових житлових масивах від темпів будівництва житла;

- не в повній мірі задовольняються фінансові потреби закладів соціальної сфери для забезпечення збереження і розвитку інфраструктури галузі та ефективного її функціонування.

Проблеми в житлово-комунальній сфері:

- низький рівень платоспроможності населення, який не дозволяє вирішувати власні житлові проблеми шляхом будівництва або купівлі житла на вторинному ринку;

- нерозвиненість фінансово-кредитних механізмів залучення коштів населення у житлове будівництво (іпотечне кредитування), обмеженість бюджетних коштів, які спрямовуються у будівництво соціального житла;

- повільні темпи здійснення реконструкції застарілого житлового фонду та низький рівень відповідних архітектурно-технічних рішень;

- повільне оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і тепла;

- застаріла матеріально-технічна база комунальної інфраструктури, що потребує оновлення та ремонту більшості видів комунальних мереж.

Проблеми в сфері забезпечення населення послугами міського пасажирського транспорту:

- високий ступінь зносу більшості рухомого складу міського пасажирського транспорту;

- незадовільне фінансове становище підприємств, обтяжене невирішенністю питання компенсації підприємствам втрат доходів, пов'язаних з виконанням пільгових перевезень пасажирів;

- недосконалість організаційної структури та системи управління дорожнім рухом.

Проблеми в сфері охорони навколишнього природного середовища:

- недостатня інвестиційна підтримка екологічно небезпечних галузей щодо впровадження новітніх ресурсозберігаючих, екологічно чистих технологій;

- неефективне функціонування системи поводження з відходами, що призвело до накопичення значної кількості відходів виробництва і споживання, ускладнило проблему їх переробки та складування.

Проблеми в сфері промисловості, інноваційної та інвестиційної діяльності:

- домінування екстенсивної моделі розвитку промисловості, що обумовлено значним ступенем зношеності основних засобів виробництва, неритмічністю роботи значної кількості підприємств, зростаючим дефіцитом кваліфікованих робочих кадрів, неефективним використанням виробничих площ та земельних ділянок, що знаходяться в їх користуванні;

- повільні темпи переходу на інноваційну модель розвитку промислового комплексу, які обумовлені нерозвиненістю ринку технологій, патентів та іншої інтелектуальної продукції;

- недостатньо високі обсяги інвестування у галузі виробничої сфери через технічну та технологічну відсталість більшості підприємств;

- низький рівень використання фінансових ресурсів з таких джерел інвестування як банківські кредити, кошти інвестиційних фондів, кошти нерезидентів, а також недостатнє використання механізмів іпотеки, лізингу, концесії тощо.

Проблеми в сфері зовнішньоекономічної діяльності:

- неефективна структура експорту;

- невиважена маркетингова політика вітчизняних виробників і експортерів та висока залежність розвитку економіки від кон'юнктури зовнішніх ринків;

- недостатньо ефективна робота діючих закордонних представництв міста у сфері зовнішньої торгівлі.

Проблеми в сфері ринкових перетворень:

- незадовільні темпи підготовки об'єктів до приватизації, низька ліквідність майна, широке поширення способів відчуження майна поза приватизаційними процедурами, фіскальний характер приватизації;

- недосконала система регулювання діяльності природних монополій, захисту підприємців від монопольних проявів, насамперед, з боку суб'єктів господарювання природних монополій;

- недостатній розвиток підприємництва, який стримується недосконалістю та обтяжливістю системи оподаткування, адміністративними перешкодами, нерозвиненістю інфраструктури підтримки підприємництва, обмеженістю та недоступністю до матеріально-фінансових ресурсів;

- слабкий розвиток ринку землі та нерухомості. Проблеми у податково-бюджетній сфері:

- недосконалість міжбюджетних відносин, що спричиняє недостатність надходжень до місцевих бюджетів для забезпечення міського розвитку та здійснення ефективної соціальної політики;

- переважно фіскальна спрямованість податково-бюджетної політики при недостатньому врахуванні важливості функцій стимулювання;

- зростання податкових боргів, в першу чергу, підприємств нафтогазового та енергетичного комплексів;

- складний фінансовий стан комунальних підприємств міста. Для того, щоб зазначені проблеми не стали непереборними перешкодами для збереження та закріплення позитивних тенденцій, започаткованих у попередні роки, діяльність міської влади у 2004 році буде спрямовуватись на посилення результативності ринкових перетворень та удосконалення управління трансформаційними процесами, створення умов для забезпечення структурних зрушень та підвищення конкурентноздатності економіки міста на засадах її модернізації та підвищення інноваційної спрямованості, що дозволить більш ефективно вирішувати соціальні проблеми киян.

2. Цілі і пріоритети економічного і соціального
розвитку м. Києва у 2004 році

Реальна оцінка ресурсного потенціалу міста, перш за все фінансового, необхідність вирішення наявних поточних проблем та середньострокових завдань дозволили визначити цілі та пріоритети економічного і соціального розвитку м. Києва на наступний рік.

Основними цілями діяльності міської влади на 2004 рік визначено:

Забезпечення підвищення якості, рівня та умов життя

киян за рахунок соціалізації трансформаційних процесів

З метою досягнення зазначеної цілі пріоритетними напрямами діяльності міської влади будуть:

- раціональне використання трудового потенціалу міста, стимулювання його економічної активності. Це дозволить забезпечити продуктивну зайнятість населення в усіх сферах економічної діяльності на рівні 1413,9 тис.чол. та утримати рівень офіційно зареєстрованого безробіття на рівні 0,44%;

- сприяння зростанню доходів різних груп населення, в першу чергу, за рахунок збільшення розмірів оплати праці, в тому числі працівників бюджетної сфери, відновлення її стимулюючої ролі, ліквідації заборгованості по заробітній платі на підприємствах державної та колективної власності. Очікується підвищення у 2004 році грошових доходів населення до 22,5 млрд. грн. або на 13,3% до рівня 2003 року, збільшення середньомісячної заробітної плати працівників, зайнятих в усіх сферах діяльності, на 15,1%.

- зниження рівня бідності за рахунок суттєвої активізації підтримки соціально вразливих верств населення, подальшого розвитку системи соціального страхування та пенсійного забезпечення. Очікується, що обсяги соціальної допомоги у 2004 році збільшаться на 3,8%;

- реформування економічних механізмів функціонування галузей гуманітарної сфери;

- забезпечення комплексної забудови нових районів та мікрорайонів міста відповідно до Генерального плану міста Києва ( ra0370023-02 );

- продовження будівництва житла для пільгових категорій населення: надання пільгових довгострокових кредитів для молодих сімей; будівництво житла за схемою: 50% - кошти населення, 50% - кошти міського бюджету; будівництва житла для військовослужбовців. Очікується, що у 2004 році буде введено в дію майже 59,1 тис. кв.м житла для вищезазначених категорій киян;

- створення належних умов проживання мешканців у приватному секторі (за рахунок спорудження інженерних мереж);

- поступове реформування житлово-комунального господарства з метою підвищення якості послуг, що надаються населенню міста;

- продовження роботи щодо вдосконалення транспортної інфраструктури міста;

- зниження негативного антропогенного впливу на навколишнє середовище.

Створення умов для підвищення конкурентноздатності економіки міста на засадах переходу до інноваційної моделі її розвитку

Пріоритетами у діяльності міської влади визначено:

- стимулювання розвитку виробництв та видів продукції наукоємних галузей, які здатні істотно вплинути на розвиток всіх сфер економіки та зростання експортного потенціалу міста. Обсяги промислового виробництва збільшаться до 13,0 млрд. грн. (на 8,0%);

- реструктуризація неефективних суб'єктів господарювання комунальної форми власності та тих відкритих акціонерних товариств, у яких місто має контрольний пакет, у тому числі шляхом застосування процедури банкрутства;

- сприяння процесу впровадження енергозберігаючих і маловідходних технологій та обладнання, перепрофілювання або закриття енергоємних підприємств і виробництв комунальної форми власності, що не мають перспектив для впровадження енергозберігаючих технологій;

- створення сприятливих умов для залучення інвестицій через розвиток концесійної діяльності, впровадження механізму муніципальних внутрішніх позик, системи іпотечного кредитування та лізингу. Очікується, що обсяги капітальних інвестицій зростуть до 9,3 млрд. грн., в т.ч. обсяги інвестицій в основний капітал до 8,0 млрд. грн., що становитиме 109,0% до попереднього року;

- сприяння виходу київських товаровиробників на зовнішні ринки.

Посилення керованості та зростання соціально-економічної

результативності ринкових перетворень передбачає:

- забезпечення якісно нового рівня приватизаційних процесів шляхом поступової заміни фіскальної спрямованості приватизації на інвестиційно-інноваційну, організаційного забезпечення жорсткої системи протидії "тіньовій" приватизації, здійснення всебічної передприватизаційної підготовки комунальних підприємств;

- формування повноцінного конкурентного середовища шляхом ліквідації пільг та преференцій окремим суб'єктам господарювання, постійного контролю за формуванням цін на ринках соціально важливих товарів та послуг, недопущення монопольних проявів та неправомірних угод між суб'єктами господарювання;

- сприяння розвитку малого підприємництва шляхом впровадження спрощених механізмів започаткування і виходу з бізнесу, полегшення доступу суб'єктів малого підприємництва до кредитних ресурсів;

- підвищення ефективності управління державними підприємствами та частками державного майна в акціонерних товариствах, створення умов для збільшення надходжень до бюджету міста від їх діяльності, створення прозорої системи визначення частки прибутку, яка направляється до фонду сплати дивідендів господарських товариств, в яких місту належать контрольні або блокуючі пакети акцій;

- посилення мотивації щодо накопичення фінансових ресурсів населенням та їх інвестиційного спрямування у реальний сектор економіки;

- запровадження середньотермінованого бюджетного планування, вдосконалення системи державних закупівель та вжиття дієвих заходів стосовно погашення простроченої заборгованості.

В результаті досягнення визначених програмних цілей передбачається забезпечити сталий динамізм розвитку економіки та на цій основі суттєво поліпшити рівень та умови життя киян.

При цьому міська влада спиратиметься переважно на власні сили, ефективно використовуючи трудові, матеріальні та фінансові ресурси територіальної громади міста.

Основні прогнозні показники Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2004 рік наведено в додатку.

3. Шляхи розв'язання головних проблем розвитку
економіки і соціальної сфери м. Києва та досягнення
поставлених цілей у 2004 році

3.1. Фінансові ресурси

3.1.1. Джерела формування

Фінансові ресурси м. Києва, які складаються з ресурсів бюджетів всіх рівнів, коштів підприємств і організацій, ресурсів цільових фондів, кредитних ресурсів, наданих банками столиці на розвиток господарського комплексу, коштів іноземних інвесторів, виступають головним економічним інструментом конструктивного впливу на соціально-економічний розвиток.

Обсяги фінансових ресурсів міста мають сталу тенденцію до зростання. Тільки за 1997-2002 роки вони збільшились майже у 5 разів. За попередніми розрахунками, які грунтуються на оцінці економічної ситуації, що очікується на кінець 2003 року, фінансові ресурси складуть 52,7 млрд. грн. (що на 17,4% більше, ніж у 2002 році). У розрізі складових фінансових ресурсів найбільший приріст очікується по кредитних ресурсах банків (на 30,0% у порівнянні з 2002 роком), коштах іноземних інвесторів (21,1%), ресурсах позабюджетних фондів (9,9%).

Із загального обсягу фінансових ресурсів, які очікуються на кінець 2003 року, найбільша питома вага припадатиме на кредитні ресурси банків (44,7%), ресурси підприємств і організацій (22,6%) та бюджетні кошти (21,1%).

У 2003 році, завдяки реформуванню на державному рівні податкової системи, удосконаленню процедур адміністрування податків, проведенню переоцінки основних засобів в бухгалтерському обліку, зміною норм амортизаційного відрахування, очікується зростання на 7,9% ресурсів підприємств та організацій, що є позитивною тенденцією у формуванні фінансових ресурсів міста.

В останні роки склалася позитивна тенденція щодо збільшення загальних обсягів надходжень податків, зборів та інших обов'язкових платежів, яких у 2003 році очікується мобілізувати до бюджетів усіх рівнів понад 11,1 млрд. грн., що на 7,5% більше, ніж у 2002 році. В той же час, значні втрати бюджетних ресурсів обумовлені наданням пільг в оподаткуванні (у 2003 році втрати прогнозуються на рівні 15,3 млрд. грн., що на 2,0% більше, ніж у 2002 році), відшкодування податку на додану вартість попередніх періодів (0,8 млрд. грн.), збитків попередніх років (1,4 млрд. грн.).

Формування фінансових ресурсів м. Києва

млн.грн.

-----------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|I. Ресурси бюджетів, всього |10340,0 |11115,2 |11284,8 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|в тому числі: | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Державного |5734,3 |6947,0 |6873,0 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|місцевого: |4605,7 |4168,2 |4411,8 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- загальний фонд |4036,0 |3148,5 |3178,8 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- спеціальний фонд |569,7 |728,4 |830,3 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- субвенція з державного бюджету | |291,3 |402,7 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|II. Ресурси підприємств і |11057,8 |11926,6 |14572,2 |
|організацій всього: | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|в тому числі: | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|чистий прибуток |7235,8 |7892,6 |8950,2 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|амортизаційні відрахування |3822,0 |4034,0 |5622,0 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|III. Ресурси |3977,2 |4372,7 |49513 |
|позабюджетних фондів, всього: | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|в тому числі: | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Пенсійного фонду |3429,0 |3768,2 |4240,5 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Фонду соціального страхування |548,2 |604,5 |710,8 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|IV. Кредитні ресурси, надані |18105,0 |23536,0 |30600,0 |
|банками м. Києва на розвиток | | | |
|народного господарства | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|V. Кошти іноземних інвесторів |1429,0 |1729,9 |1770,0 |
|на розвиток господарського | | | |
|комплексу м. Києва | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Всього доходів, створених у місті |44909,0 |52680,4 |631783 |
-----------------------------------------------------------------

За 10 місяців 2003 року до бюджету міста надійшло майже 3,6 млрд. грн., що становить 85,7% до затвердженого річного завдання, в тому числі: річні показники по доходах загального фонду міського бюджету виконані на 82,6%, по доходах спеціального фонду - на 103,9%.

Наповнення доходної частини бюджету м. Києва у 2003 році очікується в розмірі 4,2 млрд. грн. (на рівні затверджених річних показників), що становитиме 90,5% до рівня 2002 року. Зменшення надходжень до бюджету міста порівняно з минулим роком обумовлено тим, що починаючи з 2003 року надходження від податку на прибуток підприємств всіх форм власності (крім підприємств комунальної власності) спрямовуються виключно до державного бюджету.

Основним джерелом наповнення загального фонду бюджету міста залишається прибутковий податок з громадян, питома вага якого складе у 2003 році 79,2% (у 2002 році - 50,5%). Очікуване збільшення надходжень від прибуткового податку з громадян на 22,3% відбудеться у поточному році за рахунок зростання заробітної плати, погашення заборгованості із виплат заробітної плати та створення нових робочих місць в місті. Зросте бюджетоутворююча роль плати за землю: при збільшенні очікуваних надходжень від плати за землю на 7,0% її питома вага у загальній сумі надходжень до загального фонду зросте до 9,4% проти 6,8% у 2002 році. Зростуть на 24,5% обсяги надходження від сплати єдиного податку на підприємницьку діяльність, а їх питома вага у доходній частині бюджету збільшиться до 3,8% проти 2,4% у 2002 році.

Протягом останніх років у формуванні доходної частини міського бюджету підвищується роль спеціального фонду бюджету міста, доходи якого у 2003 році збільшаться майже у 1,3 раза, що призведе до зростання його частки у доходній частині бюджету до 17,5% проти 12,4% у 2002 році.

На фоні позитивних змін, що відбуваються у фінансовій сфері, проблемними питаннями, які необхідно вирішувати у 2004 році, залишаються недосконалість міжбюджетних відносин, яка спричиняє недостатність надходжень до місцевого бюджету для забезпечення міського розвитку і здійснення ефективної соціальної політики, переважно фіскальна спрямованість податково-бюджетної політики при недостатньому врахуванні важливості функцій стимулювання, нераціональна структура доходної частини міського бюджету, яка на три чверті залежить від стану надходжень від прибуткового податку з громадян та низьку питому вагу інших податків та зборів; складний фінансовий стан майже третини підприємств та організацій, в т.ч. підприємств комунальної власності міста.

Для вирішення зазначених проблем в сфері формування фінансових ресурсів міста у 2004 році діяльність міської влади спрямовуватиметься на: проведення виваженої податково-бюджетної політики, спрямованої на зміцнення фінансового становища комунальних підприємств, забезпечення стабільного зростання доходів бюджетів усіх рівнів та підвищення ефективності використання цих коштів.

Бюджет на 2004 рік формуватиметься на новій податковій базі, яка передбачає зменшення податкового навантаження на суб'єкти господарювання та доходи фізичних осіб.

До бюджету міста Києва у 2004 році прогнозується мобілізувати 4,4 млрд. грн., що на 5,2% більше очікуваного рівня 2003 року. Збільшення надходжень відбудеться за рахунок поступового реформування податкової системи, легалізації підприємствами певної частки доходів, збільшення кількості платників та розширення бази оподаткування.

Прогноз надходжень податку з доходів фізичних осіб на 2004 рік в умовах застосування з 1 січня 2004 року єдиної ставки оподаткування в розмірі 13,0% згідно із Законом України "Про податок з доходів фізичних осіб" ( 889-15 ) передбачається у сумі 2304,5 млн грн., тобто відбудеться незначне скорочення на 7,6% порівняно з 2003 роком.

До бюджетів усіх рівнів має надійти 11,3 млрд. грн., що на 1,5% більше очікуваних надходжень 2003 року.

Прогнозовані надходження до Державного бюджету складатимуть 6,9 млрд. грн., що на 1,1% менше очікуваних надходжень 2003 року. Це спричинятиме зменшення надходжень по податку на прибуток підприємств через зниження ставки оподаткування до 25% відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" ( 349-15 ). Крім того, змінюються норми амортизаційних відрахувань, внаслідок цього зменшиться сума фінансового результату до оподаткування.

Прогнозується подальше збільшення (більше, ніж у 2 раза) втрат бюджетів всіх рівнів. Так у 2004 році скорочення бюджетних надходжень становитиме 17,8 млрд. грн., в тому числі від надання пільг в оподаткуванні (16,0 млрд. грн.), відшкодування податку на додану вартість попередніх періодів (0,8 млрд. грн.), збитків попередніх років (1,0 млрд. грн.).

Поряд із збільшенням у 2004 році бюджетної складової фінансових ресурсів міста очікується зростання залучення у розвиток реального сектора економіки кредитних ресурсів банків та власних ресурсів підприємств і організацій. Передбачається, що загальна сума кредитів, наданих комерційними банками суб'єктам господарювання, збільшиться в порівнянні з очікуваною у 2003 році на 30,0% і складе 30,6 млрд. грн., в яких частка довгострокових кредитів становитиме 34,0%.

З метою фінансового оздоровлення підприємств передбачається активне застосування процедур щодо відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом. Внаслідок зменшення податкового навантаження на суб'єктів господарювання та збільшення сум амортизаційних відрахувань у 2004 році очікується покращення фінансового стану підприємств, що призведе до зростання кількості прибуткових підприємств та зменшення збиткових.

3.1.2. Фінансування заходів

Успішність реалізації Програми залежить від наявних фінансових ресурсів міста та забезпечення їх цільового й ефективного витрачання, виходячи із визначених на 2004 рік цілей та пріоритетів соціально-економічного розвитку м. Києва.

Фінансове забезпечення реалізації заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів бюджетів всіх рівнів, коштів підприємств та організацій міста, коштів, залучених від юридичних осіб, кредитів банків, іноземних інвестицій, коштів населення та ін.

Прогнозний загальний обсяг фінансування виконання Програми на 2004 рік складатиме майже 13,8 млрд. грн., що на 9,7% перевищуватиме очікуваний рівень 2003 року.

Із загального обсягу фінансових ресурсів 37,1% складатимуть бюджетні кошти, з яких 86,2% припадатиме на міський бюджет. За рахунок міського бюджету на реалізацію Програми буде спрямовано понад 4,4 млрд. грн.

Небюджетні кошти на фінансування реалізації заходів Програми зростуть на 5,6% у порівнянні з 2003 роком і складуть 8,7 млрд. грн. Питома вага небюджетних коштів складатиме 62,9%, в тому числі: 22,2% - кошти, залучені від юридичних осіб, та кредити; 17,8% - кошти підприємств та організацій міста; 12,8% - іноземні інвестиції; 10,1% - інші кошти.

Фінансування заходів програми соціально-економічного
та культурного розвитку м. Києва на
2004 рік, млн грн.

(Графічне зображення відсутнє)

Оскільки вирішення існуючих соціальних проблем, в першу чергу, залежить від наявних коштів міського бюджету, а ситуація з наповненням доходної частини очікується складною, то основна увага міської влади у 2004 році буде спрямована на підвищення ефективності використання саме цих коштів, що забезпечуватиметься шляхом:

- посилення контролю за використанням бюджетних коштів із застосуванням програмно-цільового підходу;

- активізації роботи робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення виконання бюджетних показників;

- удосконалення бюджетних відносин між містом і районами у місті на основі запровадження прозорих та об'єктивних критеріїв;

- здійснення поступового переходу від утримання бюджетних установ до виділення їм коштів на конкурентній основі із застосуванням механізму міського замовлення.

3.1.3. Фінансовий стан суб'єктів господарювання

Фінансовий стан суб'єктів господарювання у місті в останні роки залишався складним. Незважаючи на те, що в 2002 році усіма суб'єктами господарювання отримано 12955,0 млн грн. прибутку (з урахуванням малих підприємств), сума збитків становила 3908,0 млн грн. У 2003 році суб'єктами господарювання планується отримати 13870,0 млн грн. прибутку, при збитку у сумі 2520,0 млн грн.

Структура збиткових підприємств та організацій за
галузями економіки, у % до загальної кількості
(за підсумками I півріччя 2003 року)

          Промисловість                        - 15,70%
Будівництво - 2,0%
Постачання і збут - 6,30%
Побутове обслуговування населення - 0,20%
Транспорт і зв'язок - 42,0%
Торгівля і громадське харчування - 21,20%
Житлово-комунальне господарство - 0,40%
Інші - 12,20%

Найвищий фінансовий результат у I півріччі 2003 року за видами економічної діяльності досягнуто у промисловості (41,9% від загального обсягу), на транспорті (35,6%), в операціях з нерухомістю, здаванням під найм та послуги користувачам (10,6%).

Прибуток, який планується отримати в поточному році підприємствами відповідно до їх організаційно-правової форми, складе:

- відкриті акціонерні товариства - 19,7 млн грн.;

- спільні підприємства - 17,2 млн грн.;

- інші суб'єкти господарювання - 8,1 млн грн.

Збитковими були 34,9% від загальної кількості підприємств та організацій.

Негативно впливає на формування фінансових ресурсів підприємств та організацій міста наявність дебіторської та кредиторської заборгованості. Не дивлячись на позитивну тенденцію щодо поступового скорочення темпів їх нарощування, абсолютне значення обсягів заборгованості залишається досить значним.

З метою поліпшення фінансового стану суб'єктів господарювання політика міської влади у 2004 році буде спрямована на:

- посилення контролю за виконанням фінансових планів підприємств, що знаходяться у підпорядкуванні територіальної громади м. Києва або передані до сфери управління КМДА;

- визначення механізмів підтримки підприємств комунальної власності, що виробляють чи надають життєво важливі товари та послуги;

- активне застосування процедур щодо відновлення платоспроможності та банкрутства з метою вирішення проблем заборгованості та фінансового оздоровлення підприємств, збереження робочих місць та виробничого потенціалу.

Починаючи з 2004 року, внаслідок зменшення податкового навантаження на суб'єктів господарювання та покращення фінансової дисципліни у взаєморозрахунках між підприємствами, очікується покращення фінансового стану підприємств, зростання кількості прибуткових підприємств та зменшення збиткових. Очікуваний фінансовий результат становитиме 14,3 млрд. грн., що в 1,2 раза більше, ніж у 2003 році, що буде забезпечено зростанням на 10,0% суми отриманого прибутку та зменшенням на 28,8% суми збитків.

Здійснення щоквартального моніторингу виконання фінансових планів підприємств комунальної власності з боку органів, уповноважених управляти комунальним майном, та розробка рекомендацій щодо покращення їх фінансово-господарської діяльності призведе до збільшення кількості підприємств, що працюватимуть прибуткове в складі комунальних до 87,0%, (у 2003 році - 64,8%).

3.2. Ринкові перетворення

3.2.1. Реформування відносин власності

Міською владою проводилась робота по реформуванню відносин власності, спрямованої на підвищення ефективності продажу об'єктів приватизації з урахуванням результатів їх фінансово-господарської діяльності та аналізу попиту на ці об'єкти з боку потенційних покупців, ефективне управління майном територіальної громади міста, сприянню розвитку ринкової інфраструктури міста.

Темпи та масштаби процесу приватизації є найважливішими чинниками просування до ринку, але закономірним є її поступове скорочення, оскільки приватизаційні процеси в державі тривають вже понад десять років.

По місту Києву у 2003 році очікується зміна форм власності на 595 об'єктах, що більше на 6,6%, ніж у 2002 році та перевищує на 58,1% планові завдання, які передбачені програмою приватизації на рік, у тому числі: 563 об'єктів малої приватизації (група А) - 94,6%; 23 об'єкти великої приватизації (групи В); 6 - незавершеного будівництва (група Д); 3 об'єкти соціальної сфери (група Ж). Крім того 3 частки державного майна (група Е).

Розподіл роздержавлених об'єктів за формами власності на кінець 2003 року очікується такий: 23 об'єкти державної власності, 572 об'єкти комунальної власності, у тому числі 282 об'єкти комунальної власності міста та 290 об'єктів комунальної власності районів.

У 2003 році надходження від приватизації державного та комунального майна становитимуть 229,9 млн грн., що на 18,1% більше, ніж у 2002 році, в тому числі від приватизації об'єктів державної власності - 12,7 млн грн., комунальної власності міста - 130,0 млн грн., комунальної власності районів - 87,2 млн грн.

Аналіз післяприватизаційної діяльності підприємств свідчить, що у більшості з них збільшився обсяг виробництва, зменшилася кредиторська заборгованість, освоєно випуск нових видів конкурентоспроможної продукції, що дало можливість створити нові робочі місця, поліпшити організацію праці та підвищити її продуктивність.

Основними проблемними питаннями для вирішення у 2004 році є: незадовільні темпи підготовки об'єктів до приватизації та несвоєчасне проведення реструктуризації підприємств; обмежені фінансові ресурси для передприватизаційної підготовки підприємств в напрямку підвищення їх ліквідності та привабливості; відсутність контролю виконання договорів купівлі-продажу та інвестиційних зобов'язань, взятих приватизованими підприємствами; порушення термінів прийняття рішень відведення земельних ділянок та укладання договорів з покупцями об'єктів незавершеного будівництва згідно із ст.8 Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва" ( 1953-14 ); відсутність чіткого механізму реалізації завдання щодо спрямування коштів, отриманих від приватизації, на постприватизаційну підтримку підприємств, невирішення питань завершення довгобудів тощо.

Показники реформування державної та комунальної власності у м. Києві *

-----------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Кількість приватизованих | 558 | 595 | 381 |
|підприємств - всього, | | | |
|з них шляхом: | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|викупу | 526 | 567 | 357 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|продажу на аукціоні | 11 | 8 | 6 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|продажу за конкурсом | 4 | - | 7 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|продажу акцій відкритих | 17 | 20 | 11 |
|акціонерних товариств | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Надходження коштів від | 194,7 | 229,9 | 165,5 |
|приватизації - всього, млн грн. | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|в тому числі: | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- від приватизованих об'єктів | 25,8 | 12,7 | 9,0 |
|державної власності | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- від приватизованих об'єктів | | | |
| об'єктів комунальної власності | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- районів | 105,0 | 87,2 | 75,5 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- міста | 63,9 | 130,0 | 81,0 |
-----------------------------------------------------------------

______________

* за даними Регіонального відділення фонду держмайна України по м. Києву та Головного управління комунальної власності міста Києва

З метою поліпшення діяльності міської влади в сфері реформування відносин власності, в 2004 році передбачається реалізувати низку заходів спрямованих на:

- забезпечення виконання плану щодо обсягів приватизації та надходжень від неї;

- прозорість приватизаційних процесів, забезпечення конкурсних процедур у цій сфері;

- застосування індивідуального підходу під час підготовки підприємств до приватизації та прийняття рішення, яке полягає у вивченні попиту на конкретні об'єкти приватизації, врахування кон'юнктури ринку та результатів проведення попереднього відбору потенційних покупців майна;

- формування спостережних рад акціонерних товариств на пропорційній основі залежно від розмірів пакетів акцій акціонерів та посилення контролю за післяприватизаційними процесами шляхом забезпечення повного охоплення перевірками угод купівлі-продажу щодо виконання покупцями інвестиційних зобов'язань, соціальної захищеності працівників цих підприємств;

- впровадження механізму інвестування, технічного оновлення на інноваційній основі підприємств за рахунок коштів, отриманих від приватизації;

- удосконалення механізму та скорочення термінів прийняття рішень відведення земельних ділянок і укладання договорів оренди земельних ділянок з покупцями об'єктів незавершеного будівництва (відповідно до ст.8 Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва" ( 1953-14 ).

У 2004 році за рахунок реалізації зазначених заходів прогнозується приватизувати 381 об'єкт, у тому числі 19 об'єктів державної власності та 362 об'єкти комунальної власності. З них за групами об'єктів приватизації:

- 366 об'єктів групи "А" (мала приватизація, а саме: нежитлові приміщення в яких в основному розташовані заклади невиробничої сфери);

- 10 - групи "В, Г" (велика приватизація);

- три - групи "Д" (незавершене будівництво);

- два - групи "Ж" (соціальна сфера, зокрема, їдальня, медпункт ВАТ АТП N 13057 на вул. Бережанській, 15 та їдальня, буфет, сауна ВАТ "Холодокомбінату N 4" на вул. Білецького, 34).

Планується отримати надходження від приватизації об'єктів державної та комунальної власності у сумі 165,5 млн грн., у тому числі від продажу об'єктів комунальної власності міста - 81,0 млн грн., районів - 75,5 млн грн., від продажу об'єктів державної власності - 9,0 млн грн.

3.2.2. Розвиток підприємництва

Однією з основних складових економічного розвитку є активізація підприємницької ініціативи, яка істотно впливає на структурну перебудову в економіці, робить певний внесок у збільшення загальних обсягів виробництва, роздрібного товарообороту, платних послуг, сприяє раціональному використанню всіх ресурсів, створенню сприятливого середовища для розвитку конкуренції, стимулює розвиток інноваційних процесів.

Основним інструментом реалізації завдань по створенню сприятливих умов для стабільної роботи суб'єктів підприємництва є Київська міська програма розвитку малого підприємництва м. Києва на 2003-2004 роки, затверджена рішенням Київради від 28.11.2002 N 144/304.

Результатом виконання програмних заходів стане зростання на 7,4% загальної кількості платників податків - юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, яких у місті на кінець 2003 року буде зареєстровано 246,0 тис. од., в т.ч. 125,7 тис. юридичних осіб та 120,3 тис. фізичних осіб.

В сфері малого бізнесу на початку 2003 року було зайнято близько 239 тис. осіб, або 14% від економічно активного населення міста, діяло 39,4 тисяч малих підприємств (15,5% від загальної їх кількості по Україні). Більше двох третин підприємств малого бізнесу функціонувало у сфері торгівлі та послуг, решта - у виробничій.

До кінця 2003 року кількість малих підприємств зросте до 41,6 тис., на яких буде зайнято 250,0 тис. осіб.

Обсяг виробленої продукції (робіт, послуг) всіх підприємств малого бізнесу збільшиться у 2003 році на 17,4% і складе 6,7 млрд. грн, що становитиме майже 7,0% від загальних обсягів виробництва всіх підприємств, які звітували.

Поступово покращується фінансовий стан малих підприємств. Так, у 2003 році вони очікують отримати 120 млн грн. прибутку проти 85,4 млн грн. у 2002 році.

Збільшується як сума, так і питома вага надходжень від суб'єктів малого підприємництва у зведеному бюджеті міста: у 2003 році вона очікується у сумі 1012,0 млн грн. (на 10,2% більше, ніж у 2002 році), що складе 9,1% від загальних надходжень до зведеного бюджету міста (проти 8,9% у 2002 році).

Таким чином, активізація підприємницької діяльності в місті відіграє позитивну роль у забезпеченні зайнятості населення міста, збільшенні доходів бюджету, покращенні соціально-економічної ситуації.

Основні проблемні питання для вирішення у 2004 році: суперечливість і неповнота чинних нормативно-правових актів у сфері підприємництва; недостатність та недоступність матеріально-фінансових ресурсів для розширення підприємницької діяльності (обмеженість у малих підприємств заставних можливостей; відсутність необхідної кредитної історії; довготривалість вирішення питань щодо надання кредитів); недостатній рівень інформаційного та освітнього забезпечення суб'єктів малого підприємництва.

Основні показники розвитку малих підприємств *

-----------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Кількість суб'єктів | 229,1 | 246,0 | 261,8 |
|підприємницької діяльності - | | | |
|платників податків всього, | | | |
|тис. од., в т.ч. | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- юридичних осіб | 119,7 | 125,7 | 129,4 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- фізичних осіб | 109,4 | 120,3 | 132,4 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Кількість малих підприємств, од. | 39448 | 41585 | 45990 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|у % до попереднього року | 116,2 | 105,4 | 110,6 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Середньооблікова чисельність | 239,0 | 250,0 | 266,0 |
|працюючих на малих підприємствах | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|у % до попереднього року | 111,6 | 104,6 | 106,4 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Обсяги виробленої продукції | 5711,9 | 6706,2 | 7558,7 |
|(робіт, послуг) на малих | | | |
|підприємствах, млн грн. | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|у % до попереднього року | 111,8 | 117,4 | 112,7 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Питома вага продукції, | 6,8 | 7,0 | 7.2 |
|виробленої малими підприємствами | | | |
|в загальному обсязі виробництва, %| | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Фінансовий результат малих | 85,3 | 120,0 | 190,0 |
|підприємств від звичайної | | | |
|діяльності до оподаткування, | | | |
|всього млн грн., в т.ч. | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- прибуток | 950,4 | 970,0 | 990,0 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|- збиток | 865,1 | 850,0 | 800,0 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Частка малих підприємств, які | 63,4 | 64,0 | 65,0 |
|спрацювали прибутково, % | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Надходження до бюджету міста від | 918,0 | 1012,0 | 1200,0 |
|діяльності малого підприємництва, | | | |
|млн грн. | | | |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Обсяг фінансування розвитку малого| 4,0 | 22,3 | 58,2 |
|підприємництва за рахунок | | | |
|місцевого бюджету, млн грн. | | | |
-----------------------------------------------------------------

_______________

* на основі даних Київського міського управління статистики

Для збільшення внеску малого підприємництва у забезпечення сталого розвитку міста в 2004 році передбачається реалізувати комплекс завдань в рамках Київської міської програми розвитку малого підприємництва м. Києва на 2003-2004 роки, зокрема:

Удосконалення організаційно-правових умов розвитку бізнесу, а саме:

- уточнення та прийняття нових нормативно-правових актів, сприятливих для функціонування малого підприємництва;

- систематичне відстеження ефективності дій виданих регуляторних актів з метою підвищення якості управлінських рішень у сфері підприємництва;

Поліпшення ресурсного забезпечення, фінансово-кредитної та інвестиційної підтримки підприємництва шляхом:

- спрощення та удосконалення системи доступу суб'єктів малого підприємництва до фінансово-кредитних, майнових, земельних ресурсів;

- удосконалення та збільшення обсягів фінансово-кредитної підтримки суб'єктів малого та середнього підприємництва;

Удосконалення інформаційного забезпечення та підготовки кадрів для сфери малого підприємництва на основі:

- завершення створення та подальший супровід міської Інтегрованої інформаційної системи суб'єктів підприємницької діяльності, що дасть можливість упорядкувати інформаційну базу щодо суб'єктів підприємницької діяльності міста та оперативно отримувати відповідну інформацію;

- створення та забезпечення діяльності Київського реєстру бізнесу, в т.ч. бази даних малих підприємств;

- розробки та впровадження міської Освітньої програми для підготовки та підвищення кваліфікації підприємців і управлінських кадрів у сфері підтримки підприємництва.

З міського бюджету на виконання зазначених заходів у 2004 році планується використати 58,2 млн грн. проти 22,3 млн грн. в 2003 році, які будуть спрямовані на освоєння у сфері підприємництва нових видів конкурентоспроможної продукції, впровадження новітніх технологій, створення нових робочих місць тощо.

Поступове вирішення існуючих проблем та забезпечення реалізації комплексу заходів дозволить отримати у 2004 році такі результати:

- кількість діючих малих підприємств зросте майже до 46 тисяч, на яких буде зайнято 266 тис. осіб.

- обсяги продукції (робіт, послуг), виробленої на малих підприємствах, збільшаться на 12,7%;

- частка підприємств, що спрацювали прибутково, зросте з 64% до 65%;

- надходження податкових та інших обов'язкових платежів від суб'єктів малого підприємництва до бюджету міста перевищать 1,2 млрд. грн.;

- розшириться доступ підприємців до майнових (через оренду та приватизацію), фінансових (через розвиток страхових, кредитних та інших інститутів) ресурсів, що забезпечуватиметься юридичною, консалтинговою та інформаційною підтримкою.

3.2.3. Розвиток ринкової інфраструктури

Необхідною умовою подальшого розвитку підприємництва в м. Києві є продовження формування оптимальної мережі суб'єктів ринкової інфраструктури, як інституцій підтримки процесу становлення та діяльності підприємництва.

В місті склалася позитивна тенденція до зростання кількості об'єктів підтримки підприємництва: станом на 01.10.2003 налічується 516 аудиторських фірм, 633 страхові компанії, 90 бірж, 94 бізнес-центри та 8 бізнес-інкубаторів, 7 технопарків, 87 лізингових центрів, 22 фонди підтримки підприємництва, 132 громадських об'єднання підприємців, що надають фінансово-кредитні, інформаційно-консультативні, освітні, комунікаційні та інші послуги суб'єктам підприємницької діяльності.

З 2001 року активно працює КП "Київський міський бізнес-центр", який здійснює консалтингові послуги з питань юридично-правового забезпечення підприємницької діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, отримання кредитів, розробки бізнес-планів. На його базі успішно працює Міжрегіональний маркетинговий центр "Київ-Москва", який дає можливість спрощеного доступу суб'єктів підприємництва до баз даних бізнес-пропозицій, інвестиційних проектів, здійснення презентаційного маркетингу.

Молодіжний бізнес-центр Київського молодіжного центру праці проводить тренінги та семінари, конкурси бізнес-планів.

Для підвищення ділової активності молоді в 2003 році запроваджено проведення щорічного міського конкурсу "Молодий підприємець року".

За сприяння райдержадміністрацій міста активізують діяльність районні бізнес-центри та бізнес-інкубатори. Тільки впродовж I півріччя 2003 року вони надали понад 2800 консультацій, підготовили установчі документи для майже 900 суб'єктів підприємницької діяльності, розробили понад 50 бізнес-планів та інвестиційних проектів, провели 60 маркетингових досліджень, 90 семінарів, тренінгів, конференцій та круглих столів. Всього надано послуг на суму понад 630 млн грн. Частина послуг надавалась безкоштовно або на пільгових умовах.

Одним із напрямків підтримки малого підприємництва є сприяння виробничому кооперуванню малих підприємств між собою та з великими підприємствами, розширення ринків збуту продукції. Вирішенню цих завдань сприяє проведення виставок продукції, використання мережі Інтернет, видання довідкових каталогів.

Позитивні результати дає співробітництво між Київською міською держадміністрацією та Київською торгово-промисловою палатою, виставковою фірмою "Київський міжнародний контрактовий ярмарок".

За сприяння райдержадміністрацій міста активізують діяльність районні бізнес-центри та бізнес-інкубатори.

Розвиток ринкової інфраструктури
(одиниць)

-----------------------------------------------------------------
| Кількість об'єктів |2002 |2003 |2004 |
| Державного реєстру |звіт |очікуване|прогноз |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Комерційні банки | 94 | 95 | 96 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|в т.ч., що мають ліцензію | 85 | 85 | 85 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Бізнес-центри | 84 | 94 |104 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Бізнес-інкубатори | 8 | 9 | 10 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Лізингові центри | 80 | 90 |100 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Кредитні спілки | 101 | 115 |130 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Фонди підтримки підприємництва | 22 | 23 | 25 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Інвестиційні фонди та компанії | 418 | 424 |430 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Інноваційні фонди та компанії | 130 | 140 |150 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Біржі | 90 | 95 |100 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Страхові компанії | 633 | 663 |680 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Аудиторські фірми | 529 | 549 |569 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Громадські об'єднання підприємців | 127 | 132 |137 |
|----------------------------------+---------+---------+--------|
|Інформаційно-консультативні | 218 | 235 |253 |
|установи | | | |
-----------------------------------------------------------------

Основні проблемні питання, що існують у системі ринкової інфраструктури та потребують вирішення у 2004 році: недостатній розвиток фондів підтримки підприємництва та механізмів надання ними фінансової допомоги суб'єктам малого бізнесу у вигляді гарантій по кредитах, пайового фінансування; недостатній якісний рівень розвитку бізнес-центрів та бізнес-інкубаторів; недостатньо активне впровадження лізингових операцій; нерозвиненість механізмів та інституцій венчурного фінансування.

Для збільшення якісного рівня функціонування ринкової інфраструктури та її внеску у забезпечення сталого розвитку міста передбачається реалізувати в 2004 році комплекс заходів, спрямованих на вирішення зазначених проблем:

- налагодження більш тісної співпраці між суб'єктами підприємництва міста та кредитними спілками, фондами підтримки підприємництва, страховими організаціями з метою активізації інвестиційних ринків міста;

- розширення мережі ринкової інфраструктури для формування ринку лізингових послуг;

- поступове створення системи венчурного фінансування для розвитку наукоємних виробництв;

- удосконалення та диверсифікація діяльності фондів підтримки підприємництва, бізнес-центрів та бізнес-інкубаторів в усіх районах міста, забезпечення комплексності та доступності послуг.

За рахунок реалізації поставлених завдань та вирішення існуючих проблем у 2004 році будуть отримані результати:

- збільшення кількості бізнес-центрів на 10 од., інвестиційних та інноваційних фондів та компаній, відповідно, на 6 та 10 од., інформаційно-консалтингових установ на 18 од., лізингових центрів на 10 од., страхових компаній на 17 од., що сприятиме створенню ефективної системи фінансово-кредитної та інвестиційної підтримки малого підприємництва;

- створення Київського інноваційного фонду та Київської лізингової компанії, що передбачено в Київській міській програмі розвитку малого підприємництва на 2003-2004 роки роки;

- покращання діяльності суб'єктів ринкової інфраструктури сприятиме їх перетворенню на дієвий механізм розв'язання економічних та соціальних проблем, збільшенню їх внеску в інвестиційні ресурси міста, створенню умов для інноваційного зростання.

3.2.4. Регулювання цін

З метою недопущення зростання цін та їх стабілізації на споживчому ринку, забезпечення зниження кількості монопольних проявів, розвитку конкурентного середовища Київська міська влада вживає дійові заходи щодо соціального захисту населення міста від необгрунтованого зростання цін на основні продукти харчування, недопущення проявів нових або посилення впливу на ринку існуючих монопольних утворень, посилення контролю у питаннях створення, реорганізації суб'єктів господарювання або придбання їх активів іншими суб'єктами господарювання; ведуться дослідження товарних ринків, регулюються ціни і тарифи на продукцію монопольних утворень; здійснюється контроль законодавства та проводиться роз'яснювальна робота серед громадськості міста через засоби масової інформації з питань конкурентної та цінової політики.

Забезпечується державне регулювання з питань ціноутворення на найбільш соціально важливих ринках міста (виробництва хліба з борошна пшеничного I та II гатунку та житнього; хліба і хлібобулочних виробів для діабетиків; виробництва борошна пшеничного I, II гатунків та житнього; надання ритуальних послуг; послуги по технічному обслуговуванню ліфтів у житловому фонді; послуги кабельного телебачення).

У місті працює 10 суб'єктів природних монополій, для яких ця діяльність є основною; 62 підприємства, які мають джерела тепловодопостачання, електропостачання, під'їзні колії, що віднесені до суб'єктів природних монополій, але ця діяльність не є для них основною; 65 суб'єктів інших монопольних утворень.

Завдяки гнучкій політиці міської влади по виконанню своїх повноважень з питань регулювання граничних рівнів цін (тарифів), торговельних надбавок, нормативів рентабельності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" протягом останніх років у місті спостерігається стабілізація цін на основні види продукції, товарів і послуг, які виробляються і надаються підприємствами, що займають монопольне становище на регіональному ринку м. Києва. Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 14.09.98 N 1913 "Про заходи щодо стабілізації споживчого ринку окремих продовольчих товарів" введено обмеження рівня торговельних надбавок на 20-30% на основні продовольчі товари, згідно з яким задекларовано 4217 цін для 668 підприємств торгівлі міста. Завдяки зазначеним заходам створені умови для реалізації хліба та хлібобулочних виробів в місті за найнижчими в країні цінами.

В сфері ціноутворення ще залишаються проблемні питання, які потрібно вирішувати у 2004 році: відсутність законодавчої або нормативної підстави впливати на ціноутворення продовольчих товарів, лікарських засобів і виробів медичного призначення; випадки зловживання монопольним становищем; недобросовісна конкуренція; відсутність у міської влади додаткових повноважень по встановленню роздрібних цін у кризові періоди та у випадках безпідставного зростання цін та тарифів на соціально важливі товари та послуги.

З метою забезпечення розвитку конкуренції, державного регулювання цін, тарифів на найбільш соціально важливих ринках міста та вирішення проблемних питань у цій сфері, у 2004 році буде виконано ряд завдань, що поставлені Президентом і Урядом України, серед яких:

Усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод на шляху розвитку та захисту конкуренції, таких як недосконалість нормативно-правової бази системи державного регулювання, рівня кадрового, фінансового і матеріально-технічного забезпечення у сфері ціноутворення;

Удосконалення контролю за дотриманням антимонопольних вимог у сфері природних монополій, особливо тих підприємств, що надають життєво необхідні послуги населенню міста (зокрема, централізованого теплопостачання, передачі та розподілу електричної енергії, централізованого водопостачання та водовідведення; спеціалізованих послуг портів; послуг користування радіорелейними каналами зв'язку; послуг щодо користування каналами мовлення);

Дослідження споживчого ринку з метою проведення моніторингу обсягів продажу та цінової ситуації на основні продовольчі товари, оперативного виявлення фактів необгрунтованого завищення цін та притягнення винних до адміністративної відповідальності;

Удосконалення державного регулювання цін (тарифів) на соціально-важливі товари (послуги), а також тимчасового регулювання цін і тарифів тільки у разі зловживання монопольним становищем або необгрунтованого зростання цін та поступове скасування регулювання цін (тарифів) на тих ринках, де загрози монополізації більше не існує;

Подальше проведення лібералізації цін, як суто ринкового заходу, розширення сфери вільного ціноутворення в немонополізованих секторах економіки, що забезпечить збалансованість цінових пропорцій та гнучке реагування суб'єктів господарювання на кон'юнктуру ринку.

Внаслідок здійснення протягом 2004 року комплексу заходів буде забезпечено: скорочення кількості монополізованих ринків; формування ефективного конкурентного середовища; впровадження сучасних методів державного регулювання діяльності суб'єктів природних монополій; підвищення захищеності економіки міста від дискримінаційних проявів з боку підвищення захищеності економіки міста від дискримінаційних проявів з боку монопольних утворень; можливість отримання підприємцями та населенням міста якісних послуг за доступними цінами.

3.3. Механізми регулювання

3.3.1. Управління об'єктами комунальної власності

Одне із провідних місць в системі розвитку міського самоврядування та зміцнення його економічних основ займає формування та підвищення ефективності функціонування суб'єктів господарювання, що утворені за участю майна територіальної громади міста Києва.

Аналіз розвитку комунального сектору економіки міста показав певні позитивні зрушення в цій сфері.

Забезпечено оптимізацію структури майнового комплексу територіальної громади міста Києва, де на кінець 2003 року у власності якої перебуватиме 244 комунальних підприємства, 21 відкрите акціонерне товариство та 10 інших господарських товариств з часткою власності територіальної громади міста, 12 державних підприємств, які передано до сфери управління Київської міської держадміністрації. Проведено реорганізацію та ліквідовано 9 неефективно працюючих підприємств комунальної власності, що дало змогу підвищити до 32,8% кількість прибутково працюючих підприємств (з 164 до 212).

Структура суб'єктів господарювання, що знаходяться
у власності територіальної громади міста

Господарські товариства (інші) - 3,8%

Відкриті акціонерні товариства - 8,2%

Державні підприємства у сфері управління КМДА - 7,2%

Комунальні - 80,8%

Збережено загальну вартість майна власності територіальної громади міста, яка визначена у сумі 20,8 млрд. грн. та збільшено власний капітал підприємств, організацій та установ, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва, який становить 9,8 млрд. грн. або у 2,5 раза більше, ніж на початок 2003 року. Приріст власного капіталу відбувся за рахунок переоцінки основних засобів (5,7 млрд. грн.) та придбання основних засобів і введення в дію об'єктів незавершеного будівництва (384,3 млн грн.).

Аналіз фінансово-господарської діяльності зазначених суб'єктів господарювання засвідчив збільшення статутного фонду комунальних підприємств до 1698,9 млн грн., відкритих акціонерних товариств - 289,8 млн грн., інших господарських товариств - 66,0 млн грн., державних підприємств у сфері управління міськдержадміністрації - 2,3 млн грн.

Відбудеться зростання обсягів виконаних робіт (послуг) у порівнянні з минулим роком на комунальних підприємствах таких галузей, як: будівництво - на 11,5%, культура - на в 1,3 раза, освіта - на 13,9%, побутове обслуговування - на 15,8%.

Очікується отримати прибуток в будівельних організаціях та проектних і наукових установах по 1,2 млн грн., охорони здоров'я (за рахунок діяльності аптек) - 0,7 млн грн., торгівлі - 0,4 млн грн., на підприємствах громадського харчування - 0,03 млн грн.

До спеціального фонду міського бюджету будуть направлені надходження частки прибутку від діяльності підприємств, організацій, установ, утворених за участю територіальної громади м. Києва у сумі 2,6 млн грн.

Разом з тим, ще є підприємства, що працюють збитково, таких комунальних підприємств за прогнозними оцінками у 2003 році буде 8 із 244, вони матимуть збиток у сумі 97,7 млн грн.

Одним із важливих напрямів ефективного функціонування комунального майнового комплексу є забезпечення раціонального використання нежитлового фонду міста.

Всього у власності територіальної громади міста на кінець 2003 року знаходитиметься 6779,8 тис. кв.м. нежитлової площі, з якої здається в оренду 2301,1 тис. кв.м або 33,9% від загалу. Протягом 2003 року від здачі в оренду нежитлових приміщень очікується отримати 201,2 млн грн., що на 6,8% більше, ніж у 2002 році. Середній розмір орендної плати за 1 кв.м нежитлових площ комунальної власності міста складе 10,9 грн., по комунальній власності районів - 8,7 грн., що в середньому на 4,9% більше, ніж у минулому році.

Заборгованість по орендній платі за здачу нежитлових приміщень очікується зменшити на 13,7% у порівнянні з минулим роком, але вона залишається ще значною і прогнозується на рівні 18,9 млн грн., або 9,4% від суми одержаної орендної плати, у т.ч. по комунальній власності міста - 10,2 млн грн., власності районів - 8,7 млн грн.

Використання нежитлового фонду міста

-----------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Нежитлова площа - всього, тис. кв.м| 6793,7| 6779,8 | 6740,6 |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Із загальної нежитлової площі | | | |
|здається в оренду - всього | | | |
|тис. кв.м | 2304,1| 2301,0 | 2247,8 |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Кількість орендарів - всього, | | | |
|одиниць | 12290 | 12300 | 12033 |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Одержано орендної плати за здачу | | | |
|нежитлової площі - всього, млн грн.| 188,3 | 201,2 | 200,1 |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Заборгованість по орендній платі | | | |
|за здачу нежитлової площі - всього,| | | |
|млн грн. | 21948,| 18934,7| 15296,5|
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Середній розмір орендної плати | | | |
|за 1 кв.м нежитлової площі - | | | |
|всього, грн. | 7,6 | 7,97 | 7,98 |
-----------------------------------------------------------------

Існують проблемні питання, що потребують вирішення у 2004 році: відсутність чіткої стратегії розвитку комунальних підприємств і господарських товариств з часткою майна територіальної громади міста в їх статутних фондах; складний фінансовий стан підприємств комунальної власності житлово-комунального господарства, транспорту; недосконалість проведення обліку статутного капіталу на комунальних підприємствах; недостатня ефективність використання нежитлового фонду міста і районів.

З метою покращення фінансово-господарської діяльності підприємств комунального майнового комплексу, оптимізації його складу, забезпечення раціонального використання нежитлового фонду в місті передбачається реалізувати в 2004 році комплекс заходів, спрямованих на вирішення існуючих проблем.

З питань підвищення ефективності роботи комунальних підприємств:

- розробка чітких критеріїв ефективності управління об'єктами комунальної власності;

- здійснення щоквартального моніторингу виконання фінансових планів підприємств комунальної власності з боку органів, уповноважених управляти комунальним майном та розробка рекомендацій щодо покращення їх фінансово-господарської діяльності;

- завершення роботи по визначенню справедливої вартості основних засобів першої групи, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і його районів та початок такої роботи по інших групах;

- створення нових робочих місць та підтримка суб'єктів підприємницької діяльності шляхом надання в оренду приміщень та іншого незадіяного у виробничому процесі майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

З питань забезпечення цільового та ефективного використання нежитлових приміщень:

- розробка Комплексної програми використання майна в м. Києві та її впровадження;

- завершення формування банку даних нежитлових приміщень, що належать територіальній громаді міста і районів;

- здійснення пошуку орендарів на вільні приміщення та перехід до надання нежитлових приміщень виключно на конкурсних засадах;

- упорядкування ставок орендної плати на комунальні нежитлові приміщення та забезпечення диференціації їх застосування;

- здійснення контролю за цільовим і ефективним використанням орендарями приміщень;

- розробка економічно обгрунтованих пропозицій по використанню нежитлового фонду столиці;

- посилення контролю за станом погашення заборгованості по орендній платі.

У 2004 році від діяльності підприємств комунальної власності міста прогнозується отримати такі результати:

- збільшення кількості підприємств в складі комунальних, що працюватимуть прибутково до 87,0% (212 із 244);

- збільшення обсягів виробництва продукції та наданих послуг суб'єктами господарювання, що утворені за участю майна територіальної громади міста: в будівництві - на 15,4%, торгівлі - на 15,1%, громадському харчуванні - на 10,2%, культурі - на 8,9%, побутовому обслуговуванні - на 7,9%, освіті - на 6,4%;

- до спеціального фонду міського бюджету прогнозуються надходження частки прибутку від діяльності підприємств, організацій, установ, утворених за участю територіальної громади м. Києва у сумі 2,4 млн грн.;

- загальний фонд оплати праці на суб'єктах господарювання, що утворені за участю майна територіальної громади м. Києва зросте на 6,8%;

- заборгованість по орендній платі за здачу нежитлових приміщень комунальної власності зменшиться до 7,6% від загальної суми надходжень.

3.3.2. Інвестиційна діяльність

Реалізація програм економічного та соціального розвитку міста значною мірою залежить від створення ефективної системи мобілізації інвестиційних ресурсів та управління ними.

Підвищення інвестиційної активності суб'єктів підприємництва і населення, збереження та підтримка подальшого розвитку будівельного комплексу столиці сприяють постійному нарощуванню обсягу капітальних інвестицій: у 2002 році він склав понад 6,7 млрд. грн., а в 2003 році очікується в обсязі 8,2 млрд. грн. (на 10,8% більше, ніж у 2002 році), що складатиме у ВДВ міста, відповідно, 18,7 та 20,1%.

Основну частину капітальних інвестицій (близько 85%) складають інвестиції в основний капітал, обсяг яких в розрахунку на 1 жителя у 2003 році очікується на рівні 3,1 тис.грн. При цьому відмічається поступове збільшення обсягу інвестицій в нематеріальні активи та витрати, пов'язані з поліпшенням об'єкту інвестування, що призведе у 2003 році, за очікуваними даними, до зростання їх питомої ваги в загальному обсязі капітальних інвестицій до 15%.

Основні показники інвестиційної діяльності в м. Києві

-----------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Обсяг капітальних інвестицій за | 6735,5| 8163,0 | 9285,0 |
|рахунок усіх джерел фінансування - | | | |
|всього, млн грн., | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|в т.ч. - обсяг інвестицій в | 5905,8| 6938,0 | 8006,0 |
|основний капітал, млн грн. | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|- витрати пов'язані з поліпшенням | 829,7 | 1225,0 | 1279,0 |
|об'єкту, інвестиції в нематеріальні| | | |
|активи та витрати на інші | | | |
|необоротні матеріальні активи, | | | |
|млн грн. | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Обсяг капітальних інвестицій в | 2575,0| 3107,0 | 3518,0 |
|розрахунку на душу населення, грн. | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Обсяг прямих іноземних інвестицій | 307,2 | 324,0 | 332,0 |
|(зростання), млн дол. США | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|Сукупний капітал нерезидентів в | 1848,9| 2172,9 | 2504,9 |
|м. Києві (накопиченим підсумком) на| | | |
|кінець року, млн дол. США | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+--------|
|- в т.ч. в розрахунку на душу | 706,8 | 827,0 | 949,0 |
|населення, дол. | | | |
-----------------------------------------------------------------

Структура інвестицій в основний капітал за джерелами фінансування останніми роками характеризується зростанням інвестицій в основний капітал, що надходять з небюджетних джерел (майже 90%). Основними джерелами інвестицій в основний капітал за обсягом залишаються власні кошти підприємств і організацій міста (понад 46%, але вони мають тенденцію до зменшення) та кошти, залучені від інвесторів, в т.ч. приватних (понад 35% і вони мають тенденцію до збільшення). В результаті поліпшення умов кредитування в структурі інвестицій в основний капітал зростає частка кредитних інвестиційних ресурсів (близько 7%).

У зв'язку з коротким терміном окупності найбільш привабливими для інвесторів видами економічної діяльності останніми роками є: операції з нерухомістю та здавання під найм об'єктів невиробничого призначення (30% від загального обсягу інвестицій в основний капітал), включаючи житлове будівництво (майже 28%); промисловість (майже 20%), в основному обробна (майже 17%); транспорт та зв'язок (майже 18%); торгівля (майже 9%); будівництво (майже 7%). При цьому, у 2003 році спостерігається зростання обсягів інвестицій в основний капітал, особливо в житлове будівництво, зв'язок, торгівлю.

Останні роки характеризуються поліпшенням відтворювальної та технологічної структури інвестицій в основний капітал: зростання обсягів інвестицій в основний капітал, які спрямовуються на придбання машин та обладнання (у 2002 році - на 7,2 відсоткових пункти).

Освоєння інвестицій в місті здійснюють підприємства різних форм власності: найбільшу частку їх освоюють підприємства-забудовники колективної форми власності (понад 58% і вона має тенденцію до зростання), державної (майже 20%) та комунальної (майже 19%) власності, але частка двох останніх поступово зменшується.

Особлива увага приділяється нарощуванню притоку в місто іноземних інвестицій, що визначається не тільки збільшенням обсягів залучених капіталів, й трансфертом знань, технологій, досвіду управління, корпоративної культури і сучасного менеджменту. Іноземні інвестиції надходять в реальний сектор економіки, сприяють створенню додаткових робочих місць і, на відміну від іноземних кредитів, зменшують відтік валюти за кордон.

Обсяги прямих іноземних інвестицій останніми роками в м. Києві постійно зростають (у 2002 році - майже на 20%, у 2003 році - очікується на рівні 17-18%) і складають майже 35% загальнодержавних обсягів - 1848,9 млн дол. США на кінець 2002 року (в розрахунку на душу населення - 706,8 дол. США) та 2172,9 млн дол. США (827 дол. США на душу населення) за очікуваними 45 даними на кінець 2003 року.

Сукупний капітал нерезидентів в м. Києві,
млн дол. США

2002 - 1848,9

2003 - 2172,9

2004 - 2504,9

Найбільші обсяги іноземних інвестицій останніми роками надходили в місто з США (понад 22%), Кіпру (майже 17%), Німеччини (понад 9%). Привабливими для іноземного інвестора видами економічної діяльності економіки міста були: оптова та роздрібна торгівля (28,8% загального обсягу надходжень у 2002 році); промисловість (22,1%), перш за все обробна (21,4%); фінансова діяльність (18,4%); транспорт і зв'язок (10,4%). Аналогічні пропорції очікуються і в 2003 році.

Подальший розвиток інвестиційної діяльності в місті стримується низкою проблем, що негативно впливають на інвестиційний клімат та зумовлені недосконалою законодавчою базою, нерозвинутим фондовим ринком та фінансово-кредитною системою, значним податковим тиском. Відчувається обмеженість бюджетних фінансових ресурсів на здійснення інвестиційних проектів, які забезпечують життєдіяльність міста.

У 2003 році передбачається завершити розробку Програми розвитку інвестиційної діяльності м. Києва на 2003-2010 роки, в рамках якої та з метою активізації інвестиційної діяльності в місті у 2004 році робота міської влади буде здійснюватись у таких напрямках:

Удосконалення управління інвестиційною діяльністю шляхом:

- активізації діяльності Ради з питань залучення інвестицій при виконавчому органі Київської міської ради з метою забезпечення проведення в місті єдиної державної інвестиційної політики;

- залучення іноземних інвестицій в економіку міста для першочергових інвестиційних проектів, розвитку високих технологій та експортоорієнтованих виробництв;

- розробки Програми розвитку інвестиційного співробітництва між Києвом та зарубіжними столицями, з якими укладено угоди про встановлення дружніх і партнерських зв'язків.

Створення умов для впровадження додаткових механізмів залучення інвестиційного капіталу шляхом:

- подальшого налагодження роботи системи міських зовнішніх запозичень;

- широкого впровадження у господарську практику лізингових операцій, в тому числі міжнародного лізингу.

Підвищення ролі власних джерел фінансування територіальної громади м. Києва у підготовці та здійсненні інвестиційних проектів, максимальне розширення інвестиційної пропозиції шляхом:

- збільшення обсягів фінансових ресурсів господарського комплексу міста за рахунок впровадження нових механізмів одержання позикових коштів для реалізації інвестиційних проектів (концесії, іпотеки);

- розробки та впровадження інформаційно-аналітичної системи інвестиційних пропозицій комунальних організацій та підприємств м. Києва;

- створення механізму залучення нематеріальних активів комунальної власності в інвестиційний процес;

- розширення інвестиційної пропозиції за рахунок неефективно використовуваних земельних ділянок, об'єктів незавершеного будівництва, об'єктів соціальної інфраструктури, до яких на даний час спрямовуються незначні суми коштів через низьку окупність.

Підвищення цільової спрямованості інформаційно-рекламної роботи на найбільш перспективні групи інвесторів шляхом:

- організації участі Київської міської влади та підприємств міста у вітчизняних та закордонних виставках, бізнес-форумах та інших заходах інвестиційної спрямованості;

- підвищення ефективності інформаційно-рекламної роботи.

Реалізація зазначених завдань забезпечить зростання обсягу інвестицій в основний капітал на 9,0%, поліпшиться структура інвестиційних джерел (зростатиме частка кредитних коштів та залучених, в т.ч. іноземних), основними напрямами використання капітальних вкладень будуть пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку (будівництво житла - близько 30% загального обсягу інвестицій в основний капітал, розвиток харчової промисловості - біля 20%, транспорту та зв'язку - біля 18%, торгівлі та громадського господарства - понад 10%).

Капітальні інвестиції, млн грн.

2002 2003 2004

Обсяг капітальних інвестицій - 6735,5 8163,0 9285,0 Обсяг інвестицій в основний капітал - 5905,8 6938,0 8006,0

Виконання програми капітального будівництва з урахуванням комплексного територіального розвитку міста при розміщенні об'єктів будівництва дозволить ввести в експлуатацію 1,1 млн кв.м житла, дошкільних закладів на 530 місць, шкіл на 1866 уч. місць, амбулаторно-поліклінічних закладів на 1120 відвідувань за зміну, 19,8 км водопровідних, 23,2 км каналізаційних та 4,0 км газових мереж, 0,7 км мереж теплопостачання, 1,3 км ліній метро. Це, в свою чергу, сприятиме зростанню рівня забезпеченості населення об'єктами соціальної інфраструктури як міста в цілому, так і районів зокрема.

Основними об'єктами капітального будівництва, введення в дію яких передбачається у 2004 році, будуть:

Освіта

- Будівництво загальноосвітньої школи на ж/м Осокорки, 7 м-н, діл.28 з басейном на діл.27 на 1266 місць;

- Будівництво дошкільного закладу освіти, ж/м Біличі, 16 м-н, діл. 16 на 260 місць;

- Прибудова до навчального корпусу загальноосвітньої школи N 132, на вул. Академіка Глушкова на 600 місць.

Охорона здоров'я, фізкультура та спорт

- Реконструкція будівель дитячої установи N 48 під дитячу поліклініку та амбулаторію сімейного лікаря на вул. Ентузіастів, 13-а (480 відвідувань за зміну);

- Реконструкція дитячого дошкільного закладу N 610 на вул. Вишгородській, 54-а під дитячу поліклініку (240 відвідувань за зміну);

- Реконструкція частини будівлі дитячого дошкільного закладу N 798 під дитячу поліклініку на вул. Заболотного, 70-а (50 відвідувань за зміну);

- Реконструкція будинку дитячого дошкільного закладу N 64 під поліклініку сімейного лікаря, вул. Набережно-Корчуватська, 56/66 (350 відвідувань за зміну);

- Реконструкція з прибудовою будівель колишнього дитячого садка N 403 на вул. О.Теліги, 37-г для розміщення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів м. Києва та центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

- Будівництво та реконструкція існуючих будівель Центру соціальної адаптації для жінок, які не мають визначеного місця проживання, на вул. Юнкерова, 37 на 220 ліжок;

- Реконструкція басейну "Юність" на вул. Бастіонній, 7;

- Реконструкція водолікарні на вул. Саксаганського, 100;

- Реконструкція існуючих кортів під спортивно-оздоровчий комплекс з блоком громадського харчування, елементами торговельного обслуговування населення та відкритою автостоянкою на Михайлівській пл. 1 (2,4 тис. кв. м).

Комунальне господарство

- Будівництво водопроводу у мікрорайоні Жуляни, II черга; (9,5 км.);

- Реконструкція Виборгського колектора Д=1500 мм I-ша черга (1,1 км);

- Реконструкція Ново-Дарницького каналізаційного колектора з камерами гасіння II-га черга (1,1 км);

- Реконструкція Північно-Дарницького каналізаційного колектора (2,8 км.);

- Реконструкція Сирецького каналізаційного колектора (2,9 км.);

- Реконструкція каналізаційного колектора по вул. Молочанській (2,3 км.);

- Аварійно-відновлювальні роботи та реконструкція 2-х напірних каналізаційних трубопроводів Д=1200 мм від КНС Оболонь до Головного самопливного колектора (3,3 км).

Транспорт

- Будівництво Сирецько-Печерської лінії метрополітену від житлового масиву Виноградар з електродепо метрополітену (дільниця від ст. "Дорогожичі" до ст. "Сирецька") - 1,3 км.

Культура

- Павільйон людиноподібних мавп у Київському зоопарку (2,5 тис. кв. м);

- Завершення відтворення комплексу Михайлівського Золотоверхого монастиря на вул. Трьохсвятительській;

- Реконструкція дитячої школи мистецтв N 5 на вул. Малиновського, 11-в.

Торгівля

- Будівництво торговельного комплексу, 2 м-н, ж/м Позняки, 2,0 тис. кв. м (іноземні інвестиції);

- Будівництво оптово-роздрібного ринку з торгівлі плодово-овочевою продукцією на вул. Малогвардійській, 32 (5,7 тис. кв. м);

- Реконструкція існуючого Відрадненського ринку (I черга), бул. I.Лепсе, 18 (1,4 тис. кв. м);

- Будівництво торговельно-громадського центру з підземним паркінгом з влаштуванням транспортної розв'язки та диспетчерської пасажирського транспорту на примиканні вул. К.Уборевича та А.Вернадського до просп. А.Палладіна (31,6 тис. кв. м);

- Будівництво універсального торговельного центру на перетині просп. Оболонського та вул. Малиновського (31,0 тис. кв. м);

- Будівництво торговельного комплексу по просп. Московському (Червоних Козаків), 1За-15 (18,8 тис. кв. м);

- Реконструкція існуючого ринку під торговельний комплекс "Троїцький" на просп. Палладіна, 31 (1,5 тис. кв. м).

Інші сфери

- Завершення реконструкції Бессарабського кварталу (80,5 тис. кв. м);

- Будівництво торговельно-розважального центру "Либідь-Плаза" на вул. Горького, 106 (85,5 тис. кв. м);

- Будівництво адміністративно-торговельного комплексу на вул. О.Шмідта, 34-42 (5,0 тис. кв. м);

- Реконструкція готельно-офісного центру на вул. Голосіївській, 7, корп. 2 (5,7 тис. кв. м);

- Реконструкція з розширенням культурно-адміністративного комплексу "Олімп" на вул. Червоноармійській, 55 (14,3 тис. кв. м);

- Будівництво комплексу виробничо-адміністративних будівель з торговельно-виставковим центром і кафе-їдальнею на просп. Московському (Червоних Козаків), 16-6 (12,0 тис. кв. м);

- Будівництво виробничої бази ЗАТ "Київінвестбуд-3" на просп. Московському (Червоних Козаків), 12 (8,5 тис. кв. м);

- Будівництво торгово-складського комплексу на просп. Московському (Червоних Козаків), 26 (9,5 тис. кв. м).

У 2004 році розпочнеться реалізація таких нових інвестиційних проектів:

- реконструкція підземного переходу біля станції метрополітену "Університет" на бульварі Т.Шевченка з будівництвом нежитлових приміщень торговельного комплексу (орієнтовна вартість проекту 12,5 млн гри.);

- реконструкція Європейської площі з будівництвом комплексу нежитлових приміщень для розміщення об'єктів сфери обслуговування населення, підземного паркінгу, підземних пішохідних переходів та інших місць загального користування під шляховим покриттям Європейської площі і прилеглих до неї вулиць та офісно-готельного комплексу "Столичний" (155,5 млн грн.);

- Будівництво підземного пішохідного переходу з нежитловими приміщеннями торговельно-побутового комплексу між Броварським шосе та вул. Андрія Малишка з влаштуванням другого виходу зі станції метро "Дарниця" (77,4 млн грн.);

- Будівництво підземного паркінгу з підземно-надземними нежитловими приміщеннями торговельно-офісного призначення у складі Вокзальної площі від вул. Комінтерну (111,6 млн грн.);

- Розширення існуючого виробництва та освоєння серійного випуску нових видів конкурентоздатної продукції на ДПКДЗ "Буревісник" (12,0 млн грн. - власні кошти, залучені інвестиції, лізинг) тощо.

3.3.3. Закупівля продукції (товарів, робіт, послуг) для регіональних потреб

В умовах обмеженості бюджетних коштів міською владою постійно проводиться робота щодо удосконалення системи закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів, створення конкурентного середовища у цій сфері та забезпечення прозорості процедур закупівель.

Так протягом 2003 року очікується провести майже 7 тис. процедур закупівлі товарів, робіт і послуг на загальну суму біля 1 млрд. грн.

Аналіз кількісної характеристики торгів показує, що поки ще залишається значною частка процедур закупівель, які здійснюються на неконкурентній основі. Так, перевага надається процедурі запиту цінових пропозицій - 61% від загальної кількості проведених торгів, частка закупівель за процедурою відкритих торгів складає лише 25,0%, в одного виконавця - 12,0%, торгів з обмеженою участю - 1,8%, двоступеневих торгів - 0,1%.

З метою здійснення контролю у сфері державних закупівель в місті постійно проводяться тематичні перевірки. За очікуваними даними протягом 2003 року перевірено 67 структур міського та районного підпорядкування. Основними порушеннями, виявленими під час перевірок є: безпідставне застосування неконкурентних процедур закупівель: торгів з обмеженою участю учасників та в одного учасника; невідповідність інформації, відображеної в бланках державної статистичної звітності окремих структурних підрозділів, фактично проведеним торгам; поділ закупівлі на частини з метою уникнення застосування процедури відкритих торгів; використання бюджетних коштів при закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування процедур закупівель, передбачених Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" ( 1490-14 ).

На курсах підвищення кваліфікації, організованих Київським міським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій спільно з Інститутом адміністративного, економічного та політичного менеджменту пройшли навчання біля 200 осіб, що займають посади секретарів тендерних комітетів.

Основними проблемами при проведенні державних закупівель залишаються: порушення законодавства України при проведенні державних закупівель; недостатній рівень кваліфікації спеціалістів, які беруть участь у роботі тендерних комітетів; суттєва частка застосування неконкурентних процедур закупівель.

У 2004 році робота міської адміністрації буде спрямована на посилення контролю за дотриманням законодавства при проведенні державних закупівель, а також на підготовку та підвищення кваліфікації фахівців, що організовують та проводять процедури державних закупівель шляхом:

- проведення перевірок у сфері здійснення державних закупівель з метою запобігання економічних зловживань при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти;

- моніторингу функціонування системи державних закупівель у м. Києві;

- проведення Київським міським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій на базі Академії державного управління при Президентові України; підвищення кваліфікації спеціалістів з питань організації та проведення торгів (тендерів) при здійсненні державних закупівель;

- проведення нарад-семінарів з питань дотримання вимог законодавства України щодо проведення процедур закупівель.

В результаті реалізації зазначених заходів у 2004 році буде забезпечено: економію бюджетних коштів, зменшення частки неконкурентних процедур закупівель, підвищення рівня кваліфікації спеціалістів, відповідальних за організацію та проведення процедур закупівель.

3.3.4. Реалізація державних цільових програм та регіональних програм

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 1996 року N 540"Про роботу Київської міської державної адміністрації щодо забезпечення реалізації соціально-економічної політики Президента України та Програми діяльності Кабінету Міністрів України" з 1997 року в місті реалізується Державна програма соціально-економічного розвитку м. Києва на період до 2010 року (далі - Державна програма), основні положення якої схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.97 N 1409 (код у загальнодержавному реєстрі N 155).

Щоквартальний моніторинг заходів Державної програми (1409-97) дозволив більш виважено та оперативно забезпечити у 1998-2003 роках взаємодію та координацію роботи підприємств, установ та організацій міста з центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, міністерствами і відомствами щодо їх виконання та фінансового забезпечення.

З метою поглиблення програмного регулювання міського розвитку в м. Києві розроблено та реалізується понад 30 галузевих та комплексних регіональних програм з вирішення окремих економічних, соціальних, культурних та екологічних проблем (див. додаток 3).

Крім того, протягом 2003 року Київською міськдержадміністрацією розроблялись нові середньострокові та довгострокові програми, реалізація яких передбачається у 2004 році, зокрема:

- Програма соціально-економічного розвитку на 2003-2006 роки;

- Комплексна програма реформування та розвитку житлового господарства м. Києва на 2003-2006 роки та на період до 2010 року ;

- Міська програма розвитку промисловості на інноваційній основі на період до 2006 року;

- Київська міська програма охорони навколишнього середовища на 2003-2006 роки;

- Комплексна програма реформування та розвитку комунального господарства м. Києва на 2003-2006 роки та на період до 2010 року;

- Програма розвитку інвестиційної діяльності в м. Києві на 2003-2010 роки;

- Програма розвитку туризму на період до 2010 року та інші.

Проблемним питанням в забезпеченні реалізації в місті всього комплексу програм залишається їх фінансове забезпечення. Особливо це стосується Державної програми (1409-97), оскільки існує постійне недофінансування з державного бюджету будівництва об'єктів," які мають загальнодержавне значення (таблиця 4 Основних положень Державної програми). За 1998-2003 роки на реалізацію цих заходів з державного бюджету недофінасовано 958,83 млн грн. (в цінах 1997 року).

Слід відзначити, що існують певні проблеми в організації програмного розвитку міста. На сьогоднішній день відсутній єдиний скоординований підхід до формування системи міських програм, не сформована номенклатура програм, які необхідно розробляти в місті. Як правило, програми, що розроблені та розробляються, не узгоджені між собою, хоча спрямовані на вирішення спільних проблем, відрізняються за масштабами, глибиною розробки, методичними підходами до розробки. Має місце певне дублювання та неузгодженість між завданнями та заходами різних програм.

Обсяги фінансування за рахунок коштів державного бюджету,
передбачених Державною програмою ( 409-97)

млн грн.

--------------------------------------------------------------------
| |1998 |1999 |2000 |2001 |2002 |2003 |1998- |
| | | | | | | |2003 |
|----------------+------+------+------+------+------+------+-------|
|Передбачено |181,81|127,47|121,90|238,00|238,00|239,0 |1146,18|
|Державною | | | | | | | |
|програмою | | | | | | | |
|( 1409-97-п ) | | | | | | | |
|----------------+------+------+------+------+------+------+-------|
|Фактично |12,20 |33,75 |90,00 |29,90 |21,50 |2,5 |187,35 |
|профінансовано | | | | | | | |
|----------------+------+------+------+------+------+------+-------|
|Недофінансовано |169,61|93,72 |31,90 |208,10|21630 |239,00|958,83 |
--------------------------------------------------------------------

Враховуючи важливе значення програмного підходу до вирішення різноманітних проблем соціально-економічного розвитку міста, діяльність міської влади у 2004 році буде спрямована на:

Вдосконалення організації програмного розвитку міста шляхом:

- удосконалення середньострокового прогнозування соціально-економічного розвитку міста;

- проведення інвентаризації діючих міських галузевих цільових програм з метою усунення дублювання та неузгодженості їх між собою;

- запровадження єдиної системи розробки цільових програм.

Забезпечення реалізації завдань та заходів Державної програми (1409-97) та міських цільових програм з вирішення окремих економічних, соціальних, культурних та екологічних проблем за рахунок:

- посилення координації діяльності виконавців програм щодо виконання програмних заходів;

- сприяння фінансовому забезпеченню реалізації міських програм та підвищення ефективності використання бюджетних коштів через застосування конкурсних засад при відборі виконавців з реалізації програмних заходів;

- запровадження системи моніторингу виконання всіх міських цільових програм.

Результатом вирішення у прогнозованому періоді існуючих проблем та реалізації вищенаведених завдань буде поліпшення організації програмного розвитку міста і на цій основі забезпечення досягнення основних цілей та пріоритетів соціально-економічного розвитку м. Києва, визначених на 2004 рік.

3.4. Розвиток реального сектора економіки

3.4.1. Структурні зміни

Виважена економічна політика міської влади, спрямована на ефективне використання ресурсного потенціалу міста у поєднанні з проведенням активної соціальної політики дозволила місту зайняти перше місце серед регіонів України за обсягами валової доданої вартості (ВДВ), яка є узагальнюючим показником ефективності структурних змін в умовах ринкової трансформації економіки.

Позитивна динаміка ВДВ у м. Києві спостерігається на протязі останніх шести років. За цей період зазначений показник збільшився більш ніж у 1,4 раза.

Серед регіонів України за обсягами ВДВ на душу населення (13,0 тис. грн.) місто, за даними Державного комітету статистики України, займає лідируюче положення.

За попередніми розрахунками у 2002 році обсяги ВДВ у реальному обчисленні зростуть на 12,6% (номінальний обсяг сягне 36,0 млрд. грн).

У 2003 році очікується збільшення обсягів ВДВ на 7%, які на кінець поточного року складуть 40,6 млрд. грн.

Нарощування обсягів ВДВ як у попередні роки, так і у поточному році супроводжувалось позитивними змінами в структурі економіки, що знайшло відображення у складових формування валової доданої вартості міста.

В структурі ВДВ поступово формується позитивна тенденція щодо нарощування значимості галузей, що надають послуги. Очікується, що у 2003 році частка цих галузей становитиме 84,8% проти 84,2% у 2002 році. Така тенденція відповідає світовим напрямкам розвитку столичних міст. Основними видами діяльності, які мають суттєвий вплив на формування ВДВ в місті і значимість яких зростає, виступають: оптова та роздрібна торгівля (частка у ВДВ у 2003 році - 28,3%, у 2002 році - 27,5% ); транспорт і зв'язок (20,1% і 19,9%, відповідно); операції з нерухомістю (13,6% і 13,2%). Зростання частки зазначених видів економічної діяльності обумовлено найбільшими темпами росту їх валового випуску у 2003 році.

Серед галузей, що виробляють продукцію, найбільшу частку у ВДВ займає промисловість - 12,2% (з неї: 5,8% припадає на обробну промисловість і 6,3% - на виробництво електроенергії, газу та води), а також будівництво - 3,0%. Питома вага цих галузей у формуванні ВДВ поступово стабілізується на зазначених рівнях з невеликим коливанням. Особливість формування ВДВ у галузях, що виробляють продукцію, полягає у значній витратносгі виробництва, про що свідчить співвідношення між ВДВ та проміжним споживанням, яке складає 0,21. Тоді як в цілому по місту це співвідношення становить 1,03, а в такому виді економічної діяльності, як оптова та роздрібна торгівля- 1,53.

Динаміка та структура валової доданої вартості

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |очікуване|очікуване|прогноз |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|Валова додана вартість у |36032,4 |40620,5 |46523,6 |
|фактичних цінах, млн грн. | | | |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|Валова додана вартість у |13774,0 |15459,0 |17627,0 |
|фактичних цінах на душу | | | |
|населення, грн. | | | |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|Темпи росту до попереднього | 112,6 | 107,0 | 108,0 |
|року у порівнянних цінах, % | | | |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|Питома вага галузей у валові | | | |
|доданій вартості, % | | | |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|промисловість | 12,5 | 12,2 | 11,7 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|в т.ч.: обробна промисловість | 5,8 | 5,8 | 5,7 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|виробництво електроенергії, | 6,6 | 6,3 | 6,0 |
|газу та води | | | |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|будівництво | 3,3 | 3,0 | 2,8 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|галузі, що надають послуги | 84,2 | 84,8 | 85,5 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|в т.ч.: транспорт і зв'язок | 19,9 | 20,1 | 20,6 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|оптова та роздрібна торгівля | 27,5 | 28,3 | 29,2 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|фінансова діяльність | 6,7 | 6,8 | 6,9 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|операції з нерухомістю | 13,2 | 13,6 | 14,0 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|державне управління | 5,4 | 5,0 | 4,4 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|освіта | 4,1 | 3,9 | 3,5 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|охорона здоров'я та соціальна | 3,2 | 3,1 | 3,0 |
|допомога | | | |
------------------------------------------------------------------

Позитивні тенденції розвитку економіки, передбачені прогнозом на 2004 рік, стануть основою для зростання обсягів ВДВ, які прогнозуються на рівні 46,5 млрд. грн., що на 8,0% (в реальному вимірі) випереджає очікуваний показник 2003 року, і в розрахунку на душу населення становитиме 17,6 тис.грн.

Складовою зростання ВДВ стане збільшення валового нагромадження основного капіталу (зросте на 2,4 відсоткових пункти), зростання обсягів експорту (на 9%); суттєвий вплив матиме поліпшення фінансового стану підприємств, зростання грошових доходів населення, що стимулюватиме споживчий попит, підвищення конкурентоспроможності кінцевої продукції за рахунок зниження матеріало- та енергоємності.

Найбільшій приріст ВДВ прогнозується отримати в оптовій та роздрібній торгівлі, в операціях з нерухомістю, здаванні під найм та послугах юридичним особам (по 18,0%), у транспорті та зв'язку (17,0%), у фінансовій діяльності (15,6%), в обробній промисловості (11,5%). Очікувана динаміка зростання ВДВ за видами економічної діяльності призведе до подальшого зростання частки галузей, що надають послуги, до 85,5%. При цьому збережеться провідна роль оптової та роздрібної торгівлі (частка у ВДВ очікується на рівні 29,2%), транспорту і зв'язку (20,6%), операцій з нерухомістю (14,0%). Питома вага у ВДВ промисловості прогнозується на рівні 11,7%, будівництва - 2,8%.

Прогнозовані обсяги та структура ВДВ свідчить, що у 2004 році продовжуватимуться позитивні тенденції щодо раціоналізації структури реального сектора економіки, пріоритетний розвиток галузей, продукція та послуги яких спрямовані на кінцевого споживача.

Структура ВДВ за основними видами економічної

діяльності у 2004 році

Промисловість - 11,7%

Транспорт - 20,6%

Фінансова діяльність - 6,9%

Освіта та охорона здоров'я - 6,5%

Будівництво - 2,8%

Торгівля - 29,2%

Операції з нерухомістю - 14,0%

Інші - 8,3%

3.4.2. Паливно-енергетичний комплекс

Основним завданням паливно-енергетичного комплексу міста є забезпечення енергоресурсами та гарантоване обслуговування усіх галузей промисловості, соціально-побутової сфери та інфраструктури міста на рівні державних стандартів.

Енергетичними підприємствами міста для подальшого забезпечення підприємств, організацій та установ електроенергією, теплом та газом використовуються паливно-енергетичні ресурси, в першу чергу, природний газ, мазут та вугілля. Крім того, в місті застосовуються такі види ресурсів, як дизельне паливо, бензин, скраплений газ, дрова опалювальні. Всього у 2002 році в м. Києві було використано 4674,0 тис. т умовного палива. Найбільшим користувачем паливно-енергетичних ресурсів є промисловість, про що свідчить найбільша її частка у загальній структурі використання паливно-енергетичних ресурсів (98,0%). У 2002 році підприємствами промисловості було використано на 10,7% паливно-енергетичних ресурсів більше, ніж у 1995 році. В той же час за аналогічний період використання зазначених ресурсів у будівництві зменшилося на 86,5%, у транспорті - на 28,0%, що пояснюється впровадженням ресурсозберігаючих заходів.

Електро- та теплопостачання

Забезпечення міста електроенергією, гарячою водою та теплоносіями для центрального опалення виконується, головним чином, АЕК "Київенерго" (ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6) та АК "Дарницька ТЕЦ-4" із сумарною електричною потужністю 1360 МВт, тепловою - 3842 Гкал, а також 249 котельнями загальною тепловою потужністю 9139,1 Гкал/рік. Треба відмітити, що устаткування київських ТЕЦ в основному відповідає сучасним екологічним вимогам і стандартам.

Київські теплоцентралі повністю забезпечують потреби міста в електроенергії та на 97% - в теплоенергії, що пояснюється значними її втратами при транспортуванні до споживачів. Очікується, що у 2003 році обсяг відпущеної споживачам електроенергії порівняно із 1999 роком зросте на 17,4%. Проте, обсяг відпущеного тепла споживачам за той же період, за очікуваними даними, зменшиться - на 10,8%. Скорочення споживання теплоенергії є наслідком впровадження систем обліку теплової енергії в бюджетних установах, закладах, житлових будинках, а також збільшенням застосування квартирних приладів обліку витрат гарячої води. Так, на поточний період у м. Києві засобами обліку теплової енергії обладнано 970 будинків або 3% від їх загальної кількості, приладами контролю гарячого водопостачання - 1,8% будинків.

Газопостачання

Газове господарство м. Києва, на яке покладені завдання з експлуатації, технічної підтримки в належному стані газових мереж та всієї системи газопостачання міста, складається з газових мереж високого, середнього та низького тиску загальною довжиною понад 4,2 тис. км, а також газорозподільчих станцій, пунктів і установок.

Рівень газифікації житла природним газом у м. Києві складає 98,0%. Останнім часом відбувається зниження темпів розвитку газового господарства, що пояснюється зростанням темпів будівництва житлових будинків вище 9-ти поверхів, які за технічними нормами повинні бути обладнані електричними плитами, а також реконструкцією старого житлофонду зі зменшенням кількості квартир у декілька разів.

За очікуваними даними у 2003 році обсяг відпущеного споживачам газу порівняно із 1999 роком збільшиться на 22,0%.

Всього на енергетичні підприємства столиці припадає 15,6% продукції у загальній структурі промислового виробництва.

Показники розвитку енергопостачання

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|----------------------------------------------------------------|
|Електропостачання |
|----------------------------------------------------------------|
|Обсяг відпущеної споживачам | | | |
|електроенергії, млн кВт.год | 6044,6 | 6485,4 |6563,0 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|в т.ч. населенню | 1964,4 | 2160,0 |2141,6 |
|----------------------------------------------------------------|
|Теплопостачання |
|----------------------------------------------------------------|
|Обсяг відпущеної споживачам | | | |
|теплоенергії, млн Гкал, всього | 15,0 | 15,4 |15,2 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|в т.ч. населенню | 11,5 | 11,9 |11,7 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|Загальна протяжність теплових | | | |
|мереж в двохтрубному вимірі | | | |
|на кінець року, км | 2091,4 | 2091,5 |2092,2 |
|----------------------------------------------------------------|
|Газопостачання |
|----------------------------------------------------------------|
|Обсяг реалізованого та | | | |
|транспортованого газу на | | | |
|кінець року, млн м.куб. | 4392,1 | 4466,3 |4800,5 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|у т.ч. населенню | 321,0 | 313,7 |313,7 |
|----------------------------------+---------+---------+---------|
|Протяжність газових мереж на | | | |
|кінець року, км | 4243,9 | 4249,4 |4253,4 |
------------------------------------------------------------------

У місті спостерігається висока аварійність теплотрас та їх незадовільна теплоізоляція. Більше 7% тепломереж знаходяться в аварійному стані, а біля 30% - повністю відпрацювало свій ресурс. Щорічні втрати теплоенергії з урахуванням ненадійної роботи розподільчих енергомереж в деяких районах Києва знаходяться на рівні 17%. Значною залишається частка теплоенергії, що втрачається на шляху постачання її до споживачів. Так, втрати теплоенергії в магістральних мережах АЕК "Київенерго" у 2002 році становили 11,8%.

Для підвищення ефективності роботи енергетичних підприємств міста в Києві реалізується проект "Реабілітація та розширення централізованого теплопостачання м. Києва", загальна вартість якого складає 250 млн дол. США, що покривається за рахунок кредиту Світового банку (200 млн дол. США) та власних коштів АЕК "Київенерго" (50 млн дол. США). У рамках проекту до кінця 2003 року очікується замінити 8,7 км магістралей теплових мереж з установкою нової арматури, провести реконструкцію внутрішньостанційних теплових мереж ТЕЦ-6, продовжити монтаж обладнання I черги РК "Позняки" встановити 400 вузлів обліку теплової енергії; монтаж газопроводу та ГРС для РК "Позняки".

Раціональне використання енергоресурсів має велике значення для забезпечення ефективної діяльності всього господарського комплексу.

Завдяки впровадженню енергозберігаючих заходів на підприємствах та організаціях м. Києва склалась стійка тенденція щодо скорочення витрат паливно-енергетичних ресурсів, споживання яких за останні чотири роки зменшилось в 1,3 раза. Спостерігається зростання економічного ефекту від реалізації зазначених заходів (у 2002 році він склав 15,1 млн грн.).

З метою впорядкування та економного витрачання енергоресурсів в бюджетній сфері міста з 2000 року здійснюється реалізація проекту "Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва". Проект передбачає зменшення витрат теплової енергії на опалення та гаряче водопостачання в 1302 будівлях установ, які фінансуються з місцевого бюджету. Всього з початку реалізації проекту було освоєно 15,8 млн дол. США, зокрема, 7,0 млн дол. США за рахунок позики Всесвітнього банку, 7,3 млн дол. США - коштів міського бюджету та 1,5 млн дол. США - гранту уряду Швеції, що складає 52% від загальної суми вартості проекту.

Загальний потенціал енергозбереження при реалізації проекту складає 26%, що дозволить знизити теплопостачання на рівні 270 тис. Гкал на рік, або заощаджувати щорічно близько 3 млн дол. США.

Протягом 2003 року по проекту очікується освоїти 39,3 млн грн., (12,3 млн грн. - кошти міського бюджету, 27,0 млн грн. - позика Всесвітнього банку), за рахунок яких виконати наступні роботи: встановлення систем обліку теплової енергії у 75 будівлях, виготовлення та встановлення модульних індивідуальних пунктів у 550 будівлях, виконання роботи по ущільненню вікон та дверей у 550 будівлях та встановленню рефлекторів і радіаторів у 380 будівлях.

Проблемними питаннями паливно-енергетичного комплексу є: зростання кількості фізично зношених та морально застарілих основних фондів енергозабезпечуючих підприємств, внаслідок чого виникають значні втрати теплоенергії, що завдає міському господарству великих економічних збитків; недостатній рівень впровадження ресурсозберігаючих технологій; обмеженість використання енергії з нетрадиційних та відновлюваних джерел, альтернативних видів палива; недостатній рівень оснащення споживачів приладами обліку споживання паливно-енергетичних ресурсів, особливо теплової енергії; наявність заборгованості по сплаті за спожиті енергоносії; низька інвестиційна привабливість підприємств паливно-енергетичного комплексу та недостатнє фінансове забезпечення науково-технічних розробок щодо його розвитку.

Першочерговими завданнями у 2004 році в енергозабезпеченні та енергозбереженні господарського комплексу міста та життєдіяльності населення визначено:

Реконструкція та заміна зношених і застарілих основних фондів систем енергозабезпечення міста, за рахунок продовження реабілітації та розширення ТЕЦ-6 (модернізація технології та обладнання системи очищення води) та ТЕЦ-5 (реконструкція внутрішньо станційних теплових мереж); реконструкції трубопроводів системи централізованого теплопостачання шляхом заміни фізично зношених трубопроводів з використанням попередньо ізольованих труб (24,6 км у двохтрубному обчисленні); реконструкції підстанції Харківська та кабельних ліній 110 кВ Жовтнева - Мотоциклетна (5,8 км), будівництва ПС-110 Осокорки - 2х40 Ква, ЛЕП-110 Харківська-Осокорки, кабельних ліній 10 кВ до районної котельні ж/м Позняки - 22 км; придбання та встановлення 900 теплових лічильників.

Удосконалення та розширення системи газопостачання, шляхом будівництва другого газового вводу протяжністю 2,0 км до м-ну "Жуляни"; реконструкції сталевих газопроводів низького тиску методом прокладки поліетиленових газопроводів середнього тиску з установкою комбінованих регуляторів; удосконалення системи обліку споживання природного газу (планується встановити 2,0 тис. лічильників); заміни морального і фізично застарілого обладнання модернізація; реконструкції замортизованих катодних станцій.

Впровадження передових енерго- та ресурсозберігаючих технологій, використання альтернативних видів енергетичних ресурсів, зокрема, з біомаси різного походження та торфу, використання штучних газів промислових підприємств використання скидного енергетичного потенціалу та енергії довкілля, впровадження енергоефективного обладнання та технологій малої теплоенергетики, впровадження комбінованих енергетичних систем у комплексі з системами акумулювання енергії.

Підвищення рівня оснащення споживачів приладами обліку використання паливно-енергетичних ресурсів шляхом: встановлення 900 шт. приладів обліку теплової енергії; впровадження побутових квартирних та побудинкових лічильників газу; встановлення дублюючих вузлів обліку витрачання природного газу на ГРС ДП "Укртрансгаз"; заміни застарілих приладів обліку газу на промислових підприємствам на більш досконалі.

Популяризація переваг ощадливого енергокористування серед широких верств населення, споживачів та виробників паливно-енергетичних ресурсів, підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері енергозбереження;

Створення міського фонду енергозбереження з метою фінансування заходів "Комплексної програми енергозбереження м. Києва". Забезпечення належного фінансування заходів з енергозбереження за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку та власних коштів АЕК "Київенерго" в рамках реалізації "Проекту реабілітації та розширення централізованого теплопостачання м. Києва", а також позики Всесвітнього банку та коштів міського бюджету в рамках проекту "Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва";

Реалізація комплексу заходів, спрямованих на зниження екологічного забруднення навколишнього середовища енергетичними підприємствами міста. зокрема, оснащення котлоагрегатів електростанцій та котелень газоаналізаторами, ліквідації неефективних котелень, впровадження біотехнології очищення зворотних вод від нафтопродуктів, розробка проекту хімочистки димових газів котлів заводу "Енергія".

Результатом реалізації зазначених заходів буде підвищення якості та надійності енергопостачання споживачів міста. У 2004 році порівняно із 2003 роком відпуск теплоенергії зменшиться на 1,3%, в т.ч. населенню - на 1,7%, електроенергії збільшиться - на 1,2%, а населенню зменшиться на 0,9%. При цьому питома вага обсягу сплачених послуг за спожиту електроенергію у 2004 році збільшиться на 2,4%, а за теплоенергію зменшиться на 1,4%. У 2004 році в дію буде введено 0,7 км теплових мереж у двохтрубному вимірі.

Обсяг реалізації та транспортування газу у 2004 році зросте на 7,5%, що обумовлено збільшенням використання природного газу як палива у котельнях та на промислових підприємствах міста, в результаті чого зменшується негативний вплив на навколишнє середовище. Відпуск природного газу населенню залишиться на рівні 2003 року та складатиме 313,7 млн куб. м. За прогнозними даними на 2004 рік у місті в дію буде введено 4,0 км газових мереж.

3.4.3. Промисловість

Динамічний розвиток промислового комплексу м. Києва забезпечує економічну стабільність, сприяє підвищенню надходжень до бюджетів всіх рівнів та є передумовою збільшення рівня зайнятості населення, поліпшення соціальної ситуації в місті.

Аналіз роботи промисловості м. Києва за останні роки свідчить про сталу тенденцію нарощування обсягів виробництва. Так, за 1997-2002 роки, обсяг виробництва продукції в столиці збільшився в 1,7 раза.

У 2003 році очікується продовження позитивних зрушень, в результаті буде виготовлено промислової продукції та надано послуг промислового характеру на суму понад 12,0 млрд. грн., що у порівняних цінах перевищить рівень виробництва 2002 року на 12,9%.

В галузевій структурі промислового виробництва міста відбудуться позитивні структурні зміни: збільшиться питома вага економічно та соціально ефективних видів промислової діяльності, а саме: підприємств обробної промисловості - з 82,7% до 83,9% (в тому числі: харчової промисловості та перероблення сільськогосподарської сировини - з 24,8% до 26,0%; хімічної та нафтохімічної промисловості - з 14,9% до 15,6%; целюлозно-паперової промисловості; видавничої справи - з 8,9% до 10,4%; виробництва неметалевих мінеральних виробів - з 5,9% до 6,9%); зменшиться питома вага виробництва і розподілення електроенергії, газу, тепла, води з 17,3% до 16,1%.

Збільшення обсягів промислового виробництва у 2003 році буде забезпечено за рахунок всіх основних видів діяльності. При цьому найвищі темпи приросту досягнуть підприємства целюлозно-паперової промисловості та видавничої справи (28,0%), виробництва неметалевих виробів (21,0%), металургії та оброблення металу (15,0%), хімічної та нафтохімічної промисловості (16,0%).

Збільшення обсягів виробництва супроводжується накопиченням якісних позитивних зрушень в промисловому комплексі: зростання обсягу реалізованої продукції (на 9,0%) та подальше скорочення рівня бартерних операцій (до 0,9%); зростання заробітної плати (на 8,1%); зменшення заборгованості по заробітній платі (на 9,8%); уповільнення темпів зростання кредиторської заборгованості (на 0,5%).

Динаміка обсягів виробництва та структура промисловості по основних видах економічної діяльності

млн грн.

------------------------------------------------------------------
| Показники | 2002 |2003 | 2004 |
| | звіт |очікуване| прогноз |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Обсяги виробництва промислової | 10332,7| 12001,9 | 12998,9 |
|продукції в діючих цінах | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Темп приросту | 108,2 | 112,9 | 108,0 |
|(в порівняних цінах) у % | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Обсяги виробництва товарів | 4205,1 | 4818,0 | 5231,0 |
|народного споживання в діючих цінах| | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Темп приросту | 108,6 | 110,5 | 106,5 |
|(в порівняних цінах) у % | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Обсяги виробництва по основним | | | |
|видам економічної діяльності | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Виробництво і розподілення | 1787,0 | 1932,3 | 1970,9 |
|електроенергії, газу, тепла, води | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Добувна промисловість | 3,7 | 3,5 | 3,8 |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Обробна промисловість | 8542 | 10066,1 | 11024,2 |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|в тому числі: | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Хімічна та нафтохімічна | 1538,7 | 1872,30 | 2040,8 |
|промисловість | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Машинобудування | 2035,9 | 2056,3 | 2138,6 |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Металургія та оброблення металу | 162,5 | 237,6 | 273,2 |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Виробництво інших неметалевих | 605,2 | 828,1 | 1002,0 |
|мінеральних виробів | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Легка | 285,1 | 285,0 | 303,0 |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Харчова промисловість та | 2567,1 | 3120,5 | 3470,7 |
|перероблення | | | |
|сільськогосподарських продуктів | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Виробництво деревини та | 136,2 | 168,0 | 188,8 |
|виробів з деревини | | | |
|-----------------------------------+--------+---------+---------|
|Целюлозно-паперова | 916,7 | 1245,1 | 1593,7 |
|промисловість, видавнича справа | | | |
------------------------------------------------------------------

Незважаючи на високі темпи зростання виробництва, які забезпечені останніми роками, якісні зміни у промисловості відбуваються повільно.

На розвиток промислового комплексу міста впливає ряд проблем, вирішення яких є необхідною умовою для забезпечення стабільного розвитку промислового комплексу. Це: низька інноваційна активність промислових підприємств через недосконалість існуючої організаційної структури поєднання промисловості з наукою; недостатність інвестицій в сферу виробництва; значний фізичний і моральний знос основних засобів промисловості (ступінь зношеності у 2002 році становила 47,6%); неефективне використання виробничих потужностей, площ та територій промислових підприємств; дефіцит висококваліфікованих кадрів, перш за все робочих.

Вирішення зазначених проблем та створення умов для подальшого нарощування випуску наукоємної конкурентоспроможної продукції високотехнологічного рівня, заміщення імпортної продукції і перехід інноваційно активного промислового виробництва в стадію стабільного росту, проводитиметься наступними першочерговими напрямами діяльності міської влади у 2004 році:

Створення сприятливих умов для розвитку виробництва, впровадження наукоємних конкурентоспроможних технологій, зменшення залежності від імпортних поставок за рахунок:

- запровадження новітніх технологій виробництва, заміна застарілих основних фондів, збільшення кількості впроваджених інноваційних проектів;

- підтримка промислових підприємств, які забезпечують виробництво високоякісної та конкурентоспроможної на внутрішньому та зовнішньому ринку продукції та тих, що виробляють соціально значиму для міста продукцію (надання лізингу, регіонального замовлення, кредитів та ін.);

- створення умов, сприятливих для залучення інвестицій у промисловий комплекс міста;

- стимулювання промислових підприємств міста, які виробляють соціально значиму для міста продукцію (регіональне замовлення, лізинг, кредити банків).

Зменшення кількості неефективно працюючих підприємств через:

- впровадження процедур ліквідації підприємств, які не в змозі підтвердити свою дієздатність поряд з застосуванням процедури фінансового оздоровлення тих, що економічно або соціально значимі для міста;

- здійснення реструктуризації підприємств з виділенням тих виробництв, що підлягають перепрофілюванню та винесення за межі міста тих, що є екологічно небезпечними.

В результаті проведення Київською міськдержадміністрацією комплексу заходів, спрямованих на розвиток конкурентоздатних виробництв, у 2004 році планується збільшення обсягів виробництва промислової продукції в діючих цінах до 13,0 млрд. грн. (на 8,0%).

Найбільших темпів росту буде досягнуто на підприємствах целюлозно-паперової промисловості та видавничої справи, на яких обсяг виробленої продукції збільшиться на 16,8%, з виробництва неметалевих мінеральних виробів - на 15,0%, з виробництва деревини та виробів з деревини - на 12,4%, харчової промисловості та переробленні сільськогосподарської сировини - на 10,9%, металургії та оброблення металу - на 9,3%.

Провідна роль у промисловому комплексі міста належатиме харчовій промисловості (26,7% випуску продукції) та машинобудуванню (16,5%). Значну питому вагу матимуть підприємства таких видів економічної діяльності, як хімічна та нафтохімічна промисловість (15,7% від загального обсягу виробництва), виробництво і розподілення електроенергії, газу, тепла, води (15,2%), целюлозно-паперова промисловість та видавнича справа (12,3%), виробництво неметалевих мінеральних виробів (7,7%).

Протягом 2004 року збільшиться на 24,2% питома вага у промисловому виробництві високотехнологічної продукції сертифікованої за міжнародними стандартами. Передбачається освоєння виробництва нових видів продукції, впровадження нових технологічних процесів. Серед них:

- автоматизована система обліку газу на базі системних лічильників ЛИС-1С на ДНВП "Електронмаш";

- комплексно-механізована лінія з виробництва дрібноштучних булочних виробів з начинкою на ДП АТ "Київхліб. Хлібокомбінат N 12";

- автоматизована лінія порошкового напилення на "Київському заводі алюмінієвих конструкцій";

- технологія виготовлення металевих труб з цементно-піщано-полімерною ізоляцією на ВАТ "Комбінат будіндустрії".

Поряд з цим, передбачається збільшення виробництва імпортозамінюючих товарів, зокрема на Київському державному заводі "Буревісник" (медичної апаратури), ДП ВАТ "Світлотехніка" (енергозберігаючих світильників для зовнішнього освітлення), ВАТ "Більшовик" (ліфтів пасажирських), ВАТ "Укрпластик" (плівок пропіленових та пакувальних матеріалів).

Динаміка обсягів промислового виробництва

та товарів народного споживання

(в діючих цінах), млн грн.

2002 2003 2004 Обсяги виробництва промислової продукції 10332,7 12001,9 12998,9 Обсяги виробництва товарів народного споживання 4205,1 4818,0 5231,0

3.4.4. Науково-технічна сфера

Науково-технічна політика місцевої влади спрямована на забезпечення сталого економічного зростання, яке безпосередньо пов'язане з формуванням ефективної наукоємної промисловості на основі більш повного використання наукового потенціалу міста та створення умов для виходу київських підприємств на світові ринки високих технологій.

Протягом останніх років здійснено низку важливих заходів законодавчого забезпечення державної науково-технічної політики, яка нерозривно пов'язана з запровадженням інноваційної моделі розвитку економіки. Прийнятий закон України "Про інноваційну діяльність" ( 40-15 ), постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2002 N 1106 "Про заходи щодо підтримки інноваційно-інвестиційних проектів" та ряд інших нормативно-правових актів створили правову основу для реалізації нового стратегічного курсу - інноваційної моделі розвитку економіки, що сприяло ефективному використанню наявного науково-технічного потенціалу міста.

На даний час науково-технічною діяльністю в місті займається майже 400 організацій з чисельністю більш як 63 тис. працівників, що складає 26,7% від загальної їх кількості по Україні. Майже 55,8% наукових організацій зосереджено у галузевому секторі науки, 36,8% належить до академічного, 5,3% - до вузівського і 2,1% - до заводського.

З метою стимулювання розвитку наукової сфери Києва значна увага приділяється вибору пріоритетів науково-технічного та інноваційного розвитку в місті, серед яких: створення енерго- й ресурсозберігаючих та екологічно безпечних технологій; виробництво власних інформаційних технологій; створення конкурентноздатних матеріалів і речовин, в тому числі імпортозамінюючих; технологічне і технічне оновлення переробних галузей економіки міста.

Вартість наукових і науково-технічних робіт, виконаних власними силами наукових організацій, збільшилась у 2002 році і становила 997,0 млн грн. (на 14,8% більше, ніж у 2001 році). Ця тенденція збережеться і у 2003 році - очікується виконати робіт на суму 1210 млн грн., що на 10,0% більше, ніж у 2002 році. Основними джерелами фінансування галузі є кошти держбюджету та кошти замовників, залучені відповідно до укладених договорів.

З міського бюджету в 2003 році здійснюється фінансування 164 наукових розробок на суму 19,1 млн грн., в тому числі 95 наукових розробок - в рамках Програми співробітництва з НАН України на суму 7,4 млн грн. та 69 наукових робіт - в рамках Програми наукового забезпечення розвитку міського господарства (5,4 млн грн.). Найбільш важливі і актуальні з них є роботи, що виконуються на замовлення міських комунальних служб, зокрема створення і впровадження найсучасніших зварювальних технологій та приладів під час проведення ремонтних робіт на тепломережах міста (Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона) та започаткування виробництва труб великого діаметра з полімерних матеріалів (в рамках співробітництва з НАН України).

Важлива роль у розповсюдженні та впровадженні у виробництво результатів досліджень, у збереженні конкурентоспроможності економіки належить інноваційній системі.

Всього протягом 2003 року підприємствами міста планується впровадити 145 нових технологічних процесів (у 2002 році - 74), з них 87 - маловідходних та ресурсозберігаючих технологій (у 2002 році - 18).

Найбільша питома вага інноваційно активних підприємств в хімічній та нафтохімічній промисловості (28,6%), у виробництві деревини та виробів з деревини (26,7%), машинобудуванні (23,7%).

Одним з напрямків здійснення інноваційної політики є діяльність створеної мережі технопарків. На сьогодні в місті діє 7 технопарків, якими у 2003 році очікується створити нового науково-технологічного продукту на суму 188,6 млн грн. що в 1,9 раза більше, ніж у 2002 році.

В той же час, в сфері науково-технічної та інноваційної діяльності залишається актуальним ряд проблем, зокрема: недосконалість системи фінансування, регулювання, організації науки та інноваційної діяльності на підприємствах; старіння науково-дослідницької бази наукових установ; недостатність кваліфікованих кадрів у зв'язку з їх відпливом в інші сфери діяльності.

З метою забезпечення реалізації інноваційної політики в місті, підвищення ефективності використання наукового потенціалу міста передбачається комплекс заходів, реалізація яких проводитиметься у наступних напрямках:

- створення інформаційної бази даних науково-технологічних розробок, придатних до застосування на підприємствах міста;

- фінансування науково-технічних розробок на тендерній основі;

- формування тематики наукових досліджень, які фінансуються з міського бюджету, за програмно-цільовим принципом;

- надання пільгових кредитів суб'єктами підприємницької діяльності під впровадження нових технологій, ноу-хау, науково-дослідних розробок;

- удосконалення політики міської влади в сфері трансферу технологій;

- розробка та реалізація програми підтримки кадрового потенціалу академічної, галузевої науки та наукових підрозділів промислових підприємств.

Стимулювання розвитку науково-технічної діяльності та зростання обсягу фінансування наукових організацій дозволить у 2004 році отримати такі результати: збільшення кількості впроваджених нових технологічних процесів на 10,3%, з них маловідходних та ресурсозберігаючих - на 19,5%; нарощення обсягів виробництва високотехнологічної продукції на 23,4%, та на 16,4% - інноваційної продукції. Основними з них будуть:

- освоєння випуску літака ТУ-334 на державному підприємстві КіДАЗ "Авіант";

- організація виробництва комплексу спеціальних машин і обладнання для санітарії очистки комунального та шляхового господарства на заводі "Коммаш";

- розробка і освоєння випуску нових видів фармацевтичної продукції на фармацевтичній фірмі "Дарниця" та ЗАТ "Борщагівський хімікофармацевтичний завод";

- створення інноваційно-виробничого комплексу переробки полімерів потужністю 10 тис. тонн за рік на ВАТ "Укрпластик";

- організація виробництва медичного скла (ампул) на заводі "Фарма-пак";

- впровадження нових видів маталорізальних верстатів на ВАТ "Веркон".

3.4.5. Транспорт, зв'язок та інформатизація

Транспорт

Міський пасажирський транспорт - невід'ємна частина складного комплексу життєзабезпечення населення міста, який з урахуванням специфіки забудови, протяжності, розміщення промислових зон набуває важливого соціального значення. В м. Києві здійснюється низка заходів, спрямованих на удосконалення функціонування транспортного комплексу столиці.

Транспортна мережа міста на кінець 2003 року складатиметься з: трамвайних колій протяжністю 275,6 км; тролейбусних ліній - 423,2 км; 54,9 км ліній метрополітену з 42 станціями та 1592,8 км автошляхів загального користування.

Протягом останніх років у сфері пасажирського транспорту міста спостерігається позитивна тенденція щорічного зростання загальної протяжності тролейбусних ліній та ліній метрополітену, в той же час скорочується мережа трамвайних колій, що пов'язано, в першу чергу, з 69 демонтажем останніх в центральних районах міста з метою підвищення якості доріг в центрі столиці.

Крім того, здійснюється заміна автобусів великої та надвеликої місткості, що відпрацювали свій ресурс на більш досконалі моделі (зростання на 50 од. до кінця 2003 року) і заміна їх більш економічними і привабливими для пасажирів мікроавтобусами-таксомоторами (на кінець 2003 року планується зростання рухомого складу на 30 од.). Одночасно нарощується кількість рухомого складу екологічних видів транспорту - тролейбусів та метро (до 594 тролейбусів та 607 вагонів відповідно).

Розвиток дорожньо-транспортної мережі міста

------------------------------------------------------------------
|Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Протяжність трамвайних колій на |280,3 |275,6 |270,8 |
|кінець року, км | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Протяжність тролейбусних ліній на |406,2 |435.8 |435,8 |
|кінець року, км | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Протяжність ліній метрополітену на |51,6 |54,9 |56,2 |
|кінець року, км | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість станцій метрополітену на |40 |42 |43 |
|кінець року, одиниць | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Довжина автомобільних шляхів |1585,8 |1592,8 |1599,8 |
|загального користування на кінець | | | |
|року, км | | | |
------------------------------------------------------------------

В цілому, міський пасажирський транспорт працює стабільно та забезпечує потребу населення у перевезеннях. За очікуваними даними у 2003 році підприємствами міського пасажирського транспорту загального користування буде перевезено понад 1,4 млрд. Пасажирів (без госпрозрахункової служби перевезень), що на 1,6% більше, ніж у 2002 році. В структурі перевезень пасажирів найбільшим за питомою вагою є метрополітен - 40,7% (569,2 млн пасажирів), тролейбуси - 23,8% (333,0 млн пасажирів); автобуси та маршрутні таксі - 20,7% (290,0 млн пасажирів) та трамваї - 14,8% (207,9 млн пасажирів).

Загальний обсяг перевезення міським

пасажирським транспортом, млн чол.

2002 2003 2004

- тролейбусами 309,2 333,0 358,3 - метро 572,5 569,2 577,0 - автотранспортом 285,9 290,0 293,0 - трамваями 209,9 207,9 209,0

Основними проблемними питаннями у розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста залишаються високий рівень зносу більшості рухомого складу міського транспорту (близько 50% наземного рухомого складу потребує заміни або капітального ремонту); недостатній рівень розвитку вулично-шляхової та маршрутної мережі міста; незадовільне фінансове становище транспортних підприємств через невирішеність питання компенсації підприємствам втрат, пов'язаних з виконанням пільгових перевезень пасажирів та на оновлення рухомого складу (відсутність інвестиційної складової у вартості проїзду).

В 2004 році Київською міськдержадміністрацією планується реалізація комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану транспортного комплексу м. Києва, а саме:

Підвищення якості транспортного обслуговування шляхом:

- поповнення та оновлення рухомого складу пасажирського транспорту новими моделями, перш за все, вітчизняного виробництва;

- проведення запланованих обсягів робіт з будівництва та реконструкції об'єктів дорожньо-транспортного господарства;

- подальше впровадження автоматизованої системи проходу пасажирів в метрополітен (АСПП);

- створення системи забезпечення безпеки руху поїздів метрополітену на сучасної елементній базі;

- продовження будівництва: дільниць Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Харківська" до станції "Харківська площа" з електродепо "Харківське" та від станції "Дорогожичі" до станції "Сирецька"; дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції "Либідська" до станції "Виставковий центр";

- удосконалення маршрутної мережі пасажирського транспорту відповідно до пасажиропотоків, що склалися;

- виконання Програми безпеки руху.

Поліпшення фінансового забезпечення потреб транспортного комплексу за рахунок:

- залучення інвестицій для розвитку дорожньо-транспортного господарства, використання сучасних форм фінансування галузі (лізинг, іпотека, концесії);

- повсемісне запровадження договірних відносин на перевезення пасажирів на міському пасажирському транспорті;

- скорочення виробничих витрат та збільшення доходів від неосновної діяльності.

Зниження негативного впливу автотранспорту міста на навколишнє природне середовище шляхом:

- застосування екологічно чистого моторного палива;

- обмеження проїзду у центральних районах міста приватного та вантажного автотранспорту.

В ході реалізації визначених завдань у 2004 році буде досягнуто поліпшення транспортного обслуговування населення. Передбачається ввести в експлуатацію 1,3 км ліній метро (Сирецько-Печерська лінія метрополітену від ст. метро "Дорогожичі" до житлового масиву Виноградар з електродепо метрополітену (дільниця від ст. метро "Дорогожичі" до ст. метро "Сирецька"). Протяжність трамвайних ліній зменшиться на 4,8 км.

Завдяки розширенню та оновленню рухомого складу та реалізації вищезазначених заходів загальний обсяг перевезення пасажирів збільшиться до 1437 млн чол. (без госпрозрахункової служби перевезень). Поліпшиться фінансовий стан підприємств міського транспорту.

Кількість рухомого складу на кінець 2004 року, од.

Автобусів 464

Мікроавтобусів 1286

Вагонів трамваю 562

Тролейбусів 619

Вагонів метро 632

Зв'язок

Протягом останніх років в місті збережено тенденцію щодо зростання обсягів надання послуг і розвитку засобів і мереж зв'язку.

Київська міська телефонна мережа включає 130 районних АТС та 22 підстанції загальною монтованою ємністю 1131,4 тис. номерів та задіяною - 1044,8 тис. номерів.

Розвиток мережі виконується з одночасною реконструкцією шляхом заміни застарілого аналогового обладнання на сучасне цифрове. Очікувана загальна монтована ємність на кінець 2003 року складе 1220,1 тис. номерів, в т.ч. майже 55% ємності - на електронних АТС.

Зусиллями міської влади, в основному, вирішено проблему телефонізації населення: черга на установлення домашніх телефонів зменшилась з 172 тис. в 1992 році до 37 тис. в 2002 році. Забезпеченість телефонними апаратами на 100 мешканців у 2003 році досягне 48,5 телефонів проти 47,7 у 2002 році (по Україні - 22,7).

Обсяг наданих послуг зв'язку, млн грн.

2002 2003 2004

Всього 3514,8 4194 5325 Населенню 1056,6 1426 2355 Підприємствам 2458 2768 2970

Структура послуг зв'язку за останні роки майже не змінилася: біля 96% послуг надається підприємствами електрозв'язку, в т.ч. 52,4% - телефонного та 33,5% мобільного. Продовжують зменшуватись обсяги по телеграфному, пейджинговому зв'язку, поступаючись більш високотехнологічним - стільниковому, комп'ютерному.

З метою підвищення якості міської телефонної мережі рішенням Київради від 10.07.2003 N 588/748 затверджено Програму створення цифрової телефонної мережі зв'язку органів центрального місцевого самоврядування та комунальних підприємств і організацій м. Києва на 2004-2005 рр.

Відомча цифрова телефонна мережа зв'язку має створити інфраструктурні передумови для побудови міської інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної мережі, що втілить у собі на високому технічному рівні нову концепцію "електронної міської влади".

Широкого розвитку набуває ринок сучасних інформаційних технологій та послуг, мережа Інтернет.

В місті реалізується Програма інформатизації м. Києва на 2002-2004 роки (затверджена рішенням Київради від 11.07.2002 N 107/107 , якою передбачено виконання науково-дослідних, дослідно-конструкторських, інших робіт, спрямованих на створення, розвиток та інтеграцію комп'ютерних інформаційних систем, мереж, ресурсів та інформаційних технологій, придбання засобів інформатизації.

Загальна кількість компаній, які працюють в місті у сфері інформаційних технологій, налічує близько півтори тисячі.

По м. Києву зареєстровано біля 5,5 тис. Веб-сайтів (з яких 100 Веб-сайтів органів місцевої влади) та близько 1 млн Веб-сторінок, що складає, відповідно, 27,5% та 25,0% від зареєстрованих по Україні.

В міських органах влади, підприємствах комунальної власності, організаціях налічується 105 локальних мереж. Закінчується робота по створенню I-ї черги швидкісної мультисервісної корпоративної мережі Київської міської держадміністрації, яка об'єднає локальні мережі апарату КМДА, управлінь та районних держадміністрацій.

З метою подальшої організації робіт з технічного захисту інформації в Київській міській держадміністрації розпорядженням від 02.04.2003 N 558 затверджено План заходів з технічного захисту інформації, спрямованих на досягнення конфіденційності, цілісності та доступності інформації в системах передачі даних міста Києва.

Основні показники розвитку зв'язку та інформатизації

------------------------------------------------------------------
|Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Загальна потужність діючих АТС на |1122,3 |1220,1 |1248,6 |
|кінець року, тис. номерів | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Щільність телефонів на 100 мешканців,|47,7 |48,5 |48,9 |
|од. | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість Інтернет-кафе, од. |120 |180 |200 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Забезпеченість комп'ютерною технікою |7500 |8100 |8300 |
|структур КМДА, районних у м. Києві | | | |
|держадміністрацій, комунальних | | | |
|підприємств м. Києва та підприємств, | | | |
|у статутному фонді яких є комунальна | | | |
|власність | | | |
------------------------------------------------------------------

Разом з тим, в галузі зв'язку та інформатизації існує ряд проблем, а саме: потреба у повному технічному переоснащенні системи зв'язку; відсутність єдиної міської телеінформаційної мережі; недостатність впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, в т.ч. у сфері діяльності органів міської влади.

Для задоволення зростаючих потреб населення, підприємств, організацій міста у послугах зв'язку, сучасних інформаційних технологіях органами місцевої влади в 2004 році реалізовуватиметься комплекс заходів:

у галузі телефонного зв'язку:

- забезпечення споживачів високоякісними послугами зв'язку, подальша заміна аналогової частини телефонної мережі на цифрову;

- розробка і реалізація проекту побудови таксофонної мережі з використанням сучасних технологій;

- реалізація Програми цифрової телефонної мережі зв'язку органів центрального місцевого самоврядування та комунальних підприємств і організацій м. Києва .

у сфері інформатизації:

- забезпечення виконання Програми інформатизації м. Києва на 2002-2004 рр.;

- здійснення комплексу завдань відповідно до Плану технічного захисту інформації в підрозділах Київської міської держадміністрації;

- впровадження єдиної системи електронного документообігу в структурних підрозділах Київської міської держадміністрації.

у галузі кабельного телебачення:

- будівництво центральної головної станції та будівництво локальних вузлів системи магістральних кабельних мереж в районах міста для побудови єдиної загальноміської системи кабельного телебачення.

У 2004 році за рахунок реалізації зазначених заходів у галузі телефонного зв'язку передбачається створення єдиної міської цифрової телефонної мережі на основі волоконно-оптичних ліній, що призведе до підвищення надійності та якості телефонного зв'язку, зменшенню залежності від зовнішніх факторів. Буде введено 79,9 тис. номерів абонентської ємності та 20,0 тис. номерів вузлів відомчих телефонних станцій за рахунок чого зросте щільність телефонних апаратів до 48,9 од. на 100 мешканців.

У сфері інформатизації передбачається підвищення якості та оперативності інформаційних процесів та послуг в місті, удосконалення системи інформатизації органів міської влади та місцевого самоврядування.

Відповідно до Комплексної програми створення та розвитку єдиної міської телеінформаційної мережі в м. Києві на 2003-2010 р.р. "Київтелесервіс-інвест"(загальноміської системи кабельного телебачення) на 2004 рік заплановано реалізацію двох етапів: будівництва центральної головної станції, системи магістральних кабельних мереж на базі волоконно-оптичних кабелів та будівництва локальних вузлів системи магістральних кабельних мереж в районах міста.

3.4.6. Виробництво споживчих товарів і послуг, розвиток споживчого ринку

Продовжує розширюватись споживчий ринок міста, стан якого у 2003 році відзначався зростанням платоспроможного попиту населення, відсутністю товарного дефіциту, стабільністю постачання, що дає можливість збільшити реальні обсяги роздрібного товарообороту на 26% і довести його до рівня 7230,0 млн грн.; обсяги реалізації побутових послуг зростуть до 241,0 млн грн.

Значний внесок у насичення споживчого ринку міста мають місцеві виробники споживчих товарів, якими буде вироблено товарів на суму 4818,0 млн грн., що на 10,5% більше, ніж у 2002 році.

За рахунок впровадження сучасних технічних засобів і індустріальних технологій відбуваються якісні зміні в роботі підприємств торгівлі, громадського харчування та побуту: розвиваються передові форми організації торгівлі, зокрема мережеві структури, оптово-роздрібні центри, створюються приватні підприємства громадського харчування та сервісні центри з надання населенню широкого спектру побутових послуг тощо.

Лише за три останні роки мережа підприємств роздрібної торгівлі і громадського харчування зросла в 1,6 раза; рівень забезпеченості на 1000 чол. населення на кінець 2003 року становитиме 322,6 кв.м торгової площі (по Україні - 126 кв.м.) - та 52 посадкових місця (по Україні - 37).

Динаміка обсягів роздрібного товарообороту та реалізації

побутових послуг у 2000-2004 роках

2000 2001 2002 2003 2004

очіку- прогноз виконання

ване Роздрібний товарооборот у діючих цінах, млн.грн. 150,4 156,0 219,0 214,0 280,5 Обсяг реалізації побутових послуг у діючих цінах - всього, млн.грн. 4106,1 5101,1 5885 7320,0 8020,0

До основних проблем, які необхідно вирішувати у зазначеній сфері, відноситься: відсутність надійного забезпечення продовольчої безпеки міста; невідповідність структури соціально значимих торговельних і побутових послуг для потреб населення; запровадження дієвих механізмів щодо запобігання виготовлення та реалізації неякісних, фальсифікованих товарів та послуг чи таких, що можуть заподіяти шкоду здоров'ю громадян.

У 2004 році робота комплексу споживчого ринку товарів та послуг будуватиметься на пріоритетах, визначених Програмою розвитку внутрішнього ринку міста, які передбачають подальшу розбудову загальнодоступної торговельної та обслуговуючої інфраструктури, підтримку вітчизняних товаровиробників, стимулювання потенційних інвесторів та підприємницької активності, удосконалення регулювання відносин між учасниками ринку, створення ринкових механізмів захисту прав споживачів.

Для забезпечення продовольчої безпеки міста і насичення споживчого ринку необхідними товарами:

- буде організовано закупівлю 230 тис. т продовольчого зерна, сформовані стратегічні запаси основних продовольчих товарів та міжсезонні запаси картоплі і плодоовочевої продукції врожаю 2003 року;

- продовжиться розвиток інтегрованих ланцюгів виробництва, постачання та реалізації продовольчої продукції, завершено створення оптового ринку для реалізації сільськогосподарської продукції з використанням матеріально-технічної бази оптових і оптово-роздрібних підприємств.

З метою поліпшення торговельного обслуговування населення передбачається:

- розробити Програму науково-методичного забезпечення і організації оптової торгівлі у м. Києві (за участю Української академії зовнішньої торгівлі) та Програму організації та розвитку роздрібної торгівлі у м. Києва (спільно з Київським національним торгово-економічним університетом);

- проводити оптимізацію мережі об'єктів торгівлі та громадського харчування відповідно до потреб і нормативів забезпеченості. Розширення мережі торгівлі та громадського харчування буде здійснюватись як за рахунок будівництва нових об'єктів, так і шляхом пристосування приміщень нежитлового фонду. Передбачають активне формування мережі багатопрофільних і спеціалізованих торговельних комплексів. Зокрема, передбачається завершити будівництво: торгово-розважального центру "Либідь-Плаза" на вул. Горького, 176 (85,5 тис. кв.м), універсального торговельно-громадського центру на перетині Оболонського проспекту та вул. Малиновського (31,0 тис. кв.м), торговельно-громадського центру на примиканні вул. Уборевича та просп. Вернадського до просп. Палладіна (31,6 тис. кв.м), торговельного комплеку на просп. Московському (Червоних Козаків), 1За-15 (18,8 тис. кв.м) та ін. Передбачено створити 4 нових ринки у Святошинському та Шевченківському районах;

- вдосконалити районну мережу закладів торгівлі і громадського харчування, що виконують соціальні функції, з врахуванням кількості пільгових категорій громадян;

- продовжити впровадження практики штрихового кодування товарів вітчизняного виробництва, електронної торгівлі та безготівкових розрахунків з використанням платіжних карток;

- на виконання розпорядження міськдержадміністрації від 12.03.2002 N 467 "Про заходи щодо вдосконалення функціонування ринків м. Києва на 2002-2005 роки" продовжити роботу по перетворенню ринків у сучасні торговельні комплекси, впорядкуванню їх діяльності.

У сфері побутового обслуговування населення головними завданнями будуть:

- сприяння організації та розвитку видів послуг, особливо соціально важливих, попит на які не задовольняється, наближення їх до місць проживання та роботи населення;

- проведення науково-технічної політики та інформаційного забезпечення галузі на базі розробок та рекомендацій Укрсоюзсервісу та УкрНДКТІ побуту, організація належного рівня підготовки кадрів;

- розширення системи пільгового обслуговування соціально незахищених категорій громадян;

- усунення недобросовісної конкуренції та легалізація "тіньового" сектору в процесі ствердження конкурентоспроможних підприємств.

З метою підвищення рівня захисту здоров'я та безпеки споживачів, попередження надходження на споживчий ринок міста неякісних, фальсифікованих та небезпечних товарів проводитиметься робота щодо:

- розширення співпраці з виробниками промислової продукції по виявленню фальсифікованої продукції;

- збільшення кількості лабораторних випробувань товарів;

- посилення контролю за якістю і безпекою товарів, що реалізуються на ринках. Особлива увага приділятиметься питанням забезпечення якості товарів дитячого асортименту під час їх виробництва та реалізації, стану надання населенню медичних, косметологічних та фармацевтичних послуг, обігу біологічних добавок;

- упорядкування надання освітніх послуг вищої, професійної та загальної освіти, у сфері захисту прав пацієнтів та медичних працівників, відповідно до вимог законодавства;

- удосконалення регулювання відносин між споживачами і суб'єктами господарської діяльності у сфері житлово-комунального господарства, зв'язку та транспорту, побутових послуг;

- активізація правозахисної та інформаційно-просвітницької роботи.

У результаті реалізації визначених завдань у 2004 році очікується зростання величини роздрібного товарообороту до 8,0 млрд. грн., що на 10,0% більше, ніж у 2003 році, у тому числі оборот громадського харчування зросте на 9,0%; обсяги реалізації побутових послуг збільшаться майже на 9,0% і становитимуть 106 грн. в розрахунку на 1 жителя (280,5 млн грн.).

Виходячи з прогнозованої кон'юнктури та платоспроможного попиту населення питома вага непродовольчих товарів у його структурі підвищиться до 58,6%, громадського харчування - до 9,5%.

Обсяги виробництва товарів народного споживання зростуть на 6,5% і складуть 5,2 млрд. грн.

Внаслідок підвищення конкурентноздатності вітчизняних товарів їх частка у загальному обсязі роздрібного товарообороту продовольчих товарів досягне 85,0% (у 2003 році очікується 80,0%), та непродовольчих - 44,0% (у 2003 році - 40,0%).

Упродовж року значно розшириться торговельна мережа, а саме: передбачається відкрити близько 150 магазинів (стаціонарних) та 60 підприємств громадського харчування, в результаті чого ємність мережі на кінець прогнозного року зросте більш, ніж як на 12% і становитиме близько 950 тис. кв.м торгової площі та 141 тис. посадкових місць; мережа підприємств побуту зросте на 3,8% (95 підприємств), на яких буде створено понад 365 нових робочих місць. При цьому значна увага приділятиметься розміщенню об'єктів побуту на житлових масивах Позняки, Осокорки, Ново-Біличі, у районах приватної забудови, створенню підприємств комплексного обслуговування.

У 2004 році на розвиток об'єктів торгівлі та громадського харчування передбачено спрямувати понад 300 млн грн. вітчизняних та понад 23,0 млн дол. США іноземних інвестицій.

3.5. Зовнішньоекономічна діяльність

Зовнішньоекономічна діяльність є однією з найважливіших сфер економічної діяльності міста. Вона спрямована на зміцнення позицій вітчизняних товаровиробників та поглиблення зовнішньоекономічних зв'язків з країнами світу.

Зовнішньоторговельний оборот м. Києва протягом останніх шести років характеризується поступовим, хоча й не досить стабільним зростанням, періодичні спади якого викликані скороченням імпорту, особливо у сировинних його складових. Останнє розглядається виключно, як позитивне явище. У загальній сумі торговельного обороту продовжує переважати імпорт, однак його частка поступово скорочується. Натомість питома вага експорту товарів і послуг, яка в 2000 році складала близько чверті, за підсумками 2002 року досягла 41,0%.

Динаміка зовнішньоторговельного обороту
(млн дол. США)
2002 2003 2004

Експорт 2878,2 3138,7 3362,5

Імпорт 4143,8 4523,6 4826,8

Сальдо -1265,6 -1384,9 -1464,3

Характерною рисою зовнішньоторговельних операцій столиці є повне домінування торгівлі товарами. Що стосується торгівлі послугами, де Київ зберігає значні резерви збільшення експорту, то її роль залишається надзвичайно малою. Частка послуг у зовнішньоторговельному обороті не перевищує 9,0% без будь-яких тенденцій до зростання.

За очікуваними даними обсяг зовнішньоторговельного обороту товарів та послуг підприємств та організацій міста Києва у 2003 році становитиме 7662,3 млн дол. США, що на 9,1% більше ніж у 2002 році.

При цьому експорт товарів та послуг становитиме 3138,7 млн дол. США, імпорт - 4523,6 млн дол. США.

В останні роки підприємствами та організаціями міста Києва здійснюються зовнішньоторговельні операції з партнерами понад 160 країн світу. Разом з цим, порівняно високою інтенсивністю характеризуються торговельні відносини не більше ніж із десятком країн.

На сучасному етапі основним торговим партнером залишається Російська Федерація (18,5% від загального обсягу експорту і 20,2% імпорту), з країн Європи - Німеччина (5,4% експорту та 16,3% імпорту).

У товарній структурі експорту продовжує переважати продукція з низьким рівнем обробки (січень-вересень 2003 року): неблагородні метали та вироби з них - 11,6%; жири і масла тваринного і рослинного походження - 11,0%; паливно-енергетичні ресурси - 10,4%; зернові культури - 8,7%; продукція харчової промисловості - 7,5%. Разом з цим, на всі товарні групи, які представляють продукцію машинобудування, в сумі припадає лише близько 10,3%.

Основними проблемами зовнішньоекономічної діяльності, які потребують вирішення у 2004 році є: низька активність київських товаровиробників на зовнішніх ринках через нестачу економічно обгрунтованих експортних пропозицій, відсутність у більшості з них ефективних стратегій розвитку експорту; недостатньо ефективна робота діючих представництв міста за кордоном у сфері зовнішньої торгівлі.

Для вирішення вищезазначених проблем робота Київської міськдержадміністрації у 2004 році буде спрямована на:

Підвищення активності київських товаровиробників на зовнішніх ринках передбачається шляхом:

- сприяння участі київських підприємств у тендерах за кордоном з наданням тендерних гарантій;

- організація та проведення у Києві міжнародних ділових зустрічей, переговорів, конференцій, семінарів та інших заходів за участю київських підприємств;

- забезпечення виготовлення інформаційно-рекламних засобів для висвітлення міста серед міжнародних партнерів по зовнішньоекономічній діяльності.

Підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності за рахунок:

- переходу від спотових поставок до довгострокового зовнішньоекономічного співробітництва;

- щоквартальної підготовки закордонними представництвами м. Києва переліку продукції та послуг, які користуються попитом у країнах перебування.

Виходячи з сучасного стану і тенденцій у зовнішній торгівлі м. Києва, з урахуванням виконання запланованих на 2004 рік завдань, прогнозується зростання експорту товарів і послуг випереджаючими темпами у порівнянні з імпортом, орієнтовно на 9,2% та 7,1%, відповідно. Внаслідок цього загальний оборот зовнішньої торгівлі зросте майже на 7,0% і складе 8,2 млн дол. США.

Починаючи з 2004 року, нарощуватимуться обсяги торговельного обороту з низкою країн, у першу чергу, з Російською Федерацією, Білоруссю, Китаєм, Польщею, Словаччиною, Туреччиною, Угорщиною, Узбекистаном, Чехією.

Ширитиметься участь київських проектних і будівельних організацій у виконанні зарубіжних замовлень. Поступово зростатиме експорт продукції харчової промисловості до країн СНД. Збільшуватиметься оборот торгівлі транспортними засобами, у значній мірі, за рахунок експорту літаків, а також суден. Стабілізуються на минулорічному рівні поставки за рубіж продукції легкої промисловості.

Імпорт готових виробів європейського та американського походження замінюватиметься більш дешевими аналогами з азіатських країн, а також деталями й комплектуючими для крупновузлового складання продукції на території України.

3.6. Соціальна сфера

3.6.1. Демографічна ситуація

Одним із узагальнюючих критеріїв якості життя населення є демографічний стан. Тому демографічна сфера завжди є об'єктом пильної уваги політиків, громадськості, органів місцевого самоврядування.

В м. Києві здійснюються заходи, які створюють передумови для поліпшення демографічної ситуації та стабілізації чисельності населення, зростання кількості людей у працездатному віці.

Чисельність наявного населення на кінець 2003 року очікується на рівні 2633,5 тис. чол., що на 11,8 тис. чол. більше, ніж на початок року. Збільшення відбудеться за рахунок перевищення міграційного приросту населення (+17,8 тис. чол.) над його природним скороченням (-6,0 тис. чол.).

Протягом останніх років у місті вдалося уповільнити темпи природного скорочення населення. Слід відмітити позитивну тенденцію щодо підвищення рівня народжуваності. Так, в 2002 році кількість народжених склала - 21,2 тис. чол., в 2003 році очікується на рівні 21,6 тис. чол. Разом з тим, рівень смертності залишається досить високим.

Коефіцієнт демографічного навантаження працездатного населення особами похилого віку в м. Києві зріс, в той же час коефіцієнт навантаження дітьми (0-15 років) зменшився, що вказує на постійне постаріння населення.

Основні показники демографічної ситуації в м. Києві

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз|
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Чисельність наявного населення на |2610,4 |2621,7 |2633,5 |
|початок року, тис.чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Природний приріст населення, тис.чол. |-6,48 |-6,0 |-6,0 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|в тому числі: - кількість народжених |21,16 |21,6 |21,6 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
| - кількість померлих |27,64 |27,6 |27,6 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Міграційний приріст населення, |+17,8 |+17,8 |+17,8 |
|тис.чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Коефіцієнт дитячої смертності |9,3 |9,8 |9,8 |
|(померло дітей віком до одного року | | | |
|на 1000 народжених) | | | |
------------------------------------------------------------------

Основні проблемні питання для вирішення у 2004 році: перевищення кількості померлих над кількістю народжених; зростання коефіцієнта демографічного навантаження на працюючих; зменшення середньої очікуваної тривалості життя.

Для поліпшення демографічної ситуації в місті передбачається реалізувати в 2004 році комплекс заходів, спрямованих на вирішення вище зазначених проблем.

З метою стимулювання народжуваності проводитиметься робота щодо:

- надання державної підтримки і соціальної допомоги сім'ям з дітьми. Зокрема, надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 1000 грн. окремим категоріям малозабезпечених сімей при народженні дитини у м. Києві; надання щомісячної додаткової допомоги одиноким матерям і малозабезпеченим багатодітним сім'ям та ін.;

- сприяння підвищенню добробуту сімей та молоді. Передбачено забезпечення сімей, в яких народжується трійня, житлом до норм, встановлених законодавством; під час проектування будівництва гуртожитків для вищих навчальних закладів II-IV рівнів акредитації передбачати створення сімейних блоків відповідно до державних будівельних норм та ін. Реалізовуватимуться проекти "Економічна просвіта молодої сім'ї", "Молода сім'я";

- поліпшення якості та рівня медичного забезпечення материнства і дитинства. Передбачається реалізувати заходи, спрямовані на поліпшення охорони здоров'я матері та дитини, матеріально-технічної бази акушерських та педіатричних закладів;

- забезпечення правових, економічних, культурних, соціальних умов для зміцнення сім'ї та стійкості шлюбу. В місті й надалі проводитиметься виховна робота серед молоді з питань налагодження ефективної системи підготовки до шлюбу та сімейного життя; формування у юнаків і дівчат поваги до членів своєї сім'ї та родини, готовності до взаємодопомоги; відчуття власної відповідальності за свою родину.

Для забезпечення зростання середньої тривалості життя створюватимуться умови для:

- поліпшення та створення безпечних умов праці. Реалізовуватимуться заходи регіональної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, з поліпшення умов праці жінок, вивільнення їх з виробництва з важкими та шкідливими умовами праці тощо.

- покращення навколишнього середовища. Здійснюватиметься комплекс заходів щодо охорони та очищення повітряного та водного басейнів міста, запобігання поширенню хвороб органів дихання, інфекційних та паразитарних хвороб;

- мінімізація наслідків Чорнобильської катастрофи. Реалізовуватимуться заходи, спрямовані на стабілізацію соціопсихологічної ситуації, охорону та очищення навколишнього природного середовища, поліпшення харчового раціону, удосконалення діагностики, лікування та генетичного моніторингу всього населення Києва, передусім, дітей;

- поліпшення медико-соціального обслуговування населення, особливо людей похилого віку та осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Передбачається забезпечення повної імунізації дітей та підлітків; відновлення практики профілактичних оглядів населення; розширення лікувально-оздоровчих послуг людям похилого віку; створення комплексної педіатричної служби та системи соціального обслуговування людей похилого віку;

- профілактики зловживань наркотиками, алкоголем та захворювання на СНІД. Передбачається реалізувати комплекс заходів "Формування здорового способу життя" в рамках міської Міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я киян" на 2003-2011 роки .

За рахунок виконання у 2004 році комплексу заходів, спрямованих на покращення демографічної ситуації в місті, прогнозується підвищення рівня народжуваності до 21,6 тис. чол., зниження природного скорочення до 6,0 тис. чол. на рік, збільшення чисельності населення у працездатному віці до 1708,8 тис. чол.

Розподіл населення за основними віковими групами
у 2004 році, тис. чол.

Молодше працездатного - 483,0

У працездатному - 398,0

Старше працездатного - 1708,8

3.6.2. Зайнятість населення та ринок праці

Загальне покращення ситуації в реальному секторі економіки та наполеглива праця міської влади щодо реалізації комплексу заходів міської програми "Зайнятість населення на 2001-2004 роки" призвели до значного поліпшення ситуації на ринку праці міста. Про це свідчить постійне підвищення ефективності використання трудового потенціалу міста, який у 2003 році (за попередніми розрахунками) становитиме 1979,6 тис. чол., що на 2,7 тис. чол. більше, ніж у 2002 році. Кількість зайнятих в усіх сферах економічної діяльності складе 1412,9 тис. чол. (71,4% від загальних трудових ресурсів міста).

Продовжується закріплення позитивних тенденцій у сфері зайнятості: на 1,5% у порівнянні з 2002 роком скоротяться обсяги вивільнених у зв'язку із скороченням штатів; на 14,9% зменшиться кількість незайнятих осіб, які перебували на обліку в службі зайнятості на початок року; на 1,7% підвищиться чисельність безробітних, яких вдалося зайняти; скоротиться середня тривалість безробіття до 8 місяців (проти 9 місяців у попередньому році).

Рівень охоплення громадян, які перебувають на обліку в службах зайнятості, активними заходами сприяння зайнятості населення у 2003 році очікується підвищити до 85,0% (у 2002 році - 79,3%) за рахунок збільшення на 1,6% кількості працевлаштованих (19,5 тис. чол.), на 3,9% - направлених на навчання, перенавчання і підвищення кваліфікації (6,5 тис. чол.), на 3,2% - залучених до громадських робіт (8,0 тис. чол.). На фінансування зазначених заходів з Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття буде спрямовано 30,9 млн грн.

Створення протягом 2003 року 22,6 тис. нових робочих місць сприятиме поповненню загальноміського банку вакансій та зниженню рівня навантаження на 10 вільних робочих місць з 6 осіб торік до 5 осіб у поточному році. Рівень зареєстрованого безробіття на кінець 2003 року знизиться на 0,08 відсоткових пункти у порівнянні з 2002 роком і складе 0,45%.

Динаміка показників безробіття у м. Києві

1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 Офіційно зареєстровані безробітні на початок року, тис.чол 1,1 5,1 8,3 12,9 15,6 13,9 11,7 10,0 Рівень офіційно зареєстрованого безробіття 0,3 0,5 0,7 0,9 0,8 0,6 0,5 0,5

До проблемних питань у сфері зайнятості, вирішення яких потребується у 2004 році, відносяться: професійно-кваліфікаційний дисбаланс на ринку праці; наявність вимушеної неповної зайнятості на підприємствах, організаціях та установах; складність у працевлаштуванні неконкурентоспроможних на ринку праці верств населення (інвалідів, молоді тощо).

В 2004 році Київською міськдержадміністрацією планується реалізація комплексу заходів направлених на вирішення проблем міста на ринку праці, а саме:

Підвищення конкурентоздатності незайнятих громадян на ринку праці за рахунок:

- здійснення професійного навчання та перенавчання безробітних осіб з урахуванням потреб міста. Упродовж року передбачається підготувати 6650 осіб, на що з Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України буде спрямовано 7550,4 тис. грн.;

- запровадження нових форм роботи з підприємствами та організаціями міста з метою організації зайнятості безробітних. Зокрема, буде проводитись підготовка та перепідготовка спеціалістів з числа безробітних за замовленням роботодавців з подальшим працевлаштуванням; передбачається відновлення системи професійної підготовки кадрів безпосередньо на виробництві;

- сприяння працевлаштуванню молоді та неконкурентоспроможних громадян на заброньовані робочі місця, на дотаційні робочі місця та на вільні робочі місця із загальноміського банку вакансій;

- розвитку підприємницької ініціативи серед безробітних, в тому числі через надання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, на що передбачено спрямувати з Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття 5383,3 тис. грн.

Розширення сфери прикладання праці за допомогою:

- створення нових робочих місць. Передбачається ввести у дію 23,5 тис. місць, крім того шляхом укладення трудових договорів між фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності та найманими працівниками - 23 тис. місць. Основна частка нових робочих місць буде введена в дію в оптовій та роздрібній торгівлі (32,8%), обробній промисловості (15,2%), будівництві (14,1%) та у сфері операцій з нерухомістю (11,1%);

- працевлаштування безробітних на додаткові робочі місця. Планується створення 800 робочих місць на підприємствах, в організаціях та установах міста за рахунок дотації роботодавцям для працевлаштування безробітних, на що з Фонду загальнообов'якового державного соціального страхування України на випадок безробіття буде спрямовано 8294,3 тис. грн.

- розширення обсягів громадських робіт, на які планується направити до 7,9 тис. безробітних.

В результаті реалізації зазначених заходів у 2004 році на ринку праці м. Києва очікується подальше закріплення та розвиток позитивних тенденцій, зросте попит на робочу силу та можливості киян знайти роботу. Передбачається охопити активними заходами сприяння зайнятості населення через службу зайнятості 34,6 тис. осіб; з них 20 тис. осіб - працевлаштувати, що на 2,6% більше, ніж у 2003 році.

Трудові ресурси та зайнятість населення

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз|
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Трудові ресурси, всього, тис.чол. |1976,9 |1979,6 |1980,4 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Зайняті в усіх сферах |1411,2 |1412,9 |1413,9 |
|економічної діяльності, тис.чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|у тому числі: | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|- наймані працівники підприємств, |1173,1 |1174,3 |1175,1 |
|установ та організацій | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|- інші зайняті економічною діяльністю |238,1 |238,6 |238,8 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Чисельність незайнятого населення, |33139 |34000 |34550 |
|яку передбачено охопити активними | | | |
|заходами сприяння зайнятості, | | | |
|чол. всього | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|в тому числі: | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|працевлаштувати через службу |19197 |19500 |20000 |
|зайнятості | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|направити на навчання і |6254 |6500 |6650 |
|підвищення кваліфікації | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|направити на громадські роботи |7688 |8000 |7900 |
------------------------------------------------------------------

3.6.3. Грошові доходи населення та заробітна плата

Стратегічним напрямом діяльності міської влади є створення належних умов для підвищення рівня життя киян, їх добробуту. Останнє в значній мірі залежить від грошових доходів населення, які формуються за рахунок оплати праці всім категоріям працюючих, пенсій, стипендій, доходів від власності, надходжень від продажу продуктів сільськогосподарського виробництва та іноземної валюти тощо.

За останні сім років внаслідок активізації виробничих процесів, підвищення продуктивності праці, проведення активної соціальної політики, реалізації комплексу заходів, які стримували зростання інфляції, грошові доходи населення зросли у 3,6 раза.

У 2003 році, за попередніми розрахунками, грошові доходи порівняно з 2002 роком зростуть на 12,9% і становитимуть 19870,5 млн грн., відповідно очікується зростання їх обсягів у розрахунку на душу населення до 7,6 тис. грн. проти 6,7 тис. грн. у 2002 році.

Поступово поліпшується структура доходів, про що свідчить зростання частки оплати праці робітників в обсягах реальних грошових доходів населення. За розрахунками, питома вага заробітної плати у 2003 році складатиме 52,6% (у 2002 році - 51,3%). Цьому сприяло проведення міською владою виваженої політики щодо організації заробітної плати, поліпшення нормування праці, створення ефективних стимулів до підвищення її продуктивності. Ефективність такої політики підтверджується стабільним зростанням середньомісячної заробітної плати по місту в цілому, яка була і залишається найвищою серед регіонів України.

Динаміка середньомісячної заробітної плати працівників, грн.

1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003

(очікуване)

177 215 247 303 405 549 643 756

У поточному році продовжиться тенденція до зростання заробітної плати працівників підприємств та організацій міста, середньомісячний рівень якої очікується на рівні 756,4 грн. Підвищення рівня оплати праці передбачається на підприємствах майже усіх видів економічної діяльності. Зокрема, у промисловості (748,2 грн.) заробітна плата зросте на 17,7%, в оптовій і роздрібній торгівлі (855,9 грн.) - на 15,5%, в малому підприємництві (375 грн.) - на 18,9%.

Значний вплив на зростання доходів населення має погашення заборгованості із заробітної плати, темпи якого у м. Києві є найвищими в державі.

Відсутня заборгованість і на підприємствах комунальної форми власності та підприємствах, що входять до сфери управління Київської міської державної адміністрації.

Грошові доходи населення

------------------------------------------------------------------
|Показник |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз|
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Грошові доходи всього, млн грн. |17594 |19870,5 |22520 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|в тому числі: | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|заробітна плата |9019 |10465 |12169 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|прибуток та змішаний доход |1281 |1301 |1503 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|доходи від власності, одержані |722 |915 |1057 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|соціальні допомоги та інші одержані |6572 |6744 |7791 |
|поточні трансферти | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Грошові доходи на душу населення, грн.|6725,5 |7562,2 |8532,2 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Середньомісячна заробітна плата |642,9 |756,4 |870,7 |
|працівників великих та середніх | | | |
|підприємств, грн. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Середньомісячна заробітна плата |315,3 |375,0 |425,5 |
|працівників малих підприємств, грн. | | | |
------------------------------------------------------------------

На фоні позитивних тенденцій у сфері грошових доходів населення існують проблеми, пов'язані з недосконалістю самої системи оплати праці та недостатнім розвитком інституту соціального партнерства як інструменту регулювання заробітної плати. Зокрема, спостерігається значна диференціація доходів; не забезпечено тісний зв'язок між освітньо-кваліфікаційним рівнем працівника та оплатою його праці; існує розрив між величиною прожиткового мінімуму та розміром середньомісячної заробітної плати в окремих галузях економіки, зокрема, у бюджетній сфері; не ліквідована заборгованість із заробітної плати на підприємствах державної та колективної форм власності; значною залишається частка тіньових доходів.

Діяльність міської влади в сфері грошових доходів населення та оплати праці у 2004 році буде спрямована на поступове подолання зазначених проблем.

Для забезпечення подальшого реформування системи оплати праці реалізовуватиметься комплекс заходів, спрямованих на:

- удосконалення організації та нормування праці шляхом дотримання підприємствами усіх форм власності встановлення мінімальної заробітної плати і тарифної ставки I розряду у розмірах не нижчих від законодавчо встановлених та відповідно до норм Генеральної та Галузевих угод;

- визначення в колективних договорах підвищення посадових окладів (тарифних ставок) та впровадження інших виплат (заохочувальних та компенсаційних) за умови регулювання фондів оплати праці підприємств, установ, організацій відповідно до нормативних актів та в залежності від зростання обсягів виробництва;

- скорочення та ліквідацію бартерних операцій, переведення підприємств на прямі розрахунки з постачальниками і посилення контролю за їх грошовими потоками з метою легалізації фактичної виручки підприємств;

- активізацію роботи міської та районних у м. Києві тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

З метою посилення дієвості механізму соціального партнерства передбачається:

- активізувати роботу щодо регулювання соціально-трудових відносин шляхом реалізації Регіональної угоди між Київською міською державною адміністрацією, Київською міською організацією роботодавців та Київською міською радою профспілок;

- вдосконалити механізм колективно-договірного регулювання фондів оплати праці залежно від результатів виробничої та фінансово-господарської діяльності підприємств;

- посилити контроль за виконанням колективних договорів на підприємствах усіх форм власності в частині виконання конкретних зобов'язань щодо поліпшення стану нормування праці робітників, створення ефективних стимулів до праці, підвищення її якості та продуктивності, удосконалення організації заробітної плати.

В результаті виконання зазначених вище заходів у 2004 році грошові доходи населення м. Києва зростуть на 13,3% і становитимуть 22520 млн грн.

Випереджаючими темпами зростатиме заробітна плата, частка якої в доходах населення збільшиться до 54,0%.

Очікується, що у 2004 році середньомісячна заробітна плата працівників великих та середніх підприємств зросте на 15,1% і досягне 870,7 грн., а працівників малих підприємств - 425,5 грн. (приріст 13,5%).

3.6.4. Соціальне забезпечення

Турбота про вразливі верстви населення, їх соціальне забезпечення завжди залишається в центрі уваги міської влади. Протягом 2000-2003 років набули розвитку нові підходи до вирішення проблем малозабезпечених сімей, сімей з дітьми, інвалідів, пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Перед усім, це реалізація міської комплексної програми "Турбота", заходами якої охоплено понад 500 тисяч громадян. На її виконання у 2002 році було виділено з міського бюджету 119,3 млн грн., що на 17,2% більше, ніж у 2001 році, у 2003 році передбачено спрямувати 133,4 млн грн. (111,8%). Одночасно, здійснюється реалізація Комплексної програми подолання бідності в м. Києві, заходи щодо забезпечення реалізації Основних напрямів соціальної політики на період до 2004 року.

У 2003 році різними видами додаткової соціальної допомоги охоплено близько 50 тис. самотніх громадян похилого віку, з яких на надомному обслуговуванні знаходиться біля 17 тис. осіб. Це стало можливим за рахунок створення, збереження та розвитку розгалуженої інфраструктури для обслуговування пенсіонерів та соціально вразливих категорій громадян.

Значна увага приділяється захисту осіб з фізичними та психічними вадами, оскільки 2003 рік в Україні проголошено Роком захисту людей з інвалідністю:

- прийнято програму професійної підготовки, соціальної, медичної, трудової реабілітації інвалідів Київського міського центру роботи з інвалідами (затверджена розпорядженням від 14.03.2003 N 399);

- розпочато розробку міської програми безбар'єрного доступу інвалідів до об'єктів житлово-цивільного призначення;

- у Печерському районі проводяться ремонтні роботи приміщення відділення соціально-медичної реабілітації для дітей, хворих на ДЦП;

- відкрито відділення центру соціальної адаптації на вул. Юнкерова, 37 для жінок без постійного місця проживання на 80 місць.

До кінця 2003 року державну допомогу отримають 79,4 тис. киян, в тому числі 35,7 тис. малозабезпечених сімей, яким надається адресна та соціальна допомога, 42,8 тис. одержувачів державної допомоги сім'ям з дітьми та 0,9 тис. одержувачів соціальної допомоги по догляду за інвалідами I та II групи. На виплату державної допомоги буде спрямовано 28,9 млн грн., що на 28,4% більше, ніж у 2002 році.

Основні показники розвитку соціальної
допомоги у м. Києва

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз|
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Загальна чисельність отримувачів |58,3 |79,4 |81,2 |
|державної допомоги, тис. чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|в т.ч.: | | | |
|- малозабезпечені сім'ї, яким |27,2 |35,7 |38,5 |
|надається адресна та соціальна | | | |
|допомога, тис. сімей | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|- одержувачі державної допомоги |30,3 |42,8 |43,0 |
|сім'ям з дітьми, тис. чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|- одержувачі соціальної допомоги по |0,8 |0,9 |1,0 |
|догляду за інвалідами 1 та 2 групи | | | |
|(псих.розл.), тис. чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Обсяги коштів на виплату державної |22,5 |28,9 |30,0 |
|допомоги, млн грн. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість підрозділів соціального |82 |84 |86 |
|захисту населення на кінець року, од. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість сімей, які отримують |100,2 |110,0 |110,0 |
|житлові субсидії, тис. сімей | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Загальна сума отриманих субсидій, |61,9 |58,6 |68,6 |
|млн грн. | | | |
------------------------------------------------------------------

Важливою складовою соціальної підтримки населення міста залишається надання адресних житлових субсидій, якими у 2003 році користується понад 110,0 тис. сімей на загальну суму 68,6 млн грн.

Проводиться організаційна, інформаційно-роз'яснювальна робота та, безпосередньо, робота по створенню єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги відповідно до Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ), "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" ( 3721-12 ). Станом на 01.10.2003 до єдиного державного автоматизованого реєстру включено інформацію про 197,0 тис. пільговиків, що складає 49,8% від загальної кількості ветеранів війни та праці м. Києва.

Проблемними питаннями в сфері соціального захисту залишаються: низький рівень державних соціальних допомог; недостатній рівень адресності соціальної допомоги; недостатня, порівняно з потребами міста, інфраструктура соціального захисту, зокрема, інтернатних установ та низький рівень їх матеріально-технічного оснащення.

У 2004 році передбачається реалізувати комплекс заходів, спрямованих на вирішення вищезазначених проблем.

Для забезпечення підвищення ефективності функціонування міської системи соціального захисту провадитиметься робота щодо:

- запровадження призначення всіх видів соціальної допомоги за єдиною заявою, що сприятиме покращенню поінформованості населення про соціальну допомогу, спрощенню процедури одержання допомоги шляхом підвищення доступності (географічної), зменшенню черг, використанню одного пакету документів, поглибленню адресності (надання соціальних допомог тим, хто найбільше їх потребує), підвищенню ефективності роботи управлінь за наявних ресурсів (людських та матеріально-технічних), формуванню єдиного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги;

- підвищення рівня забезпечення соціальних гарантій дітям-сиротам, багатодітним та малозабезпеченим сім'ям за рахунок збільшення обсягів додаткової соціальної допомоги зазначеним категоріям відповідно до міської комплексної програми "Турбота";

- здійснення комплексної оцінки зміни ситуації з бідністю на основі моніторингу показників бідності та прожиткового мінімуму в м. Києві.

З метою розвитку інфраструктури соціального захисту передбачається:

- завершення:

- реконструкції з прибудовою будівель колишнього дитсадка N 403 на вул. О.Теліги, 37-Г для розміщення Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів м. Києва та Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

- будівництва та реконструкції існуючих будівель Центру соціальної адаптації для жінок, які не мають визначеного місця проживання, на вул. Юнкерова, 37 на 220 ліжок;

- продовження реконструкції з надбудовою I-го відділення санаторію "Перше травня" під психоневрологічний інтернат в Пуща-Водиці;

- придбання автомобілів для відділу транспортного обслуговування інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату для збільшення перевезень інвалідів, які мають в цьому потребу.

Фінансування міської комплексної програми "Турбота" (млн грн.)

2001 2002 2003 2004 101,9 117,3 133,4 142,5

У 2004 році очікується збільшення на 6,8% (до 142,5 млн грн.) фінансування міської комплексної програми "Турбота" ( ra0161023-01 ), на 3,8% (до 30,0 млн грн.) обсягів коштів на виплату державної допомоги; посилення адресної спрямованості соціальної підтримки громадян та покращення соціального обслуговування малозабезпечених верств населення за рахунок розширення та зміцнення матеріально-технічної бази установ соціального захисту.

3.6.5. Пенсійна реформа

Протягом останніх років як на рівні держави, так і в м. Києві вживалися заходи, спрямовані на пом'якшення негативних наслідків спаду рівня життя пенсіонерів і на часткову компенсацію втрат найменш забезпечених верств населення. Тільки за 1996-2002 роки середній розмір пенсій в місті зріс майже у З раза. До кінця 2003 року очікується збільшення середнього розміру пенсій до 150 грн., або на 7,5% у порівнянні з 2002 роком.

Основні показники пенсійного забезпечення

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз|
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Загальна чисельність пенсіонерів |561,3 |567,0 |570,5 |
|- всього, тис. чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|в тому числі: | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|пенсіонери, що отримують пенсії |505,2 |510,7 |513,5 |
|за Законом України "Про пенсійне | | | |
|забезпечення" (1788-12), тис. чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Чисельність працюючих пенсіонерів, |153,6 |158,4 |163,0 |
|тис. чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Обсяги пенсійних виплат, млн грн. * |818,8 |913,3 |979,7 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Середній розмір призначеної місячної |139,5 |150,00 |159,00 |
|пенсії *, грн. | | | |
------------------------------------------------------------------

_______________

* пенсіонерам, які отримують пенсії за Законом України "Про пенсійне забезпечення" ( 1788-12 )

Зазначимо, що незважаючи на постійне підвищення пенсій в останні роки, співвідношення їх абсолютного розміру до прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб у 2003 році складає трохи більше половини, тобто більшість пенсіонерів знаходяться за межею бідності. Для м. Києва така ситуація поглиблюється тим, що внаслідок демографічної ситуації, яка склалася, більш ніж п'ята частина населення - пенсіонери, кількість яких щороку зростає.

Така ситуація пов'язана з тим, що існуюча державна пенсійна система має низку проблем та недоліків, серед яких: низький рівень пенсійного забезпечення; майже відсутня диференціація розмірів пенсій; наявність значних переваг та пільг у пенсійному забезпеченні окремих категорій працівників при однаковому рівні відрахувань на пенсійне забезпечення.

Саме тому, особливої значимості набуває необхідність її реального реформування, на що спрямовані Закони України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ) і "Про недержавне пенсійне забезпечення" ( 1057-15 ), які набувають чинності з 1 січня 2004 року.

Згідно із зазначеними законами пенсійна система складатиметься з трьох рівнів. Перший - солідарна система пенсійного страхування, яка буде обов'язковою і припускає призначення пенсій залежно від страхового стажу. Другий - накопичувальна система загальнообов'язкового державного страхування, що базується на принципах накопичення засобів застрахованих осіб у накопичувальному фонді. Вона фінансуватиме витрати на оплату договорів страхування довічних пенсій та одноразових виплат. Планується її поетапне запровадження з 2007 року. Третій рівень передбачає додаткове пенсійне забезпечення через недержавні пенсійні фонди, страхові компанії і пенсійні депозитні рахунки в банках.

Виходячи з вищенаведеного робота у сфері пенсійного забезпечення у 2004 році буде спрямована на:

Забезпечення реалізації основних напрямів реформування пенсійної системи шляхом:

- впровадження нового Порядку коригування середньомісячного заробітку (доходу) для обчислення пенсій (1151-2003);

- проведення перерахунків пенсій;

- продовження роботи щодо персоніфікованого обліку в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування;

- проведення роботи по впровадженню автоматизованої системи формування та видачі свідоцтв застрахованим особам;

- здійснення широкої роз'яснювальної роботи щодо впровадження нової трьохрівневої пенсійної системи та її особливостей і забезпечення інформування застрахованих осіб - платників збору на обов'язкове державне пенсійне страхування про відомості, внесені до зазначеної системи.

Сприяння розвитку системи недержавного пенсійного забезпечення шляхом:

- стимулювання створення накопичень у недержавних пенсійних фондах (НПФ), страхових компаніях та банківських установах;

- забезпечення повної прозорості щодо діяльності зазначених установ (за допомогою системи звітування та оприлюднення інформації).

В результаті проведених заходів у 2004 році передбачається:

- підвищення якісного рівня пенсійного забезпечення;

- досягнення взаємозв'язку розміру пенсій з трудовим стажем та заробітком, з якого сплачені внески;

- підвищення на 6,0% (до 159,0 грн.) середнього розміру призначеної місячної пенсії.

Зазначимо, що при умові фінансового забезпечення пенсійної реформи на державному рівні розмір пенсії у 2002 році складе 50-60% рівня середньої зарплати в Україні, що може призвести до зростання середньої пенсії в м. Києві до 225-270 грн., тобто не на 6%, як вказано вище, а на 50-80%.

3.6.6. Житлова політика та житлово-комунальне господарство

Житлово-комунальне господарство є однією з найважливіших сфер господарського комплексу міста, яка забезпечує його життєдіяльність та суттєво впливає на стан економічних взаємовідносин.

Міська влада проводить цілеспрямовану політику щодо розвитку зазначеної сфери, нарощування обсягів надання та кардинальне поліпшення якості житлово-комунальних послуг згідно з сучасними засадами організації міського середовища та життєдіяльності населення.

В результаті проведених перетворень житлове господарство міста зазнало якісних змін: стрімко розгорталися процеси майнових відносин, в результаті яких в структурі житлового фонду питома вага приватного житла зросла до 56,0%; триває передача відомчого житлового фонду місцевим радам, підвищено рівень комфортності і обладнання житлового фонду елементами благоустрою, розпочато процес демонополізації галузі і запровадження договірних відносин.

За період з 1996 по 2002 рік площа житлового фонду (52,5 млн кв. м) зросла на 9,6%, забезпеченість населення житлом підвищилась на 10,0% і становила 19,8 кв.м на одну особу.

В останні три роки на будівництво житла щорічно спрямовується близько 30,0% загального обсягу інвестицій в основний капітал, що свідчить про високу інвестиційну привабливість галузі.

У 2003 році з метою створення передумов для розв'язання житлових проблем населення, покращання обслуговування мешканців ведеться розроблення: адресної програми будівництва житла на 2004 і наступні роки за замовленням райдержадміністрацій для забезпечення соціальним житлом малозабезпечених верств населення, що перебувають на квартирному обліку; порядку умов переселення мешканців з будинків п'ятиповерхової забудови 60-х років, що підлягають реконструкції; нової економіко-організаційної моделі функціонування житлового господарства м. Києва.

Водночас у житловій сфері потребують комплексного розв'язання проблеми підвищення рівня житлової забезпеченості населення, особливо соціально вразливих верств, вдосконалення архітектурно-планувальної структури житлової забудови та комплексного розвитку мікрорайонів, модернізації фізично і морально застарілого житлового фонду, технічного обслуговування, ремонту житлових будівель відповідно до нормативних показників, впровадження ринкових організаційно-економічних механізмів функціонування системи.

У 2004 році основними напрямками житлової політики, спрямованої на розв'язання зазначених проблем, будуть наступні:

Активне залучення до будівництва житла інвестиційних ресурсів - коштів населення, юридичних осіб, кредитних ресурсів, розвиток іпотечного кредитування. За прогнозом, на будівництво житла за рахунок усіх джерел фінансування буде спрямовано майже 3,7 млрд. грн. інвестицій в основний капітал. Передбачається ввести в експлуатацію 1,1 млн кв. м житлової площі, в тому числі 980,0 тис. кв. м. - за кошти населення. За замовленням Київської міськдержадміністрації передбачено ввести в експлуатацію 767,0 тис. кв. м. житлової площі, що в 1,3 раза більше, ніж очікується у 2003 році.

Продовження будівництва житла для соціально незахишених громадян. На будівництво житла для зазначених категорій громадян з бюджету міста передбачено спрямувати 95,1 млн грн. з введенням в експлуатацію 80,1 тис. кв. м житлової площі. Із загального обсягу соціального житла 45,0 тис. кв. м буде побудовано за схемою: 50% - кошти населення, 50% - кошти міського бюджету; 4,3 тис. кв. м буде введено для забезпечення житлом військовослужбовців.

Продовження реалізації програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян. Планується з бюджету міста виділити пільгові довгострокові кредити для будівництва житлових будинків загальною житловою площею 9,8 тис. кв. м.

Обсяги будівництва житла у 2001-2004 роках,
тис. кв.м.

2001 2002 2003 2004 Введення в експлуатацію житлової площі (всього), тис.кв.м. 1004,3 1000,2 1000 1100 За замовленням міськдержадміністрації 683,0 650,4 583,0 767,0 За кошти міського бюджету 73,1 72,2 95,1 80,1

Збільшення обсягів реконструкції житлового фонду. Роботи проводитимуться за трьома напрямами: реконструкція житла в центральній частині міста, переобладнання гуртожитків під будинки квартирного типу, модернізація п'ятиповерхових житлових будинків перших періодів індустріального домобудування. За прогнозом, після реконструкції буде введено в експлуатацію 15 житлових будинків загальною площею 38,0 тис. кв.м, з них 6 гуртожитків площею 18,0 тис. кв.м. Майже 90% загального обсягу введеного житла (13 житлових будинки загальною площею 34,0 тис. кв.м.) буде реконструйовано за кошти інвесторів, решта (2 житлових будинки площею 4,0 тис. кв.м) - за кошти цільового фонду КП "Київжитлоспецексплуатація"

На проведення реконструкції п'ятиповерхових житлових будинків, побудованих у 60-ті роки, передбачено спрямувати 4,53 млн грн., за рахунок яких проводитимуться роботи на 4-х житлових будинках в Деснянському, Святошинському та Шевченківському районах.

Обсяги реконструкції житлового фонду

------------------------------------------------------------------
|Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз|
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Введення в експлуатацію житлових |12/28,5|14/35,2 |15/38,0|
|будинків після реконструкції, | | | |
|од./тис.кв.м | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|з них: гуртожитків |2/7,9 |5/16,3 |6/18,0 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Обсяг асигнувань на реконструкцію |55,8 |66,2 |70,2 |
|житлових будинків, млн грн. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|в тому числі за рахунок міського |- |2,56 |4,53 |
|бюджету, млн грн. | | | |
------------------------------------------------------------------

Підвищення технічного стану комунального житлового фонду та рівня його утримання. Відповідно до загальноміських заходів "Твій дім, твоє подвір'я" проводитиметься комплекс робіт щодо утримання житлового фонду та прибудинкових територій у належному санітарно-технічному стані. Зокрема, буде здійснено заміну і модернізацію 150 ліфтів, виконано роботи по ремонту покрівель на 370 житлових будинках та ремонту фасадів на 320 житлових будинках в тому числі проведено герметизацію стиків панелей на 220 житлових будинках, влаштовано 200 майданчиків, придбано 1500 контейнерів.

Основні показники утримання житлового фонду

------------------------------------------------------------------
|Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване |прогноз |
|---------------------------------+---------+----------+---------|
|Капітальний ремонт | | | |
|житлового фонду, млн грн. |26,4 |21,4 |22,5 |
|---------------------------------+---------+----------+---------|
|- ремонт фасадів, | | | |
|будинків/млн грн. |607/13,6 |316/11,3 |320/11,8 |
|---------------------------------+---------+----------+---------|
|- ремонт покрівель, | | | |
|будинків/млн грн. |480/15,1 |346/15,7 |370/16,5 |
|---------------------------------+---------+----------+---------|
|- влаштування майданчиків, | | | |
|од./млн грн. |247/2,0 |165/1,9 |200/2,5 |
|---------------------------------+---------+----------+---------|
|- придбання контейнерів | | | |
|од./млн грн. |1878/0,68|1529/0,67 |1500/1,00|
|---------------------------------+---------+----------+---------|
|- заміна та модернізація ліфтів | | | |
|од./млн грн. |135/16,4 |126/13,3 |150/15,5 |
------------------------------------------------------------------

Становлення конкурентних засад експлуатації житлового фонду. заснованих на подальшому впровадженні договірних ринкових відносин між споживачами і виробниками послуг, продовженні роботи з роздержавлення житлово-експлуатаційних підприємств, утворення на їх базі акціонерних товариств, керуючих компаній, впровадженні єдиного порядку проведення перерахунків за неякісні, або не надані послуги.

В результаті вжитих заходів на кінець 2004 року житловий фонд міста досягне 54,2 млн кв. м і становитиме 20,3 кв. м на душу населення.

Комунальне господарство міста має достатньо розвинуту інженерну інфраструктуру, яка задовольняє потреби міста у водопостачанні та водовідведенні, тепло- та газопостачанні, освітленні, санітарній очистці. В комунальному господарстві зосереджено 6,0% основних виробничих засобів міста, працює 8,0% зайнятого населення. На балансі підприємств галузі знаходиться 4,0 тис. км водопровідних, 2,5 тис. км каналізаційних, 4,1 тис. км мереж зовнішнього освітлення, 1,6 тис. км автошляхів загального користування, 56,3 тис. га площі зелених насаджень.

В місті проводиться цілеспрямована робота щодо забезпечення безперебійного функціонування галузі, підвищення якості послуг. Вживаються заходи щодо розвитку матеріально-технічної бази, впроваджуються енергозберігаючі проекти і технології, внаслідок чого комунальне господарство міста порівняно з іншими регіонами має більш високий рівень розвитку.

У 2003 році з метою створення організаційно-правових умов для реформування галузі проводилась робота щодо створення механізму реформування системи організаційно-економічних взаємовідносин між виробником і постачальником комунальних послуг, розробки методики та порядку проведення перерахунків за надані послуги з тепло- та водопостачання, проводилось обгрунтування тарифної політики тощо.

В той же час, в житлово-комунальному господарстві накопичено багато проблем, що ставлять під загрозу можливість його сталого функціонування. Не забезпечено сприятливих умов для реформування галузі; відсутня економічно обгрунтована система визначення тарифів; низька платоспроможність населення не дає можливості стабілізувати фінансово-економічний стан підприємств і подолати збитковість, активізувати інноваційну діяльність, проводити технічне переозброєння виробництв; значна зношеність основних засобів є причиною високих питомих витрат енергетичних і матеріальних ресурсів.

У 2004 році процеси удосконалення функціонування виробничих комплексів комунального господарства відбуватимуться на основі:

реформування організаційно-економічної системи, що передбачає розробку нової економічної моделі функціонування комплексу, розширення застосування концесійних механізмів, запровадження нового порядку взаємовідносин між виробником і постачальником комунальних послуг, розповсюдження процедур конкурсного відбору виконавців, стимулювання процесу залучення в галузь інвестицій;

вжиття заходів щодо досягнення рівня поточної заборгованості підприємств шляхом покращання дисципліни платежів, здійснення реструктуризації заборгованостей за оплату послуг, проведення ефективного тарифного регулювання, удосконалення цінової політики щодо формування тарифів, приведення їх до економічно обгрунтованих норм споживання, вишукання резервів щодо зниження вартості послуг;

активізації інноваційної діяльності в галузі. Передбачається впровадження енергозберігаючих проектів із залученням міжнародних грандів, нових ресурсозберігаючих технологій, за замовленням міськдержадміністрації науковими установами міста проводитиметься розробка технологічного устаткування і обладнання, застосування якого сприятимуть покращанню технологічних і експлуатаційно-споживчих характеристик послуг;

технічного переозброєння галузі за рахунок будівництва нових та реконструкції діючих комунальних об'єктів, що сприятиме підвищенню надійності та безаварійності роботи мереж і комплексів.

В рамках реформування комунального комплексу міста буде розроблено Програму розвитку, реконструкції та ремонту газового господарства районів малоповерхової та котеджної забудови м. Києва на період до 2010 року, Програму загальноміських заходів щодо впорядкування та відновлення ставків та озер м. Києва на період до 2010 року, Програму розвитку паркових і лісопаркових зон міста на період до 2010 року. Програму ремонту, реконструкції та розвитку водопровідного господарства на 2004-2010 роки.

Основні напрями розвитку окремих галузей у 2004 році

Водопровідно-каналізаційне господарство. З метою забезпечення достатнього обсягу водопостачання передбачається розширення мережі водопровідних магістралей (на 19,8 км) в районах нового житлового будівництва і приватної забудови; підвищення якості питної води шляхом модернізації технологій і засобів її очищення та контролю, скорочення питомого водоспоживання і обсягів використання води, не облікованої лічильниками. Зокрема, буде завершено будівництво водопроводу у м-ні Жуляни (II черга), в с. Биківня та водопостачання м-ну "Рембаза", 102 перекладання водопровідної мережі на ж/м Позняки, 2 м-н тощо.

Для підвищення надійності каналізаційних мереж проводитимуться роботи з реконструкції існуючих каналізаційних комплексів, розвитку системи доочистки стічних вод, покращання умов експлуатації каналізаційної мережі.

На будівництво об'єктів водовідведення планується спрямувати з міського бюджету біля 75,0 млн грн., за рахунок яких будуть завершені роботи по реконструкції Виборзького каналізаційного колектору (1,1 км), каналізаційного колектору по вул. Молочанській (2,3 км), Ново-Дарницького (1,1 км), Сирецького (2,9 км) каналізаційних колекторів тощо; буде продовжено будівництво каналізаційних колекторів від Мостицького до Головного міського, Південно-Західного. АК "Київводоканал" за власні кошти планує перекласти 13 км водопровідних і 1,5 км каналізаційних мереж, виконати капітальний ремонт основних засобів на суму 41,5 млн грн.

Санітарна очистка міста. Вирішенню проблем галузі сприятиме реалізація заходів з оновлення парку автотранспорту із збирання та вивозу побутових відходів (передбачено придбати 35 сміттєвозів), впровадження технологічних рішень щодо утилізації побутових відходів, розробки і впровадження технології знешкодження фільтрату на полігонах N 1 та N 5, розвиток мережі громадських туалетів, впровадження заходів щодо реалізації Схеми санітарної очистки міста. Передбачено виконати роботи по будівництву карт складування будівельних відходів у відпрацьованому Пирогівському кар'єрі глини (7,1 га).

З метою створення інфраструктури на територіях, прилеглих до місць розташування полігонів твердих побутових відходів, передбачено продовжити роботи по капітальному ремонту та новому будівництву автодоріг від с. Ходосівка до полігону N 5 (3,8 км) та у с. Креничі.

Здійснюватимуться заходи, передбачені Програмою розвитку ветеринарної медицини м. Києва (затверджена рішенням Київради від 10.07.2003 N 617/777, які спрямовані на дотримання Правил утримання тварин, забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя міста, розширення переліку послуг ветеринарної допомоги громадянам та господарствам, які утримують тварин, надання пільгового мінімуму ветеринарних послуг малозабезпеченим верствам населення, недопущення розповсюдження спільної для людей та тварин інфекції.

Зовнішнє освітлення. Для підвищення надійності та безпечної експлуатації мереж проводитиметься модернізація системи управління мережами зовнішнього освітлення шляхом завершення впровадження системи ТМ-325 та "Славутич", що збільшить рівень контрольованих мереж на правому березі - до 92%, на лівому - до 100%; виконуватимуться роботи з капітального ремонту мереж (на суму 22,0 млн грн.) та заміни існуючого обладнання на більш ефективне, в ході яких буде поновлено 200 ліхтарів, 5,0 тис. опор, 10 автомеханізмів; реалізовуватиметься програма освітлення вулиць та архітектурно-декоративного середовища, відповідно до якої передбачено провести реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на Андріївському узвозі, на двох в'їздах у м. Київ, у селищах Чапаївка та Троєщина.

Зелене господарство. Розвиток галузі передбачає створення нових зелених насаджень в районах новобудов, проведенні ландшафтної реконструкції зелених насаджень на площі 90 га, реконструкцію парків міста, застосування нових технологій контейнерного вирощування садівного матеріалу. Зокрема, передбачено виконати першочергові заходи у парку Перемоги до 60-річчя перемоги над фашистсько-німецькими загарбниками, продовжити реконструкцію парків міста: Голосіївського, Партизанської Слави та Куренівського; благоустрою парку Кіото, скверу на вул. Героїв Сталінграду, схилів Дніпра від вул. Фрунзе до Андріївського узвозу, роботи з реконструкції та ремонту зелених насаджень на бул. Лесі Українки, бул. Перова, у Гідропарку. Буде виконано розробку проекту комплексного розвитку зеленої зони міста, проекти утримання парків-пам'яток садово-паркового мистецтва тощо. Також планується продовжити будівництво пожежного депо Святошинського лісопаркового господарства.

Протизсувні підземні роботи. Передбачається завершити будівництво штольневих дренажів у Старонаводницькій балці (6,8 га), виконання проотизсувних робіт на схилах Батиєвої гори (0,5 га), продовжити виконання протизсувних заходів на схилах Наддніпрянського шосе, в районі Кияновського провулку, на схилах Парку Вічної слави, на схилах вздовж Набережного шосе від Пішохідного мосту до мосту Патона. Буде розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання протизсувних заходів на схилах Микільської балки по вул. Буковинській, 31.

3.7. Гуманітарна сфера

3.7.1. Охорона здоров'я

Аналіз розвитку демографічної ситуації та стану трудових ресурсів міста свідчить про необхідність приділення першочергової уваги галузі "охорона здоров'я", діяльність якої пов'язана із забезпеченням підвищення рівня здоров'я як основи збільшення середньої тривалості життя киян.

В умовах сьогодення сфера відтворення здоров'я охоплює ланки, що здійснюють амбулаторне і стаціонарне медичне обслуговування, санітарно-епідеміологічний контроль території і ряд функцій соціального захисту найвразливіших категорій громадян (зокрема, людей похилого віку та інвалідів), надають первинну і спеціалізовану, швидку і невідкладну медичну допомогу, а також оздоровчі послуги тощо.

Динаміка основних показників функціонування закладів
охорони здоров'я в м. Києві
(на кінець року)

------------------------------------------------------------------
|Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз|
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість лікарняних ліжок, тис.од. |29,8 |29,8 |29,8 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Потужність амбулаторно-поліклінічних |80,0 |80,0 |81,1 |
|установ, тис. відвідувань за зміну | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість станцій (відділень) |4 |4 |4 |
|швидкої медичної допомоги | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість лікарняних ліжок на 10 |115,7 |115,1 |114,6 |
|тис. населення | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Забезпеченість |310,5 |308,9 |311,8 |
|амбулаторно-поліклінічними | | | |
|закладами, відвідувань за зміну на | | | |
|10 тис. населення | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість лікарів усіх спеціальностей |85,2 |84,9 |85,1 |
|на 10 тис. населення, чол. | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість середнього медичного |133,5 |132,8 |132,2 |
|персоналу на 10 тис. населення, чол. | | | |
------------------------------------------------------------------

У 2003 році завдяки зростанню інтенсивності діяльності лікувально-профілактичних закладів очікується зростання числа пролікованих хворих, збільшення кількості народжених, зменшення дитячої смертності та призупинення негативних тенденцій природного скорочення населення.

В той же час, продовжують існувати проблемні питання в організації та управлінні охороною здоров'я, забезпеченні профілактики захворювань та наданні якісних медичних послуг, бюджетному фінансуванні та впровадженні медичного страхування. Визначилася негативна динаміка значної кількості захворювань дорослого населення. Практично кожний четвертий мешканець м. Києва не задоволений станом свого здоров'я та станом надання медичної допомоги. У галузі знизилися темпи оновлення матеріально-технічної бази, зросла частка зношених і вже непридатних до експлуатації основних фондів. Технічний стан понад 40% споруд (288 одиниць) потребує термінової їх реконструкції та проведення комплексних капітальних ремонтів. Вимагає заміни, модернізації та оновлення обладнання більшості закладів.

Визначена міською Міжгалузевою комплексною програмою "Здоров'я киян" на 2003-2011 роки, стратегія поліпшення стану здоров'я населення (в тому числі - першочергових заходів щодо підвищення ефективності діяльності різних складових системи охорони здоров'я в 2004 році) передбачає визначення рівня послуг, які нею надаються, існуючим потребам, поліпшення організації медико-санітарної допомоги, насамперед на засадах сімейної медицини, забезпечення населення ефективними безпечними і якісними лікарськими засобами, оздоровлення довкілля, як одного з головних чинників, що впливають на здоров'я населення.

У 2004 році буде продовжено роботу щодо вдосконалення організаційної структури системи охорони здоров'я населення:

- забезпечуватиметься інтенсифікація показників діяльності лікувально-профілактичних закладів: передбачається, що показник середнього числа днів роботи ліжка збільшиться до 313,5 проти 312,8 в 2003 році, середня тривалість лікування хворого в стаціонарі скоротиться з 11,6 до 11,3 дня в 2004 році, кількість пролікованих хворих в стаціонарних закладах збільшиться на 20,8%;

- проводитиметься впорядкування ліжкового фонду та збільшення обсягів спеціалізованої медичної допомоги; - здійснюватиметься оптимізація мережі закладів охорони здоров'я відповідно до етапів впровадження сімейної медицини та робота з пристосування приміщень існуючих амбулаторно-поліклінічних закладів для потреб і функціонування сімейної медицини. Кількість поліклінік з відділенням сімейних лікарів зросте в порівнянні з 2003 роком на 5 одиниць, чисельність працюючих в них лікарів - на 32 чол.; кількість амбулаторій сімейного лікаря - на 1 од. Розроблятимуться автоматизовані інформаційно-довідкові програми для формування персоніфікованого реєстру закріпленого за сімейними лікарями населення і сімей, соціально-гігієнічної характеристики стану здоров'я населення та обсягу медичних послуг (у тому числі профілактики, діагностики та лікування захворювань на первинному рівні);

- збільшиться мережа та ефективність роботи денних стаціонарів та стаціонарів вдома при самостійних амбулаторно-поліклінічних закладах і при поліклінічних відділеннях лікувально-профілактичних закладів. Потужність денних стаціонарів при районних поліклініках становитиме 1410 ліжок.

- забезпечуватиметься створення сучасної системи інформаційного забезпечення у сфері охорони здоров'я.

Для підвищення рівня профілактики захворювань проводитиметься робота щодо:

- імунізації населення міста;

- відновленню практики профілактичних оглядів киян;

- створення районних Центрів "Здоров'я";

- впровадження в практику нових форм і методів забезпечення державного санітарно-епідеміологічного нагляду, гігієнічної і епідеміологічної експертизи, моніторингу здоров'я людей, медико-санітарної освіти.

Важливе місце повинно зайняти формування свідомого ставлення людини до свого особистого та суспільного здоров'я як необхідної умови здорового способу життя, попередження захворювань.

З метою профілактики СНІДу забезпечуватиметься безплатне добровільне і анонімне обстеження населення на виявлення антитіл ВІЛ-інфекції, реалізовуватимуться протитуберкульозні заходи. Передбачається розробка проекту розпорядження про заборону реклами тютюнових виробів і алкогольних напоїв, формування громадської думки про шкідливий вплив і наслідки вживання наркотиків, тютюнокуріння та зловживання алкоголем, проведення акцій по відмові від куріння тощо.

У напрямку удосконалення системи охорони материнства та дитинства: передбачається:

- забезпечення діяльності кабінетів по плануванню сім'ї;

- проведення генетичного моніторингу населення, створення реєстру генетичної патології з розробкою епідеміологічної карти уражень та шкідливих для здоров'я чинників навколишнього середовища.

Розшириться мережа лікувальних закладів, що надають медичну допомогу дітям, в тому числі спеціалізовану. Зокрема, передбачається відкрити денні стаціонари на базі дитячих поліклінік (ліжка гастроентерологічного профілю) та перепрофілювати ліжка загально соматичного профілю на неврологічні ліжка. В Солом'янському районі заплановано відкриття кабінету перинатальної діагностики та репродуктивної функції.

Для підвищення ефективності функціонування системи охорони здоров'я буде продовжено:

- розробку механізмів фінансового вирівнювання умов надання медичної допомоги в рамках державних гарантій по закладах та районах міста;

- впровадження стандартів технологій діагностики і лікування;

- розробку і запровадження нормативів ресурсної забезпеченості охорони здоров'я (фінансових, матеріальних);

- забезпечення господарської самостійності медичних установ і розширення спектру організаційно-правових форм медичних організацій;

- введення формулярної системи лікарського забезпечення, реєстрації цін на лікарські засоби, забезпечення адресності пільг для населення на лікарські засоби.

Планується здійснити розробку системи замовлень і договорів на надання медичної допомоги населенню установами охорони здоров'я, що дозволить створити в охороні здоров'я ефективне конкурентне середовище, привернути до реалізації програм державних гарантій надання безкоштовної медичної допомоги організації недержавного сектора і забезпечити підвищення якості медичних послуг, що надаються.

Здійснюватиметься розвиток матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я комунальної власності, їх оснащення медичним устаткуванням, його оновлення та модернізація, будівництво нових об'єктів охорони здоров'я, реконструкція і ремонт існуючих установ за рахунок бюджетних і залучених коштів.

Передбачається відкрити медичний центр на вул. Руденка у Дарницькому районі, 2 дитячі поліклініки у Голосіївському та Оболонському районах, поліклініку сімейного лікаря у Голосіївському районі та амбулаторію сімейного лікаря у Дніпровському районі; продовжити будівництво дитячої клінічної лікарні на вул. Професора Підвисоцького, реконструкцію корпусів міської клінічної лікарні N 14 під Київський міський центр крові на вул. Зоологічній, З, реконструкцію будівель і споруд для створення міського центру профілактики і боротьби зі СНІД на вул. Крамського, 21-а тощо.

В рамках створення системи обов'язкового медико-соціального страхування необхідно здійснити перехід охорони здоров'я на всіх етапах руху фінансових коштів галузі (формування, розподіл і витрачання) на принцип фінансування на душу населення. Одним із засобів забезпечення балансу між зобов'язаннями і фінансовими можливостями держави повинен стати розвиток форм добровільного медичного страхування.

3.7.2. Освіта

Однією із основних складових гуманітарної сфери м. Києва є освіта, яка покликана забезпечити успішну адаптацію молоді в суспільстві і на ринку праці, а також створити умови для підготовки кадрів вищої кваліфікації.

Протягом останніх років в м. Києві відбувався процес оптимізації мережі закладів освіти відповідно до потреб населення, створювались заклади нового типу, диверсифікувались їх форми та джерела фінансування, здійснювався процес модернізації освіти, тощо. Наявна мережа закладів освіти загалом забезпечує достатній рівень охоплення населення навчальними закладами.

Розвиток дошкільної освіти 2000 2001 2002 2003 2004

очікуване прогноз Кількість дошкільних закладів на кінець року, одиниць 687 681 675 675 678 із них знаходяться в комунальній власності міста, одиниць 596 606 607 611 613 Кількість дітей у дошкільних закладах, тис.чол 72,2 69,5 68,4 69,0 71,0

В місті відбувається скорочення мережі закладів дошкільної освіти. На цей процес продовжує впливати такий об'єктивний чинник, як зменшення народжуваності та, відповідно, чисельності дітей дошкільного віку. Водночас до позитивних тенденцій слід віднести створення закладів нового типу (шкіл дитячих-садків), у багатьох закладах відкрито класи художньо-естетичного, спортивно-оздоровчого та гуманітарного спрямування.

Триває процес передачі дошкільних закладів до комунальної власності міста, що дозволило стабілізувати ситуацію з їх фінансуванням та матеріально-технічним забезпеченням.

В мережі загальноосвітніх навчальних закладів Києва відбуваються позитивні зміни: помітними темпами зростає мережа загальноосвітніх шкіл (починаючи з 2000 року їх кількість зросла на 6%), приватних навчальних закладів (в 1,5 рази). Здійснюється перехід на нову структуру та зміст освіти. У навчальному процесі враховані мовні потреби національних меншин. Триває процес забезпечення навчальних закладів комп'ютерною технікою та мультимедійним обладнанням.

Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів

2000/2001 2001/2002 2002/2003 2003/2004 2004/2005

очікуване прогноз Денні загальноосвітні навчальні заклади, од. 485 506 513 517 522 із них недержавні загальноосвітні навчальні заклади, од. 24 30 36 40 42 Кількість учнів у денних загальноосвітніх навчальних закладах, тис.чол. 320,6 312,4 300,6 285,2 271,2

Необхідним елементом системи середньої освіти є спеціалізовані навчальні заклади для дітей з особливими потребами. В м. Києві функціонують: школа "Надія" для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, 4 санаторні школи інтернати, 19 спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, "Школа екстернів" для індивідуального навчання учнів, які не можуть відвідувати навчальні заклади.

Стабільними залишаються показники розвитку професійно-технічної освіти: у місті функціонує 31 заклад, в яких навчається 22,0 тис. учнів.

Характерною тенденцією останніх років є зростання чисельності студентів у вищих навчальних закладах (за останні три роки на 23,8%), які переважно обирають денну форму навчання.

Основними проблемними питаннями у галузі освіти є: відновлення функціонування за основним призначенням непрацюючих та переданих в оренду дошкільних навчальних закладів; незадовільне кадрове забезпечення закладів освіти та їх фінансування; труднощі у забезпеченні підручниками і методичною літературою, професійна неготовність освітян до роботи в умовах швидкої інформатизації суспільства; необхідність подальшого формування ступеневої професійно-технічної освіти відповідно до вимог ринку праці.

Розвиток освіти на період до 2004 року буде спрямований на створення умов для розвитку та підвищення якості освітньо-виховного процесу, забезпечення його відповідності сучасним вимогам, підняття престижу освіти.

Для забезпечення розвитку мережі закладів освіти всіх типів та форм власності проводитиметься робота щодо:

- продовження передачі дошкільних закладів освіти до комунальної власності міста та сприяння відновленню їх діяльності за прямим призначенням; відкриття нових та реконструкція існуючих навчальних закладів усіх типів та форм власності. Передбачається: побудувати одну школу в Дарницькому районі і дві прибудови до шкіл на 2,5 тис. учнівських місць в Голосіївському та Солом'янському районах, три дитячих дошкільних заклади на 530 місць у Оболонському (2) та Святошинському районах;

- здійснення передачі професійно-технічних закладів до комунальної власності міста та створення в них відповідної матеріально-технічної бази.

З метою удосконалення освітньо-виховного процесу діяльність міської влади спрямовуватиметься на:

- забезпечення переходу на нову структуру та зміст освіти в основній та старшій школі, профілізації останньої.

- підвищення внеску освіти в модернізацію економіки, що вимагає формування ступеневої професійно-технічної освіти, спеціалізації та перепрофілювання професійно-технічних закладів з урахуванням вимог ринку праці;

- створення умов для входження молодого покоління у відкрите інформаційне суспільство, підтримання всебічного використання інформаційних технологій, комп'ютеризація шкіл та модернізації існуючих комп'ютерних класів, впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес і створення єдиного інформаційного середовища освіти; сприяння реалізації проекту "Київський підручник", наповнення шкільних бібліотек різноплановою науковою та методичною літературою.

Для покращення ситуації у кадровому забезпеченні закладів освіти реалізовуватиметься комплекс заходів спрямованих на:

- підвищення престижу освітянської професії шляхом формування відповідної громадської думки з боку засобів масової інформації;

- запровадження нових форм морального та матеріального заохочення педагогічних працівників, нагороди, доплати, оздоровлення, тощо.

За рахунок реалізації програмних завдань і заходів очікується повне задоволення потреб населення у закладах дошкільної освіти (забезпеченість місцями на 10 тис. жителів становитиме 292,6 од.); поліпшення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів (забезпеченість учнівськими місцями на 10 тис. населення зросте до 1177); відтворення та розвиток освітнього та інтелектуального потенціалу міста.

3.7.3. Культура

Київ історично був, є і буде одним з найважливіших культурних та духовних центрів світової цивілізації. Тому створення в столиці України передумов для піднесення національної культури на якісно новий рівень розвитку, реалізація новітніх мистецьких проектів, примноження та пропагування культурних надбань, підтримка талановитої молоді - один з головних напрямків діяльності столичної влади.

В Києві розширюється та удосконалюється мережа установ культури, мистецьких навчальних закладів міського підпорядкування. Лише за останні три роки в Києві створено Український центр народної культури "Музей Івана Гончара" (на базі музею I.М.Гончара), відкрито Музей М.Старицького, створено новий заклад культури "Київський театр "Вільна сцена", який став правонаступником державного театрально-видовищного комунального підприємства "Театральний осередок "Бенефіс" та закладу культури "Київський театр історичного портрета", навчально-мистецький комплекс "Натхнення", Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень, три нових публічних бібліотеки у Дарницькому (2) та Дніпровському районах. Завдяки реалізації Угоди про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією та Координаційною Радою Національних творчих спілок України забезпечується створення всебічних умов для діяльності творчих спілок, соціальної підтримки їх членів, проведення в Києві мистецьких акцій, зокрема міжнародних фестивалів, конкурсів, концертів тощо.

Основні показники розвитку закладів культури і мистецтв
(системи Головного управління культури і мистецтв)

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість музеїв (включаючи філіали),|25 |25 |25 |
|од. | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Музейний фонд, всього, тис. од. |937,1 |943,1 |949,2 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість відвідувачів, тис. осіб |1617,7 |1627,7 |1647,7 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість публічних бібліотек, од. |139 |139 |139 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Книжковий фонд бібліотек, |5,38* |5,44* |5,50* |
|млн примірників | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість театрів, од. |22 |22 |22 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|у них місць, тис. місць |3,2 |3,2 |3,2 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість глядачів, тис. чол. |413,7 |433,5 |435,1 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість концертних організацій, од.|8 |7 |7 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість клубних установ, од. |6 |6 |6 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|в них місць, тис. місць |0,75 |0,75 |0,75 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість дитячих музичних, художніх |57 |57 |57 |
|шкіл, шкіл мистецтв, од. | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість учнів у школах естетичного |17,4 |17,7 |18,3 |
|виховання, тис. учнів | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість постійно діючих |36 |36 |35** |
|кінотеатрів, од. | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість глядацьких місць, всього, |18,0 |18,0 |18,0 |
|тис. місць | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість відвідувачів, тис. чол. |700,0 |750,0 |800,0 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість парків культури і |6 |6 |6 |
|відпочинку, од. | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість відвідувачів, тис. чол. |3377,6 |3387,0 |5407,5 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість проведених культурних |1048 |1055 |1060 |
|заходів, од. | | | |
------------------------------------------------------------------

_______________

* з врахуванням щорічного вибуття 230-240 тис. прим. старої літератури;

** майновий комплекс кінотеатру "Слава", згідно рішення Київради від 23.10.2003 N 162/1035 передається в оперативне управління Київському міському палацу ветеранів.

Основні проблемні питання для вирішення у 2004 році: збереження культурної спадщини та забезпечення доступу населення до культурних надбань; вдосконалення матеріально-технічної бази закладів культури; забезпечення реалізації творчих мистецьких проектів і задумів; формування сучасної інфраструктури та впровадження в діяльність закладів культури сучасних інформаційних технологій.

У 2004 році передбачено забезпечити реалізацію цільових мистецьких програм: "Столична культура і мистецтво 2003-2005 роки" , "Автоматизація інформативно-бібліотечної системи публічних бібліотек м. Києва", "Розвиток музейної справи в м. Києві на 2001-2005 роки", "Поліпшення кінообслуговування населення м. Києва на 2001-2005 роки", "Розвиток бібліотечної справи в м. Києві на 2002-2006 роки", а також здійснити такі заходи:

З охорони культурної спадщини та у музейній і бібліотечній справі:

- забезпечити збереження історичних пам'яток та інших об'єктів, що становлять культурну цінність;

- розробити та затвердити правила забудови історичного центру (ареалу) м. Києва;

- провести паспортизацію об'єктів культурної спадщини;

- здійснити ремонтно-реставраційні роботи на об'єктах, що є пам'ятками архітектури, монументального мистецтва, історії та культури;

- сприяти формуванню сучасної інфраструктури музейної справи, реставрації та консервації музейних фондів за новими технологіями;

- забезпечити поповнення бібліотечних фондів на рівні 290-300 тис. примірників, з них українською мовою до 50%;

- підвищити якісний рівень бібліотечного обслуговування населення завдяки створенню електронного каталогу існуючого книжкового фонду, також всіх надходжень до масових бібліотек, включення в міжнародний інформаційний простір через комп'ютерну мережу Інтернет;

- забезпечити впровадження автоматизованої інформаційно-бібліотечної системи в публічних бібліотеках міста.

Пріоритетними об'єктами у 2004 році будуть відтворення Успенського собору Києво-Печерської лаври, Церкви Різдва Христова на Поштовій площі, комплексу Михайлівського Золотоверхого монастиря, ремонтно-реставраційні роботи у музеях ім. Бориса і Варвари Ханенків, "Київська фортеця", М.С.Грушевського, російського мистецтва, Українському центрі культури "Музей Івана Гончара" та інших. Планується розпочати розробку проекту відтворення церкви Стрітення господнього на Львівській площі.

З метою ліквідації існуючої диспропорції в охопленні дітей видами естетичного виховання передбачається:

- забезпечити збільшені можливості навчання дітей в школах мистецтв і художніх школах;

- здійснювати підтримку обдарованої молоді та діячів культури шляхом надання стипендій та відзнак Міського голови;

- проводити міські учнівські огляди, фестивалі, концерти, виставки-конкурси, концерти Київської дитячої філармонії, сприяти участі дітей у міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

В дитячих мистецьких закладах навчатиметься 18,3 тис. учнів.

Передбачено коригування проекту та початок розробки робочої документації на реконструкцію та розширення будівлі Київського державного вищого музичного училища ім. Г.М.Глієра.

Продовжуватиметься утримання за рахунок трансфертів з міського бюджету мережі дитячих спеціалізованих кінотеатрів.

Значна увага приділятиметься підтримці професійного та самодіяльного мистецтва:

- буде продовжено практику надання державних замовлень на постановку вистав і концертних програм, зокрема соціально-творчих замовлень на створення молодіжних театральних проектів - переможців міського туру Всеукраїнського огляду роботи театрів з творчою молоддю;

- забезпечено функціонування Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень;

- надаватиметься сприяння участі театрально-музичних колективів міста в міжнародних фестивалях та конкурсах, у проведенні Київських міжнародних фестивалів та конкурсів, зокрема. Міжнародного конкурсу артистів балету ім. Сержа Лифаря, Днів культури в містах побратимів Тбілісі, Єреван, Баку та інших заходах.

Продовжиться будівництво Київського державного театру ляльок по вул. Грушевського, 1-а, реконструкція споруд "Театр на Подолі" на Андріївському узвозі, 20 (а, б), розпочнеться розробка проекту прибудови до театру драми і комедії.

За рахунок виконання комплексу заходів у 2004 році очікується: формування комфортного і гармонійного культурного середовища міста, підтримка спадкоємності кращих міських традицій, введення в культурний обіг високих зразків світової і української культури, збереження і творчий розвиток національних цінностей культурної спадщини.

3.7.4. Фізична культура і спорт

Фізична культура і спорт створює умови, за яких населення має змогу в повній мірі реалізувати свої можливості до активного життя, а також є ефективним засобом реабілітації та адаптації в суспільстві людей з певною втратою здоров'я.

Київ залишається провідним центром спортивного життя країни, де проводиться значна кількість різноманітних змагань міжнародного та всеукраїнського рівня. Завдяки зусиллям міської влади щодо збереження та використання за призначенням фізкультурно-спортивних закладів. Забезпечується розвиток їх мережі. Так, за останні три роки облаштовано 2 стадіони, 70 спортивних майданчиків, 233 приміщення для проведення фізкультурно-оздоровчих занять, у 2003 році очікується відкриття на базі ліцею східних мов ДЮСШ з кікбоксінгу. Реалізація заходів по збільшенню спортивної інфраструктури, а також пропаганда активного та здорового способу життя призвела до збільшення кількості населення охопленого всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи за останні три роки в 1,2 рази.

Основні показники
розвитку мережі фізкультури та спорту

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Стадіони, од. |30 |31 |31 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Спортивні майданчики, од. |1205 |1220 |1232 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Плавальні басейни, од. |47 |50 |51 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Стрілецькі тири, од. |191 |191 |192 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Спортивні зали, од. |615 |620 |623 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Споруди зі штучним льодом, од. |5 |5 |5 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Приміщення для проведення |731 |734 |742 |
|фізкультурно-оздоровчої роботи, од. | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Дитячо-юнацькі спортивні школи, од. |72 |73 |73 |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість населення, охопленого |167,7 |170,3 |170,6 |
|всіма видами фізкультурно-оздоровчої | | | |
|роботи, тис. чол. | | | |
|-------------------------------------+-------+---------+--------|
|Кількість дітей, що займаються |32,0 |32,2 |32,3 |
|в ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, тис. чол. | | | |
------------------------------------------------------------------

До основних проблем розвитку фізкультури та спорту відносяться:

- недостатність уваги фізичному вихованню в дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, за місцем проживання, в місцях масового відпочинку населення;

- невисока пропускна спроможність спортивних споруд з окремих видів фізичної культури і спорту;

- відсутність матеріально-технічної бази та відповідного обладнання для роботи з інвалідами;

- необхідність поліпшення умов навчання та підготовки спортсменів високого класу.

Розвиток фізкультурно-спортивної галузі у 2004 році, який визначено "Роком здорового способу життя та фізкультурно-оздоровчої роботи", буде спрямований на підвищення рівня фізичної культури населення, зростання чисельності людей, які займаються спортом, пропаганди та впровадження здорового та активного способу життя, сприяння у досягненні високих спортивних результатів.

З метою створення умов для підвищення рівня фізичної культури населення проводитиметься робота щодо:

- посилення ролі фізичного виховання, його оздоровчої спрямованості у всіх навчально-виховних закладах від дошкільних до вищих шляхом забезпечення введення додаткових годин занять фізкультурою;

- проведення оздоровчих та спортивно-масових заходів: дитячих спартакіад, за місцем проживання населення, учнівської молоді; легкоатлетичних змагань серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл; змагань з інвалідного спорту; заходів присвячених визначним датам тощо;

- залучення широких верств населення до занять спортом, створення у всіх районах міста центрів фізичного здоров'я "Спорт для всіх", а також центрів з фізичної реабілітації і спорту інвалідів.

- забезпечення ліцензування підприємницької діяльності у галузі фізичної культури та спорту;

- розробки та реалізації міської програми "Київ - спортивний".

Для забезпечення вищих спортивних результатів проводитиметься комплекс заходів спрямованих на:

- підтримання у належному стані існуючих та будівництво нових сучасних спортивних споруд;

- надання фінансової підтримки збірним командам міста та клубним командам майстрів з ігрових видів спорту, ШВСМ та ДЮСШ міста;

- створення умов для якісної підготовки спортсменів і їх успішного виступу на чемпіонатах Європи, світу, літніх Олімпійських та Параолімпійських іграх 2004 року.

В результаті виконання запланованих заходів кількість населення, охопленого всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи зросте до 170,6 тис. чол., кількість дітей що займаються в ДЮСШ до 32,3 тис. чол.

3.7.5. Туристично-рекреаційна галузь

Столиця нашої держави - Київ, місто-легенда, викликає великий інтерес серед наших співвітчизників та іноземців. Київ має всі необхідні умови для подальшого ефективного і динамічного розвитку індустрії туризму та рекреаційної галузі: надзвичайно вигідне географічне положення, сприятливі природні умови, історико-культурні, людські та матеріальні ресурси.

Київською міськдержадміністрацією проводиться робота з метою подальшого інтенсивного розвитку туристично-рекреаційної сфери та її відповідності міжнародним стандартам, популяризації на світовому ринку міського туристичного продукту та послуг індустрії гостинності.

У Києві закріпилася тенденція поступового зростання кількості фірм та агенцій, що надають послуги в туристично-екскурсійній сфері. Так, очікується, що у 2003 році їх кількість порівняно із 2002 роком зросте на 16,8% і становитиме 1581.

Значну роль у привабленні туристів відіграє розвиток готельної мережі. На кінець 2003 року у Києві нараховуватиметься 98 готелів різної форми власності та відомчої належності.

В рекреаційній сфері завершено будівництво водно-інформаційного центру в оновленому парку "Хрещатий", розпочато роботи щодо створення унікальної зони відпочину на Трухановому острові.

Туристичні фірми міста обслуговують третину іноземних туристів, які відвідують Україну та майже дві третини туристів, що виїжджають за кордон. Очікується, що кількість туристів, які приїздять до м. Києва, збільшиться і становитиме 339,0 тис. чол., що на 13,3% більше, ніж в 2002 році; іноземних туристів - 159,0 тис. чол., на 11,2% більше, відповідно.

Туристична індустрія м. Києва забезпечила високі фінансово-економічні показники роботи галузі. Доходи за 2003 рік очікуються від вітчизняного туризму у сумі майже 160,0 млн грн., від іноземного - 135,7 млн грн.

Туристичними організаціями систематично розробляються нові та оновлюються діючі екскурсії різноманітної тематики. В місті діє 105 екскурсійних програм та туристичних маршрутів.

Основні показники розвитку туристичної галузі

2002 2003 2004 Кількість туристів, що відвідали м. Київ, тис. чол. 299,0 339,0 370,9 у тому числі іноземних 142,9 159,0 176,9

Основними проблемними питаннями у туристичній галузі є: низький вітчизняний рівень гарантій та недосконалість нормативної бази, що не задовольняє іноземних інвесторів та готельних операторів; невідповідність потужності та сервісу фонду готельного господарства Києва загальноприйнятим європейським нормам; недостатній рівень розвитку внутрішнього туризму; відсутність належного захисту прав туристів та екскурсантів у межах міста; недостатній кваліфікаційний рівень екскурсоводів.

У 2004 році робота міської адміністрації в буде спрямована на:

Створення конкурентноспроможного продукту та розвиток інфраструктури туристичної галузі шляхом:

- забезпечення сприятливих умов для інвесторів з метою залучення інвестицій, що спрямовуватимуться на реконструкцію та модернізацію інфраструктури туристичної галузі. Передбачено здійснити ряд заходів, направлених на зменшення ризиків для іноземних інвесторів, а також підвищення гарантій за рахунок прийняття відповідної нормативно-правової бази в галузі туризму;

- розвитку внутрішнього туризму. Буде проведено Третю Міжнародну туристичну виставку-ярмарок "Київ - древня і сучасна столиця України", спеціалізовані традиційні туристичні салони: "Канікули. Весна-літо 2004", "Канікули. Осінь-зима 2004", святкування та проведення ряду заходів приурочених Всесвітньому Дню туризму та Дню туризму в Україні тощо;

- розвитку рекреаційних зон. В цьому напрямку передбачається облаштування та розвиток інфраструктури паркової зони та зон дозвілля, розвиток індустрії розваг на базі зон відпочинку, розширення мережі спортивних парків на базі великих спортивних комплексів;

Удосконалення системи рекламно-інформаційного забезпечення сфери туризму шляхом:

- здійснення реклами з метою просування місцевого туристичного продукту на світових ринках туристичної індустрії. Підтримка туристичного сервера м. Києва в мережі Інтернет. Участь в міжнародних виставках, форумах та біржах таких як: - Міжнародна туристична біржа "ІТВ-2004" (м. Берлін), Московський міжнародний туристичний ярмарок "MITF-2004" (м. Москва), Європейська міжнародна туристична біржа "ЕІВТМ" (м. Женева), XI Міжнародний туристичний ярмарок "Варшава 2003" (м. Варшава), Всесвітні туристичні торги "WTM-2004" (м. Лондон);

- видання рекламно-довідкової літератури. Планується видати ряд довідників туристично-екскурсійного спрямування, високоякісних рекламних проспектів, в тому числі іноземними мовами, що висвітлюватимуть туристичні можливості, історію та культуру м. Києва, на що заплановано виділити 30,0 тис. грн. з міського бюджету.

В 2004 році робота міськдержадміністрації у зазначених напрямках дозволить забезпечити розширення мережі туристично-рекреаційної інфраструктури, індустрії гостинності. За прогнозними оцінками експертів, в 2004 році місто відвідає 370,9 тисяч організованих туристів і екскурсантів, у тому числі іноземних - 176,9 тис. чол., що відповідно, на 9,4% та 11,2% більше, ніж у 2003 році. Зростуть доходи від вітчизняного та іноземного туризму і становитимуть 332,4 млн гри., що на 12,4% більше за показники 2003 року. Планується, що у 2004 році в м. Києві функціонуватимуть 100 готелів, 1670 туристичних фірм та агенцій. У 2004 році планується збільшення кількості нових тематичних екскурсійних програм та туристичних маршрутів до 107.

Діаграма доходів від вітчизняного та іноземного туризму, млн грн.

2002 2003 2004

Доходи від вітчизняного туризму 137,9 160,0 183,1 Доходи від іноземного туризму 122,5 135,7 149,3

3.8. Природокористування та безпека життєдіяльності людини

3.8.1. Охорона навколишнього природного середовища

Охорона довкілля та раціональне використання природних ресурсів є невід'ємною частиною процесу суспільного розвитку міста, здоров'я та добробуту киян.

Аналіз показників антропогенного навантаження на навколишнє природне середовище у м. Києві свідчить, що протягом останніх років намітилася тенденція щодо зростання викидів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення, в основному за рахунок викидів теплоелектроцентралей, що пояснюється збільшенням використання мазуту та вугілля нижчої якості. У розрахунку на квадратний кілометр території міста обсяги викидів шкідливих речовин у атмосферне повітря від підприємств склали 37,8 тонн або 12 кг на душу населення. Одночасно, суттєвий вплив на стан атмосфери мали викиди забруднюючих речовин у повітря від пересувних джерел, що пов'язано із зростанням кількості автотранспорту, на якому використовується паливо низької якості, та експлуатацією технічно-застарілого автомобільного парку.

Основним джерелом забруднення водних ресурсів м. Києва являються забруднені стічні води, що скидаються промисловими підприємствами у поверхневі водні об'єкти, рівень яких залишається постійно високим - близько 510 млн куб. м на рік.

Утворення несанкціонованих сміттєзвалищ, неефективне функціонування системи поводження з відходами виробництва та споживання призводить до засмічення значної міської території, погіршення стану земельних, водних та рекреаційних ресурсів міста.

З метою поліпшення екологічного стану довкілля та раціонального використання природних ресурсів міста у 2003 році вживались заходи щодо підвищення надійності систем водопостачання та водовідведення, раціоналізації водогосподарського споживання, реконструкції каналізаційних колекторів, очисних споруд і дощоприймачів, впорядкування поверхневих водойм міста. Здійснювався комплекс робіт з впровадження еколого безпечних технологій в промисловості, підвищення якості палива для підприємств енергетики та реконструкції енергетичних систем, покращення екологічного стану автотранспорту та автотранспортних підприємств, впровадження новітніх технології переробки та утилізації відходів, забезпечення стійкості та екологічних функцій лісопаркової зони.

Динаміка викидів в навколишнє середовище міста

------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |звіт |очікуване|прогноз|
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Обсяг забруднених стічних вод, що |498,1 |510,0 |515,0 |
|скидаються у поверхневі водойми - | | | |
|всього, млн куб.м | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|з них без очистки |25,4 |25,9 |25,0 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість забруднюючих речовин, що |176,2 |180,4 |210,4 |
|скидаються у поверхневі водойми, | | | |
|тис. т | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|з них без очистки |8,2 |8,4 |8,0 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|Кількість забруднюючих речовин, які |180,7 |188,0 |189,0 |
|викидаються в атмосферне повітря - | | | |
|всього, тис. т | | | |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|- від стаціонарних джерел забруднення |31,6 |40,0 |42,0 |
|--------------------------------------+-------+---------+-------|
|- від пересувних джерел забруднення |149,1 |148,0 |147,0 |
------------------------------------------------------------------

Основні проблемні питання в сфері охорони навколишнього природного середовища для вирішення у 2004 році: високий рівень забруднення водного басейну м. Києва стічними водами та шкідливими речовинами; значне забруднення атмосферного повітря, особливо за рахунок викидів від пересувних джерел; технологічне забруднення земельних ресурсів міста внаслідок відсутності ефективних індустріальних технологій переробки та утилізації промислових, побутових та радіоактивних відходів.

У 2004 році буде виконуватись комплекс заходів, спрямованих на вирішення зазначених проблем.

У сфері охорони водних ресурсів:

- проведення благоустрою та очистки поверхневих водойм; створення прибережних захисних смуг водних об'єктів міста. Передбачається провести очищення та благоустрій Оріховатських ставків, ставків каскаду озер вздовж пр. Бажана, озер Сонячне, Вирлиця та Нижній Тельбін, річки Нивка; проводитимуться роботи по розчищенню від затоплених та напівзатоплених суден та плавзасобів акваторії р.Дніпро.

- продовження будівництва нових та реконструкції діючих каналізаційних колекторів, очисних споруд, дощових каналізацій. Упродовж 2004 року планується продовжити будівництво другої нитки Головного міського каналізаційного колектора, каналізаційних колекторів від Мостицького до Головного міського, Південно-Західного, Молочанського, по пр. Бажана, по вул. Алма-Атинській; реконструкцію Ново-Дарницького, Виборзького, Сирецького колекторів; будівництво очисних споруд дощової каналізації на ж/м Троєщина (II-III черга), ж/м "Оболонь" 14 м/р-н; розробити та розпочати реалізацію заходів програми на 2004-2010 роки з ліквідації наслідків підтоплення територій м. Києва.

- сприяння впровадженню нових методів і технологій очищення стічних вод, реконструкція діючих очисних споруд. Передбачається проведення робіт по впровадженню нових технологій очищення гальванічних стоків на ВАТ "Меридіан", УВП-4 УТОС; будівництво та реконструкція очисних споруд Бортницької станції аерації. Банкнотно-монетного двору НБУ, мереж водопроводу та каналізації ЗАТ "ХК "Бліц-інформ", Хлібокомбінату N 11; встановлення сучасного очисного обладнання на ЗАТ "Оболонь", ДП "Такі справи"; впровадження на усіх автотранспортних підприємствах автономних установок для очищення зливних стоків від нафтопродуктів тощо.

У сфері охорони повітряного басейну міста:

- забезпечення реалізації міської програми "Екологія транспорту". Передбачається поступове створення мережі контрольно-регулювальних станцій і пунктів контролю екологічних показників і регулювання паливних систем; широке впровадження екологічно чистих альтернативних моторних палив та організація систематичного контролю за їх якістю; поліпшення організації і регулювання руху автотранспортних потоків в місті;

- впровадження сучасних технологій очистки викидів в атмосферне повітря, підвищення ефективності діючого пилогазоочисного обладнання. Планується проведення робіт по впровадженню нових технологій очистки газів на заводі "Енергія", встановленню та модернізації очисного обладнання на Дарницькій ТЕЦ-4, Дарницькому вагоноремонтному заводі, ЗАТ "Оболонь", ЗАТ "Київський склотарний завод", заводі 410 цивільної авіації, ВАТ "Тодак" тощо.

У сфері охорони земельних ресурсів та біорізноманіття:

- удосконалення функціонування системи знешкодження, утилізації та захоронення промислових та побутових відходів. Проводитимуться роботи по: впровадженню схеми санітарної очистки м. Києва; стимулюванню підприємств щодо освоєння ними новітніх технологій використання вторинних ресурсів, замкнутих циклів ресурсоспоживання та переробки відходів; ліквідації наслідків техногенно-небезпечних ситуацій в місті: знешкодження берилієвого забруднення на підприємстві "Захід" та санація території ВАТ "Радикал" від ртутного забруднення;

- виконання протизсувних заходів. Проводитимуться протизсувні роботи на схилах Дніпра, на Вознесенському узвозі, по Киянівському провулку; здійснюватиметься реконструкція схилозахисних споруд на вул. Кіквідзе, будівництво штольневих дренажів в Старонаводницькій балці тощо;

- поліпшення стану озеленення міста провадитиметься шляхом розвитку паркових та лісопаркових зон, благоустрою парків-пам'яток садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Голосіївський ліс" та "Феофанія", проведення ландшафтної реконструкції парків, бульварів, скверів та інших зелених насаджень загального користування; створення штучних ландшафтів у місцях значного техногенного навантаження по просп. Науки, Столичному шосе, вул. Набережно-Корчуватської; проведення інвентаризації природних комплексів територій та об'єктів природно-заповідного фонду міста.

В результаті виконання запланованих заходів очікується підвищення рівня збалансованого та невиснажливого природокористування та території м. Києва; поліпшення стану водного басейну, земельних ресурсів та зелених насаджень міста; стабілізація викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на рівні 189 тис.т та скидів забруднюючих речовин у поверхневі водойми в межах 210 тис. т; збільшення обсягів використання вторинних ресурсів на основі впровадження ефективних індустріальних технологій переробки промислових та твердих побутових відходів; підвищення якості санітарної очистки міста.

3.8.2. Техногенна безпека

Політика міської влади у сфері природної та техногенної безпеки спрямовується на створення надійних гарантій безпечної життєдіяльності людей, досягнення високих норм і стандартів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, розв'язання проблем, спричинених Чорнобильською катастрофою та надвисоким техногенним навантаженням.

В умовах послаблення державного нагляду, недостатньої ефективності правових та економічних механізмів щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій, щільної міської забудови збільшується ризик виникнення катастроф техногенного та природного характеру, основними передумовами яких є:

- підвищена концентрація потенційно небезпечних виробництв та високий ступінь зносу їх основних фондів (в середньому по місту він оцінюється у 37,7%);

- низький рівень впровадження інженерно-технічних заходів щодо зменшення ступеня ризику виникнення аварій на хімічно-, пожежо-, вибуховонебезпечних об'єктах;

- недостатня ефективність системи захисту населення та реагування на надзвичайні ситуації.

В останній час в місті виникло кілька техногенно-небезпечних ситуацій: забруднення рідкими радіоактивними відходами (виток тритію) певної частини промислового майданчику КДМСК "Радон", берилієве забруднення на підприємстві "Захід", забруднення ртуттю і солями тяжких металів грунтів та підземних вод ВАТ "Радикал"; зсуви в районах правобережної частини міста; в аварійному стані знаходяться Головний міський та інші каналізаційні колектори. З метою їх ліквідації проводились відповідні роботи.

Основними проблемами в сфері природно-техногенної безпеки міста є:

- відсутність нормативно-правової бази щодо забезпечення у місті норм і правил техногенної та природної безпеки;

- недостатнє виконання контрольних функцій за дотриманням техногенної безпеки, особливо на потенційно небезпечних виробництвах;

- недостатня розвиненість системи швидкого реагування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

У 2004 році з метою захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру передбачається:

- удосконалити нормативно-правову базу щодо функціонування системи захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій. Передбачається завершити розробку Стратегії забезпечення безпеки м. Києва; розробити та розпочати реалізацію заходів міської програми надійності і безпечної експлуатації споруд, конструкцій, обладнання та інженерних мереж; удосконалити Київську міську систему попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій;

- підвищити рівень безпеки проживання населення і попередження надзвичайних ситуацій шляхом впровадження автоматизованої системи контролю радіаційного становища; створення системи контролю, попередження та ліквідації нафтохімічного забруднення навколишнього середовища в м. Києві; забезпечення безпеки виробничих структур, послідовної їх модернізації на підставі сучасних нешкідливих технологій; активізації діяльності щодо удосконалення роботи наглядових органів і реалізації превентивних мір на діючих потенційно небезпечних об'єктах та під час розробки проектної документації на нове будівництво.

Продовжиться паспортизація потенційно небезпечних об'єктів, виконання комплексу заходів щодо знезаражування територій і виробничих площ підприємств міста (ВАТ "Радикал", "Захід"), ліквідація зсувних процесів на аварійних ділянках, підвищення надійності роботи об'єктів та систем життєдіяльності міста, зокрема, проводитиметься реконструкція гідротехнічних споруд; будівництво та реконструкція газових, водопровідних, теплових, каналізаційних та інших інженерних мереж та споруджень;

- продовжити розвиток системи цивільної оборони. З цією метою буде проводитись робота по створенню аварійно-рятувальної Служби спасіння м. Києва; розробленню проекту "Радіолокаційної системи штормооповіщення м. Києва"; удосконаленню автоматизованої системи оповіщення керівного складу цивільної оборони та системи інформування населення у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, розробці та впровадженню програми по утриманню систем оповіщення; створенню матеріальних резервів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; розробленню плану евакуації населення м. Києва; поліпшенню існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони тощо.

В результаті очікується, що реалізація зазначених заходів сприятиме зниженню рівня ризику виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, зменшенню соціально-економічних збитків у разі їх виникнення, підвищенню ефективності системи захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій, надійності і стійкості систем життєзабезпечення міста.

3.8.3. Охорона праці

Головним завданням міської влади в сфері охорони праці є створення належних, безпечних і здорових умов праці, забезпечення суттєвого зниження рівня виробничого травматизму та професійних захворювань.

Складний фінансово-економічний стан більшості підприємств, установ та організацій міста, залишковий принцип фінансування заходів з охорони праці, неналежна професійна підготовка працівників та незадовільна технологічна та виробнича дисципліна не дозволяють істотно поліпшити умови праці робітників, зменшити кількість постраждалих на виробництві. Досить напруженим залишається стан справ у сфері промислової безпеки, в будівництві та на транспорті.

Відповідно до Регіональної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2001-2005 роки в місті реалізовувався комплекс заходів щодо посилення контролю за створенням і додержанням керівниками підприємств безпечних умов праці на виробництві; надання методичної, інформаційної, правової та практичної допомоги підприємствам міста в організації систем управління охороною праці; навчання та підвищення рівня знань з питань охорони праці керівників підприємств та відповідальних посадових осіб, що сприяло зменшенню у 2002 році рівня травматизму на виробництві на 6,7%.

На заходи з охорони праці у 2002 році було спрямовано 87,5 млн грн. або 108 грн. у розрахунку на одного працюючого.

Проблемними питаннями в сфері охорони праці залишаються:

- недосконалість системи охорони праці або фактична її відсутність на багатьох підприємствах, установах та організаціях міста;

- недостатній рівень безпеки та гігієни праці, наявність випадків виробничого травматизму через зниження вимог до вирішення питань виробничої безпеки, формальне ставлення роботодавців до забезпечення безпечних умов праці.

У 2004 році робота у сфері охорони праці буде направлена на:

- подальше формування системи охорони праці. В місті передбачається розробити та впровадити міську інформаційно-аналітичну систему "Охорона праці". Продовжиться виконання заходів, передбачених Регіональною програмою поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2001-2005 роки, в ході яких проводитиметься формування служб з охорони праці, підвищення професійного рівня спеціалістів у цій сфері; розробка ефективного механізму стимулювання роботодавців щодо створення безпечних умов праці; надання підприємствам допомоги у розробленні та здійсненні комплексу організаційних і технічних заходів з профілактики виробничого травматизму і профзахворювань та систем управління охороною праці тощо;

- посилення контролю за здійсненням підприємствами, установами та організаціями міста заходів, спрямованих на зниження виробничого травматизму та професійних захворювань. Вживатимуться заходи щодо удосконалення системи управління та нагляду за охороною праці; посилення контролю за створенням і додержанням керівниками безпечних умов праці на виробництві; зміцнення трудової та технологічної дисципліни; проведення обліку та аналізу виробничого травматизму; обстеження стану робочих місць з метою максимального зменшення та подальшої ліквідації тих робочих місць, які не відповідають санітарно-гігієнічним нормам та необхідному рівню безпеки праці тощо.

Проводитиметься профілактика побутового та дорожньо-транспортного травматизму стосовно дотримання правил дорожнього руху, контролю за станом транспортних засобів і дотримання правил користування ними, поліпшення якості шляхового покриття, спеціального обладнання швидкісних доріг і вулиць.

Результатом реалізації вищезазначених заходів стане зниження рівня виробничого травматизму та профзахворюванності, зменшення кількості працюючих в умовах, які не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, підвищення відповідальності роботодавців за стан охорони праці на виробництві, посилення трудової та технологічної дисципліни.

3.8.4. Громадська безпека

У м. Києві ведеться активна політика міської влади та цілеспрямована робота з підвищення громадської безпеки населення, забезпечення належного правопорядку в столиці, активізації боротьби з різноманітними негативними процесами у суспільстві, посилення координації всієї правоохоронної системи щодо протидії організованій злочинності, криміналізації економіки, наркобізнесу, тероризму та корупції.

Спільні скоординовані організаційні та практичні заходи владних та правоохоронних органів сприяли підвищенню ефективності боротьби з організованою злочинністю і корупцією, економічними злочинами, що дало можливість упередити нанесення значних збитків економічним інтересам міста. З'явилися позитивні зрушення в організації профілактики правопорушень, робота в цьому напрямку набула системних комплексних форм, збільшилось розкриття раніше скоєних злочинів.

Проте, у 2003 році спостерігалося зростання загального рівня злочинності, в тому числі окремих видів злочинів загальнокримінальної спрямованості, зокрема, збільшилась кількість умисних вбивств, розбійних нападів, пограбувань, крадіжок державного або колективного майна, приватного майна. Все це вимагає більш конструктивних дій органів виконавчої влади, правоохоронних та контролюючих органів щодо підвищення ефективності роботи з попередження та розкриття злочинів.

Проблемними питаннями у сфері громадської безпеки залишаються: посилення кримінального тиску на життєдіяльність міста; поглиблення "тінізації" економіки, зростання рівня загальнокримінальної злочинності та злочинності серед неповнолітніх; погіршення ситуації з розповсюдженням і вживанням наркотичних речовин, особливо серед молоді; активізація нелегальної міграції; погіршення ситуації із станом безпеки дорожнього руху.

З метою підвищення громадської безпеки, зміцнення законності і правопорядку, подолання криміналізації економіки у 2004 році передбачається проведення комплексу організаційних і практичних заходів в наступних напрямах.

Зниження рівня криміналізації та забезпечення громадської безпеки населення. Вживатимуться заходи щодо забезпечення надійного захисту життя і здоров'я громадян, їх майна та інших конституційних прав; усунення причин і умов, що створюють підгрунтя для злочинної діяльності; протидії терористичній діяльності; викриття та нейтралізації організованої та рецидивної злочинності, попередження та максимального розкриття тяжких та резонансних злочинів; запобігання розповсюдженню фактів незаконного обігу зброї; активізації роботи з розшуку безвісно зниклих людей.

Проводитимуться оперативно-профілактичні та цільові операції "Зброя", "Вибухівка", "Квартира", "Розшук", "Офіс", спрямовані на викриття вчинених злочинів, знешкодження озброєних злочинних угрупувань, виявлення місць можливого перебування злочинців та переховування зброї.

Протидія економічній злочинності та корупції. Відповідно до Загальноміських організаційно-правових заходів щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією на 2003-2006 роки (затверджені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05.05.2003 N 762) робота міської влади буде зосереджена на попередженні, виявленні та припиненні зловживань у таких пріоритетних галузях економіки, як бюджетна сфера, приватизація та земельні відносини, фінансово-кредитна та банківська сфера, зовнішньоекономічна діяльність та паливно-енергетичний комплекс; недопущенні випадків зрощування злочинних сил із владними структурами; підвищенні результативності боротьби з будь-якими проявами корупції та хабарництва. В ході реалізації зазначених заходів будуть проведені цільові операції "Октан", "Металобрухт", "Інтелект", "Хабарник", "Абітурієнт" та інші.

Запобігання негативним проявам серед неповнолітніх. З метою забезпечення стабілізації криміногенної ситуації серед підліткового середовища, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, виявлення та ліквідації фактів втягування неповнолітніх у противоправну діяльність; протидії вживанню алкоголю та наркотичних речовин, зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму серед дітей проводитимуться цільові та профілактичні операції "Генофонд", "Урок", "Діти вулиці", "Літо", "Канікули", "Діти і наркотики", "Увага! Діти на дорогах!".

Здійснюватиметься комплекс загальноміських заходів, спрямованих на розв'язання найгостріших проблем дітей та молоді міста, зокрема, забезпечення соціальної адаптації неповнолітніх, що відносяться до груп ризику, шляхом їх тимчасової зайнятості, працевлаштування, залучення до суспільне корисної праці, набуття ними необхідної професійної освіти та кваліфікації; створення умов для повноцінного розвитку дітей-сиріт та дітей з проблемних сімей.

Посилення боротьби з пияцтвом та наркоманією шляхом проведення цільових операцій "Мак", "Допінг", "Атракціон", "Батискаф", спрямованих на виявлення злочинної діяльності наркоділків, викриття осередків високого рівня вживання наркотиків та психотропних речовин, виявлення каналів надходження та збуту "важких" наркотиків.

З метою запобігання розповсюдження наркоманії серед неповнолітніх та молоді планується відкриття центру соціальної адаптації молоді кризових категорій "Твоя перемога"; продовжиться створення низки інформаційно-консультативних пунктів при загальноосвітніх учбових закладах та в первинній медичній мережі з проблем, пов'язаних із вживанням алкоголю та наркотиків, впроваджуватимуться в практику новітні вітчизняні та зарубіжні антиалкогольні та протинаркотичні програми.

Зниження рівня незаконної міграції. Проводитимуться цільові та оперативно-профілактичні операції "Іноземець", "Мігрант", "Гуртожиток", "Студент", в рамках яких здійснюватимуться заходи щодо протидії нелегальній міграції, зокрема: контроль за в'їздом і перебуванням на території міста іноземних громадян, осіб без громадянства та нелегальних мігрантів; перевірки місць ймовірного перебування іноземців; видворення за межі держави нелегалів; протидія використанню м. Києва як транзитної зони для незаконної міграції.

Поліпшення стану безпеки дорожнього руху. Для попередження правопорушень на транспорті, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, зниження негативного впливу транспортних засобів на екологічний стан в місті буде розроблена та реалізовуватиметься Київська регіональна програма розвитку дорожнього руху та його безпеки на період до 2007 року, проводитимуться профілактичні операції "Перехрестя", "Автобус", "Перевізник", "Чисте повітря" та інші. Виконуватимуться заходи щодо протидії фактам незаконного заволодіння автотранспортними засобами шляхом комплексних відпрацювань міста під умовними назвами "Нічне місто", "Авторинок", "Кільце", "Засторога".

Реалізація зазначених заходів сприятиме поліпшенню стану особистої безпеки громадян, безпеки руху автотранспорту; зниженню рівня злочинності, насамперед організованої, корупції та криміналізації економіки; зростанню рівня протидії антисоціальним проявам і злочинності серед неповнолітніх, наркобізнесу та нелегальній міграції.

3.9. Реалізація громадянських прав населення, розвиток інститутів громадянського суспільства

Суспільно-політична ситуація м. Києва характеризується плідною співпрацею міської влади та міських осередків партій різного ідеологічного характеру, громадських організацій, органів самоорганізації населення та ін. Київ продовжує залишатись центром суспільно-політичної діяльності об'єднань громадян. На початок 2003 року в столиці України було зареєстровано близько 3,8 тис. об'єднань громадян, з них 594 осередки політичних партій (15,7% від загальної кількості об'єднань громадян) та 3,2 тис. громадських організацій (84,3%).

Структура громадських організацій

професійної спрямованості 8,7%

освітні, культурно-виховні 7,1%

інші громадські організації 55,7%

оздоровчі та фізкультурно-спортивні 13,6%

об'єднання ветеранів та інвалідів 7,3%

молодіжні 7,6%

З метою вдосконалення партнерських стосунків міської влади з об'єднаннями громадян, забезпечення їх участі у формуванні та реалізації місцевої політики, виконання спільних проектів, розвитку громадянської самосвідомості та залучення громадян до суспільного життя в Києві виконується щорічний План реалізації внутрішньої політики у сфері громадсько-політичних відносин, реалізується міська програма "Партнерство: міська влада - об'єднання громадян".

У м. Києві створена та функціонує система інформування населення про роботу центральних та місцевих органів влади по вертикалі "місто-район-громадянин". Комплекс застосування різноманітних форм інформаційно-пояснювальної роботи дозволяє оптимально використовувати найбільш ефективні шляхи поширення інформації про діяльність та звернення Президента України, Кабінету Міністрів України, міської влади.

З метою з'ясування ставлення громадян до політичної реформи в країні в м. Києві проводилося всенародне обговорення Указу Президента України від 06.03.2003 N 197/2003 "Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України".

За допомогою спеціальних соціологічних досліджень здійснюється постійний моніторинг громадської думки та відстежується реакція суспільства на важливі події громадсько-політичного життя.

Проводиться послідовна і цілеспрямована робота щодо розвитку і функціонуванню української мови, пропаганди культурно-мистецьких надбань народу, відродженню і розвитку звичаїв, традицій та культури національних меншин.

Основними проблемами у сфері реалізації громадянських прав населення та розвитку інститутів громадянського суспільства залишаються: низька активність громадян у розв'язанні соціально-економічних проблем міста; недостатній розвиток інститутів громадянського суспільства та їх низький вплив на прийняття рішень в сфері соціально-економічних відносин.

З метою усунення недоліків внутрішньої політики у 2004 році зусилля міської влади будуть спрямовані на забезпечення стабільної політичної ситуації та громадської злагоди за рахунок:

активізації участі громадян у суспільно-політичному житті міста шляхом:

- виконання заходів щорічної програми "Партнерство: міська влада - об'єднання громадян";

- проведення засідань Громадської асамблеї м. Києва;

- проведення "Дня відкритих дверей" громадських організацій м. Києва з поширенням кращого досвіду;

- проведення громадсько-творчих акцій за участю об'єднань громадян з нагоди загальнодержавних та міських свят;

підвищення рівня інформованості громадян з питань формування та реалізації міської політики шляхом:

- проведення єдиного Дня інформування населення за участю заступників голови Київської міської державної адміністрації, голів районних у м. Києві державних адміністрацій;

- оперативного інформування об'єднань громадян через спеціалізований сайт в мережі Інтернет "Київ громадсько-політичний";

- висвітлення діяльності об'єднань громадян, в т.ч. органів самоорганізації населення, у засобах масової інформації;

реалізації Міської комплексної програми заходів щодо розвитку і функціонування української мови в м. Києві на 2002-2005 роки "Українська мова в українській столиці", зокрема:

- проведення міської науково-практичної конференції: "Духовне, патріотичне, морально-етичне виховання киян: стан, проблеми, перспективи";

- проведення щомісячної радіопрограми "Мови рідної палітра" на радіо "Голос Києва";

- продовження щомісячної сторінки "Мова про мову" у газеті "Столиця";

забезпечення подальшого розвитку демократичних процесів у м. Києві шляхом:

- координації діяльності органів самоорганізації населення в м. Києві, легалізованих відповідно до вимог чинного законодавства, та зміцнення співпраці органів державної влади, органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення м. Києва;

- розробка проектів сприяння розвитку місцевого самоврядування та муніципальних ініціатив;

- організації роботи громадської ради експертів з питань діяльності органів самоорганізації населення.

В результаті проведення зазначених заходів у 2004 році буде досягнуто підвищення громадянської активності, правової культури та поглиблення знань з питань формування громадянського суспільства; створення дієвого механізму взаємодії органів самоорганізації населення з місцевими органами державної влади та органами самоврядування; зростання інтересу та участі мешканців столиці у реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку міста; подальший розвиток функціонування української мови як державної в усіх сферах життя міста; підвищення рівня поінформованості населення про найголовніші питання життєдіяльності міста.

Додаток 1

Основні показники
соціально-економічного розвитку м. Києва

---------------------------------------------------------------------
| Показники |2002 |2003 |2004 |
| |факт |очікуване|прогноз|
|-------------------------------------------------------------------|
| Валова додана вартість |
|-------------------------------------------------------------------|
|Валова додана вартість | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у фактичних цінах - всього, млн.грн. |36032,4*|40620,5 |46523,6|
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у розрахунку на душу населення, грн. |13774* |15459 |17627 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у % до попереднього року |112,6 |107,0 |108,0 |
|(у порівнянних цінах) | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Питома вага галузей, які надають | | | |
|послуги, у валовій доданій вартості, %: | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|в тому числі: | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- промисловість |12,5 |12,2 |11,7 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- галузі, що надають послуги |84,2 |84,8 |85,5 |
|-------------------------------------------------------------------|
| Розвиток основних галузей економіки |
|-------------------------------------------------------------------|
|Обсяг продукції промисловості | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у діючих цінах відповідних років |10332,7 |12001,9 |12998,9|
|- всього, млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у розрахунку на душу населення, грн. |3950 |4568 |4925 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у % до попереднього року |108,2 |112,9 |108,0 |
|(у порівнянних цінах) | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Виробництво товарів народного | | | |
|споживання | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у діючих цінах відповідних років - |4205,1 |4818,0 |5231,0 |
|всього, млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у розрахунку на душу населення, грн. |1607 |1834 |1982 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у % до попереднього року |108,6 |110,5 |106,5 |
|(у порівнянних цінах) | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Обсяг роздрібного товарообороту | | | |
|підприємств роздрібної торгівлі та | | | |
|ресторанного господарства | | | |
|(громадського харчування) | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у діючих цінах відповідних років |5885,0 |7230,0 |8020,0 |
|- всього, млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у розрахунку на душу населення, грн. |2250 |2752 |3039 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у % до попереднього року |114,2 |126,0 |110,0 |
|(у порівнянних цінах) | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Обсяг реалізації побутових послуг | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у діючих цінах відповідних років |219,0 |241,0 |280,5 |
|- всього, млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- у розрахунку на душу населення, грн. |84 |92 |106 |
|-------------------------------------------------------------------|
| Зовнішньоекономічна діяльність |
|-------------------------------------------------------------------|
|Зовнішньоторгівельниий оборот в |7022,1 |7662,3 |8189,3 |
|млн.дол.США | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|у тому числі | | |- |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- загальний обсяг експорту товарів та |2878,2 |3138,7 |3362,5 |
|послуг | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- загальний обсяг імпорту товарів та |4143,8 |4523,6 |4826,8 |
|послуг | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Сальдо зовнішньої торгівлі |-1265,6 |-1384,9 |-1464,3|
|-------------------------------------------------------------------|
| Фінансові показники |
|-------------------------------------------------------------------|
|Надходження податків і платежів до |10340,0 |11115,2 |11284,8|
|бюджетів усіх рівнів, що контролюються | | | |
|органами податкової служби | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|в тому числі до Державного бюджету |5734,3 |6947,0 |6873,0 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Доходи місцевих бюджетів - всього |4605,7 |4168,2 |4411,8 |
|(загальний та спеціальний фонди без | | | |
|дотацій вирівнювання), млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Видатки місцевих бюджетів - всього, |4537,4 |4715,8 |4411,8 |
|млн.грн. | | | |
|-------------------------------------------------------------------|
| Населення та ринок праці |
|-------------------------------------------------------------------|
|Середньорічна чисельність наявного |2616,0 |2627,6 |2639,4 |
|населення, тис.чол. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Чисельність працівників, зайнятих по |1411,2 |1412,9 |1413,9 |
|основних видах економічної діяльності | | | |
|- всього, тис.чол. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|з них у: | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- промисловості |250,7 |250,8 |250,9 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- будівництві |127,8 |128,0 |128,2 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- транспорті і зв'язку |125,8 |125,8 |125,9 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- оптовій і роздрібній торгівлі, |276,0 |276,5 |276,9 |
|готелях і ресторанах | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Чисельність зареєстрованих безробітних |9,6 |8,0 |7,8 |
|на кінець року, тис.чол. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Рівень зареєстрованого безробіття |0,53 |0,45 |0,44 |
|працездатного населення працездатного | | | |
|віку на кінець року, % | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Кількість створених постійних робочих |24,6 |22,6 |23.5 |
|місць, тис.чол. | | | |
|-------------------------------------------------------------------|
| Показники рівня життя |
|-------------------------------------------------------------------|
|Грошові доходи населення - всього, |17594,0 |19870,5 |22520,0|
|млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Грошові доходи в розрахунку на душу |6725,5 |7562,2 |8532,2 |
|населення, грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Фонд оплати праці штатних працівників |6602,5 |7835,1 |9100,5 |
|великих та середніх підприємств, | | | |
|всього, млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Фонд оплати праці штатних працівників |904,3 |1089,5 |1312,8 |
|малих підприємств, млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Середньомісячна заробітна плата |642,9 |756,4 |870,7 |
|працівників великих та середніх | | | |
|підприємств, грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Середньомісячна заробітна плата |315,3 |375,0 |425,5 |
|працівників малих підприємств, грн. | | | |
|-------------------------------------------------------------------|
| Забезпеченість об'єктами соціальної сфери |
|-------------------------------------------------------------------|
|Середня забезпеченість населення |19,8 |20,1 |20,3 |
|житлом (у середньому на 1 жителя), кв.м | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Кількість лікарняних ліжок у |115,7 |115,1 |114,6 |
|розрахунку на 10 тис. населення, ліжок | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Планова ємність |310,5 |308,9 |311,8 |
|амбулаторно-поліклінічних закладів у | | | |
|розрахунку на 10 тис. населення, | | | |
|відвід, за зміну | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Кількість уч.місць у загальноосвітніх |1173 |1175 |1177 |
|закладах на 10 тис. населення, уч.місць | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Кількість місць у дошкільних закладах |291,0 |290,0 |292,6 |
|на 10 тис. населення, місць | | | |
|-------------------------------------------------------------------|
| Інвестиційна діяльність |
|-------------------------------------------------------------------|
|Обсяги капітальних інвестицій - |6735,5 |8163,0 |9285,0 |
|всього, млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|в т.ч. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- обсяг інвестицій в основний капітал, |5905,8 |6938,0 |8006,0 |
|млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|у % до попереднього року |98,6 |110,6 |109,0 |
|(у порівнянних цінах) | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- витрати пов'язані з поліпшенням |829,7 |1225,0 |1279,0 |
|об'єкту, інвестиції в нематеріальні | | | |
|активи та витрати на інші необоротні | | | |
|матеріальні активи, млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Обсяги капітальних інвестицій у |2575 |3107 |3518 |
|розрахунку на душу населення, тис.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Обсяг іноземних інвестицій (приріст), |307,2 |324,0 |332,0 |
|млн.дол.США | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Сукупний капітал нерезидентів в м.Києві | | | |
|накопиченим підсумком на кінець року: | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- млн.дол.США |1848,9 |2172,9 |2504,9 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- в розрахунку на душу населення, |706,8 |827,0 |949,0 |
|дол.США | | | |
|-------------------------------------------------------------------|
| Введення в експлуатацію об'єктів за рахунок |
| усіх джерел фінансування: |
|-------------------------------------------------------------------|
|Загальна площа житла, тис.кв.м |1000,2 |1000,0 |1100,0 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Середні навчальні заклади, уч. місць |200 |1280 |1866 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Дошкільні заклади освіти, місць |- |- |530 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Лікарні, ліжок |- |- |- |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Амбулаторно-поліклінічні заклади, |- |- |1120 |
|відвід. за зміну | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Водопровід, км |18,8 |4,5 |19,8 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Каналізація, км |9,7 |3,7 |23,2 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Газові мережі, км |0,36 |5,5 |4,0 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Теплопостачання, км |- |0,1 |0,7 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Лінії метро, км |- |3,3 |1,3 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Тролейбусні лінії, км |29,7 |29,6 |- |
|-------------------------------------------------------------------|
| Мале підприємництво |
|-------------------------------------------------------------------|
|Кількість суб'єктів підприємницької |229,1 |246,0 |261,8 |
|діяльності - платників податків, | | | |
|всього, тис. од., в т.ч.: | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- юридичних осіб |119,7 |125,7 |129,4 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|- фізичних осіб |109,4 |120,3 |132,4 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Кількість малих підприємств, тис.од. |39,4 |41,6 |46,0 |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Обсяг продукції (робіт, послуг) |5711,9 |6706,2 |7558,7 |
|виробленої малими підприємствами, | | | |
|млн.грн. | | | |
|----------------------------------------+--------+---------+-------|
|Середньооблікова чисельність працюючих |239,0 |250,0 |266,0 |
|на малих підприємствах, тис.осіб | | | |
---------------------------------------------------------------------

_______________
* Попередні дані

Додаток 2

Заходи
щодо забезпечення виконання завдань програми у 2004 році

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| |Зміст заходу |Термін |Обсяги |Джерела |Виконавці |Очікувані результати |
| | |виконання |фінансування |фінансування | |від реалізації |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.1. Фінансові ресурси | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |Джерела формування | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Посилення |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Державна податкова |Збільшення наповнення |
| |організаційно-роз'яснювальної |року |на основну |Державний бюджет |адміністрація у м. Києві |доходної частини |
| |роботи щодо дотримання | |діяльність | | |бюджетів всіх рівнів |
| |бюджетної дисципліни | | | | | |
| |підприємствами, установами | | | | | |
| |та організаціями міста усіх | | | | | |
| |форм власності | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Створення стабільної і |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне фінансове |Збільшення ресурсної |
| |передбачуваної системи |року |на основну | |управління, районні у м. |бази місцевих бюджетів |
| |місцевих фінансових | |діяльність | |Києві державні |для забезпечення |
| |ресурсів, закріплених на | | | |адміністрації |розвитку територій |
| |довгостроковий період | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Застосування |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне фінансове |Удосконалення системи |
| |програмно-цільового підходу |року |на основну | |управління |управління фінансами |
| |до складання і виконання | |діяльність | | |міста |
| |міського бюджету шляхом | | | | | |
| |оптимізації мережі бюджетних | | | | | |
| |установ | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Забезпечення своєчасного |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Державна податкова |Зменшення податкових |
| |застосування заходів |року |на основну | |адміністрація у м. Києві, |боргів |
| |стягнення податкового боргу | |діяльність | |районні державні | |
| | | | | |податкові інспекції | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Застосування виключно |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Забезпечення економного|
| |конкурентних процедур під |року |на основну | |економіки та розвитку |та ефективного |
| |час державної закупівлі | |діяльність | |міста, Головне фінансове |витрачання бюджетних |
| |товарів, робіт і послуг | | | |управління |коштів |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.2. Ринкові перетворення | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.2.1. Реформування відносин | | | | | |
| |власності | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Розробка комплексної програми:|Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Регіональне відділення |Поліпшення ситуації |
| |- інвентаризації майна; |року |на основну | |Фонду державного майна |з ефективним |
| |- програма використання майна | |діяльність | |України по м. Києву, |використанням майнових |
| |в м. Києві | | | |Головне управління |ресурсів |
| | | | | |комунальної власності м. | |
| | | | | |Києва | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.2.2. Розвиток підприємництва| | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Забезпечення реалізації |Протягом |В межах |Міський та |Головне управління з |Створення привабливого |
| |Київської міської програми |року |коштів, |районні бюджети |питань підприємництва, |середовища для |
| |розвитку малого | |передбачених | |районні у м. Києві |розвитку |
| |підприємництва на 2003-2004 | |на вказану | |державні адміністрації |підприємництва на |
| |роки ( ra_144023-02 ) | |програму | | |території м. Києва |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Удосконалення системи |Протягом |В межах |Міський та |Головне управління з |Створення привабливих |
| |фінансово-кредитної |року |загальних |районні бюджети |питань підприємництва, |умов для отримання |
| |підтримки суб'єктів малого | |асигнувань | |районні у м. Києві |кредитів суб'єктами |
| |та середнього підприємництва | | | |державні адміністрації |малого та середнього |
| | | | | | |бізнесу |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Надання фінансово-кредитної |Протягом |В межах коштів |Міський та |Головне управління з |Підвищення |
| |підтримки суб'єктам малого |року |на основну |районні бюджети |питань підприємництва, |ефективності |
| |підприємництва шляхом | |діяльність | |районні у м. Києві |функціонування |
| |відшкодування відсотків за | | | |державні адміністрації |підприємств малого та |
| |користування банківським | | | | |середнього бізнесу |
| |кредитом | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Розширення функціональних |Протягом |В межах коштів |Міський та |Головне управління з |Поліпшення |
| |можливостей та технологічне |року |передбачених |районні бюджети |питань підприємництва, |поінформованості |
| |супроводження | |на міську | |районні у м. Києві |підприємців. |
| |програмно-технічного комплексу| |програму | |державні адміністрації |Розширення кола |
| |Інтегрованої інформаційної | |розвитку | | |користувачів та якості |
| |системи суб'єктів | |підприємництва | | |послуг в отриманні |
| |підприємницької діяльності | |на 2003-2004 | | |оперативної інформації |
| |(IIC СПД) м. Києва та | |роки | | |щодо суб'єктів |
| |організація доступу до | | | | |підприємницької |
| |інформаційних фондів | | | | |діяльності міста |
| |широкого кола користувачів в | | | | | |
| |режимі реального часу в т.ч. | | | | | |
| |через інтернет | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Створення Київського реєстру |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Забезпечення |
| |бізнесу, в т.ч. бази даних |року |на основну | |питань підприємництва, КП |відкритості та |
| |малих підприємств | |діяльність | |"НДІСЕП" |оперативності |
| | | | | | |отримання інформації |
| | | | | | |щодо суб'єктів |
| | | | | | |підприємницької |
| | | | | | |діяльності міста |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Подальше впровадження |Протягом |В межах коштів,|Міський та |Головне управління з |Створення умов для |
| |міської освітньої програми |року |передбачених на|районні бюджети |питань підприємництва, |обміну досвідом та |
| |для підприємців та | |Київську міську| |районні у м. Києві |навиками успішного |
| |управлінських кадрів у сфері | |програму | |державні адміністрації |функціонування |
| |підтримки підприємництва | |розвитку малого| | |підприємств у |
| | | |підприємництва | | |ринковому середовищі |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.2.4. Регулювання цін | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Забезпечення дотримання |Протягом |В межах коштів |Державний, |Київське міське |Створення |
| |законодавства про захист |року |на основну |міський та |територіальне відділення |конкурентного |
| |економічної конкуренції при | |діяльність |районні бюджети |Антимонопольного комітету |середовища на |
| |проведенні реформування | | | |України, Головне |підприємствах |
| |житлово-комунального | | | |управління з питань |комунального |
| |господарства м. Києва | | | |цінової політики |господарства м. Києва |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Запровадження державного |Протягом |В межах коштів |Державний, |Київське міське |Стабілізація цін на |
| |регулювання цін (тарифів) на |року |на основну |міський та |територіальне відділення |ринку природних |
| |продукцію виробничо-технічного| |діяльність |районні бюджети |Антимонопольного комітету |монополій |
| |призначення, товарів | | | |України, Головне | |
| |народного споживання, робіт | | | |управління з питань | |
| |і послуг суб'єктів | | | |цінової політики | |
ыы| |господарювання, що займають | | | | | |
| |монопольне становище на | | | | | |
| |ринках м. Києва | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Моніторинг та контроль за |Протягом |В межах коштів |Державний, |Київське міське |Попередження зловживань|
| |дотриманням законодавства в |року |на основну |міський та |територіальне відділення |на соціальне важливих |
| |сфері захисту економічної | |діяльність |районні бюджети |Антимонопольного комітету |для населення м. Києва |
| |конкуренції на соціально | | | |України, Головне |ринках |
| |важливих ринках | | | |управління з питань | |
| | | | | |цінової політики | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Пропаганда конкурентного |Протягом |В межах коштів |Державний, |Київське міське |Зростання |
| |законодавства та активне |року |на основну |міський та |територіальне відділення |поінформованості |
| |залучення до реалізації | |діяльність |районні бюджети |Антимонопольного комітету |підприємців про |
| |конкурентної політики | | | |України, Головне |переваги конкурентного |
| |підприємців | | | |управління з питань |середовища |
| | | | | |цінової політики | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.3. Механізми регулювання | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.3.1. Управління об'єктами | | | | | |
| |комунальної власності | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Проведення моніторингу |Щоквар- |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Підвищення |
| |виконання фінансових планів |тально |на основну | |комунальної власності м. |прибутковості роботи |
| |підприємств з боку органів, | |діяльність | |Києва, Головне управління |комунальних підприємств|
| |уповноважених управляти | | | |промисло-вості, |та акціонерних |
| |комунальним майном | | | |транспорту та зв'язку, |товариств, в статутних |
| | | | | |Головне управління |фондах яких частка |
| | | | | |комунального і готельного |належить територіальній|
| | | | | |господарств та туризму |громаді м. Києва |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Проведення роботи по |Протягом |В межах коштів |Кошти підприємств|Головне управління |Підвищення ефективності|
| |визначенню економічно |року |на основну |установ та |комунальної власності м. |використання |
| |обгрунтованої вартості | |діяльність |організацій |Києва, районні у м. Києві |комунального майна |
| |основних засобів об'єктів | | | |державні адміністрації, | |
| |комунальної власності | | | |керівники підприємств | |
| | | | | |установ та організацій | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.3.2. Інвестиційна діяльність| | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Залучення інвестицій для |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Збільшення обсягів |
| |реалізації найбільш важливих |року |на основну | |економіки та розвитку |інвестицій у важливі |
| |комерційно-привабливих | |діяльність | |міста |сфери міського |
| |проектів через Конкурсну | | | | |господарства |
| |комісію | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Розробка Програми розвитку |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Формування та підтримка|
| |інвестиційного |року |на основну | |економіки та розвитку |сприятливого |
| |співробітництва між Києвом | |діяльність | |міста, Управління |інвестиційного іміджу |
| |та зарубіжними столицями, | | | |міжнародних зв'язків |міста |
| |згідно укладених угод про | | | |апарату КМДА | |
| |ыыызв'язків | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Розробка плану виставкових |I кв. |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Привернення уваги |
| |заходів щодо представлення | |на основну | |економіки та розвитку |потенційних інвесторів |
| |міських інвестиційних | |діяльність | |міста, АТ "Київський | |
| |проектів, зокрема на | | | |міжнародний контрактовий | |
| |щорічних виставках МІРІМ | | | |ярмарок" (за згодою), КП | |
| |(Кани, Франція), ExpoReal | | | |"НДІСЕП" | |
| |(Мюнхен, Німеччина), NEPIX | | | | | |
| |(Копенгаген, Данія), | | | | | |
| |Barcelona Meeting Point | | | | | |
| |(Барселона, Іспанія) та ін. | | | | | |
| |на 2004 - 2006 роки | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Створення механізму |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Вартість активів |
| |залучення нематеріальних |року |на основну | |економіки та розвитку |міста, як фактора |
| |активів комунальної | |діяльність | |міста, Головне фінансове |інвестиційної |
| |власності в інвестиційний | | | |управління, Головне |привабливості міста |
| |процес | | | |управління комунальної |зросте |
| | | | | |власності міста м. Києва | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Розробка інвестиційних |IV кв. |В межах |Кошти підприємств|Головне управління |Зміцнення фінансового |
| |програм розвитку комунальних | |кошторисів, на | |економіки та розвитку |стану підприємств |
| |підприємств і господарських | |договірних | |міста, Головне управління | |
| |товариств, контрольна частка | |засадах | |комунальної власності | |
| |у статутному фонді яких | | | |міста Києва КП "НДІСЕП" | |
| |належить територіальній | | | | | |
| |громаді м. Києва | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.3.3. Закупівля продукції | | | | | |
| |(товарів, робіт, послуг) для | | | | | |
| |регіональних потреб | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Посилення контролю за |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Запобігання |
| |дотриманням законодавства |року |на основну | |економіки та розвитку |економічним |
| |при проведенні державних | |діяльність | |міста, КРУ в місті Києві |зловживанням та |
| |закупівель | | | | |бюджетним |
| | | | | | |правопорушенням |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Підготовка та підвищення |Протягом |В межах коштів |Кошти підприємств|Київський міський центр |Підвищення рівня |
| |кваліфікації фахівців з |року |на основну | |перепідготовки та |кваліфікації |
| |питань організації та | |діяльність | |підвищення кваліфікації |спеціалістів |
| |проведення процедури | | | |органів державної влади, |відповідальних за |
| |державних закупівель | | | |органів місцевого |організацію та |
| | | | | |самоврядування, керівників|проведення процедур |
| | | | | |державних підприємств, |державних закупівель |
| | | | | |установ та організацій | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.4. Розвиток реального | | | | | |
| |сектора економіки | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.4.2. Паливно-енергетичний | | | | | |
| |комплекс | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Введення в експлуатацію |Протягом |90,0 млн грн. |Власні кошти, |АЕК "Київенерго" |Підвищення |
| |енергетичного блоку N 3 на |року | | | |ефективності роботи |
| |Київській ТЕЦ-6 | | | | |ТЕЦ-6, забезпечення |
| | | | | | |надійного тепло- та |
| | | | | | |електропостачання |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Розширення та технічне |Протягом |642,6 млн грн. |Іноземні |ЗАТ ЕК "Укр-Кан-Пауер" |Підвищення |
| |переоснащення Дарницької ТЕЦ |року | |інвестиції | |ефективності роботи |
| | | | | | |теплоелектростанції, |
| | | | | | |забезпечення надійного |
| | | | | | |теплопостачання |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Реконструкція ТЕЦ-5 |Протягом |9,0 млн грн. |Власні кошти - |АЕК "Київенеро" |Підвищення |
| | |року | |2,6 млн грн. | |ефективності роботи |
| | | | |кредит Світового | |теплоелектроцентралі. |
| | | | |банку | | |
| | | | |= 6,4 млн грн. | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Будівництво РК "Позняки" |Протягом |51,6 млн грн. |Власні кошти |АЕК "Київенерго" |Забезпечення більш |
| | |року | |- 16,6 млн грн | |ефективної роботи |
| | | | |Кредит Світового | |системи |
| | | | |банку - 35,0 млн | |централізованого |
| | | | |грн. | |теплопостачання міста |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Реконструкція сталевих |Протягом |2,1 млн грн. |Власні кошти |КП "Київгаз", підрядні |Збільшення терміну |
| |газопроводів низького тиску |року |щорічно |підприємства |організації |експлуатації системи |
| |методом протяжки | | | | |газопостачання на 50 |
| |поліетиленових газопроводів | | | | |років |
| |середнього тиску з | | | | | |
| |установкою комбінованих | | | | | |
| |регуляторів | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Реалізація проекту |2004 |54,7 млн грн. |Міський бюджет |Головне управління палива,|Ефективне використання,|
| |"Енергозбереження в | | |-12,3 млн грн. |енергетики та |енергетичних ресурсів |
| |адміністративних і | | |Світовий банк, |енергозбереження, Група | |
| |громадських будівлях" | | |донори - 42,4 млн|впровадження проекту | |
| | | | |грн. | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|7. |Встановлення приладів обліку |Протягом |25,8 млн грн. |Власні кошти |АЕК "Київенерго" |Досягнення економії |
| |теплової енергії |року | |-17,4 млн грн. | |теплової енергії |
| | | | |кредит Світового | | |
| | | | |банку - 8,4 млн | | |
| | | | |грн. | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.4.3. Промисловість | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Впровадження нових |Протягом |37,5 млн грн. |Кошти |Головне управління |Поліпшення показників |
| |технологій та видів |року | |підприємств, |промисловості, транспорту |роботи будівельних та |
| |продукції на підприємствах | | |інвесторів, |та зв'язку, КП "НДІСЕП", |промислових |
| |промисловості будівельних | | |залучені кредитні|районні в м. Києві |підприємств, створення |
| |матеріалів | | |кошти |державні адміністрації, |нових робочих місць |
| | | | | |Асоціація підприємств | |
| | | | | |"Київміськбудматеріали" | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Створення механізмів |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет, |Головне управління |Покращення економічних |
| |стимулювання розвитку |року |на основну |кошти |промисловості, транспорту |показників діяльності |
| |імпортозамінних | |діяльність |підприємств, |та зв'язку, КП "НДІСЕП", |промислових |
| |високотехнологічних | | |інвесторів, |районні в м. Києві |підприємств, створення |
| |виробництв та їх впровадження | | |залучені кредитні|державні адміністрації |нових робочих місць, |
| | | | |кошти | |економія валютних |
| | | | | | |коштів |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Фінансове оздоровлення |Протягом |В межах коштів |Кошти інвесторів,|Головне управління |Покращення фінансового |
| |київських підприємств |року |на основну |залучені кредитні|промисловості, транспорту |стану підприємств |
| |- виробників соціально | |діяльність |кошти |та зв'язку |міста |
| |значимих для міста товарів | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.4.4. Науково-технічна сфера | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Реалізація програми |Протягом |В межах коштів,|Міський бюджет |Головне управління |Розвиток установ НАН |
| |співробітництва Київської |року |передбачених на| |промисловості, транспорту |України за умов |
| |міської державної | |програми з | |та зв'язку |підвищення ефективності|
| |адміністрації і Президії НАН | |питань науки | | |роботи міського |
| |України | | | | |господарства на основі |
| | | | | | |впровадження наукових |
| | | | | | |розробок |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Розробка і впровадження |Протягом |В межах коштів,|Міський бюджет |Головне управління |Розвиток наукових |
| |наукових проектів, |року |передбачених на| |промисловості, транспорту |установ міста (крім НАН|
| |спрямованих на вирішення | |програми з | |та зв'язку |України), підвищення |
| |проблем міського | |питань науки | | |ефективності роботи |
| |господарства | | | | |міського господарства |
| | | | | | |на основі впровадження |
| | | | | | |наукових розробок |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.4.5. Транспорт, зв'язок та | | | | | |
| |інформатизація | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Створення та впровадження |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет, |Головне управління |Поліпшення управління |
| |загальноміської |року |на основну |власні кошти |промисловості, транспорту |міським наземним |
| |автоматизованої системи | |діяльність |підприємств |та зв'язку, КП |транспортом |
| |диспетчерського управління | | | |"Київпастранс" | |
| |рухом міського наземного | | | | | |
| |пасажирського транспорту | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Створення та впровадження |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет, |Головне управління |Підвищення контролю за |
| |автоматизованої системи |року |на основну |власні кошти |промисловості, транспорту |оплатою за проїзд |
| |оплати проїзду та обліку | |діяльність |підприємств |та зв'язку, КП | |
| |пасажирів у міському | | | |"Київпастранс" | |
| |пасажирському транспорті, | | | | | |
| |в т.ч. пільгових категорій | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Впровадження II черги |Протягом |В межах |Міський бюджет |Головне управління |Поліпшення |
| |Автоматизованої системи |року |коштів на | |промисловості, транспорту |управління наземним |
| |керування дорожнім рухом | |основну | |та зв'язку |пасажирським |
| | | |діяльність | | |транспортом |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Оновлення, модернізація та | | | | | |
| |ремонт рухомого складу | | | | | |
| |пасажирського транспорту: | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4.1. |- пасажирського автотранспорту|Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |КП "Київпастранс" |Придбання 70 автобусів |
| | |року |на основну |Власні кошти |"КиївЛАЗавтосервіс" |(низкопольна модель |
| | | |діяльність |КП"Київпастранс" | |ЛАЗ); 50 од. ЛАЗ |
| | | | | | |(ремоторизація); |
| | | | | | |20 од. VOLVO (ремонт |
| | | | | | |агрегатів); 100 од. |
| | | | | | |RABA (ремонт |
| | | | | | |агрегатів) |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4.2. |- електротранспорту та його |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |КП "Київпастранс", |Підвищення якості |
| |інфраструктури: |року |на основну | |Київський завод |транспортних послуг |
| | | |діяльність | |електротранспорту |шляхом придбання 50 |
| | | | | | |низкопольних |
| | | | | | |тролейбусів "Авіант", |
| | | | | | |25 тролейбусів "ПМЗ" |
| | | | | | |Е-186; капремонту 50 |
| | | | | | |тролейбусів та 95 |
| | | | | | |вагонів трамваїв, |
| | | | | | |середній ремонт 237 |
| | | | | | |тролейбусів та 235 |
| | | | | | |вагонів трамваїв; |
| | | | | | |відновлення 20 км |
| | | | | | |трамвайних колій, |
| | | | | | |благоустрій 1,2 - 1,8 |
| | | | | | |км трамвайного полотна,|
| | | | | | |капремонт 50,0 км |
| | | | | | |контактної мережі, |
| | | | | | |заміна 20,0 км |
| | | | | | |контактного проводу та |
| | | | | | |10,0 км живильного |
| | | | | | |кабелю |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4.3. |- метрополітену та його |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет, |КП "Київський |Придбання 20 вагонів |
| |інфраструктури |року |на основну |власні кошти КП |метрополітен" |метрополітену на |
| | | |діяльність |"Київський | |заводах-виробниках та |
| | | | |метрополітен" | |їх збирання на власній |
| | | | | | |виробничій базі. |
| | | | | | |Виконання капітально- |
| | | | | | |відновлювальних |
| | | | | | |ремонтів вагонів |
| | | | | | |метрополітену |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Впровадження автоматизованої |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |КП "Київський |Поліпшення якості |
| |системи проходу пасажирів в |року |на основну | |метрополітен" |обслуговування в |
| |метрополітен (АСПП) | |діяльність | | |метрополітені |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Створення систем |Протягом |8,0 млн грн. |Власні кошти |КП "Київський |Поліпшення якості |
| |відеоспостереження та |року | | |метрополітен" |обслуговування в |
| |управління роботою станцій | | | | |метрополітені |
| |метрополітену (СУРСТ) | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|7. |Впровадження у виробництво |Протягом |71,5 тис.грн. |Власні кошти |КП "Київський |Підвищення якості |
| |технології полімерного |року | | |метрополітен" |ремонтних робіт в |
| |порошкового покриття (ППП) в | | | | |метрополітені |
| |об'єднаних майстернях з | | | | | |
| |ремонту рухомого складу | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|8. |Реалізація програми |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Поліпшення ситуації з |
| |інформатизації міста Києва |року |на основну | |промисловості, транспорту |інформаційним |
| |на 2002-2004 рік | |діяльність | |та зв'язку |забезпеченням |
| | ( ra0547017-99 ) | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|9. |Централізована закупівля |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Забезпечення |
| |ліцензійного програмного |року |на основну | |промисловості, транспорту |легалізації |
| |забезпечення для місцевих | |діяльність | |та зв'язку |забезпечення та |
| |органів виконавчої влади та | | | | |боротьби з нелегальним |
| |органів місцевого | | | | |його використанням |
| |самоврядування | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|10. |Створення цифрової |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Реалізація програми |
| |телефонної мережі зв'язку |року |на основну | |промисловості, транспорту |створення цифрової |
| |органів місцевого | |діяльність | |та зв'язку |телефонної мережі |
| |самоврядування та | | | | |зв'язку |
| |комунальних підприємств і | | | | | |
| |організацій міста | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|11. |Здійснення заходів з |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Створення інформаційно |
| |технічного захисту |року |на основну | |промисловості, транспорту |захищенних |
| |інформації в підрозділах КМДА | |діяльність | |та зв'язку |комп'ютеризованих |
| | | | | | |робочих місць |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|12. |Впровадження єдиної системи |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Оптимізація |
| |елекгронного документообігу |року |на основну | |промисловості, транспорту |документообігу в |
| |в структурних підрозділах КМДА| |діяльність | |та зв'язку |структурних підрозділах|
| | | | | | |КМДА |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|13. |Розширення та модернізація |Протягом |152,4 млн грн. |Власні кошти |ВАТ "Укртелеком" |Розширення АТС-422 |
| |мереж телефонного зв'язку |року | | | |(6,5 тис. номерів); |
| | | | | | |модернізація |
| | | | | | |АТС-591/592/ |
| | | | | | |593/594 (16,3 |
| | | | | | |тис.номерів); |
| | | | | | |розширення мережі |
| | | | | | |передачі; розвиток |
| | | | | | |нових технологій |
| | | | | | |(Інтернет, Сіріус та |
| | | | | | |інші) тощо |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.4.6. Виробництво споживчих | | | | | |
| |товарів і послуг, розвиток | | | | | |
| |споживчого ринку | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Відновлення |Протягом |7,5 млн грн. |Кошти |Головне управління |Забезпечення населення |
| |матеріально-технічної бази |року | |підприємства АТ |споживчого ринку та |міста якісною |
| |АТ "Київхліб", заміна | | |"Київхліб", |торгівлі, АТ "Київхліб" |хлібопекарською |
| |хлібопекарних печей по | | |кредити банків, в| |продукцією |
| |хлібокомбінатах N 2, N 4, БКК | | |т.ч. на пільговій| | |
| | | | |основі | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Виконання Програми заходів |Протягом |в межах коштів |Міський бюджет |Головне Київське міське |Забезпечення захисту |
| |щодо захисту прав споживачів |року |на основну | |управління з питань |населення від |
| |м. Києва ( ra0228023-02 ) | |діяльність | |захисту прав споживачів |неякісних, |
| | | | | | |фальсифікованих товарів|
| | | | | | |та послуг чи таких, що |
| | | | | | |можуть заподіяти шкоду |
| | | | | | |здоров'ю громадян |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.5. Зовнішньоекономічна | | | | | |
| |діяльність | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1, |Сприяння участі київських |протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Підвищення ефективності|
| |підприємств у тендерах за |року |на основну | |економіки та розвитку |зовнішньоекономічної |
| |кордоном на постачання | |діяльність | |міста, Головне управління |діяльності |
| |продукції та спорудження | | | |промисловості, транспорту | |
| |об'єктів; стимулювання | | | |та зв'язку, Головне | |
| |зовнішньоекономічної | | | |управління з питань | |
| |діяльності малого та | | | |підприємництва | |
| |середнього бізнесу | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Організація участі київських |протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Досягнення стабільності|
| |товаровиробників у |року |на основну | |економіки та розвитку |у співробітництві, |
| |вітчизняних та закордонних | |діяльність | |міста, Головне управління |розширення взаємних |
| |виставках, бізнес-форумах, | | | |промисловості, транспорту |поставок між містом і |
| |презентаціях, ділових | | | |та зв'язку |регіонами |
| |зустрічах | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Сприяння створенню за межами |протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Підвищення активності |
| |України консигнаційних |року |на основну | |економіки та розвитку |київських |
| |складів, сервісних центрів, | |діяльність | |міста |товаровиробників в |
| |представництв | | | | |експортуванні |
| | | | | | |продукції, досягнення |
| | | | | | |міжнародної галузевої |
| | | | | | |кооперації |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.6. Соціальна сфера | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.6.1. Демографічна ситуація | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Реалізація проектів |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління у |Поліпшення соціально- |
| |"Економічна просвіта молодої |року |на основну | |справах сім'ї та молоді, |економічного |
| |сім'ї", "Молода сім'я" | |діяльність | |Головне управління праці |становища молодих |
| | | | | |та зайнятості |сімей |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Реалізація Комплексних |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Підвищення рівня |
| |заходів щодо заохочення |року |на основну | |охорони здоров'я та |народжуваності |
| |народжуваності в м. Києві на | |діяльність | |медичного забезпечення, | |
| |2002-2007 роки | | | |Головне управління | |
| |( 355-2002-р ) | | | |соціального захисту | |
| | | | | |населення, | |
| | | | | |Головне управління освіти | |
| | | | | |і науки | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Впровадження |Протягом |В межах коштів |Міський та |Головне управління |Поліпшення показників |
| |довгострокового моніторингу |року |на основну |державний |охорони здоров'я та |стану здоров'я |
| |(під реєстри гематологічний, | |діяльність |бюджети |медичного забезпечення |населення міста |
| |ендокрилогічний, | | | | | |
| |онкологічний) осіб, які | | | | | |
| |зазнали радіаційного впливу | | | | | |
| |внаслідок аварії на | | | | | |
| |Чорнобильській АЕС | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.6.2. Зайнятість населення | | | | | |
| |та ринок праці | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Забезпечення реалізації |Протягом |50,6 млн грн. |Фонд загально- |Головне управління праці |Підвищення рівня |
| |заходів міської програми |року | |обов'язкового |та зайнятості, |працевлаштування |
| |"Зайнятість населення на | | |державного |Київський міський центр |населення,якості |
| |2001-2004 роки" | | |соціального |зайнятості, |робочої сили та |
| |( ra2300017-00 ) | | |страхування |Київська міська |зменшення безробіття у |
| | | | |України на |роботодавців, |місті |
| | | | |випадок |районні у м. Києві | |
| | | | |безробіття |державні адміністрації | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Створення на підприємствах, в |Протягом |В межах |Кошти |Районні у м. Києві |Розширення сфери |
| |організаціях та установах |року |фінансових |підприємств, |державні адміністрації, |прикладання праці |
| |міста нових робочих місць, в | |коштів |установ та |Київський міський центр | |
| |т.ч. за рахунок дотацій | |підприємств, |організацій міста|зайнятості, | |
| |роботодавцям (23,5 тис.) | |установ, | |Головне управління | |
| | | |організацій | |промисловості, транспорту | |
| | | |міста, | |та зв'язку | |
| | | | | | | |
| | | |8,3 млн грн. |Фонд загально- | | |
| | | |(на дотації |обов'язкового | | |
| | | |роботодавцям) |державного | | |
| | | | |соціального | | |
| | | | |страхування | | |
| | | | |України на | | |
| | | | |випадок | | |
| | | | |безробіття | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Сприяння розвитку |Протягом |5,4 млн грн. |Фонд загально- |Київський міський центр |Розвиток |
| |підприємницької ініціативи |року |(на виплату |обов'язкового |зайнятості |підприємницької |
| |серед безробітних шляхом | |одноразової |державного |Головне управління з |діяльності, |
| |організації професійної | |допомоги по |соціального |питань підприємництва, |самозайнятості |
| |підготовки та надання | |безробіттю на |страхування |районні у м. Києві |населення серед |
| |одноразової допомоги по | |відкриття |України на |державні адміністрації, |населення, зменшення |
| |безробіттю для відкриття | |власної справи)|випадок | |обсягів безробіття |
| |власної справи | | |безробіття | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Здійснення професійного |Протягом |7,6 млн грн. |Фонд загально- |Київський міський центр |Підвищення якості |
| |навчання, перенавчання |року | |обов'язкового |зайнятості із залученням |робочої сили |
| |безробітних, в т.ч. за | | |державного |Київської міської | |
| |замовленнями роботодавців, з | | |соціального |організації роботодавців, | |
| |подальшим гарантованим | | |страхування |районні у м. Києві | |
| |працевлаштуванням | | |України на |державні адміністрації | |
| | | | |випадок | | |
| | | | |безробіття | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Сприяння розширенню обсягів |Протягом |0,5 млн грн. |Фонд загально- |Київський міський центр |Організація зайнятості |
| |громадських робіт |року | |обов'язкового |зайнятості, районні у м. |безробітного населення |
| | | | |державного |Києві державні | |
| | | | |соціального |адміністрації | |
| | | | |страхування | | |
| | | | |України на | | |
| | | | |випадок | | |
| | | | |безробіття | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Забезпечення гарантованого |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Київський міський центр |Підвищення рівня |
| |працевлаштування молоді та |року |на основну | |зайнятості, Головне |зайнятості соціально |
| |неконкурентоспроможних | |діяльність | |управління промисловості, |вразливих верств |
| |громадян на заброньовані | | | |транспорту та зв'язку |населення |
| |робочі місця | | | |районні у м. Києві | |
| | | | | |державні адміністрації | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.6.3. Грошові доходи | | | | | |
| |населення та заробітна плата | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Забезпечення виконання |Постійно |В межах коштів |Міський бюджет, |Головне управління праці |Удосконалення системи |
| |заходів щодо реалізації | |на основну |районні бюджети |та зайнятості, Київська |оплати праці |
| |Концепції дальшого | |діяльність |та кошти |міська організація | |
| |реформування оплати праці | | |підприємств, |роботодавців, | |
| |( 1375/2000 ) | | |установ, |районні у м. Києві | |
| | | | |організацій |державні адміністрації, | |
| | | | |міста |підприємства, установи, | |
| | | | | |організації міста | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Здійснення моніторингу |Постійно |В межах коштів |Міський бюджет, |Головне управління праці |Поліпшення організації |
| |показників заробітної плати | |на основну |районні бюджети |та зайнятості, Київська |та стимулювання |
| |та нормування праці в | |діяльність |та кошти |міська організація |продуктивної праці, |
| |галузях економіки міста | | |підприємств, |роботодавців, районні у |зменшення міжгалузевих |
| | | | |установ, |м. Києві державні |диспропорцій у сфері |
| | | | |організацій міста|адміністрації |оплати праці |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Реалізація Регіональної |Протягом |В межах |Міський бюджет, |Київська міська державна |Збільшення заробітної |
| |угоди між Київською міською |року |загальних |районні бюджети, |адміністрація, Київська |плати працівників |
| |державною адміністрацією, | |асигнувань |кошти |міська організація |бюджетної сфери |
| |Київською міською | | |підприємств, |роботодавців, Київська | |
| |організацією роботодавців та | | |установ та |міська рада профспілок | |
| |Київською міською радою | | |організацій міста| | |
| |профспілок | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Здійснення моніторингу |Постійно |В межах коштів |Міський бюджет |Районні у м. Києві |Посилення соціального |
| |укладення колективних | |на основну | |державні адміністрації, |захисту працівників та |
| |договорів на підприємствах | |діяльність | |Головне управління праці |запобігання виникненню |
| |усіх форм власності | | | |та зайнятості, Київське |трудових конфліктів |
| | | | | |міське управління | |
| | | | | |статистики, Київська | |
| | | | | |міська рада профспілок, | |
| | | | | |Київська міська | |
| | | | | |організація роботодавців | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Проведення моніторингу |Постійно |В межах коштів |Міський бюджет, |Головне управління праці |Забезпечення реалізації|
| |своєчасності виплати | |на основну |районні бюджети |та зайнятості |конституційних прав і |
| |заробітної плати та | |діяльність |та кошти | |громадян України на |
| |унеможливлення виникнення | | |підприємств, | |заробітну плату та |
| |поточної заборгованості із | | |установ, | |своєчасне одержання |
| |заробітної плати на | | |організацій міста| |винагороди за працю |
| |підприємствах комунальної | | | | | |
| |форми власності та в | | | | | |
| |бюджетних установах, що | | | | | |
| |фінансуються за рахунок | | | | | |
| |місцевою бюджету | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Здійснення контролю за |Постійно |В межах коштів |Міський бюджет, |Територіальна державна |Забезпечення |
| |своєчасною і не нижче | |на основну |районні бюджети |інспекція праці у м. |реалізації |
| |визначеною державою | |діяльність |та кошти |Києві, районні у м. Києві |конституційних прав і |
| |мінімального розміру оплатою | | |підприємств, |тимчасові комісії з питань|громадян України на |
| |праці | | |установ, |своєчасності й повноти |заробітну плату та |
| | | | |організацій міста|сплати податків і |своєчасне одержання |
| | | | | |погашення заборгованості |винагороди за працю |
| | | | | |із заробітної плати, | |
| | | | | |пенсій. стипендій та інших| |
| | | | | |соціальних виплат, Головне| |
| | | | | |управління праці та | |
| | | | | |зайнятості | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|7. |Здійснення щомісячного |Постійно |В межах коштів |Міський бюджет, |Головне управління праці |Прийняття оперативних |
| |моніторингу погашення | |на основну |районні бюджети, |та зайнятості, районні у |рішень щодо зменшення |
| |заборгованості із заробітної | |діяльність |державний бюджет |м. Києві державні |заборгованості із |
| |плати на підприємствах, в | | |(для Київського |адміністрації, Київське |заробітної плати у м. |
| |установах та організаціях | | |міського |міське управління |Києві |
| |міста | | |управління |статистики | |
| | | | |статистики) | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.6.4. Соціальне забезпечення | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Розробка, формування та |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Забезпечення спрощення |
| |впровадження механізму |року |на основну | |соціального захисту |механізму надання |
| |розрахункових норм | |діяльність | |населення Головне |житлових субсидій |
| |споживання | | | |управління житлового | |
| |житлово-комунальних послуг | | | |господарства, | |
| |для надання житлових субсидій | | | |АЕК "Київенерго", | |
| | | | | |ВАТ "АК "Київводоканал" | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Створення Територіального |IV кв. |В межах |Міський бюджет |Головне управління |Створення належних |
| |Центру соціального | |асигнувань, | |соціального захисту |умов для ранньої |
| |обслуговування пенсіонерів та | |передбачених | |населення |соціальної |
| |Центру ранньої соціальної | |на капітальні | | |дітей-інвалідів, що |
| |реабілітації дітей-інвалідів | |вкладення | | |дасть можливість |
| | | | | | |адаптувати їх до умов |
| | | | | | |реального життя |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Забезпечення реалізації |Протягом |142,5 млн грн. |Міський та |Головне управління |Підвищення життєвого |
| |міської комплексної програми |року | |районний бюджет |соціального захисту |рівня ветеранів, |
| |"Турбота" ( ra0161023-01 ) | | | |населення, Головне |інвалідів, сімей з |
| | | | | |управління охорони |дітьми, дітей-сиріт та |
| | | | | |здоров'я та медичного |інших малозахищених |
| | | | | |забезпечення, Головне |верств населення |
| | | | | |управління освіти і науки,| |
| | | | | |Управління у справах | |
| | | | | |жінок, інвалідів та | |
| | | | | |ветеранів війни та праці, | |
| | | | | |Головне управління у | |
| | | | | |справах сім'ї та молоді | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Розширення мережі закладів |Протягом |В межах |Міський бюджет |Головне управління |Завершення |
| |соціального захисту |року |асигнувань, | |соціального захисту |реконструкції з |
| | | |передбачених | |населення |надбудовою 1-го |
| | | |на капітальні | | |відділення санаторію |
| | | |вкладення | | |"Перше травня" під |
| | | | | | |психоневрологічний |
| | | | | | |інтернат в Пуща-Водиці;|
| | | | | | |завершення |
| | | | | | |будівництва та |
| | | | | | |реконструкція |
| | | | | | |існуючих будівель |
| | | | | | |Центру соціальної |
| | | | | | |адаптації для жінок, |
| | | | | | |які не мають |
| | | | | | |визначеного місця |
| | | | | | |проживання, на |
| | | | | | |вул. Юнкерова, 37 на |
| | | | | | |220 ліжок |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Здійснення моніторингу |Щоквар- |В межах коштів |Міський бюджет |Київське міське управління|Комплексна оцінка |
| |показників бідності та |тально |на основну | |статистики, Головне |зміни ситуації з |
| |прожиткового мінімуму | |діяльність | |управління соціального |бідністю для прийняття |
| | | | | |захисту населення |оперативних |
| | | | | | |управлінських рішень |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.6.5. Пенсійна реформа | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Продовження процесу |Протягом |В межах коштів |Державний бюджет.|Головне управління |Підвищення рівня |
| |реформування пенсійної |року |на основну |Міський бюджет |Пенсійного фонду України в|пенсійного |
| |системи | |діяльність | |м. Києві |забезпечення |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.6.6. Житлова політика | | | | | |
| |житлово-комунальне | | | | | |
| |господарство | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Реалізація нової |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Запровадження ринкових |
| |організаційно-економічної |року |на основну | |комунального і готельного |механізмів в |
| |моделі функціонування | |діяльність | |господарств та туризму, |комунальному |
| |комунального господарства | | | |КП "НДІСЕП" |господарстві |
| |м. Києва | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Реалізація Комплексної |Протягом |В межах |Міський бюджет, |Головне управління |Введенням в |
| |програми реконструкції |року |асигнувань, |бюджети районів, |житлового забезпечення, |експлуатацію 2 жилих |
| |п'ятиповерхових житлових | |передбачених на|кошти інвесторів |районні у м. Києві |будинків |
| |будинків, що побудовані в | |капітальні | |державні адміністрації, | |
| |60-ті роки ( ra1400017-00 ) | |вкладення | |ВАТ "АК | |
| | | | | |"Київреконструкція" | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Реалізація загальноміської |Протягом |187,8 млн грн. |Міський бюджет |Головне управління |Поліпшення якості |
| |програми "Твій дім, твоє |року | |- 107,8 млн грн. |житлового господарства, |експлуатації житлового |
| |подвір'я" | | |районні - 80,0 |районні у м. Києві |фонду та утримання |
| | | | |млн грн. | |прибудинкових територій|
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Реконструкція житлового |Протягом |67,2 млн грн. |66,2 млн грн. |Головне управління |Введення в експлуатацію|
| |фонду |року | |- кошти |житлового господарства, |15 будинків загальною |
| | | | |інвесторів, |районні у м. Києві |площею 38,0 тис.кв.м |
| | | | |районні бюджети; |державні адміністрації | |
| | | | |1,0 млн.грн. | | |
| | | | |- власні кошти | | |
| | | | |управління | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Придбання та встановлення |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Забезпечення |
| |для малозабезпечених верств |року |на основну | |житлового господарства, |соціального |
| |населення електроплит та | |діяльність | |районні у м. Києві |малозабезпечених верств|
| |запчастин до них, газових | | | |державні адміністрації |населення |
| |плит, колонок та лічильників | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Виконання програми оснащення |Протягом |В межах коштів |Власні кошти |ВАТ "АК "Київводоканал" |Забезпечення економії |
| |наявного житлового фонду м. |року |на основну |підприємства | |води та теплової |
| |Києва засобами обліку | |діяльність | | |енергії у житловому |
| |споживання води і теплової | | | | |секторі м. Києва |
| |енергії | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|7. |Продовження модернізації |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |КК "Київавтодор" |Поліпшення контролю за |
| |системи управління мережами |року |на основну | |(КП "Київміськсвітло") |зовнішнім освітленням |
| |зовнішнього освітлення міста | |діяльність | | |міста |
| |за рахунок впровадження | | | | | |
| |систем "Славутич" та "Граніт" | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|8. |Здійснення капітального |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |КК "Київавтодор" |Підвищення надійності |
| |ремонту мереж зовнішнього |року |на основну | |(КП "Київміськсвітло") |та безпечності |
| |освітлення та заміна | |діяльність | | |експлуатації мереж |
| |освітлювального обладнання | | | | |зовнішнього освітлення |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|9. |Створення нових технологій |Протягом |В межах коштів |Власні кошти |ВАТ "АК "Київводоканал" |Підвищення безпеки |
| |та обладнання для захисту |року |на основну |підприємства | |експлуатації |
| |каналізаційних споруд від | |діяльність | | |каналізаційних мереж |
| |руйнування | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|10. |Проведення цільового |Протягом |В межах коштів |Власні кошти |Об'єднання ветеринарної |Поліпшення |
| |моніторингу довкілля, |року |на основну |підприємств |медицини м. Києва, міська |епізоотичного, |
| |пов'язаного з тваринами, | |діяльність | |СЕС, КП "Центр |санітарно-епідемічного |
| |підготовка заходів щодо | | | |ідентифікації тварин" |стану у м. Києві |
| |запобігання захворювань | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|11. |Здійснення інвентаризації |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |КО "Київзеленбуд", |Створення бази даних і |
| |земель зеленого господарства |року |на основну | |Головне |карти зелених |
| |м. Києва та оформлення | |діяльність | |управління земельних |насаджень; покращення |
| |документів землекористування | | | |ресурсів м. Києва |екологічного стану |
| |на земельні ділянки | | | | |міста |
| |загального користування | | | | | |
| |(парки, сквери, міські ліси | | | | | |
| |тощо) | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|12. |Ландшафтна реконструкція |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |КО "Київзеленбуд" |Збереження зеленого |
| |зелених насаджень і |року |на основну | | |фонду міста |
| |благоустрій паркових зон | |діяльність | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.7. Гуманітарна сфера | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.7.1. Охорона здоров'я | | | | | |
| |населення | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Реалізація міської |Протягом |20,3 млн грн. |Міський бюджет |Головне управління охорони|Поліпшення медичного |
| |міжгалузевої комплексної |року | | |здоров'я та медичного |обслуговування |
| |програми "Здоров'я киян" на | | | |забезпечення |населення |
| |2003-2011 роки | | | | | |
| |( ra_132023-02 ) | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Проведення оптимального |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління охорони|Підвищення |
| |перерозподілу і |року |на основну | |здоров'я та медичного |ефективності та |
| |функціональної диференціації | |діяльність | |забезпечення |раціональності |
| |лікарняного ліжкового фонду | | | | |використання наявних |
| | | | | | |лікарняних ліжок |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Проведення оптимізації |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління охорони|Розвиток інституту |
| |мережі закладів охорони |року |на основну | |здоров'я та медичного |сімейного лікаря |
| |здоров'я відповідно до | |діяльність | |забезпечення | |
| |етапів впровадження сімейної | | | | | |
| |медицини | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Розробка і забезпечення |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління охорони|Підвищення |
| |реалізації міської програми |року |на основну | |здоров'я та медичного |кваліфікації медичних |
| |розвитку сестринської справи | |діяльність | |забезпечення |сестер та їх ролі в |
| | | | | | |наданні медичної |
| | | | | | |допомоги |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Запровадження методів |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління охорони|Розширення можливостей |
| |скринінг-тестування, |року |на основну | |здоров'я та медичного |виявлення захворювань |
| |розширення профілактичних | |діяльність | |забезпечення, міська СЕС |на ранніх стадіях |
| |оглядів населення | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Розробка і запровадження |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління охорони|Забезпечення |
| |фінансових нормативів |року |на основну | |здоров'я та медичного |гарантованого рівня |
| |бюджетної забезпеченості | |діяльність | |забезпечення, Головне |надання медичної |
| |надання медичних послуг | | | |фінансове управління |допомоги |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|7. |Розробка організаційних |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління охорони|Поліпшення |
| |заходів щодо забезпечення |року |на основну | |здоров'я та медичного |фінансування охорони |
| |реалізації Закону України | |діяльність | |забезпечення |здоров'я населення |
| |"Про загальнообов'язкове | | | | | |
| |державне соціальне медичне | | | | | |
| |страхування" | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|8. |Вдосконалення формулярної |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління охорони|Покращення |
| |системи забезпечення |року |на основну | |здоров'я та медичного |забезпечення та якості |
| |стаціонарів, стаціонарів | |діяльність | |забезпечення, АТ |лікування (як з точки |
| |вдома та денних стаціонарів | | | |"Фармація" |зору економічності |
| |медикаментами | | | | |закупівлі |
| | | | | | |медикаментів, так і |
| | | | | | |ефективності |
| | | | | | |лікування) |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.7.2. Освіта | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Розроблення регіонального |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління освіти |Поліпшення якості |
| |комплекту підручників, |року |на основну | |і науки |підручників та їх |
| |дидактичних і | |діяльність | | |забезпеченості установ |
| |навчально-методичних | | | | |освіти |
| |посібників нового покоління | | | | | |
| |з різних проблем | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Забезпечення закладів освіти |Протягом |В межах коштів |Міський та |Головне управління освіти |Збільшення кількості |
| |сучасною комп'ютерною |року |на основну |районні бюджети |і науки |комп'ютерів в |
| |технікою (сучасним | |діяльність | | |навчальних закладах |
| |мультимедійним обладнанням) | | | | |міста та виховання |
| |та підключення | | | | |інформаційної культури |
| |загальноосвітніх навчальних | | | | |учнів |
| |закладів до мережі Інтернет | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Започаткування щорічних |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Київська міська державна |Залучення талановитої |
| |загальноміських акцій |року |на основну | |адміністрація, Головне |молоді до розбудови |
| |"Гордість і надія столиці", | |діяльність | |управління освіти і науки |столиці |
| |"Інтелект і талант", "Грація | | | | | |
| |і сила", "Творчість і | | | | | |
| |натхнення", "Авторитет і | | | | | |
| |лідерство" | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Впровадження нових методик |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління освіти |Отримання робітничої |
| |щодо надання допрофесійної |року |на основну | |і науки |професії на початковому|
| |підготовки учнів | |діяльність | | |рівні на базі |
| |шкіл-інтернатів та дітей з | | | | |шкіл-інтернатів та |
| |обмеженими можливостями | | | | |професійно-технічних |
| | | | | | |закладів міста |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Передача до комунальної |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління освіти |Прийняття до |
| |власності територіальної |року |на основну | |і науки, Головне |комунальної власності |
| |громади міста відомчих | |діяльність | |управління комунальної |територіальних громад |
| |дошкільних навчальних | | | |власності міста Києва |міста 2-х дошкільних |
| |закладів та відновлення | | | | |навчальних закладів та |
| |функціонування за основним | | | | |відновлення роботи 2-х |
| |призначенням непрацюючих та | | | | |ДНЗ комунальної |
| |переданих в оренду дошкільних | | | | |власності загальною |
| |навчальних закладів | | | | |кількістю більше 260 |
| | | | | | |місць |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.7.3. Культура | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Реалізація міської |Протягом |45,1 млн грн. |Міський бюджет |Головне управління |Формування комфортного |
| |комплексної програми |року | | |культури, мистецтв та |та гармонійного |
| |"Столична культура і | | | |охорони культурної |культурного середовища |
| |мистецтво 2003-2005 роки" | | | |спадщини, відділи |міста |
| |( ra_150023-02 ) | | | |культури | |
| | | | | |райдержадміністрацій, | |
| | | | | |керівники установ та | |
| | | | | |закладів культури та | |
| | | | | |мистецтва | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Реалізація Угоди між |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Підвищення майстерності|
| |Київською міською державною |року |на основну | |культури, мистецтв та |творчих митців |
| |адміністрацією та | |діяльність | |охорони культурної | |
| |національними творчими | | | |спадщини, керівники | |
| |спілками | | | |творчих спілок м. Києва | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.7.4. Фізична культура і | | | | | |
| |спорт | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Створення |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет та|Головне управління по |Зміцнення здоров'я |
| |спортивно-оздоровчої |року |на основну |районні бюджети |фізичній культурі та |школярів м. Києва та |
| |інфраструктури для дітей та | |діяльність | |спорту, Головне |підготовка збірних |
| |молоді м. Києва при | | | |управління освіти і |команд школярів |
| |реконструкції Труханового | | | |науки, районні у м. Києві | |
| |острова (спортивні бази | | | |державні адміністрації | |
| |ДЮСШ-7 та СДЮШОР - 9 | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Забезпечення участі у |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління по |Підготовка |
| |змаганнях міжнародного та |року |на основну | |фізичній культурі та |спортсменів-киян у |
| |всеукраїнського рівня | |діяльність | |спорту, Київський міський |складі збірних команд |
| |збірних команд Києва з | | | |центр "Інваспорт" |України на Олімпійських|
| |різних видів спорту | | | | |та Параолімпійських |
| | | | | | |іграх, міжнародних та |
| | | | | | |всеукраїнських |
| | | | | | |змаганнях |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Розробка регіональної |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління по |Удосконалення системи |
| |програми "Київ спортивний" |року |на основну | |фізичній культурі та |фізичного виховання |
| | | |діяльність | |спорту | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.7.5. Туристично-рекреаційна | | | | | |
| |галузь | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Підготовка і проведення |березень- |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Популяризація |
| |Третьої Міжнародної |квітень |на основну | |комунального і готельного |туристичних |
| |туристичної виставки-ярмарку | |діяльність | |господарств та туризму |можливостей міста |
| |"Київ - древня і сучасна | | | | | |
| |столиця України" KITF-2004 | | | | | |
| |за сприяння Київського | | | | | |
| |міського голови | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Організація та проведення |травень; |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Популяризація серед |
| |спеціалізованих традиційних |вересень |на основну | |комунального і готельного |дітей та молоді всіх |
| |туристичних салонів |-жовтень |діяльність | |господарств та туризму |видів туризму та |
| |дитячого, молодіжного та | | | | |активного відпочинку |
| |сімейного відпочинку: | | | | | |
| |"Канікули. Весна-літо. 2004" | | | | | |
| |"Канікули. Осінь-зима. 2004" | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Участь у міжнародних |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Представлення та |
| |виставкових заходах |року |на основну | |комунального і готельного |рекламування |
| | | |діяльність | |господарств та туризму |туристичного продукту |
| | | | | | |м. Києва на світовому |
| | | | | | |ринку |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Підготовка та проведення |вересень |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Популяризація всіх |
| |святкових заходів до | |на основну | |комунального і готельного |видів внутрішнього |
| |Всесвітнього Дня туризму та | |діяльність | |господарств та туризму |туризму |
| |Дня туризму в Україні | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Проведення 10 видовищних |березень- |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Пропагування |
| |заходів зі |листопад |на основну | |комунального і готельного |спортивно-оздоровчого |
| |спортивно-оздоровчого туризму | |діяльність | |господарств та туризму, |туризму |
| | | | | |Федерація спортивно- | |
| | | | | |оздоровчого туризму | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Забезпечення випуску |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Висвітлення |
| |високоякісної рекламно- |року |на основну | |комунального і готельного |туристичних |
| |інформаційної продукції | |діяльність | |господарств та туризму |можливостей, історії і |
| |іноземними мовами для | | | | |культури м. Києва |
| |розповсюдження серед іноземних| | | | | |
| |туристів і громадськості | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|7. |Відкриття пунктів прокату |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Розширення мережі |
| |туристського спорядження та |року |на основну | |комунального і готельного |інфраструктури |
| |інвентарю | |діяльність | |господарств та туризму |туризму |
| | | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|8. |Створення міського клубу |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Популяризація |
| |туристів |року |на основну | |комунального і готельного |спортивно-оздоровчого |
| | | |діяльність | |господарств та туризму |туризму |
| | | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|9. |Організація міської школи |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Підвищення рівня |
| |туризму для підготовки |року |на основну | |комунального і готельного |безпеки на |
| |громадських кадрів | |діяльність | |господарств та туризму |туристичних |
| |(керівників походів, | | | | |маршрутах |
| |тренерів, інструкторів, суддів| | | | | |
| |туристських змагань) | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|10. |Створення бібліотеки |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління |Висвітлення серед |
| |туристичної літератури, |року |на основну | |комунального і готельного |населення туристичних |
| |спортивно-оздоровчого туризму | |діяльність | |господарств та туризму |можливостей, історії і |
| | | | | | |культури м. Києва і |
| | | | | | |України |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |З.8. Природокористування та | | | | | |
| |безпека життєдіяльності людини| | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.8.1. Охорона навколишнього | | | | | |
| |природного середовища | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Забезпечення реалізації |Протягом |В межах коштів,|Київський міський|Державне управління |Визначення пріоритетів |
| |Київської міської програми |року |передбачених |фонд охорони |екології та природних |екологічної політики у |
| |"Охорона навколишнього | |програмою |навколишнього |ресурсів в м. Києві |м. Києві на визначений |
| |природного середовища на | | |природного |Управління охорони |період |
| |2003-2006 роки" | | |середовища |навколишнього природного | |
| | | | | |середовища | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Реалізація заходів Київської |Протягом |В межах коштів,|Власні кошти, |КП "Екотранс" |Зменшення негативного |
| |міської програми "Екологія |року |передбачених на|інші джерела | |впливу автотранспорту |
| |транспорту" | |фінансування | | |на атмосферне повітря |
| |( ra0157023-01 ) | |програми | | |м. Києва |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Екомоніторинг |Протягом |125,0 тис.грн. |Власні кошти |АЕК "Київенерго" |Зменшення шкідливого |
| |сміттєспалювального заводу |року | |підприємства | |впливу |
| |"Енергія" | | | | |сміттєспалювального |
| | | | | | |заводу на атмосферу |
| | | | | | |м. Києва |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Ліквідація неефективних |Протягом |390,0 тис.грн. |Власні кошти |АЕК "Київенерго" |Забезпечення |
| |котелень |року | |підприємств | |безпечного для |
| | | | | | |довкілля |
| | | | | | |функціонування |
| | | | | | |електростанцій |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Впровадження біотехнології |Протягом |30,0 тис.грн. |Власні кошти |АЕК "Київенерго" |Поліпшення стану |
| |очищення зворотних вод від |року | |підприємств | |водного басейну |
| |нафтопродуктів | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Створення I черги системи |Протягом |993,0 тис.грн. |Державний фонд з |Державне управління |Отримання повної |
| |моніторингу довкілля |року | |охорони |екології та природних |інформації щодо змін |
| | | | |навколишнього |ресурсів в м. Києві |еколопчнрі ситуації у |
| | | | |природного | |місті, що сприятиме |
| | | | |середовища | |прийняттю ефективних |
| | | | | | |управлінських рішень у |
| | | | | | |галузі охорони довкілля|
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|7. |Очищення акваторії р.Дніпро |Протягом |1,6 млн грн. |Державний бюджет |Державне управління |Сприяння поліпшенню |
| |від затоплених та |року | | |екології та природних |стану води у р.Дніпро |
| |напівзатоплених суден | | | |ресурсів у м. Києві |та попередження її |
| | | | | | |забруднення |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|8. |Запобігання зсувам у районах |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |КП "СУППР" |Проведення протизсувних|
| |міста, що цьому піддані |року |на основну | | |заходів на схилах |
| | | |діяльність | | |Наддніпрянського шосе, |
| | | | | | |Батиєвої гори, парку |
| | | | | | |"Вічної Слави", вздовж |
| | | | | | |Набережного шосе від |
| | | | | | |пішохідного мосту до |
| | | | | | |мосту ім.Патона; в |
| | | | | | |районі Киянівського |
| | | | | | |провулку; на схилах; |
| | | | | | |будівництво штольневих |
| | | | | | |дренажів у |
| | | | | | |Старонаводницькій балці|
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.8.2. Техногенна безпека | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Ліквідація наслідків |Протягом |В межах коштів,|Державний бюджет |Головне управління |Оздоровлення |
| |техногенного забруднення |року |виділених на | |промисловості, транспорту |забрудненої території |
| |територій та об'єктів (ДНВП | |санацію | |та зв'язку | |
| |"Захід", ВАТ "Радикал") | |території | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Аналіз забруднення |Протягом |В межах коштів,|Міський бюджет |Головне управління з |Своєчасне інформування |
| |повітряного басейну міста, |року |передбачених | |питань надзвичайних |про |
| |впровадження автоматизованої | |на основну | |ситуацій |зміни радіаційного |
| |системи контролю | |діяльність | | |становища атмосферного |
| |радіаційного становища | | | | |повітря міста |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.8.3. Охорона праці | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Проведення обліку та аналізу |Протягом |В межах коштів |Фонд соціального |Відділ з питань охорони |Зниження рівня |
| |виробничого травматизму в |року |на основну |страхування від |праці КМДА |виробничого |
| |рамках міської | |діяльність |нещасних випадків| |травматизму, |
| |інформаційно-аналітичної | | |на виробництві | |професійних захворювань|
| |системи "Охорона праці" | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Посилення контролю за |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Відділ з питань охорони |Підвищення |
| |здійсненням підприємствами, |року |на основну | |праці КМДА |відповідальності |
| |установами та організаціями | |діяльність | | |роботодавців за стан |
| |міста заходів, спрямованих | | | | |охорони праці на |
| |на зниження рівня | | | | |виробництві, посилення |
| |виробничого травматизму та | | | | |трудової та |
| |професійних захворювань | | | | |технологічної |
| | | | | | |дисципліни |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Сприяння формуванню системи |Постійно |В межах коштів |Міський бюджет |Відділ з питань охорони |Зменшення випадків |
| |охорони праці на недержавних | |на основну | |праці КМДА |виробничого |
| |підприємствах та підвищення | |діяльність | | |травматизму з причин |
| |професійного рівня | | | | |недостатньої |
| |спеціалістів у цій сфері | | | | |підготовки фахівців |
| | | | | | |служб охорони праці |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.8.4. Громадська безпека | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Систематичне проведення |Протягом |В межах коштів |Державний та |Головне управління МВС |Попередження злочинів, |
| |інформаційно-просвітницьких |року |на основну |міський бюджет |України в м. Києві |пов'язаних з торгівлею |
| |заходів щодо запобігання | |діяльність | | |людей |
| |зникненню людей. Активізація | | | | | |
| |роботи з розшуку безвісно | | | | | |
| |зниклих людей | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Виконання Загальноміських |Протягом |В межах коштів |Державний та |Головне управління МВС |Зменшення |
| |організаційно-правових |року |на основну |міський бюджет |України в м. Києві, ДПА у |кримінального тиску на |
| |заходів щодо посилення | |діяльність | |м. Києві |функціонування |
| |боротьби з організованою | | | | |господарського |
| |злочинністю і корупцією на | | | | |комплексу міста |
| |2003-2006 роки | | | | | |
| |( ra0156023-02 ) | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Проведення |Протягом |В межах коштів |Державний та |ГУ МВС України в м. Києві,|Зменшення негативних |
| |оперативно-профілактичних |року |на основну |міський бюджет |Служба у справах |соціальних проявів |
| |операцій "Діти вулиці", | |діяльність | |неповнолітніх |серед неповнолітніх |
| |"Літо", "Генофонд", "Урок", | | | | | |
| |"Канікули", "Діти і | | | | | |
| |наркотики", направлених на | | | | | |
| |запобігання негативним | | | | | |
| |проявам серед неповнолітніх | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Посилення боротьби з |Протягом |В межах коштів |Державний та |Головне управління МВС |Зменшення кількості |
| |незаконним обігом наркотиків |року |на основну |міський бюджет |України м. Києві, Головне |злочинів, пов'язаних з |
| |шляхом проведення | |діяльність | |управління охорони |незаконним |
| |комплексних | | | |здоров'я |розповсюдженням та |
| |оперативно-профілактичних | | | | |вживанням наркотичних |
| |операцій "Мак", "Допінг", | | | | |засобів |
| |"Атракціон", "Батискаф" | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Здійснення заходів щодо |Протягом |В межах коштів |Державний та |Головне управління МВС |Підвищення |
| |запобігання нелегальній |року |на основну |міський бюджет |України м. Києві, |ефективності |
| |міграції і регулювання | |діяльність | |Управління у справах |регулювання |
| |міграційних процесів у м. | | | |національностей та |міграційних потоків та |
| |Києві шляхом проведення | | | |міграції |контролю за легальною |
| |оперативно-профілактичних | | | | |і нелегальною |
| |операцій "Іноземець", | | | | |міграцією в столиці |
| |"Мігрант", "Гуртожиток", | | | | | |
| |"Студент" | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Будівництво другої черги |Протягом |1.0 млн грн. |Міський бюджет |Головне управління МВС |Зменшення кількості |
| |автоматизованої системи |року | | |України м. Києві, |дорожньо- |
| |керування дорожнім рухом | | | |Головне управління |транспортних пригод |
| |(АСКДР) з реконструкцією | | | |економіки та розвитку | |
| |будинку центрального пункту | | | |міста, | |
| |керування по | | | |Головне фінансове | |
| |вул. Б.Хмельницького, 54 | | | |управління | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
| |3.9. Реалізація громадянських | | | | | |
| |прав населення, розвиток | | | | | |
| |інститутів громадянського | | | | | |
| |суспільства | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|1. |Реалізація заходів програми |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Активізація участі |
| |"Партнерство: міська влада - |року |на основну | |питань внутрішньої |громадян у розв'язанні |
| |об'єднання громадян" шляхом | |діяльність | |політики, |соціально-економічних |
| |проведення Громадської | | | |районні в м. Києві |проблем міста |
| |асамблеї м. Києва, організації| | | |адміністрації | |
| |для представників об'єднань | | | | | |
| |громадян дискусійних клубів, | | | | | |
| |"круглих столів", семінарів- | | | | | |
| |тренінгів з проблемних | | | | | |
| |питань життєдіяльності | | | | | |
| |міста тощо | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|2. |Проведення соціологічних |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Виявлення змін в |
| |досліджень щодо вивчення |року |на програми з | |питань внутрішньої |загальних соціально- |
| |громадської думки киян в | |питань науки | |політики, |політичних настроях |
| |контексті розвитку | | | |КП "НДІСЕП", |громадськості в місті |
| |суспільно-політичної | | | |районні в м. Києві | |
| |ситуації в місті | | | |державні адміністрації | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|3. |Організаційне забезпечення |Щомісячно |10,0 тис.грн. |Міський бюджет |Головне управління з |Покращення рівня |
| |єдиного Дня інформування |протягом | | |питань внутрішньої |поінформованості |
| |населення |року | | |політики, районні в |населення щодо стану |
| | | | | |м. Києві державні |справ у різних сферах |
| | | | | |адміністрації, Головне |міського життя |
| | | | | |управління з питань | |
| | | | | |взаємодії з засобами | |
| | | | | |масової інформації та | |
| | | | | |зв'язків з громадськістю | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|4. |Проведення міського конкурсу |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Розв'язання актуальних |
| |проектів та програм розвитку |року |на основну | |питань внутрішньої |проблем розвитку |
| |місцевого самоврядування | |діяльність | |політики |місцевого |
| | | | | | |самоврядування |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|5. |Організаційне забезпечення |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Забезпечення подальшого|
| |засідань громадської ради |року |на основну | |питань внутрішньої |розвитку демократичних |
| |експертів з питань | |діяльність | |політики |процесів у м. Києві |
| |діяльності органів | | | | | |
| |самоорганізації населення | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|6. |Організація циклу навчальних |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Надання організаційної |
| |семінарів для представників |року |на основну | |питань внутрішньої |та правової допомоги |
| |органів самоорганізації | |діяльність | |політики |органам самоорганізації|
| |населення, розробка | | | | |населення |
| |методичних матеріалів тощо | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|7. |Виконання заходів Міської |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Створення умов для |
| |комплексної програми щодо |року |на основну | |питань внутрішньої |всебічного розвитку і |
| |розвитку і функціонування | |діяльність | |політики, Головне |функціонування |
| |української мови в м. Києві | | | |управління з питань |української мови як |
| |на 2002-2005 рр. "Українська | | | |взаємодії з засобами |державної в усіх сферах|
| |мова в українській столиці" | | | |масової інформації та |життя міста |
| | | | | |зв'язків з громадськістю | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|8. |Проведення міської |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Поглиблення знань з |
| |науково-практичної |року |на основну | |питань внутрішньої |історії м. Києва, |
| |конференції: "Духовне, | |діяльність | |політики |духовної культури |
| |патріотичне, морально-етичне | | | | |киян, становлення у |
| |виховання киян: стан, | | | | |молодого покоління |
| |проблеми, перспективи" | | | | |патріотичної свідомості|
| | | | | | | |
|-----+------------------------------+----------+---------------+-----------------+--------------------------+-----------------------|
|9. |Реалізація державної політики |Протягом |В межах коштів |Міський бюджет |Головне управління з |Забезпечення |
| |стосовно релігії та церкви, |року |на основну | |питань внутрішньої |діяльності релігійних |
| |сприяння релігійним | |діяльність | |політики |організацій у |
| |організаціям у забезпеченні їх| | | | |відповідності до вимог |
| |діяльності відповідно до | | | | |законодавчих та |
| |вимог Закону України "Про | | | | |нормативних актів |
| |свободу совісті та релігійні | | | | |держави |
| |організації" ( 987-12 ), | | | | | |
| |інших законодавчих та | | | | | |
| |нормативних актів держави | | | | | |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Додаток 3

Перелік
регіональних програм, які передбачається фінансувати у 2004 році за рахунок коштів бюджету м. Києва

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Назва програми | Виконавці | Обсяги |Очікувані результати |
| | |асигнувань |від реалізації |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Програма зміцнення законності, |Прокуратура м. Києва, Головне |16,0 млн грн. |Поліпшення стану захисту |
|посилення боротьби зі злочинністю |управління МВС України в м. | |конституційних прав і |
|у м. Києві на 2002-2006 роки" |Києві, УСБУ в м. Києві, | |свобод громадян м. Києва |
|(рішення Київської міської ради |Апеляційний суд м. Києва, | | |
|від 11.07.2002 N 156/156 |Київське міське управління | | |
| та інші програми |юстиції, ДПА в м. Києві, КРУ в| | |
| |м. Києві Управління пожежної | | |
| |безпеки | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Програма "Столична освіта |Головне управління освіти і |41,6 млн грн. |Забезпечення гармонійного |
|2001-2005 роки" (рішення Київської|науки, районні управління | |розвитку особистості на |
|міської ради від 08.11.2001 |освіти, Головне управління | |основі сучасних педагогічних |
|N 73/1507 |культури, мистецтв та охорони | |та інформаційних технологій |
| |культурної спадщини, Головне | |у процесі навчання та |
| |управління по фізичній | |виховання у закладах освіти |
| |культурі та спорту, Управління| | |
| |у справах сім'ї та молоді, | | |
| |Київський міжрегіональний | | |
| |університет удосконалення | | |
| |вчителів ім. Б.Грінченка, | | |
| |Науково-методичний центр | | |
| |профтехосвіти, Центр | | |
| |соціальних служб для молоді, | | |
| |Служба у справах неповнолітніх| | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Програма "Турбота" (рішення |Головне управління соціального|142,5 млн грн.|Підвищення життєвого рівня |
|Київської міської ради від |захисту населення, Головне | |ветеранів, інвалідів, сімей |
|30.01.2001 N 161/1138 |управління у справах жінок, | |з дітьми, дітей-сиріт та |
| із змінами від |інвалідів, ветеранів війни та | |інших малозахищених верств |
|24.05.2001 N 346/1322 |праці, Головне управління | |населення |
| |охорони здоров'я та медичного | | |
| |забезпечення, Головне | | |
| |управління освіти та науки, | | |
| |Служба у справах | | |
| |неповнолітніх, Управління у | | |
| |справах захисту населення від | | |
| |наслідків аварії на | | |
| |Чорнобильській АЕС, Київський | | |
| |міський Центр соціальних служб| | |
| |для молоді, Головне управління| | |
| |у справах сім'ї та молоді, ФФ,| | |
| |Головне управління житлового | | |
| |господарства, Головне | | |
| |управління по фізичній | | |
| |культурі і спорту | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Київська міська програма розвитку |Виконавці визначені рішенням | 5,4 млн грн. |Дозволить перетворити мале |
|малого підприємництва (рішення |сесії Київської міської ради | |підприємництво на дієвий |
|Київської міської ради від |від 28.11.2002 N 144/304 | |механізм розв'язання |
|28.11.2002 N 144/304 | | |економічних і соціальних |
| | | |проблем, становлення |
| | | |середнього класу |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Комплексна програма "Твій дім, |Районні у м. Києві державні |107,8 млн грн.|Поліпшення стану житлових |
|твоє подвір'я" (заходи програми |адміністрації, Головне | |будинків та прибудинкових |
|затверджуються щорічно на поточний|управління житлового | |територій |
|рік розпорядженням Київської |господарства | | |
|міської державної адміністрації) | | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Міська міжгалузева комплексна |Головне управління охорони |20,3 млн грн. |Поліпшення медичного |
|медична програма "Здоров'я киян" |здоров'я та медичного | |обслуговування населення |
|на 2003-2011 роки (розпорядження |забезпечення | | |
|Київської міської державної | | | |
|адміністрації від 31.12.98 N 2548 | | | |
| | | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Міська комплексна програма |Головне управління культури, |45,1 млн грн. |Формування комфортного та |
|"Столична культура і мистецтво |мистецтв та охорони культурної| |гармонійного культурного |
|2003-2005 роки" (рішення Київської|спадщини, відділи культури | |середовища міста |
|міської ради від 28.11.2002 |райдержадміністрацій, | | |
|N 150/310 |керівники установ та закладів | | |
| |культури та мистецтва | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Програма збереження бібліотечних |Головне управління культури, |1,7 млн грн. |Створення системи єдиного |
|та архівних фондів у м. Києві |мистецтв та охорони культурної| |загальнодержавного обліку |
|на 2000-2005 роки (розпорядження |спадщини, відділи культури | |документальних пам'яток, |
|Київської міської державної |райдержадміністрацій, | |національного, культурного та |
|адміністрації від 06.12.1999 |керівники бібліотек, архіву | |історичного надбання |
|N 1937 | | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Програма розвитку бібліотечної |Головне управління культури, |3,8 млн грн. |Створення єдиної |
|справи в м. Києві на 2002-2006 |мистецтв та охорони культурної| |інформаційної системи для |
|роки (розпорядження Київської |спадщини, відділи культури | |публічних бібліотеку міста |
|міської державної адміністрації |райдержадміністрацій, | | |
|від 30.07.2002 N 1523) |керівники бібліотек | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Міська комплексна програма |Головне управління культури, |8,1 млн грн. |Збереження пам'яток музейного |
|"Розвиток музейної справи в |мистецтв та охорони культурної| |фонду України, як |
|м. Києві на 2001-2005 роки" |спадщини, керівники музеїв | |національного надбання |
|(розпорядження Київської міської | | | |
|державної адміністрації від | | | |
|16.07.2001 N 1487) | | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Програма поліпшення |Головне управління культури, |1,0 млн грн. |Задоволення культурних |
|кінообслуговування населення Києва|мистецтв та охорони культурної| |потреб населення |
|на 2001-2005 роки (розпорядження |спадщини, керівники | | |
|Київської міської державної |кінотеатрів | | |
|адміністрації від 09.07.2001 | | | |
|N 1410 | | | |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Комплексна програма "Молодь міста |Головне управління у справах |13,7 млн грн. |Створення сприятливих умов для|
|Києва на 2001-2005 роки" |сім'ї та молоді | |соціального становлення та |
|(рішення Київської міської ради | | |розвитку молоді міста, |
|від 05.07.2001 N 446/1423 | | |поліпшення становища молодих |
| | | |сімей, зниження рівня |
| | | |негативних проявів у |
| | | |молодіжному середовищі |
| | | |столиці |
|----------------------------------+------------------------------+--------------+------------------------------|
|Цільова комплексна програма |Головне управління по |36,0 млн грн. |Створення умов для зміцнення |
|"Фізичне виховання - здоров'я |фізичній культурі і спорту | |здоров'я киян за рахунок |
|нації" (розпорядження Київської | | |вдосконалення організації |
|міської державної адміністрації | | |спортивно-масової та |
|від 17.11.98 N 2254 | | |оздоровчої роботи |
| | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Додаток 4

Показники
розвитку підприємств та організацій комунальної власності

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| |Кіль-|Статут- | Частка майна |Чисельність| Обсяг робіт, послуг, |Чистий прибуток (збиток),|
| |кість|ний | територіальної |працюючих, | млн.грн. | млн. грн. |
| |(од.)|фонд | громади м.Києва |станом на | | |
| | |млн. грн| станом на 01.01.03 |01.01.04, | | |
| | |на |----------------------|чол. |-----------------------+-------------------------|
| | |01.01.04|до |25-|41-|51% і|100%| |2002 |2003 |2004 |2002 |2003 |2004 |
| | | |25%|40%|50%|біль-| | |звіт |очікува-|прогноз|звіт |очікува-|прогноз |
| | | | | | |ше | | | |не вико-| | |не вико-| |
| | | | | | | | | | |нання | | |нання | |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Суб'єкти | | | | | | | | | | | | | | |
|господарювання, що | | | | | | | | | | | | | | |
|утворені за участю | | | | | | | | | | | | | | |
|майна територіальної | | | | | | | | | | | | | | |
|громади міста Києва: | | | | | | | | | | | | | | |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Комунальні, | | | | | | | | | | | | | | |
|в т.ч. по галузях: | 244 | 1698,9 | | | | | 244| 49739 |1216,1| 1203,9| 1140,6| -18,8 | -97,7 | -146,5 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Комунальне господарство| 62 | 1441,4 | | | | | 62| 3798 | 769,9| 770,2| 671,2| -20,4 | -102,5 | -151,6 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Будівництво | 6 | 66,8 | | | | | 62| 1727 | 68,6| 75,3| 87,0| -3,0 | 1,2 | 1,3 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Проектні та наукові | | | | | | | | | | | | | | |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Охорона здоров'я | 90 | 6,0 | | | | | 90| 3236 | 236,4| 225,3| 226,4| 2,3 | 0,7 | 0,8 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Освіта | 2 | 4,1 | | | | | 2| 388 | 7,9| 9,0| 9,6| 0,7 | 0,02| 0,02|
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Майно управлінь КМДА | 6 | 33,8 | | | | | 6| 1233 | 33,3| 37,1| 40,1| 1,9 | 1,8 | 1,6 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Промисловість | | | | | | | | | | | | | | |
|будматеріалів | 1 | 0,02| | | | | 1| 60 | 1,3| 1,1| 1,0| -0,5 | -0,1 | -0,04|
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Побутове обслуговування| 1 | 0,33| | | | | 1| 20 | 0,2| 0,2| 0,3| -0,04| 0,001| 0,002|
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Сільське господарство | 1 | 3,4 | | | | | 1| 125 | 0,6| 0,4| 0,6| 0,8 | 0,05| 0,05|
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Житлове господарство | 2 | 93,5 | | | | | 2| 557 | 42,2| 41,7| 38,7| 0,2 | 0,1 | 0,01|
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Культура | 62 | 28,8 | | | | | 62| 3042 | 18,7| 24,3| 26,4| -1,7 | -0,6 | -0,6 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Торгівля | 4 | 13,8 | | | | | 4| 450 | 15,4| 11,3| 13,1| 0,3 | 0,4 | 0,3 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Громадське харчування | 2 | 3,6 | | | | | 2| 205 | 6,3| 6,0| 6,6| -0,2 | 0,03| 0,04|
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Відкриті акціонерні | | | | | | | | | | | | | | |
|товариства | 21 | 289,8 | 3 | 6 | 1 | 11 | | 2841 |2973,3| 3013,2| 3014,6| 15,7 | 19,7 | 20,1 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Господарські товариства| | | | | | | | | | | | | | |
|(спільні підприємства) | 6 | 14,0 | 0 | 2 | 3 | 1 | | 128 | 223,2| 223,2| 223,1| 17,2 | 17,2 | 17,3 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Товариства інших форм | | | | | | | | | | | | | | |
|господарювання | 4 | 52,0 | 0 | 1 | 1 | 2 | | 1060 | 141,7| 141,7| 140,3| 8,6 | 8,1 | 7,6 |
|-----------------------+-----+--------+---+---+---+-----+----+-----------+------+--------+-------+-------+--------+--------|
|Державні у сфері | | | | | | | | | | | | | | |
|управління КМДА | | | | | | | | | | | | | | |
|(унітарні) | 12 | 2,3 | | | | | | 172 | 3,1| 3,2| 2,3| 0,1 | -0,1 | 0,06|
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Додаток 5
Розподіл асигнувань
На фінансування капітальних вкладень на 2004 рік

асигнування (тис.грн.)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Найменування | Програма капітальних вкладень | Програма фінансування |
| |--------------------------------------------------------------------+--------------------------------------------------------------------|
| |Програма | Спеціальний фонд міського бюджету | Кошти | Інші |Програма | Спеціальний фонд міського бюджету | Кошти | Інші |
| |капіта- |----------------------------------------| району| | фінан- |---------------------------------------| району | |
| | льних | Всього | в тому числі | | |сування, | Всього | в тому числі | | |
| |вкладень,| |------------------------------| | | всього | |-----------------------------| | |
| | всього | | Бюджет |Цільові |Субвенція з | | | | | Бюджет | Цільові|Субвенція з| | |
| | | |розвитку| фонди |Державного | | | | |розвитку| фонди |Державного | | |
| | | | | |бюджету | | | | | | |бюджету | | |
| | | | | |України | | | | | | |України | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
| А | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВСЬОГО |1108035,2| 873737,5|516952,0|311500,0| 45285,5 |155871,6| 78426,1|1108035,2| 873737,5|516952,0|311500,0| 45285,5 | 155871,6| 78426,1|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в т.ч. поточні капітальні | | | | | | | | | | | | | | |
|вкладення |1108035,2| 873737,5|516952,0|311500,0| 45285,5 |155871,6| 78426,1|1108035,2| 873737,5|516952,0|311500,0| 45285,5 | 155871,6| 78426,1|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО | 143638,4| 97364,5| 40800,0| 51279,0| 5285,5 | 5725,8| 40548,1|143638,4 | 97364,5| 40800,0| 51279,0| 5285,5 | 5725,8| 40548,1|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЖИТЛОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ | 124383,0| 85084,9| 29799,4| 50000,0| 5285,5 | | 39298,1|124383,0 | 85084,9| 29799,4| 50000,0| 5285,5 | | 39298,1|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Крім того, за рахунок | | | | | | | | | | | | | | |
|погашення довгострокового | | | | | | | | | | | | | | |
|пільгового кредиту | | 1100,0| | | | | | | 1100,0| | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/М ТРОЄЩИНА, 24 М-Н | | | | | | | | | | | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/М 20 | 9434,9| 9434,9| 4650,0| 4784,9| | | | 9434,9| 9434,9| 4650,0| 4784,9| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/М 27 | 15627,1| 15627,1| 8962,1| 6665,0| | | | 15627,1| 15627,1| 8962,1| 6665,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б В КВАРТАЛІ ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|АЛМА-АТИНСЬКОЇ ТА ПРОВ. | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕНОМАНСЬКОГО | 64706,9| 44406,9| 9539,7| 34797,2| 250,0 | | 20300,0| 64706,9| 44406,9| 9539,7| 34797,2| 250,0 | | 20300,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ. БАЛЬЗАКА, 6, | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕК. В | 10426,5| 5423,4| 387,9| | 5035,5 | | 5003,1| 10426,5 | 5423,4| 387,9| | 5035,0 | | 5003,1|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 387,9| 387,9| 387,9| | | | | 387,9 | 387,9| 387,9| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ. БАЛЬЗАКА, 6, | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕК. Г | 4000,0| 1500,0| | 1500,0| | | 2500,0| 4000,0 | 1500,0| | 1500,0| | | 2500,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б, 1-2 секції НА ПР. | | | | | | | | | | | | | | |
|РАДЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ, 16-20, | | | | | | | | | | | | | | |
|С. 1-2 | 13747,9| 2252,9| | 2259,2| | | 11495,0| 13747,9| 2252,9| | 2259,2| | | 11495,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б В М.СЕВАСТОПОЛЬ | 2250,4| 2250,4| 2250,4| | | | | 2250,4 | 2250,4| 2250,4| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗОВНІШНІ ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО Ж/Б У КВАРТАЛІ ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|АЛМА-АТИНСЬКОЇ ТА ПРОВ. | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕНОМАНСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|(ВОДОПОСТАЧАННЯ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ, | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЯ, ВЕРТИКАЛЬНЕ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЛАНУВАННЯ) | 4189,3 | 4189,3 | 4189,3| | | | | 4188,3| 4189,3| 4189,3| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА | 5000,0 | 5000,0 | 5000,0| | | | | 5000,0| 5000,0| 5000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ | 5000,0 | 5000,0 | 5000,0| | | | | 5000,0| 5000,0| 5000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 914,0 | 300,0 | 300,0| | | 314,0 | 300,0| 914,0| 300,0| 300,0| | | 314,0| 300,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/М Н.ДАРНИЦЯ, 1 М-Н | 314,0 | | | | | 314,0 | | 314,0| | | | | 314,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 600,0 | 300,0 | 300,0| | | | 300,0| 600,0| 300,0| 300,0| | | | 300,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ. ПОЛІСЬКІЙ, 28 | 600,0 | 300,0 | 300,0| | | | 300,0| 600,0| 300,0| 300,0| | | | 300,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 3450,0 | 2300,0 | 2300,0| | | 500,0| 650,0| 3450,0| 2300,0| 2300,0| | | 500,0 | 650,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ. ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА,| | | | | | | | | | | | | | |
|11-А | 2000,0 | 2000,0 | 2000,0| | | | | 2000,0| 2000,0| 2000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВИРОБНИЧА БАЗА КП | | | | | | | | | | | | | | |
|"РЕМБУДСЕРВІС" НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЕЛЄКТРОТЕХНІЧНІЙ, 11 | 200,0 | | | | | 200,0| | 200,0| | | | | 200,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1250,0 | 300,0 | 300,0| | | 300,0| 650,0| 1250,0| 300,0| 300,0| | | 300,0 | 650,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б N 1 НА РОЗІ ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|БРАТИСЛАВСЬКОЇ I ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАЛЬСЬКОГО НА Ж/М ЛІСОВИЙ | 625,0 | 300,0 | 300,0| | | | 325,0| 625,0| 300,0| 300,0| | | | 325,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б N 2 НА РОЗІ ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|БРАТИСЛАВСЬКОЇ I ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАЛЬСЬКОГО НА Ж/М ЛІСОВИЙ | 625,0 | | | | | 300,0| 325,0| 625,0| | | | | 300,0 | 325,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 300,0 | 300,0 | 300,0| | | | | 300,0| 300,0| 300,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 300,0 | 300,0 | 300,0| | | | | 300,0| 300,0| 300,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ.РОГОЗІВСЬКІЙ, | | | | | | | | | | | | | | |
|1-А | 300,0 | 300,0 | 300,0| | | | | 300,0| 300,0| 300,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОБОЛОНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 2650,0 | 1250,0 | 1250,0| | | 1400,0 | | 2650,0| 1250,0| 1250,0| | | 1400,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ.АВТОЗАВОДСЬКІЙ, | | | | | | | | | | | | | | |
|61-А (ДЛЯ НАН УКРАЇНИ) | 1000,0 | 1000,0| 1000,0| | | | | 1000,0| 1000,0| 1000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 700,0 | 700,0| 700,0| | | | | 700,0| 700,0| 700,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ГУРТОЖИТКУ У | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОВ. КУРЕНІВСЬКОМУ, 4/18-Б| 250,0 | 250,0| 250,0| | | | | 250,0| 250,0| 250,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 200,0 | 200,0| 200,0| | | | | 200,0| 200,0| 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1400,0 | | | | | 1400,0| | 1400,0| | | | | 1400,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ. ВИШГОРОДСЬКІЙ, | | | | | | | | | | | | | | |
|54-А | 600,0 | | | | | 600,0| | 600,0| | | | | 600,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ. ОЗЕРНІЙ, 18-А | 800,0 | | | | | 800,0| | 800,0| | | | | 800,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 1200,0 | 300,0| 300,0| | | 900,0| | 1200,0| 300,0| 300,0| | | 900,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1200,0 | 300,0| 300,0| | | 900,0| | 1200,0| 300.0| 300.0| | | 900,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА РОЗІ ВУЛ. Н.УЖВІЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА ВУЛ. НОВО-МОСТИЦЬКОЇ | 600,0 | | | | | 600,0| | 600,0| | | | | 600,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ. Н.УЖВІЙ, 6-Б | 600,0 | 300,0| 300,0| | | 300,0| | 600,0| 300,0| 300,0| | | 300,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 1579,0 | 1579,0| 300,0| 1279,0| | | | 1579,0| 1579,0 | 300,0| 1279,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА БУЛ.ВЕРНАДСЬКОГО, 63| 1279,0 | 1279,0| | 1279,0| | | | 1279,0| 1279,0 | | 1279,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 300,0 | 300,0 | 300,0| | | | | 300,0| 300,0| 300,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ.БУДАРІНА, 3 | | | | | | | | | | | | | | |
|(БУД.2) | 300,0 | 300,0 | 300,0| | | | | 300,0| 300,0| 300,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 4162,4 | 1250,6 | 1250,6| | | 2611,8| 300,0| 4162,4| 1250,6| 1250,6| | | 2611,8 | 300,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ.В.ПІКА, 18 | 824,5 | 524,5 | 524,5| | | | 300,0| 824,5| 524,5| 524,5| | | | 300,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|Ж/Б НА ВУЛ.ТУПОЛЄВА, 20-Д | 3337,9 | 726,1 | 726,1| | | 2611,8| | 3337,9| 726,1| 726,1| | | 2611,8 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|МЕТРОПОЛІТЕНИ |191100,0 |191100,0 |103700,0| 47400,0| 40000,0 | | | 191100,0| 191100,0|103700,0| 47400,0| 40000,0| | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОМИСЛОВОСТІ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ |191100,0 |191100,0 |103700,0| 47400,0| 40000,0 | | | 191100,0| 191100,0|103700,0| 47400,0| 40000,0| | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СИРЕЦЬКО-ПЕЧЕРСЬКА ЛІНІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕТРОПОЛІТЕНУ ВІД СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ДОРОГОЖИЧІ ДО ЖИТЛОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|МАСИВУ ВИНОГРАДАР З | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕЛЕКТРОДЕПО МЕТРОПОЛІТЕНУ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ДІЛЬНИЦЯ ВІД СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ДОРОГОЖИЧІ" ДО СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"СИРЕЦЬКА" |116601,2 |116601,2 | 29201,2| 47400,0| 40000,0 | | | 116601,2| 116601,2| 29201,2| 47400,0| 40000,0| | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0| | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СИРЄЦЬКО-ПЕЧЕРСЬКА ЛІНІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕТРОПОЛІТЕНУ ВІД СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ХАРКІВСЬКА" ДО СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ХАРКІВСЬКА ПЛОЩА" З | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕЛЕКТРОДЕПО "ХАРКІВСЬКЕ" | 40000,0 | 40000,0 | 40000,0| | | | | 40000,0| 40000,0| 40000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 1734,6 | 1734,8 | 1734,6| | | | | 1734,6| 1734,8| 1734,6| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КУРЕНІВСЬКО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА ЛІНІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕТРОПОЛІТЕНУ ВІД СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ЛИБІДСЬКА" ДО СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР" | 20000,0 | 20000,0 | 20000,0| | | | | 20000,0| 20000,0| 20000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 1266,0 | 1266,0 | 1266,0| | | | | 1266,0| 1266,0| 1266,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ РУХОМОГО СКЛАДУ | 11500,0 | 11500,0 | 11500,0| | | | | 11500,0| 11500,0| 11500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 2988,8 | 2966,6 | 2886,6| | | | | 2988,8| 2966,6| 2886,6| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДРУГИЙ ВИХІД 3 СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕТРОПОЛІТЕНУ "ВОКЗАЛЬНА" | 498,8 | 498,8 | 498,8| | | | | 498,8| 498,8| 498,8| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОДІЛЬСЬКО-ВИГУРІВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІНІЯ МЕТРОПОЛІТЕНУ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ДІЛЬНИЦЯ ВІД СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ГЛИБОЧИЦЬКА" ДО СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ВОКЗАЛЬНА" ІЗ | | | | | | | | | | | | | | |
|З'ЄДНУВАЛЬНОЮ ГІЛКОЮ | 2500,0 | 2500,0 | 2500,0| | | | | 2500,0| 2500,0| 2500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОСВІТА | 86570,0 | 31453,8 | 12101,2| 19352,6| | 51116,2| 4000,0| 86570,0| 31453,8| 12101,2| 19352,6| | 51116,2| 4000,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ | | | | | | | | | | | | | | |
|I НАУКИ | 10000,0 | 10000,0 | 10000,0| | | | | 10000,0| 10000,0| 10000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ | 10000,0 | 10000,0 | 10000,0| | | | | 10000,0| 10000,0| 10000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|УСТАНОВ ОСВІТИ | 10000,0 | 10000,0 | 10000,0| | | | | 10000,0| 10000,0| 10000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПР.КОМУНАЛЬНОГО I | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ТУРИЗМУ | 2146,2 | 2146,2 | | 2146,2| | | | 2146,2| 2146,2| | 2146,2| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО ШКОЛИ В | | | | | | | | | | | | | | |
|С.ЛІСНИКИ | | | | | | | | | | | | | | |
|КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ| 500,0 | 500,0 | | 500,0| | | | 500,0| 500,0| | 500,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДИТЯЧИЙ САДОК ТА ШКОЛА В | | | | | | | | | | | | | | |
|С. ПІДГІРЦІ ОБУХІВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|Р-НУ | 1646,2 | 1646,2 | | 1646,2| | | | 1646,2| 1646,2| | 1646,2| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОСІЇВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 4251,2 | 2101,2 | 2101,2| | | 2150,0| | 4251,2| 2101,2| 2101,2| | | 2150,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО ШКОЛИ N 151, | | | | | | | | | | | | | | |
|С. ЧАПАЄВКА - 2 ПУСКОВИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОМПЛЕКС | 300,0 | | | | | 300,0| | 300,0| | | | | 300,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 112 НА ВУЛ. ВЕЛИКІЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВАСИЛЬКІВСЬКІЙ, 78 | 700,0 | | | | | 700,0| | 700,0| | | | | 700,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО НАВЧАЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КОРПУСУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ШКОЛИ N 132 НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, 28 | 3101,2 | 2101,2 | 2101,2| | | 1000,0| | 3101,2| 2101,2| 2101,2| | | 1000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 150,0 | | | | | 150,0| | 150,0| | | | | 150,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З ДОБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 110 НА ВУЛ. КОЗАЦЬКІЙ, 5 | 150,0 | | | | | 150,0| | 150,0| | | | | 150,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 3604,1 | | | | | 3604,1| | 3604,1| | | | | 3604,1 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД З | | | | | | | | | | | | | | |
|БАСЕЙНОМ, Ж/М ПОЗНЯКИ, | | | | | | | | | | | | | | |
|9 М-Н, ДІЛ.6 | 2000,0 | | | | | 2000,0| | 2000,0| | | | | 2000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1604,1 | | | | | 1604,1| | 1604,1| | | | | 1604,1 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА, Ж/М | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЗНЯКИ, 4 М-Н, ДІЛ.33 | 450,0 | | | | | 450,0| | 450,0| | | | | 450,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА, Ж/М | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЗНЯКИ, 9 М-Н, ДІЛ.11 | 576,0 | | | | | 576,0| | 576,0| | | | | 576,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНОСВІТНЬОЇ ШКОЛИ, | | | | | | | | | | | | | | |
|Ж/М ПОЗНЯКИ, 4 М-Н, ДІЛ.35 | 250,0 | | | | | 250,0| | 250,0| | | | | 250,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД, Ж/М | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЗНЯКИ, 9 М-Н.ДІЛ.15 | 328,1 | | | | | 328,1| | 328,1| | | | | 328,1 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 9000,0 | 2300,0 | | 2300,0| | 2700,0| 4000,0| 9000,0| 2300,0| | 2300,0| | 2700,0 | 4000,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З ДОБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 23 НА ВУЛ. ПУТИВЛЬСЬКІЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|(С. БИКІВНЯ) | 4200,0 | 2000,0 | | 2000,0| | 2200,0| | 4200,0| 2000,0| | 2000,0| | 2200,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА, | | | | | | | | | | | | | | |
|Ж/М В.-ТРОЄЩИНА, 26 М-Н, | | | | | | | | | | | | | | |
|ДІЛ.28 З БАСЕЙНОМ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ДІЛ.30 | 4300,0 | 300,0 | | 300,0| | | 4000,0| 4300,0| 300,0| | 300,0| | | 4000,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 300,0 | 300,0 | | 300,0| | | | 300,0| 300,0| | 300,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО СЕРЕДНЬОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ШКОЛИ N 320 НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДИЩАНСЬКІЙ, 8 ЦЕНТРУ | | | | | | | | | | | | | | |
|РОЗВИТКУ ДИТЯЧОЇ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ | 500,0 | | | | | 500,0 | | 500,0| | | | | 500,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 2250,0 | | | | | 2250,0 | | 2250,0| | | | | 2250,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ДИТЯЧОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЧАТКОВУ ШКОЛУ НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|I.ДУБОВОГО, 47-А | 2000,0 | | | | | 2000,0 | | 2000,0| | | | | 2000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 250,0 | | | | | 250,0 | | 250,0| | | | | 250,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА В | | | | | | | | | | | | | | |
|КВАРТАЛІ ВУЛ.АЛМА-АТИНСЬКОЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|ТА ПРОВ. СЕНОМАНСЬКОМУ | | | | | | | | | | | | | | |
|(М-Н СТАРА ДАРНИЦЯ) | 250,0 | | | | | 250,0 | | 250,0| | | | | 250,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОБОЛОНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 450,0 | 450,0 | | 450,0| | | | 450,0| 450,0| | 450,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 450,0 | 450,0 | | 450,0| | | | 450,0| 450,0| | 450,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАВЧАЛЬНИЙ КОРПУС З | | | | | | | | | | | | | | |
|ДОПОМІЖНИМИ ПРИМІЩЕННЯМИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.МАРШАЛА ТИМОШЕНКА, 13-Б| 450,0 | 450,0 | | 450,0| | | | 450,0| 450,0| | 450,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕЧЕРСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 2490,0 | | | | | 2490,0 | | 2490,0| | | | | 2490,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО ШКОЛИ N 47 | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. П.ЛУМУМБИ, 13 | 1500,0 | | | | | 1500,0 | | 1500,0| | | | | 1500,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 990,0 | | | | | 990,0 | | 990,0| | | | | 990,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.СТАРОНАВОДНИЦЬКА, 2-20 | 370,0 | | | | | 370,0 | | 370,0| | | | | 370,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДИТЯЧИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.СТАРОНАВОДНИЦЬКА, 2-20 | 230,0 | | | | | 230,0 | | 230,0| | | | | 230,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З ДОБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ N 184 | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. ЩОРСА, 30 | 390,0 | | | | | 390,0 | | 390,0| | | | | 390,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 9500,0 | 1000,0 | | 1000,0 | | 8500,0 | | 9500,0| 1000,0| | 1000,0| | 8500,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЛІ | | | | | | | | | | | | | | |
|СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ N 107| | | | | | | | | | | | | | |
|З ПРИБУДОВОЮ НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ВВЕДЕНСЬКІЙ, 35 | 2000,0 | 1000,0 | | 1000,0 | | 1000,0 | | 1000,0| 1000,0| | 1000,0| | 1000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З ПРИБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ N 193, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. СВІТЛИЦЬКОГО, 22 | 2000,0 | | | | | 2000,0 | | 2000,0| | | | | 2000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО ШКОЛИ N 17 НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ФРУНЗЕ, 8 | 5000,0 | | | | | 5000,0 | | 5000,0| | | | | 5000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД, ПОДІЛ, | | | | | | | | | | | | | | |
|Ж.КВ Б-15, ДІЛ.19 | 500,0 | | | | | 500,0 | | 500,0| | | | | 500,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 8496,3 | 4196,3 | | 4196,3 | | 4300,0 | | 8496,3| 4196,3| | 4196,3| | 4300,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВНИЦТВО ПРИБУДОВИ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ N 76 НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЖМЕРИНСЬКІЙ, 8 | 4000,0 | 2000,0 | | 2000,0 | | 2000,0 | | 4000,0| 2000,0| | 2000,0| | 2000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО ГІМНАЗІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|СХІДНИХ МОВ N 1 НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЛЬВІВСЬКІЙ, 25 | 1000,0 | | | | | 1000,0 | | 1000,0| | | | | 1000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО СЕРЕДНЬОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ШКОЛИ N 162, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. РАХМАНІНОВА, 47, | | | | | | | | | | | | | | |
|Ж/М НОВО-БІЛИЧІ | 3000,0 | 2000,0 | | 2000,0 | | 1000,0 | | 3000,0| 2000,0| | 2000,0| | 1000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 496,3 | 196,3 | | 196,3 | | 300,0 | | 496,3| 196,3| | 196,3| | 300,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З ПРИБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ N 140, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЛЬВІВСЬКА, 47/8 | 100,0 | | | | | 100,0 | | 100,0| | | | | 100,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З ПРИБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ N 50, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. УШАКОВА, 12-А | 200,0 | | | | | 200,0 | | 200,0| | | | | 200,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БАСЕЙН ДО СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 304 НА ВУЛ. УБОРЕВИЧА, | | | | | | | | | | | | | | |
|21-А (Ж/М БІЛИЧІ, 23 М-Н) | 196,3 | 196,3 | | 196,3 | | | | 196,3| 196,3| | 196,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СОЛОМ'ЯНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 29418,7 | 7460,1 | | 7410,1 | |21958,7 | | 29418,7| 7460,1| | 7410,1| | 21958,7| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ I ДОБУДОВА | | | | | | | | | | | | | | |
|СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 115 НА ВУЛ. КАВКАЗЬКІЙ, | | | | | | | | | | | | | | |
|10 | 4815,0 | 1000,0 | | 1000,0 | | 3815,0 | | 4815,0| 1000,0| | 1000,0| | 3815,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА N 279| | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. ЛЕНІНА, 50 В | | | | | | | | | | | | | | |
|МІКРОРАЙОНІ ЖУЛЯНИ | 3925,0 | 1000,0 | | 1000,0 | | 2925,0 | | 3925,0| 1000,0| | 1000,0| | 2925,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ СЕРЕДНЬОЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|ШКОЛИ N 22 НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|СУЗДАЛЬСЬКІЙ, 10 | 1500,0 | | | | | 1500,0 | | 1500,0| | | | | 1500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО СЕРЕДНЬОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 144, ПР.ЧЕРВОНОЗОРЯНИЙ, 6| 10920,1 | 5460,1 | | 5460,1 | | 5460,0 | | 10920,1| 5460,1| | 5460,1| | 5460,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТВОРЧОСТІ, ВУЛ. ГЕРОЇВ | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕВАСТОПОЛЯ, 35 | 6458,6 | | | | | 6458,6 | | 6458,6| | | | | 6458,6| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|-ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1800,0 | | | | | 1800,0 | | 1800,0| | | | | 1800,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З ДОБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕРЕДНЬОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 177 НА ВУЛ. КУРСЬКІЙ, 12 | 500,0 | | | | | 500,0 | | 500,0| | | | | 500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА В | | | | | | | | | | | | | | |
|МІКРОРАЙОНІ, ОБМЕЖЕНОМУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕРНСТА, I.ПУЛЮЯ | 650,0 | | | | | 650,0 | | 650,0| | | | | 650,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО ШКОЛИ N 74 | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. СМОЛЕНСЬКІЙ, 4 | 650,0 | | | | | 650,0 | | 650,0| | | | | 650,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 4963,5 | 1800,0 | | 1800,0 | | 3183,1 | | 4963,5| 1800,0| | 1800,0| | 3183,1| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ СЕРЕДНЬОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ШКОЛИ N 57 НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОРІЗНІЙ, 19 | 3163,5 | | | | | 3163,5 | | 3163,5| | | | | 3163,5| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ МІСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕДАДОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ N 1 | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. ВОРОВСЬКОГО, 2 | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІД МУЗИЧНУ ШКОЛУ | 1800,0 | 1800,0 | | 1800,0 | | | | 1800,0 | 1800,0 | | 1800,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я |141066,7 |98522,5 | 73328,0|25194,5 | |42544,2 | |141066,7 | 98822,5 |73328,0 |25194,5 | | 42544,2| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗДОРОВ'Я ТА МЕДИЧНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ | 66833,8 |86893,8 | 62028,0| 4865,8 | | | | 66833,8 | 86893,8 |62028,0 | 4865,8 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КОРПУСУ N 4 | | | | | | | | | | | | | | |
|КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОНКОЛОГІЧНОЇ ЛІКАРНІ ПІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОСПІС ДЛЯ ОНКОЛОГІЧНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ХВОРИХ, ВУЛ.ВЕРХОВИННА, 69 | 1000,0 | 1000,0 | 1000,0| | | | | 1000,0 | 1000,0 | 1000,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КОРПУСІВ | | | | | | | | | | | | | | |
|МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 14 ПІД КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЦЕНТР КРОВІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЗООЛОГІЧНА, 3 | 12000,0 |12000,0 | 8278,0| 3722,0 | | | | 12000,0 | 12000,0 | 8278,0 | 3722,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЕЛЬ I | | | | | | | | | | | | | | |
|СПОРУД ДЛЯ СТВОРЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|МІСЬКОГО ЦЕНТРУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОФІЛАКТИКИ і БОРОТЬБИ ЗІ | | | | | | | | | | | | | | |
|СНІД НА ВУЛ.КРАМСЬКОГО, | | | | | | | | | | | | | | |
|21-А | 3574,1 | 3574,1 | 3574,1| | | | | 3574,1 | 3574,1 | 3574,1 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|РОЗШИРЕННЯ КИЇВСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МІСЬКОЇ ЕНДОКРИНОЛОГІЧНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІКАРНІ З КОНСУЛЬТАТИВНОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЛІКЛІНІКОЮ I ДЕННИМ | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАЦІОНАРОМ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ПУШКІНСЬКА, 22-А | 143,8 | 143,8 | | 143,8| | | | 143,8 | 143,8 | | 143,8 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 143,8 | 143,8 | | 143,8| | | | 143,8 | 143,8 | | 143,8 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНИЙ КОРПУС ДИТЯЧОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|САНАТОРІЮ "ЯЛИНКА" В | | | | | | | | | | | | | | |
|С.ПУЩА-ВОДИЦЯ (ДОВГОБУД) | 1815,9 | 1815,9 | 1815,9 | | | | | 1815,9 | 1815,9 | 1815,9 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 94,2 | 94,2 | 94,2 | | | | | 94,2 | 94,2 | 94,2 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ОЧИСНИХ СПОРУД | | | | | | | | | | | | | | |
|КМЛК N 9, ВУЛ. РИЗЬКА, 1 | 410,0 | 410,0 | 410,0 | | | | | 410,0 | 410,0 | 410,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ДИТЯЧОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|САНАТОРІЮ "ЛУЧЕЗАРНИЙ" В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. ЄВПАТОРІЯ | 1000,0 | 1000,0 | | 1000,0 | | | | 1000,0 | 1000,0 | | 1000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЛІ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. САРАТОВСЬКІЙ, 41-А | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІД ПІДСТАНЦІЮ ШВИДКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ | 500,0 | 500,0 | 500,0 | | | | | 500,0 | 500,0 | 500,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 113,0 | 113,0 | 113,0 | | | | | 113,0 | 113,0 | 113,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1450,0 | 1450,0 | 1450,0 | | | | | 1450,0 | 1450,0 | 1450,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОПЕРАЦІИНО-РЕАНІМАЦІЙНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОРПУС КМКЛ N 17, ПРОВ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛАБОРАТОРНИЙ, 18 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КИЇВСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 16 НА ВУЛ.РЕЙТАРСЬКІЙ, | | | | | | | | | | | | | | |
|22-24 | 200,0 | 200,0 | 200,0 | | | | | 200,0 | 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЕЛЬ | | | | | | | | | | | | | | |
|КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЦЕНТРАЛЬНОЇ КЛІНІЧНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІКАРНІ ПІД МІСЬКИЙ ЦЕНТР | | | | | | | | | | | | | | |
|ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ, ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ШОВКОВИЧНА, 39/1 | 600,0 | 600,0 | 600,0 | | | | | 600,0 | 600,0 | 600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КОРПУСІВ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 2, 3 (МІСЬКІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕРМАТОЛОГІЧНИЙ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|НЕВРОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТРИ) | | | | | | | | | | | | | | |
|КМЦКЛ, ВУЛ.ШОВКОВИЧНА, 39/1| 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0 | 150,0 | 150,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІКЛІНІКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ГЕРОЇВ СЕВАСТОПОЛЯ | 200,0 | 200,0 | 200,0 | | | | | 200,0 | 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЕЛЬ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ЛЕБЕДЄВА, 14-А ТА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|КРАКІВСЬКІЙ, 13 ПІД | | | | | | | | | | | | | | |
|КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ БЮРО | | | | | | | | | | | | | | |
|СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ | 200,0 | 200,0 | 200,0 | | | | | 200,0 | 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ | 45000,0 |45000,0 |45000,0 | | | | | 45000,0 | 45000,0 | 45000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|УСТАНОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я | 45000,0 |45000,0 |45000,0 | | | | | 45000,0 | 45000,0 | 45000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ ТА СПОРТУ| 7000,0 | 7000,0 | 6700,0 | 300,0 | | | | 7000,0 | 7000,0 | 6700,0| 300,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО КРИТОЇ ЛЬОДОВОЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|АРЕНИ | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО СПОРТИВНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|БАЗИ ФК "АРСЕНАЛ" | 4000,0 | 4000,0 | 4000,0 | | | | | 4000,0 | 4000,0 | 4000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 200,0 | 200,0 | 200,0 | | | | | 200,0 | 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КРИТИЙ ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН | 400,0 | 400,0 | 400,0 | | | | | 400,0 | 400,0 | 400,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 400,0 | 400,0 | 400,0 | | | | | 400,0 | 400,0 | 400,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО МАНЕЖУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ШКОЛИ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МАЙСТЕРНОСТІ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. П.ТИЧИНИ, 18-А | 1500,0 | 1500,0 | 1500,0 | | | | | 1500,0 | 1500,0 | 1500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 400,0 | 400,0 | 400,0 | | | | | 400,0 | 400,0 | 400,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ | 200,0 | 200,0 | 200,0 | | | | | 200,0 | 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 200,0 | 200,0 | 200,0 | | | | | 200,0 | 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СПОРТКОМПЛЕКС ПАРКА | | | | | | | | | | | | | | |
|КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ПАРТИЗАНСЬКА СЛАВА" | 500,0 | 500,0 | 200,0 | 300,0 | | | | 500,0 | 500,0 | 200,0 | 300,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 300,0 | 300,0 | 300,0 | | | | | 300,0 | 300,0 | 300,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КИЇВСЬКА МІСЬКА СПОРТИВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНО-ОЗДОРОВЧА| | | | | | | | | | | | | | |
|БАЗА ДЕФОЛІМПІЙСЬКОЇ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПАРАОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ| | | | | | | | | | | | | | |
|(ФІЗ.-ОЗДОР. КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЛАВ.БАСЕЙН, ФУТБОЛЬНЕ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЛЕ, 2 СПОРТ.ІГРОВИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|МАЙДАНЧИКА) | 300,0 | 300,0 | 300,0 | | | | | 300,0 | 300,0 | 300,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ | | | | | | | | | | | | | | |
|НАСЕЛЕННЯ | 15257,7|15257,7 | 2500,0 | 12757,7| | | | 15257,7 | 15257,7 | 2500,0| 12757,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З НАДБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|1-ГО ВІДДІЛЕННЯ САНАТОРІЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ПЕРШЕ ТРАВНЯ" ПІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ПСИХО-НЕВРОЛОГІЧНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ІНТЕРНАТ В ПУЩА-ВОДИЦІ | 3300,0| 3300,0 | | 3300,0| | | | 3300,0 | 3300,0 | | 3300,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ МАЙНОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КОМПЛЕКСУ ДКП КІНОТЕАТР | | | | | | | | | | | | | | |
|"СЛАВА" ПІД ПАЛАЦ ВЕТЕРАНІВ| | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. БАСТІОННІЙ, 11 | 500,0| 500,0 | 500,0 | | | | | 500,0 | 500,0 | 500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З ПРИБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВЛІ КОЛИШНЬОГО ДИТСАДКА| | | | | | | | | | | | | | |
|N 403 НА ВУЛ. О.ТЕЛІГИ, | | | | | | | | | | | | | | |
|37-Г ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТЕР. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЦЕНТРУ СОЦ.ОБСЛУГОВУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕНСІОНЕРІВ М. КИЄВА ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЦЕНТРУ РАННЬОЇ СОЦІАЛЬНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|РЕАБІЛІТАЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ | 6554,0 | 6664,0 | | 6554,0| | | | 6554,0 | 6664,0 | | 6554,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ІСНУЮЧИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВЕЛЬ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|АДАПТАЦІЇ ДЛЯ ЖІНОК, ЯКІ НЕ| | | | | | | | | | | | | | |
|МАЮТЬ ВИЗНАЧЕНОГО МІСЦЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОЖИВАННЯ, ВУЛ.ЮНКЕРОВА, | | | | | | | | | | | | | | |
|37 | 3903,7 | 3903,7 | 1000,0 | 2903,7| | | | 3903,7 | 3903,7 | 1000,0| 2903,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ | 1000,0 | 1000,0 | 1000,0 | | | | | 1000,0 | 1000,0 | 1000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|УСТАНОВ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ| 1000,0 | 1000,0 | 1000,0 | | | | | 1000,0 | 1000,0 | 1000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОСІЇВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 1100,0 | | | | | 1100,0 | | 1100,0 | | | | | 1100,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ЧАСТИНИ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВЛІ ДИТЯЧОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ N 798 | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІД ДИТЯЧУ ПОЛІКЛІНІКУ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЗАБОЛОТНОГО, 70-А | 600,0 | | | | | 600,0 | | 600,0 | | | | | 600,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДИНКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДИТЯЧОГО ДОШКІЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАКЛАДУ N 64 ПІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЛІКЛІНІКУ СІМЕЙНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІКАРЯ, ВУЛ. НАБЕРЕЖНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|КОРЧУВАТСЬКА, 56/66 | 500,0 | | | | | 500,0 | | 500,0 | | | | | 500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 2400,0 | 1400,0 | | 1400,0 | | 1000,0 | | 2400,0 | 1400,0 | | 1400,0 | | 1000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|АМБУЛАТОРІЯ. С.ТРОЄЩИНА | 2000,0 | 1000,0 | | 1000,0 | | 1000,0 | | 2000,0 | 1000,0 | | 1000,0 | | 1000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 400,0 | 400,0 | | 400,0 | | | | 400,0 | 400,0 | | 400,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДИТЯЧА ПОЛІКЛІННІКА В | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ | 400,0 | 400,0 | | 400,0 | | | | 400,0 | 400,0 | | 400,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 3370,0 | | | | | 3370,0 | | 3370,0 | | | | | 3370,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЕЛЬ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДИТЯЧОЇ УСТАНОВИ N 48 ПІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ДИТЯЧУ ПОЛІКЛІНІКУ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|АМБУЛАТОРІЮ СІМЕЙНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІКАРЯ НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕНТУЗІАСТІВ, 13-А | 2500,0 | | | | | 2500,0 | | 2500,0 | | | | | 2500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 870,0 | | | | | 870,0 | | 870,0 | | | | | 870,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ПОЛІКЛІНІКИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЛЯ ДОРОСЛИХ НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|АЛМА-АТИНСЬКІЙ-ДВИНСЬКІЙ | 520,0 | | | | | 520,0 | | 520,0 | | | | | 520,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ПОЛІКЛІНІКИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЛЯ ДОРОСЛИХ НА РОЗІ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУЛ. ДАРНИЦЬКОГО, ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|МИРОПІЛЬСЬКОЇ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЖМАЧЕНКА | 350,0 | | | | | 350,0 | | 350,0 | | | | | 350,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОБОЛОНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 4492,1 | 2100,0 | | 2100,0| | 2392,1 | | 4492,1 | 2100,0 | | 2100,0| | 2392,1| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ДИТЯЧОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ N 610 | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ.ВИШГОРОДСЬЮЙ, 54-А | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІД ДИТЯЧУ ПОЛІКЛІНІКУ | 4192,1 | 2000,0 | | 2000,0| | 2192,1 | | 4192,1 | 2000,0 | | 2000,0| | 2192,1| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 300,0 | 100,0 | | 100,0| | 200,0 | | 300,0 | 100,0 | | 100,0| | 200,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО СПОРТИВНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ ДЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ШКІЛ N 266, 244 ТА ГІМНАЗІЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|НА Ж/М "ОБОЛОНЬ", 10 М-Н | 200,0 | | | | | 200,0 | | 200,0 | | | | | 200,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СТАДІОН Ж/М ОБОЛОНЬ, 6 М-Н | 100,0 | 100,0 | | 100,0| | | | 100,0 | 100,0 | | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕЧЕРСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 21760,0 | 2100,0 | 2100,0| | |19660,0 | | 21760,0 | 2100,0 | 2100,0| | | 19660,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КОРПУСУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЧОГО ЦЕНТРУ| | | | | | | | | | | | | | |
|В М. ІРПІНЬ | 2500,0 | | | | | 2500,0 | | 2500,0 | | | | | 2500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 70,0 | | | | | 70,0 | | 70,0 | | | | | 70,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ЧАСТИНИ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОРПУСУ N 54/1 ГВКГ | | | | | | | | | | | | | | |
|МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ | | | | | | | | | | | | | | |
|УКРАЇНИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОСПІТАЛЮ "ПЕЧЕРСЬКИЙ" НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ГОСПІТАЛЬНІЙ, 18 | 1200,0 | | | | | 1200,0 | | 1200,0 | | | | | 1200,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ПРОФЕСОРА ПІДВИСОЦЬКОГО| 15000,0 | | | | |15000,0 | | 15000,0 | | | | | 15000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ЧАСТИНИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИМІЩЕНЬ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ| | | | | | | | | | | | | | |
|N 12 ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДДІЛЕННЯ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ| | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. ПІДВИСОЦЬКОГО, 4 | 200,0 | | | | | 200,0 | | 200,0 | | | | | 200,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БАСЕЙНУ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ЮНІСТЬ", ВУЛ. БАСТІОННА, 7| 2800,0 | 2100,0 | 2100,0| | | 700,0 | | 2800,0 | 2100,0 | 2100,0| | | 700,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 30,0 | | | | | 30,0 | | 30,0 | | | | | 30,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 60,0 | | | | | 60,0 | | 60,0 | | | | | 60,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПРИМІЩЕНЬ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДИНКУ НА ВУЛ.ТВЕРСЬКИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТУПИК, 10 ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|АМБУЛАТОРІЇ ЛІКАРІВ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ | 60,0 | | | | | 60,0 | | 60,0 | | | | | 60,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА | | | | | | | | | | | | | | |
|В М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 1750,0 | | | | | 1750,0 | | 1750,0 | | | | | 1750,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ФІЗКУЛЬТУРНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР.ПРАВДИ, 5 | 1600,0 | | | | | 1600,0 | | 1600,0 | | | | | 1600,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 150,0 | | | | | 150,0 | | 150,0 | | | | | 150,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС НА | | | | | | | | | | | | | | |
|Ж/М МОСТИЦЬКИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|(ВУЛ. УЖВІЙ, 4-А, 4-В, 4-Г)| 150,0 | | | | | 150,0 | | 150,0 | | | | | 150,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 8047,4 | 3000,0 | | 3000,0| | 5047,4 | | 8047,4 | 3000,0 | | 3000,0| | 5047,4| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПОЛІКЛІНІКИ З| | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВНИЦТВОМ ПРИБУДОВИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ, 5/7 | 2447,4 | | | | | 2447,4 | | 2447,4 | | | | | 2447,4| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ I БУДІВНИЦТВО| | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИБУДОВИ ДО ПОЛІКЛІНІКИ N4| | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ.БУЛАХОВСЬКОГО, 26 | 5600,0 | 3000,0 | | 3000,0| | 2600,0 | | 5600,0 | 3000,0 | | 3000,0| | 2600,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 150,0 | 150,0 | | 150,0| | | | 150,0 | 150,0 | | 150,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 8995,7 | 771,0 | | 771,0| | 8224,7 | | 8995,7 | 771,0 | | 771,0| | 8224,7| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПРИМІЩЕНЬ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДИТЯЧОЇ ПОЛІКЛІНІКИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.КОМІНТЕРНУ, 2-4, | | | | | | | | | | | | | | |
|БУЛ.Т.ШЕВЧЕНКА, 19 | 2600,0 | | | | | 2600,0 | | 2600,0 | | | | | 2600,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС | | | | | | | | | | | | | | |
|ДИТЯЧОГО САНАТОРІЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ЯСНИЙ", М. ІРПІНЬ | 1395,0 | | | | | 1395,0 | | 1395,0 | | | | | 1395,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 28,0 | | | | | 28,0 | | 28,0 | | | | | 28,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ 3 НАДБУДОВОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЛІКЛІНІКИ N 4 НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ЗООЛОГІЧНІЙ, 3 | 2990,7| 771,0 | | 771,0| | 2219,0| | 2990,7 | 771,0 | | 771,0| | 2219,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 71,0| 71,0 | | 71,0| | | | 71,0 | 71,0 | | 71,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ВОДОЛІКАРНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. САКСАГАНСЬКОГО, 100| 1910,0| | | | | 1910,0| | 1910,0 | | | | | 1910,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 100,0| | | | | 100,0| | 100,0 | | | | | 100,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ОЗДОРОВЧОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КОМПЛЕКСУ В М. ІРШАВА | 100,0| | | | | 100,0| | 100,0 | | | | | 100,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КУЛЬТУРА | 77220,5| 68325,5 |67425,5 | 900,0 | | 6895,0 | 2000,0 | 77220,5 | 68325,5 |67425,5 | 900,0 | | 6895,0 | 2000,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КУЛЬТУРИ, МИСТЕЦТВ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ| 40892,2| 40892,2 |40392,2 | 500,0 | | | | 40892,2 | 40892,2 |40392,2 | 500,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВНИЦТВО ОБ'ЄКТІВ | | | | | | | | | | | | | | |
|КИЇВСЬКОГО ЗООПАРКУ | 16800,4| 16800,4 |16800,4 | | | | | 16800,4 | 16800,4 |16800,4 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ | 319,9| 319,9 | 319,9 | | | | | 319,9 | 319,9 | 319,9 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 75,9| 75,9 | 75,9 | | | | | 75,9 | 75,9 | 75,9 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|АРТСВЕРДЛОВИНА | 36,4| 36,4 | 36,4 | | | | | 36,4 | 36,4 | 36,4 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 36,4| 36,4 | 36,4 | | | | | 36,4 | 36,4 | 36,4 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВЛАШТУВАНЯ НАВІСІВ | 23,9| 23,9 | 23,9 | | | | | 23,9 | 23,9 | 23,9 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАРАНТИН-ІЗОЛЯТОР | | | | | | | | | | | | | | |
|ВЕТЕРИНАРНО-ЛІКУВАЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КОМПЛЕКСУ | 1000,0| 1000,0 | 1000,0 | | | | | 1000,0 | 1000,0 | 1000,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПАВІЛЬЙОН ЛЕМУРІВ | 100,0| 100,0 | 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 100,0| 100,0 | 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПАВІЛЬЙОН | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛЮДИНОПОДІБНИХ МАВП | 12000,8| 12000,8 |12000,8 | | | | | 12000,8 | 12000,8 |12000,8 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПАВІЛЬЙОН ПІНГВІНІВ | 75,0| 75,0 | 75,0 | | | | | 75,0 | 75,0 | 75,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 75,0| 75,0 | 75,0 | | | | | 75,0 | 75,0 | 75,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПАВІЛЬЙОН СЛОНІВ | 2504,4| 2504,4 | 2504,4 | | | | | 2504,4 | 2504,4 | 2504,4 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПАВІЛЬЙОН ТРОПІЧНИЙ ЛІС | 250,0| 250,0 | 250,0 | | | | | 250,0 | 250,0 | 250,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 250,0| 250,0 | 250,0 | | | | | 250,0 | 250,0 | 250,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КОТЕЛЬНІ 3 | | | | | | | | | | | | | | |
|УКРІПЛЕННЯМ СХИЛУ | 60,0| 60,0 | 60,0 | | | | | 60,0 | 60,0 | 60,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0| 60,0 | 60,0 | | | | | 60,0 | 60,0 | 60,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ТРАНСФОРМАТОРНА ПІДСТАНЦІЯ | 30,0| 30,0 | 30,0 | | | | | 30,0 | 30,0 | 30,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 2,9| 2,9 | 2,9 | | | | | 2,9 | 2,9 | 2,9 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБ'ЄКТІВ КИЇВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗООПАРКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДПІРНІ СТІНИ | 150,0| 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПАВІЛЬЙОН ПРІСНОВОДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|АКВАРІУМ | 250,0| 250,0 | 250,0 | | | | | 250,0 | 250,0 | 250,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ЦИРКУ В | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРАВОБЕРЕЖНІЙ ЧАСТИНІ МІСТА| 739,1| 739,1 | 739,1 | | | | | 739,1 | 739,1 | 739,1 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 739,1| 739,1 | 739,1 | | | | | 739,1 | 739,1 | 739,1 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ СПОРУД НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.АНДРІЇВСЬКИЙ УЗВІЗ, 20 | | | | | | | | | | | | | | |
|(А,Б) ПІД "ТЕАТР НА ПОДОЛІ"| 2232,7| 2232,7 | 2232,7 | | | | | 2232,7 | 2232,7 | 2232,7 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕАТР | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛЯЛЬОК НА ВУЛ.ГРУШЕВСЬКОГО,| | | | | | | | | | | | | | |
|1-А | 15000,0| 15000,0 |15000,0 | | | | | 15000,0 | 15000,0 |15000,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 603,3| 603,3 | 603,3 | | | | | 603,3 | 603,3 | 603,3 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА РОЗІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. В.МАЯКОВСЬКОГО ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|АРХІТЕКТОРА НІКОЛАЄВА | 600,0| 600,0 | 600,0 | | | | | 600,0 | 600,0 | 600,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 137,0| 137,0 | 137,0 | | | | | 137,0 | 137,0 | 137,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1520,0| 1520,0 | 1020,0 | 500,0| | | | 1520,0 | 1520,0 | 1020,0 | 500,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА N 12 | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ПР. СВОБОДИ, 5 | 150,0| 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ФОНО-АУДІО-ЛАЗЕРОЗАПИСУЮЧИЙ| | | | | | | | | | | | | | |
|КОМПЛЕКС КИЇВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ | 500,0| 500,0 | | 500,0| | | | 500,0 | 500,0 | | 500,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА ДО ТЕАТРУ ДРАМИ I| | | | | | | | | | | | | | |
|КОМЕДІЇ (ВИРОБНИЧО- | | | | | | | | | | | | | | |
|РЕПЕТЕЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС), | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. БРОВАРСЬКИЙ, 25 | 450,0| 450,0 | 450,0 | | | | | 450,0 | 450,0 | 450,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА РОЗШИРЕННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|МУЗИЧНОГО УЧИЛИЩА | | | | | | | | | | | | | | |
|IM.Р.М.ГЛІЄРА ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ТОЛСТОГО, 31 | 420,0| 420,0 | 420,0 | | | | | 420,0 | 420,0 | 420,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ | 4000,0| 4000,0 | 4000,0 | | | | | 4000,0 | 4000,0 | 4000,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАНННЯ ДЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|УСТАНОВ КУЛЬТУРИ | 4000,0| 4000,0 | 4000,0 | | | | | 4000,0 | 4000,0 | 4000,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВА | 27233,3| 27233,3 |27033,3 | 200,0 | | | | 27233,3 | 27233,3 |27033,3 | 200,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВІДНОВЛЕННЯ СПАСО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ, | | | | | | | | | | | | | | |
|М.НІЖИН, ЧЕРНІГІВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБЛАСТЬ | 500,0| 500,0 | 500,0 | | | | | 500,0 | 500,0 | 500,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВІДНОВЛЕННЯ ЦЕРКВИ ПОКРОВИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В | | | | | | | | | | | | | | |
|С.КАРАБАЧИН БРУСИЛІВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ| 964,6| 964,6 | 964,6 | | | | | 964,6 | 964,6 | 964,6 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВІДТВОРЕННЯ ЦЕРКВИ ПОКРОВА | | | | | | | | | | | | | | |
|СВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ | | | | | | | | | | | | | | |
|В С.МАР'ЯНІВКА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВАСИЛЬКІВСЬКОГО Р-НУ | | | | | | | | | | | | | | |
|КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | 2084,8| 2084,8 | 2084,8 | | | | | 2084,8 | 2084,8 | 2084,8 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕСТАВРАЦІЙНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ З | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДТВОРЕННЯ КУПОЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАВЕРШЕННЯ СВЯТО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОКРОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|СОЛОМИНЦІ | 200,0| 200,0 | | 200,0 | | | | 200,0 | 200,0 | | 200,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕСТАВРАЦІЯ СОБОРУ | | | | | | | | | | | | | | |
|СВ.ВОЛОДИМИРА НАЦІОНАЛЬНОГО| | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАПОВІДНИКА | | | | | | | | | | | | | | |
|"ХЕРСОНЕС-ТАВРІЙСЬКИЙ" | | | | | | | | | | | | | | |
|У М.СЕВАСТОПОЛІ | 12191,8| 12191,8 | 12191,8| | | | | 12191,8 | 12191,8 | 12191,8| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕСТАВРАЦІЯ ТА ВІДТВОРЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОМПЛЕКСУ СВЯТО-ТРОЇЦЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЦЕРКВИ В М.БЕРЕСТЕЧКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ | 2783,5| 2783,3 | 2783,3 | | | | | 2783,5 | 2783,3 | 2783,3 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕСТАВРАЦІЯ ЦЕРКВИ РІЗДВА | | | | | | | | | | | | | | |
|ХРИСТОВА (ОЗДОБЛЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ІНТЕР'ЄРУ) В М. БОРЗНА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ | 963,4| 963,4 | 963,4 | | | | | 963,4 | 963,4 | 963,4 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 48,3| 48,3 | 48,3 | | | | | 48,3 | 48,3 | 48,3 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|РЕСТАВРАЦІЯ ПАМ'ЯТКИ | | | | | | | | | | | | | | |
|АРХІТЕКТУРИ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|МОНУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА -| | | | | | | | | | | | | | |
|БУДИНКУ НА ВУЛ.БАНКОВІЙ, 10| 299,6| 299,6 | 299,6 | | | | | 299,6 | 299,6 | 299,6 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВІДТВОРЕННЯ ЦЕРКВИ РІЗДВА | | | | | | | | | | | | | | |
|ХРИСТОВА НА ПОШТОВІЙ ПЛОЩІ | 2500,0| 2500,0 | 2500,0 | | | | | 2500,0 | 2500,0 | 2500,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВІДТВОРЕННЯ УСПЕНСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СОБОРУ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛАВРИ НА ВУЛ. СІЧНЕВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОВСТАННЯ | 2500,0| 2500,0 | 2500,0 | | | | | 2500,0 | 2500,0 | 2500,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВІДТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСУ | | | | | | | | | | | | | | |
|МИХАЙЛІВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОЛОТОВЕРХОГО МОНАСТИРЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|(I, III, IV, V ПУСКОВІ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОМПЛЕКСИ) НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ТРЬОХСВЯТИТЕЛЬСЬКІЙ | 1945,8| 1945,8 | 1945,8 | | | | | 1945,8 | 1945,8 | 1945,8 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 300,0| 300,0 | 300,0 | | | | | 300,0 | 300,0 | 300,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВІДТВОРЕННЯ ЦЕРКВИ | | | | | | | | | | | | | | |
|СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛЬВІВСЬКІЙ ПЛОЩІ | 300,0| 300,0 | 300,0 | | | | | 300,0 | 300,0 | 300,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 1000,0| | | | | 1000,0| | 1000,0 | | | | | 1000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БІБЛІОТЕКА НА Ж/М | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОЗНЯКИ, 4 М-Н | 500,0| | | | | 500,0| | 500,0 | | | | | 500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 200,0| | | | | 200,0| | 200,0 | | | | | 200,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЦЕНТР МИСТЕЦТВ В КОМПЛЕКСІ | | | | | | | | | | | | | | |
|З ЖИТЛОВИМ БУДИНКОМ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|Ж/М ПОЗНЯКИ, 6А М-Н. ДІЛ.15| 500,0| | | | | 500,0| | 500,0 | | | | | 500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА | | | | | | | | | | | | | | |
|В М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 1500,0| | | | | 1500,0| | 1500,0 | | | | | 1500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИБУДОВА АКТОВОГО ЗАЛУ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ШКОЛИ МИСТЕЦТВ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ЗАКРЕВСЬКОГО, 43-А | 1500,0| | | | | 1500,0| | 1500,0 | | | | | 1500,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 42,0| | | | | 42,0| | 42,0 | | | | | 42,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 200,0| 200,0| | 200,0| | | | 200,0 | 200,0 | | 200,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 200,0| 200,0| | 200,0| | | | 200,0 | 200,0 | | 200,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|МОЛОДІЖНИЙ КУЛЬТУРНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.РАЙДУЖНІЙ, 12 | 200,0| 200,0| | 200,0| | | | 200,0 | 200,0 | | 200,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОБОЛОНСЬКА РАЙОННА | | | | | | | | | | | | | | |
|В М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 1750,0| | | | | 1750,0| | 1750,0 | | | | | 1750,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ| | | | | | | | | | | | | | |
|МИСТЕЦТВ N 5 НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МАЛИНОВСЬКОГО, 11-В | 1600,0| | | | | 1600,0| | 1600,0 | | | | | 1600,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 150,0| | | | | 150,0| | 150,0 | | | | | 150,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КІНОТЕАТРУ | | | | | | | | | | | | | | |
|"БАРВІНОК" ПІД ЦЕНТР | | | | | | | | | | | | | | |
|ДОЗВІЛЛЯ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЮНКЕРОВА, 71 | 150,0| | | | | 150,0| | 150,0 | | | | | 150,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА | | | | | | | | | | | | | | |
|В М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 4000,0| | | | | 2000,0| 2000,0| 4000,0 | | | | | 2000,0| 2000,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ХРАМ ПАРАФІЇ ВВЕДЕННЯ В | | | | | | | | | | | | | | |
|ХРАМ СВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|БУЛ. Р.РОЛЛАНА, 10-А | 2000,0| | | | | 1000,0| 1000,0| 2000,0 | | | | | 1000,0| 1000,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ХРАМ ПАРАФІЇ РІЗДВА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.Я. КОЛАСА | 2000,0| | | | | 1000,0| 1000,0| 2000,0 | | | | | 1000,0| 1000,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА | | | | | | | | | | | | | | |
|В М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 645,0| | | | | 645,0| | 645,0 | | | | | 645,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ХРАМ-МЕМОРІАЛ ПАМ'ЯТІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЖЕРТВАМ ТРАГЕДІЇ НА ЧАЕС | 645,0| | | | | 645,0| | 645,0 | | | | | 645,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КОМУНАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО | 423301,1| 354268,2|200597,3|153670,9| | 37155,6| 31878,0| 423301,8| 354268,2|200597,3|153670,9| | 37155,6| 31878,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПАЛИВА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕНЕРГЕТИКИ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ | 2160,0| 2160,0| 1000,0| 1160,0| | | | 2160,0| 2160,0| 1000,0| 1160,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗОПРОВІД Ж/М ВИГУРІВЩИНА-| | | | | | | | | | | | | | |
|ТРОЄЩИНА, 23 М-Н, ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА (НОВА) | 80,0| 80,0| | 80,0| | | | 80,0| 80,0| | 80,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДРУГИЙ ГАЗОВИЙ ВВІД З ШП | | | | | | | | | | | | | | |
|НА С. ЖУЛЯНИ | 80,0| 80,0| | 80,0| | | | 80,0| 80,0| | 80,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ТЕПЛОМЕРЕЖ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІД РК КОТЕЛЬНИКОВА, 7/13 | | | | | | | | | | | | | | |
|З ЗАСТОСУВАННЯМ ПОПЕРЕДНЬО-| | | | | | | | | | | | | | |
|ІЗОЛЬОВАНИХ ТРУБ | 1000,0| 1000,0| | 1000,0| | | | 1000,0| 1000,0| | 1000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1000,0| 1000,0| 1000,0| | | | | 1000,0| 1000,0| 1000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ТЕПЛОВИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖ | 1000,0| 1000,0| 1000,0| | | | | 1000,0| 1000,0| 1000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОМИСЛОВОСТІ, ТРАНСПОРТУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА ЗВ'ЯЗКУ | 165659,2| 164159,2|161658,2| 2500,0| | | 1500,0| 165659,2| 164159,2|161658,2| 2500,0 | | | 1500,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ТРОЛЕЙБУСНА ЛІНІЯ ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧЕРВОНОЗОРЯНОМУ ПРОСПЕКТУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІД СЕВАСТОПОЛЬСЬКОЇ ПЛОЩІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО МОСКОВСЬКОЇ ПЛОЩІ | 11426,2| 11426,2| 11426,2| | | | | 11426,2| 11426,2| 11426,2| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ТРАМВАЙНА ЛІНІЯ ШВИДКІСНОГО| | | | | | | | | | | | | | |
|РУХУ З Ж/М ВИГУРІВЩИНА- | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРОЄЩИНА ДО ПР.ВОЗЗ'ЄДНАННЯ| 3000,0| 3000,0| 3000,0| | | | | 3000,0| 3000,0| 3000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛІНІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ШВИДКІСНОГО ТРАМВАЮ ВІД ВУЛ| | | | | | | | | | | | | | |
|СТАРОВОКЗАЛЬНОЇ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|КІЛЬЦЕВОЇ ДОРОГИ ІЗ ЗМІНОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРАСИ ВІД ПОЛІТЕХНІЧНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОВУЛКУ ДО СТАРОВОКЗАЛЬНОЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|ПЛОЩІ | 455,9| 455,9| 455,9| | | | | 455,9| 455,9| 455,9| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 455,9| 455,9| 455,9| | | | | 455,9| 455,9| 455,9| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО АВТОДОРОГИ ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|АМУРСЬКОЇ ПЛОЩІ ДО ВЕЛИКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОКРУЖНОЇ ДОРОГИ ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРУТЕНКА, ВУЛ.ВІЛЬЯМСА ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.КРЕЙСЕРА "АВРОРА" | 1654,1| 1654,1| 1654,1| | | | | 1654,1| 1654,1| 1654,1| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУЛ. БОЖЄНКА | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ДІЛ. ВІД ВУЛ.ДИМИТРОВА | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО ВУЛ.ЛЮБЧЕНКА, ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|БАЙКОВОЇ НА ДІЛ. ВІД ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|БОЖЕНКА ДО ВУЛ. М.ГРІНЧЕНКА| 5320,0 | 5320,0 | 5320,0 | | | | | 5320,0| 5320,0| 5320,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВЕЛИКА ОКРУЖНА ДОРОГА ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОСТОМЕЛЬСЬКОГО ШОСЕ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.БОГАТИРСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|(ПЕРЕКЛАДКА МЕРЕЖ, II П.К.)| 7000,0 | 7000,0 | 7000,0 | | | | | 7000,0| 7000,0| 7000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 323,0 | 323,0 | 323,0 | | | | | 323,0| 323,0| 323,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|М.ГРІНЧЕНКА НА ДІЛ. ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ПРОТАСІВ ЯР ДО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|КІРОВОГРАДСЬКОЇ ТА БУД-ВО | | | | | | | | | | | | | | |
|АВТОДОРОГИ НА ДІЛ. ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. КІРОВОГРАДСЬКОЇ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|МАГІСТРАЛІ БЕЗПЕРЕРВНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|РУХУ ПО ВУЛ. САПЕРНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|СЛОБІДСЬКІЙ | 10000,0 |10000,0 |10000,0 | | | | | 10000,0| 10000,0 |10000,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ВУЛ. НАБЕРЕЖНО-| | | | | | | | | | | | | | |
|РИБАЛЬСЬКОЇ ВІД ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕЛЕКТРИКІВ ДО ПР. ЧЕРВОНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОЗАКІВ (I ЧЕРГА) | 4000,0 | 4000,0 |4000,0 | | | | | 4000,0| 4000,0 | 4000,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КЛОВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|УЗВОЗУ ТА ВУЛ.МЕЧНІКОВА | | | | | | | | | | | | | | |
|З РОЗШИРЕННЯМ ПРОЇЖДЖОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧАСТИНИ ТА ДЕМОНТАЖЕМ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРАМВАЙНОЇ КОЛІЇ ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕЧНІКОВА | 2800,0 | 2800,0 |2800,0 | | | | | 2800,0| 2800,0 | 2800,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПРИМИКАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. УШИНСЬКОГО ДО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧОКОЛІВСЬКОГО 3 ПІДЗЕМНИМ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІШОХІДНИМ ПЕРЕХОДОМ БІЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАНЦІЇ КАРАВАЄВІ ДАЧІ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ШЛЯХОПРОВОДУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЧНІ КОЛІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАНЦІЇ КАРАВАЄВІ ДАЧІ | 11903,0 |11903,0 |11903,0 | | | | | 11903,0| 11903,0 |11903,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ВЕЛИКІЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОКРУЖНІЙ ДОРОЗІ В РАЙОНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. КРЕЙСЕРА АВРОРИ | 1460,0 | 1460,0 |1460,0 | | | | | 1460,0| 1460,0 | 1460,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0 | 60,0 | 60,0 | | | | | 60,0| 60,0 | 60,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ПЕРЕТИНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВЕЛИКОЇ ОКРУЖНОЇ ДОРОГИ | | | | | | | | | | | | | | |
|З ВУЛ. ЛЯТОШИНСЬКОГО | 1460,0 | 1460,0 |1460,0 | | | | | 1460,0| 1460,0 | 1460,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0 | 60,0 | 60,0 | | | | | 60,0| 60,0 | 60,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ПЕРЕТИНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ВИШГОРОДСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|З ПРОСП. ПРАВДИ | 2600,0 | 2600,0 |2000,0 | | | | | 2600,0| 2600,0 | 2600,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 120,0 | 120,0 | 120,0 | | | | | 120,0| 120,0 | 120,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ВУЛ.ЗАБОЛОТНОГО,| | | | | | | | | | | | | | |
|150 (В РАЙОНІ ІНСТИТУТУ | | | | | | | | | | | | | | |
|БДЖІЛЬНИЦТВА) | 1450,0 | 1450,0 | 1450,0 | | | | | 1450,0| 1450,0| 1450,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 180,0 | 180,0 | 180,0 | | | | | 180,0| 180,0| 180,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ВУЛ. ГЕРОЇВ | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАЛІНГРАДА З | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МАТЕ ЗАЛКИ | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ПЛОЩІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕТРА КРИВОНОСА | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.МАЛИНОВСЬКОГО, 3 | 2500,0 | 2500,0 | 2500,0 | | | | | 2500,0| 2500,0| 2500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МЕЛЬНИКОВА БІЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|МОТОЦИКЛЕТНОГО ЗАВОДУ | 1450,0 | 1450,0 | 1450,0 | | | | | 1450,0| 1450,0| 1450,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0 | 60,0 | 60,0 | | | | | 60,0| 60,0| 60,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ПРОСП. ПЕРЕМОГИ | | | | | | | | | | | | | | |
|БІЛЯ ПОВІТРОФЛОТСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ШЛЯХОПРОВОДУ | 1630,0 | 1630,0 | 1630,0 | | | | | 1630,0| 1630,0| 1630,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0 | 60,0 | 60,0 | | | | | 60,0| 60,0| 60,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ ПРОСП. В | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНІ ВУЛ. АНТОНОВА | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ ПРОСП. В | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНІ ВУЛ. КУРСЬКОЇ | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ ПРОСП. В | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНІ ВУЛ. ОСВІТИ | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ ПРОСП. В | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНІ ВУЛ. ФУЧИКА | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ ПРОСП. В | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНІ СОЛОМ'ЯНСЬКОЇ ПЛОЩІ | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ПЕРЕТИНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР.ПРАВДИ З ПР.СВОБОДИ | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА БУЛ.Л.УКРАЇНКИ | | | | | | | | | | | | | | |
|БІЛЯ БУДИНКУ ПОДАРУНКІВ | 2500,0 | 2500,0 | 2500,0 | | | | | 2500,0| 2500,0| 2500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО НАДЗЕМНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХРЕСТІ ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ХАРКІВСЬКОГО ШОСЕ | 2800,0 | 2800,0 | 2800,0 | | | | | 2800,0| 2800,0| 2800,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ПІДЗЕМНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕТИНІ ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКОЇ З | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЖИЛЯНСЬКОЮ | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 120,0 | 120,0 | 120,0 | | | | | 120,0| 120,0| 120,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ПІДЗЕМНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕТИНІ ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКОЇ З ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|САКСАГАНСЬКОГО | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 120,0 | 120,0 | 120,0 | | | | | 120,0| 120,0| 120,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ПЕРЕТИНІ БУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ШЕВЧЕНКА З ПЛОЩЕЮ ПЕРЕМОГИ | 2100,0 | 2100,0 | 2100,0| | | | | 2100,0| 2100,0| 2100,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 120,0 | 120,0 | 120,0 | | | | | 120,0| 120,0| 120,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА ПЕРЕТИНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУЛ. Л.УКРАЇНКИ З | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЩОРСА | 2600,0 | 2600,0 | 2600,0 | | | | | 2600,0| 2600,0| 2600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | | 130,0| 130,0| 130,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІКВІДАЦІЇ ПЕРЕДАВАРІЙНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАНУ НА СХИЛАХ МІСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|САДУ НА ДІЛ. ВІД СТАДІОНУ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ДИНАМО" ДО АСКОЛЬДОВОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МОГИЛИ | 8000,0 | 8000,0 | 8000,0 | | | | | 8000,0 | 8000,0| 8000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД НА БУЛ. ДРУЖБИ | | | | | | | | | | | | | | |
|НАРОДІВ В РАЙОНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.СТРУТИНСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|В М. КИЄВІ | 1450,0 | 1450,0 | 1450,0 | | | | | 1450,0 | 1450,0| 1450,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО АВТОМОБІЛЬНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТУНЕЛІВ | 2000,0 | 2000,0 | | 2000,0 | | | | 2000,0 | 2000,0| | 2000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КОМПЛЕКС СПОРУД БАЗИ ШЕД | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ | 1700,0 | 200,0 | | 200,0| | | 1500,0| 1700,0 | 200,0| | 200,0| | | 1500,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОДІЛЬСЬКИЙ МОСТОВИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ Р. ДНІПРО | | | | | | | | | | | | | | |
|(ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ) | 6500,0 | 6500,0 | 6500,0| | | | | 6500,0 | 6500,0| 6500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 2500,0 | 2500,0 | 2500,0| | | | | 2500,0 | 2500,0| 2500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|РУХОМОГО СКЛАДУ | 38500,0 | 38500,0 | 38500,0| | | | | 38500,0 | 38500,0| 38500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1400,0 | 1400,0 | 1100,0| 300,0| | | | 1400,0 | 1400,0| 1100,0| 300,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ТРОЛЕЙБУСНА ЛІНІЯ ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ГЕРОЇВ ДНІПРА ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОЇ ГАЙДАЙ, МАРШАЛА | | | | | | | | | | | | | | |
|ТИМОШЕНКА, МАРШАЛА | | | | | | | | | | | | | | |
|МАЛИНОВСЬКОГО ДО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|Л.ГАВРО | 200,0 | 200,0 | 200,0| | | | | 200,0 | 200,0| 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ТРАМВАЙНА ЛІНІЯ ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР.ВІДРАДНОГО ДО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|СИМИРЕНКА | 450,0 | 450,0 | 450,0| | | | | 430,0 | 450,0| 450,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ТРАМВАЙНА ЛІНІЯ ПО ПР. | | | | | | | | | | | | | | |
|ГРИГОРЕНКА ВІД СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕТРО "ПОЗНЯКИ" ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. Б.ГМИРІ | 450,0 | 450,0 | 450,0| | | | | 430,0 | 450,0| 450,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ПО ВУЛ. КІКВІДЗЕ | | | | | | | | | | | | | | |
|НИЖЧЕ ПЕЧЕРСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ШЛЯХОПРОВОДУ | 150,0 | 150,0 | | 150,0| | | | 150,0 | 150,0| | 150,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДЗЕМНИЙ ПІШОХІДНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕРЕХІД ПО ВУЛ.КІКВІДЗЕ | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ПЕРЕХРЕСТІ ВУЛ.КІКВІДЗЕ | | | | | | | | | | | | | | |
|I ВУЛ. ПІДВИСОЦЬКОГО | 150,0 | 150,0 | | 150,0| | | | 150,0 | 150,0| | 150,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА РИНКІВ | 12569,6 | 3265,1 | | 3265,1| | | 9304,3| 12369,6| 3265,1| | 3265,1| | | 9304,3|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОЧИСНІ СПОРУДИ ЗЛИВОВИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОД, Ж/М ВИГУРІВЩИНА- | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРОЄЩИНА, III ЧЕРГА | 120,0 | 120,0 | | 120,0| | | | 120,0| 120,0| | 120,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 120,0 | 120,0 | | 120,0| | | | 120,0| 120,0| | 120,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОЧИСНІ СПОРУДИ ЗЛИВОВИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОД, Ж/М ВИГУРІВЩИНА- | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРОЄЩИНА, II ЧЕРГА | 200,0 | 200,0 | | 200,0| | | | 200,0| 200,0| | 200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОЧИСНІ СПОРУДИ ЗЛИВОВИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОД, Ж/М ОБОЛОНЬ, 14 М-Н | 578,3 | 578,5 | | 578,3| | | | 578,8| 578,5| | 578,5| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОНИ ОРГАНІЗОВАНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДПОЧИНКУ НА МІСЬКОМУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЛЯЖІ "ТРОЄЩИНА" | 456,3 | 56,3 | | 56,3| | | 400,0| 456,3| 56,3| | 56,3| | | 400,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 56,3 | 56,3 | | 56,3| | | | 56,3| 56,3| | 56,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ| | | | | | | | | | | | | | |
|НА ЗАТОЦІ ВЕРБЛЮД, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.БОГАТИРСЬКА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ПІВНІЧНА | 600,0 | 100,0 | | 100,0| | | 500,0| 600,0| 100,0| | 100,0| | | 500,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 100,0 | 100,0 | | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ| | | | | | | | | | | | | | |
|ОЗЕРА ТЕЛЬБІН, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. БЕРЕЗНЯКІВСЬКА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. П.ТИЧИНИ | 302,4 | 102,4 | | 102,4| | | 200,0| 302,4| 102,4| | 102,4| | | 200,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 102,4 | 102,4 | | 102,4| | | | 102,4| 102,4| | 102,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ "МИКІЛЬСЬКА| | | | | | | | | | | | | | |
|СЛОБІДКА" | 105,4 | 105,4 | | 105,4| | | | 105,4| 105,4 | | 105,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 105,4 | 105,4 | | 105,4| | | | 105,4| 105,4 | | 105,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ НА ОЗЕРІ | | | | | | | | | | | | | | |
|СОНЯЧНЕ | 2046,9 | 46,9 | | 46,9| | | 2000,0| 2046,9| 46,9 | | 46,9| | | 2000,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 46,9 | 46,9 | | 46,9| | | | 46,9| 46,9 | | 46,9| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОНИ ОРГАНІЗОВАНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДПОЧИНКУ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" | 400,7 | 100,7 | | 100,7| | | 300,0| 400,7| 100,7 | | 100,7| | | 300,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 100,7 | 100,7 | | 100,7| | | | 100,7| 100,7 | | 100,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОНИ ОРГАНІЗОВАНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДПОЧИНКУ НА ОЗЕРІ БЕРІЗКА| | | | | | | | | | | | | | |
|В ДНІПРОВСЬКОМУ Р-НІ | 556,2 | 10,2 | | 10,2| | | 546,0| 556,2| 10,2 | | 10,2| | | 546,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 10,2 | 10,2 | | 10,2| | | | 10,2| 10,2 | | 10,2| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОНИ ОРГАНІЗОВАНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДПОЧИНКУ, НА ОЗЕРІ СИНЄ | 433,0 | 103,0 | | 103,0| | | 330,0| 433,0| 103,0 | | 103,0| | | 330,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 103,0 | 103,0 | | 103,0| | | | 103,0| 103,0 | | 103,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОНИ ОРГАНІЗОВАНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДПОЧИНКУ, ОЗЕРО РАЙДУГА | 683,9 | 37,1 | | 37,1| | | 646,8| 683,8| 37,1 | | 37,1| | | 646,8 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 6,2 | 6,2 | | 6,2| | | | 6,2| 6,2 | | 6,2| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ОЗЕРА РЕДЬКІНО | 1127,4 | 127,4 | | 127,4| | | 1000,0| 1127,4| 127,4 | | 127,4| | | 1000,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 127,4 | 127,4 | | 127,4| | | 127,4| 127,4| 127,4 | | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОЧИСТКА | | | | | | | | | | | | | | |
|ДІДОРІВСЬКИХ СТАВКІВ | 1150,0 | 150,0 | | 150,0| | | 1000,0| 1150,0| 150,0 | | 150,0| | | 1000,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 150,0 | 150,0 | | 150,0| | | | 150,0| 150,0 | | 150,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОЧИСТКА | | | | | | | | | | | | | | |
|ОЗЕРА ЛИБІДСЬКЕ, | | | | | | | | | | | | | | |
|БУЛ. ДРУЖБИ НАРОДІВ | 87,5 | 87,5 | | 87,5| | | | 87,5| 87,5 | | 87,5| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 87,5 | 87,5 | | 87,5| | | | 87,5| 87,5 | | 87,5| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОЧИСТКА | | | | | | | | | | | | | | |
|СОВСЬКИХ СТАВКІВ | 1481,7 | 100,0 | | 100,0| | | 1381,7| 1481,7| 100,0 | | 100,0| | | 1381,7 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВОДОПОНИЖЕННЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|БЛАГОУСТРІЙ ВЕРХІВ'ЇВ | | | | | | | | | | | | | | |
|Р.НИВКА (С.ЖУЛЯНИ) | 363,7 | 163,7 | | 163,7| | | 200,0| 363,7| 163,7 | | 163,7| | | 200,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 62,7 | 62,7 | | 62,7| | | | 62,7| 62,7 | | 62,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАТОКА ВЕРХНЯ, БЛАГОУСТРІЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА ОБЛАШТУВАННЯ 3 | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВНИЦТВОМ ГРОМАДСЬКИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТУАЛЕТІВ | 858,0 | 58,0 | | 58,0| | | 800,0| 858,0| 58,0 | | 58,0| | | 800,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 17,7 | 17,7 | | 17,7| | | | 17,7| 17,7 | | 17,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ОЧИСНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|СПОРУД ДОЩОВОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|Ж/М РАЙДУЖНИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|(ВУЛ. ВЕРШИГОРИ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. ВАТУТІНА) | 68,0 | 68,0 | | 68,0| | | | 68,0| 68,0 | | 68,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 68,0 | 68,0 | | 68,0| | | | 68,0| 68,0 | | 68,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 950,0 | 950,0 | | 950,0| | | | 950,0| 950,0 | | 950,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОЧИСТКА | | | | | | | | | | | | | | |
|ШТУЧНОГО ОЗЕРА "ВІРА" | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ.ВЕЛИКА ОКРУЖНА, 1 | 100,0 | 100,0 | | 100,0| | | | 100,0| 100,0 | | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОЧИСТКА ОЗЕРА В | | | | | | | | | | | | | | |
|ПАРКУ "ВІДРАДНИЙ" | 150,0 | 150,0 | | 150,0| | | | 150,0| 150,0 | | 150,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ШТУЧНИХ ВОДОЙМ | | | | | | | | | | | | | | |
|А, Б Ж/М ТРОЄЩИНА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. ВАТУТІНА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ЗАКРЕВСЬКОГО | 350,0 | 350,0 | | 350,0| | | | 350,0| 350,0 | | 350,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ШТУЧНИХ ВОДОЙМ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 2, 3, 4, Ж/М ТРОЄЩИНА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЗАКРЕВСЬКОГО, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА | 350,0 | 350,0 | | 350,0| | | | 350,0| 350,0 | | 350,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ | 5200,0 | 5200,0 | | 5200,0| | | | 5200,0| 5200,0 | | 5200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|II ЧЕРГА БУДІВНИЦТВА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІВДЕННОГО КЛАДОВИЩА, | | | | | | | | | | | | | | |
|С.ВІТА-ПОШТОВА | 1000,0 | 1000,0 | | 1000,0| | | | 1000,0| 1000,0 | | 1000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕРЖАВНОГО ІСТОРИКО- | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕМОРІАЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛУК'ЯНІВСЬКОГО ЗАПОВІДНИКА | 2000,0 | 2000,0 | | 2000,0| | | | 2000,0| 2000,0 | | 2000,0| 1000,0 | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|МІСЬКЕ КЛАДОВИЩЕ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. СТЄЦЕНКА, 18 У | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ | 1000,0 | 1000,0 | | 1000,0| | | | 1000,0| 1000,0 | | 1000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1200,0 | 1200,0 | | 1200,0| | | | 1200,0| 1200,0 | | 1200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО НОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КЛАДОВИЩА, С.БИКІВНЯ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОН | 200,0 | 200,0 | | 200,0| | | | 200,0| 200,0 | | 200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БАЙКОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КЛАДОВИЩА, ВУЛ. БАЙКОВА, 6 | 1000,0 | 1000,0 | | 1000,0| | | | 1000,0| 1000,0 | | 1000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПР.КОМУНАЛЬНОГО I | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ТУРИЗМУ | 160391,7| 149418,2| 18813,0|130605,2| | | 10973,5| 160391,7| 149418,2| 18813,0|130605,2| | | 10973,5|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАБУДОВИ | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕЛИЩА БИКІВНЯ | 2806,0| 2806,0| | 2806,0| | | | 2806,0| 2806,0| | 2806,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 231,3| 231,3| | 231,3| | | | 231,3| 231,3| | 231,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВОДОПОСТАЧАННЯ МІКРОРАЙОНУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЖУЛЯНИ, II ЧЕРГА | 6033,1| 6033,1| | 6033,1| | | | 6033,1| 6033,1| | 6033,1| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВОДОПОСТАЧАННЯ С.РОМАНКІВ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОН | 611,3| 611,3| | 611,3| | | | 611,3| 611,3| | 611,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|МАЛОПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНУ БІЛИЧІ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|НОВО-БІЛИЧІ | 6400,0| 6400,0| | 6400,0| | | | 6400,0| 6400,0| | 6400,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВОДОПРОВІДНІ МЕРЕЖІ З | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОДОЗАБОРОМ ІЗ | | | | | | | | | | | | | | |
|АРТЕЗІАНСЬКОЮ СВЕРДЛОВИНОЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|В С. ЛІСНИКИ | 500,0| 500,0| | 500,0| | | | 500,0| 500,0| | 500,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЗАМІНА МЕРЕЖ ВОДОПРОВОДУ | | | | | | | | | | | | | | |
|В С.ПИРОГ1В | 278,6| 278,6| | 278,6| | | | 278,6| 278,6| | 278,6| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|МІКРОРАЙОНУ "РЕМБАЗА" | | | | | | | | | | | | | | |
|(II ЧЕРГА) | 1427,8| 1427,8| | 1427,8| | | | 1427,8| 1427,8| | 1427,8| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 1,4| 1,4| | 1,4| | | | 1,4| 1,4| | 1,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ЧЕТВЕРТОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|РЕЗЕРВУАРУ НС ТРЕТЬОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІДЙОМУ ДЕСНЯНСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОДОПРОВІДНОЇ СТАНЦІЇ ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. СІЧНЕВОГО ПОВСТАННЯ | 600,0| 600,0| | 600,0| | | | 600,0| 600,0| | 600,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 17,1| 17,1| | 17,1| | | | | | | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ВОДОПРОВІДНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МАГІСТРАЛІ Д=900 MM ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ГЛИБОЧИЦЬКОЇ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ВОЛОДИМИРСЬКОЇ | 2000,0| 2000,0| | 2000,0| | | | 2000,0| 2000,0 | | 2000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 687,1| 687,1| | 687,1| | | | 687,1| 687,1 | | 687,1| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КОМПЛЕКС СПОРУД | | | | | | | | | | | | | | |
|АРТЕЗІАНСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|Ж/М "ОСОКОРКИ-ПІВНІЧНІ" ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОДОПРОВІДНОЇ МАГІСТРАЛІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПО ПР.ГРИГОРЕНКА (I ЧЕРГА) | 6212,1| 6212,1| 5000,0| 1212,1| | | | 6212,1| 6212,1 | 5000,0| 1212,1| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 863,4| 863,4| 651,3| 212,1| | | | 863,4| 863,4 | 651,3| 212,1| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРЕКЛАДЕННЯ ВОДОПРОВІДНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖ НА Ж/М "ПОЗНЯКИ-2" | | | | | | | | | | | | | | |
|(З-Д "БУРЕВІСНИК") | 281,9| 281,9| | 281,9| | | | 281,9| 281,9 | | 281,9| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|АВАРІЙНО-ВІДНОВПЮВАЛЬНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|РОБОТИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДВОХ НАПІРНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРУБОПРОВОДІВ Д=1200 MM ВІД| | | | | | | | | | | | | | |
|КНС "ОБОЛОНЬ" ДО ГОЛОВНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|САМОПЛИВНОГО КОЛЕКТОРА | 3600,0| 3600,0 | | 3600,0| | | | 3600,0| 3600,0 | | 3600,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗУВАННЯ ІСНУЮЧОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАБУДОВИ СЕЛИЩА | | | | | | | | | | | | | | |
|БИКІВНЯ | 100,0| 100,0 | | 100,0| | | | 100,0| 100,0 | | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ | | | | | | | | | | | | | | |
|МАЛОПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ | | | | | | | | | | | | | | |
|МАСИВУ ХУТІР РЕДЬКИ | 500,0| 500,0 | | 500,0| | | | 500,0| 500,0 | | 500,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 36,1| 36,1 | | 36,1| | | | 36,1| 36,1 | | 36,1| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРЕКЛАДКА НАПІРНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІД КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ НАСОСНОЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|СТАНЦІЇ Ж/М СВЯТОШИН | 1500,0| 1500,0 | 313,0| 1187,0| | | | 1500,0| 1500,0 | 313,0| 1187,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 313,0| 313,0 | 313,0| | | | | 313,0| 313,0 | 313,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ВИБОРЗЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|Д=1500MM (I ЧЕРГА) | 6598,4| 6598,4 | | 6598,4| | | | 6598,4| 6598,4 | | 6598,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ НОВО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ДАРНИЦЬКОГО КАНАЛІЗАЦІЙНОГО| | | | | | | | | | | | | | |
|КОЛЕКТОРА З КАМЕРАМИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ГАСІННЯ (II ЧЕРГА) | 13428,0| 13428,0 | | 13428,0| | | | 13428,0| 13428,0 | | 13428,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПІВНІЧНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ДАРНИЦЬКОГО КАНАЛІЗАЦІЙНОГО| | | | | | | | | | | | | | |
|КОЛЕКТОРА | 2100,0| 2100,0 | | 2100,0| | | | 2100,0| 2100,0 | | 2100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ СИРЕЦЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | 6171,6| 6171,6 | | 6171,6| | | | 6171,6| 6171,6 | | 6171,6| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 343,2| 343,2 | | 343,2| | | | 343,2| 343,2 | | 343,2| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО КАНАЛІЗАЦІЙНОГО| | | | | | | | | | | | | | |
|КОЛЕКТОРА ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|АЛМА-АТИНСЬКІЙ | 10000,0| 10000,0 | | 10000,0| | | | 10000,0| 10000,0 | | 10000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО | | | | | | | | | | | | | | |
|РОЗВАНТАЖУВАЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПО ПР. БАЖАНА ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|НОВОДАРНИЦЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІВОБЕРЕЖНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|(II П.К.) | 12000,0 | 12000,0 | | 12000,0| | | | 12000,0| 12000,0| | 12000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВЗДОВЖ ВУЛ. П.ДЕГТЯРЕНКА | 1674,5 | 1674,5 | | 1674,5| | | | 1674,5| 1674,5| | 1674,5| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 161,0 | 161,0 | | 161,0| | | | 161,0| 161,0| | 161,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПО ВУЛ. КІОТО | 3051,7 | 200,0 | | 200,0| | | 2851,7| 3051,7| 200,0| | 200,0| | | 2851,7|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 200,0 | 200,0 | | 200,0| | | | 200,0| 200,0| | 200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПІДВИЩУВАЛЬНА НАСОСНА | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАНЦІЯ ЗАГЛИБЛЕНОГО ТИПУ | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. КАБЛУКОВА | 500,6 | 500,6 | | 500,6| | | | 500,6| 500,6| | 500,6| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 34,7 | 34,7 | | 34,7| | | | 34,7| 34,7| | 34,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПО ВУЛ. ЛУНАЧАРСЬКОГО | 8621,6 | 500,0 | | 500,0| | | 8121,8| 8621,6| 500,0| | 500,0| | | 8121,8|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 500,0 | 500,0 | | 500,0| | | | 500,0| 500,0| | 500,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗАЦІЙНИЙ КОЛЕКТОР ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МОЛОЧАНСЬКІЙ | 4065,4 | 4065,4 | | 4065,4| | | | 4065,4| 4065,4| | 4065,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗАЦІЙНИЙ КОЛЕКТОР ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. РОСІЙСЬКІЙ | 4315,4 | 4315,4 | | 4315,4| | | | 4315,4| 4315,4| | 4315,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 359,8 | 359,8 | | 359,8| | | | 359,8| 359,8| | 359,8| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗАЦІЯ МЕТОДОМ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЩИТОВОЇ ПРОХОДКИ ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ТА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|УРЛІВСЬКІЙ (КОЛИШНЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ЖИЛА), Ж/М ПОЗНЯКИ, | | | | | | | | | | | | | | |
|9 М-Н, II П.К. | 50,0 | 50,0 | | 50,0| | | | 50,0| 50,0| | 50,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗОПОСТАЧАННЯ С.КРЕНИЧІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ | 6,2 | 6,2 | | 6,2| | | | 6,2| 6,2| | 6,2| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗОПОСТАЧАННЯ С. ПІДГІРЦІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ | 183,6 | 183,6 | | 183,6| | | | 183,6| 183,6| | 183,6| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ОЧИСНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|СПОРУД ВОДОПРОВІДНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАНЦІЇ N 1 | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕСНЯНСЬКОГО ВОДОПРОВОДУ | 700,0 | 700,0 | | 700,0| | | | 700,0| 700,0| | 700,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 500,0 | 500,0 | | 500,0| | | | 500,0| 500,0| | 500,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО АВТОШЛЯХІВ В | | | | | | | | | | | | | | |
|С. РОМАНКІВ ОБУХІВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНУ | 10,0 | 10,0 | | 10,0| | | | 10,0| 10,0| | 10,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ | | | | | | | | | | | | | | |
|АВТОШЛЯХІВ ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|С.ХОДОСІЇВКА ДО ПОЛІГОНУ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 5 ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ | 1884,3 | 1884,3 | | 1884,3| | | | 1884,3| 1884,3| | 1884,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТА НОВЕ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВНИЦТВО АВТОШЛЯХІВ В | | | | | | | | | | | | | | |
|С.КРЕНИЧІ ОБУХІВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНУ | 580,0 | 580,0 | | 580,0| | | | 580,0| 580,0| | 580,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТА НОВЕ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВНИЦТВО АВТОШЛЯХІВ В | | | | | | | | | | | | | | |
|С. ПІДГІРЦІ ОБУХІВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНУ | 2485,0 | 2485,0 | | 2485,0| | | | 2485,0| 2485,0| | 2485,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТА НОВЕ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВНИЦТВО АВТОШЛЯХІВ В | | | | | | | | | | | | | | |
|С.ХОДОСІЇВКА КИЄВО- | | | | | | | | | | | | | | |
|СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ | 10,0 | 10,0 | | 10,0| | | | 10,0| 10,0| | 10,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ СХИЛІВ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ГІРКИ ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ФУНІКУЛЕРА ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЛОЩІ | 200,0 | 200,0 | | 200,0| | | | 200,0| 200,0| | 200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 200,0 | 200,0 | | 200,0| | | | 200,0| 200,0| | 200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ДВОХ ПОЖЕЖНО- | | | | | | | | | | | | | | |
|СПОСТЕРЕЖНИХ МАЧТ (ЩОГЛ) В | | | | | | | | | | | | | | |
|БРОВАРСЬКОМУ I МИКІЛЬСЬКОМУ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІСНИЦТВАХ ДАРНИЦЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІСОПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА | 130,0 | 130,0 | | 130,0| | | | 130,0| 130,0| | 130,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 2,0 | 2,0 | | 2,0| | | | 2,0| 2,0| | 2,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЖЕЖНЕ ДЕПО I БУДІВЛІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВИРОБНИЧО-СЛУЖБОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИЗНАЧЕННЯ СВЯТОШИНСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІСОПАРКОВОГО ГОСПОДОРСТВА | 3000,0 | 3000,0 | | 3000,0| | | | 3000,0| 3000,0| | 3000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЖЕЖНЕ ДЕПО I ДВА ЛІСОВИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОРДОНИ ДАРНИЦЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛІСОПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА | 1020,0 | 1020,0 | | 1020,0| | | | 1020,0| 1020,0| | 1020,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ I БЛАГОУСТРІЙ| | | | | | | | | | | | | | |
|ПАРКУ "ПЕРЕМОГА" | 6300,0 | 6300,0 | 1500,0| 4800,0| | | | 6300,0| 6300,0| 1500,0| 4800,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 168,1 | 158,1 | | 158,1| | | | 168,1| 158,1| | 158,1| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ I БЛАГОУСТРІЙ| | | | | | | | | | | | | | |
|ТЕРИТОРІЙ, ПРИЛЕГЛИХ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПАРКУ-ПАМ'ЯТКИ САДОВО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|"ФЕОФАНІЯ" | 7000,0 | 7000,0 | | 7000,0| | | | 7000,0| 7000,0| | 7000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 360,0 | 360,0 | | 360,0| | | | 360,0| 360,0| | 360,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ "НИВКИ"| 150,0 | 150,0 | | 150,0| | | | 150,0| 150,0| | 150,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 150,0 | 150,0 | | 150,0| | | | 150,0| 150,0| | 150,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ" | 6000,0 | 6000,0 | | 6000,0| | | | 6000,0| 6000,0| | 6000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 123,7 | 123,7 | | 123,7| | | | 123,7| 123,7| | 123,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|УНІВЕРСИТЕТА УКРАЇНИ (КПІ) | 1000,0 | 1000,0 | | 1000,0| | | | 1000,0| 1000,0| | 1000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАБУДОВА ТРУХАНОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ОСТРОВА | 198,3 | 198,3 | | 198,3| | | | 198,3| 198,3| | 198,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 198,3 | 198,3 | | 198,3| | | | 198,3| 198,3| | 198,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ШТОЛЬНЕВИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДРЕНАЖІВ У | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАРОНАВОДНИЦЬКІЙ БАЛЦІ | 854,3 | 854,3 | | 854,3| | | | 854,3| 854,3| | 854,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ В | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНІ БАТИЄВОЇ ГОРИ | 455,1 | 455,1 | | 455,1| | | | 455,1| 455,1| | 455,1| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|СХИЛАХ ПАРКУ "ВІЧНОЇ СЛАВИ"| 350,0 | 350,0 | | 350,0| | | | 350,0| 350,0| | 350,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 194,6 | 194,6| | 194,6| | | | 194,6| 194,6| | 194,6| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ В РАЙОНІ| | | | | | | | | | | | | | |
|КИЯНІВСЬКОГО ПРОВУЛКУ | 500,0 | 500,0| | 500,0| | | | 500,0| 500,0| | 500,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|СХИЛАХ НАДДНІПРЯНСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ШОСЕ | 546,6 | 546,6| | 546,6| | | | 546,6| 546,6| | 546,6| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО МІСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КЛАДОВИЩА ДЛЯ ТВАРИН У | | | | | | | | | | | | | | |
|СКЛАДІ КОЛУМБАРІЮ З | | | | | | | | | | | | | | |
|МОГИЛЬНИКОМ ДЛЯ ЗАХОРОНЕННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ТВАРИН, КРЕМАТОРІЮ, АТП ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОСПОДАРСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ | | | | | | | | | | | | | | |
|БІЛЯ ТЕЦ-6 | 1500,0| 1500,0| 1500,0| | | | | 1500,0| 1500,0| 1500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАРТИ СКЛАДУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВЕЛЬНИХ ВІДХОДІВ У | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДПРАЦЬОВАНОМУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПИРОГІВСЬКОМУ КАР'ЄРІ ГЛИНИ| | | | | | | | | | | | | | |
|(III ЧЕРГА) | 2815,1| 2815,1| | 2815,1| | | | 2815,1| 2815,1| | 2815,1| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КОМПЛЕКС З ОБРОБКИ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|БРИКЕТУВАННЯ ВТОРИННОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|СИРОВИНИ НА ПР. ПРАВДИ, 85 | 250,0| 250,0| | 250,0| | | | 250,0| 250,0| | 250,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 158,2| 158,2| | 158,2| | | | 158,2| 158,2| | 158,2| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАХОДИ ДЛЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ | | | | | | | | | | | | | | |
|СХИЛІВ ЗВАЛИЩА В С.ПИРОГІВ| 3285,0| 3285,0| | 3285,0| | | | 3285,0| 3285,0| | 3285,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ХЛОРНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОСПОДАРСТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОДОПРОВІДНОЇ СТАНЦІЇ | 500,0| 500,0| | 500,0| | | | 500,0| 500,0| | 500,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 320,0| 320,0| | 320,0| | | | 320,0| 320,0| | 320,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКУЛЬТИВАЦІЯ ПОЛІГОНУ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВЕЛЬНИХ ВІДХОДІВ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ЧЕРВОНОПРАПОРНІЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|(I ТА II ЧЕРГИ) | 60,0| 60,0| | 60,0| | | | 60,0| 60,0| | 60,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0| 60,0| | 60,0| | | | 60,0| 60,0| | 60,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 2990,0| 2990,0| 500,0| 2490,0| | | | 2990,0| 2990,0| 500,0| 2490,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ВОДОПРОВІДНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖІ ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|АЛМА-АТИНСЬКІЙ | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВОДОПРОВІДНА МАГІСТРАЛЬ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПО ВУЛ.БІЛИЦЬКІЙ ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ВИШГОРОДСЬКОЇ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКОЇ | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРЕКЛАДКА ВОДОПРОВІДНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖІ Д=500 MM ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.БІЛИЦЬКІЙ ВІД ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ВИШГОРОДСЬКОЇ ДО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОВ. ПОЛКОВОГО | 50,0| 50,0| | 50,0| | | | 50,0| 50,0| | 50,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ВОДОПРОВОДА | | | | | | | | | | | | | | |
|Д=1000 MM ВІД ВЕЛИКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|КІЛЬЦЕВОЇ ДОРОГИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО ВУЛ. СМІЛЯНСЬКОЇ | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ВОДОПРОВОДА | | | | | | | | | | | | | | |
|Д=900 MM ВІД ВЕЛИКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|КІЛЬЦЕВОЇ ДОРОГИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО ВУЛ СМІЛЯНСЬКОЇ | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ВОДОПРОВІДНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖІ Д=1400 MM ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МАРШАЛА ГРЕЧКА | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО ВЕЛИКОЇ ОКРУЖНОЇ ДОРОГИ | 200,0| 200,0| | 200,0| | | | 200,0| 200,0| | 200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ПІДВІДНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОЛЕКТОРІВ РОЗСІЮЧОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВИПУСКУ БСА | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ СТАНЦІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ОБОЛОНСЬКА" | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПІСЧАНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | 50,0| 50,0| | 50,0| | | | 50,0| 50,0| | 50,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПЕРОВСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|Д=1400 MM | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗАЦІЙНИЙ КОЛЕКТОР | | | | | | | | | | | | | | |
|ПО ВУЛ. БОГАТИРСЬКІЙ | 400,0| 400,0| | 400,0| | | | 400,0| 400,0| | 400,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО КАНАЛІЗАЦІЙНОГО| | | | | | | | | | | | | | |
|КОЛЕКТОРА ВІД ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ВЕРХНЬОКЛЮЧОВОЇ-ПОЛЬОВОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО КОЛЕКТОРА Д=1000 MM В | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНІ ВУЛ. МАМІНА-СИБІРЯКА| 200,0| 200,0| | 200,0| | | | 200,0| 200,0| | 200,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПО ВУЛ. ЗЕМЛЯЧКИ | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛАУРЕАТСЬКІЙ (С. ПИРОГІВ) | 150,0| 150,0| | 150,0| | | | 150,0| 150,0| | 150,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|СХИЛАХ БАТИЄВОЇ ГОРИ В | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНІ ВУЛ. ДРУЖНЬОЇ | 80,0| 80,0| | 80,0| | | | 80,0| 80,0| | 80,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|СХИЛАХ БОЖКОВОГО ЯРУ | 80,0| 80,0| | 80,0| | | | 80,0| 80,0| | 80,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|УКРІПЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТЕРИТОРІЇ НАВКОЛО СВЯТО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКОГО СОБОРУ | 500,0| 500,0| 500,0| | | | | 500,0| 500,0| 500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ЗЛИВНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|СТАНЦІЇ НА НАДДНІПРЯНСЬКОМУ| | | | | | | | | | | | | | |
|ШОСЕ | 100,0| 100,0| | 100,0| | | | 100,0| 100,0| | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|УТИЛІЗАЦІЇ КОНЦЕНТРАТУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОЧИСНИХ СПОРУД НА ПОЛІГОНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 5 | 170,0| 170,0| | 170,0| | | | 170,0| 170,0| | 170,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЧАСТКОВА РЕКУЛЬТИВАЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|I ЧЕРГИ ПОЛІГОНУ N 5 | | | | | | | | | | | | | | |
|(I ЕТАП) В С. В.ДМИТРОВИЧІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБУХОВСЬКОГО РАЙОНУ | 70,0| 70,0| | 70,0| | | | 70,0| 70,0| | 70,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЧАСТКОВА РЕКУЛЬТИВАЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|I ЧЕРГИ ПОЛІГОНУ N 5 | | | | | | | | | | | | | | |
|(II ЕТАП) В С. В.ДМИТРОВИЧІ| | | | | | | | | | | | | | |
|ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ | 140,0| 140,0| | 140,0| | | | 140,0 | 140,0 | | 140,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ | 10000,0| 10000,0| 10000,0| | | | | 10000,0 | 10000,0 | 10000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ | 10000,0| 10000,0| 10000,0| | | | | 10000,0 | 10000,0 | 10000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВА | 1000,0| 1000,0| 1000,0| | | | | 1000,0 | 1000,0 | 1000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО СВЕРДЛОВИНИ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПИТНИХ ФОНТАНЧИКІВ КІВОРІЇВ| | | | | | | | | | | | | | |
|I КОЛОДЯЗІВ СВ.АНТОНІЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|СВ.ФЕОДОСІЯ НА ТЕРИТОРІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|НАЦІОНАЛЬНОГО КИЄВО- | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕЧЕРСЬКОГО ЗАПОВІДНИКА | 500,0| 500,0| 500,0| | | | | 500,0 | 500,0 | 500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРЕКЛАДАННЯ ІНЖЕНЕРНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖ НА ТЕРИТОРІЇ ВЕРХНЬОЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|ЛАВРИ | 500,0| 500,0| 500,0| | | | | 500,0 | 500,0 | 500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОСІЇВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 9345,4| 8325,4| 5731,5| 2593,9| |1020,0 | | 9345,4 | 8325,4 | 5731,5| 2593,9| | 1020,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ДЕМІЇВСЬКА, 35-37 | 370,0| 160,0| 160,0| | | 210,0 | | 370,0 | 160,0 | 160,0| | | 210,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, | | | | | | | | | | | | | | |
|92-96 | 370,0| 160,0| 160,0| | | 210,0 | | 370,0 | 160,0 | 160,0| | | 210,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|СТРАТЕГІЧНЕ ШОСЕ, 21-35 | 200,0| | | | | 200,0 | | 200,0 | | | | | 200,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ СЕЛИЩА ЧАПАЄВКА| 1160,0| 1160,0| | 1160,0| | | | 1160,0 | 1160,0 | | 1160,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|МАЛОПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. АКАДЕМІКА ВІЛЬЯМСА | 469,1| 469,1| 469,1| | | | | 469,1 | 469,1 | 469,1| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЛІКВІДАЦІЯ НАСЛІДКІВ ЗСУВУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ГРУНТУ НА ВУЛ. ГОВОРОВА, | | | | | | | | | | | | | | |
|45-А | 373,0| 373,0| | 373,0 | | | | 373,0 | 373,0 | | 373,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОКЛАДАННЯ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ | | | | | | | | | | | | | | |
|В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. АКАДЕМІКА ВІЛЬЯМСА | 230,0| 230,0| | 230,0 | | | | 230,0 | 230,0 | | 230,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|БЛАГОУСТРІЙ ГОЛОСІЇВСКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПАРКУ IM. М.РИЛЬСЬКОГО НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР.40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ | 5773,3| 5773,3| 4942,4| 830,9| | | | 5773,3 | 5773,3 | 4942,4| 830,9| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 400,0| | | | | 400,0 | | 400,0 | | | | | 400,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ НА СХИЛІ| | | | | | | | | | | | | | |
|МИКІЛЬСЬКОЇ БАЛКИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. БУКОВИНСЬКІЙ, 31 | 100,0| | | | | 100,0 | | 100,0 | | | | | 100,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ПАРКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДПОЧИНКУ В УРОЧИЩІ ПОКОЛ | | | | | | | | | | | | | | |
|(СТРАТЕГІЧНЕ ШОСЕ) | 300,0| | | | | 300,0 | | 300,0 | | | | | 300,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 7054,0 | 2054,0| 154,0| 1900,0| | 700,0 | 4300,0 | 7054,0 | 2054,0 | 154,0 | 1900,0 | | 700,0 | 4300,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. ГРИГОРЕНКА | 370,0 | | | | | 370,0 | | 370,0 | | | | | 370,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗУВАННЯ ПРИВАТНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРА В МІКРОРАЙОНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧЕРВОНИЙ ХУТІР | 500,0 | 500,0| | 500,0 | | | | 500,0 | 500,0 | | 500,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 150,0 | 150,0| | 150,0 | | | | 150,0 | 150,0 | | 150,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ С. ПОЗНЯКИ | 500,0 | 500,0| | 500,0 | | | | 500,0 | 500,0 | | 500,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 80,0 | 80,0| | 80,0 | | | | 80,0 | 80,0 | | 80,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ СЕЛИЩА БОРТНИЧІ| 500,0 | 500,0| | 500,0 | | | | 500,0 | 500,0 | | 500,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 27,0 | 27,0| | 27,0 | | | | 27,0 | 27,0 | | 27,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ СЕЛИЩА ОСОКОРКИ| 400,0 | 400,0| | 400,0 | | | | 400,0 | 400,0 | | 400,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 3,0 | 3,0| | 3,0 | | | | 3,0 | 3,0 | | 3,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ОЗЕР ВЗДОВЖ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. М.БАЖАНА НА Ж/М ПОЗНЯКИ| | | | | | | | | | | | | | |
|В 6А, 10 МІКРОРАЙОНАХ У | | | | | | | | | | | | | | |
|ДАРНИЦЬКОМУ Р-НІ | 2500,0 | | | | | 100,0 | 2400,0 | 2500,0 | | | | | 100,0 | 2400,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|"ВОЇНАМ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТАМ"| 2000,0 | | | | | 100,0 | 1900,0 | 2000,0 | | | | | 100,0 | 1900,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ПІШОХІДНОЇ АЛЕЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|ВІД ВУЛ. ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ ДО| | | | | | | | | | | | | | |
|СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ| 100,0 | | | | | 100,0 | | 100,0 | | | | | 100,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|НОВА ДАРНИЦЯ | 54,0 | 54,0| 54,0| | | | | 54,0 | 54,0 | 54,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 54,0 | 54,0| 54,0| | | | | 54,0 | 54,0 | 54,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЧЕРВОНИЙ ХУТІР | 100,0 | 100,0| 100,0| | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 100,0 | 100,0| 100,0| | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 30,0 | | | | | 30,0 | | 30,0 | | | | | 30,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.РОСІЙСЬКА, 70 | 30,0 | | | | | 30,0 | | 30,0 | | | | | 30,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 12553,0 | 4813,0| 4773,0| 40,0 | |2240,0 | 5500,0 |12553,0 | 4813,0 | 4773,0 | 40,0 | | 2240,0 | 5500,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ВОДОПОСТАЧАННЯ ЖИТЛОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДИНКУ N 10 НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.БУДІВЕЛЬНИКІВ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ШКОЛИ N 278 НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛЕНІНА В С. ТРОЄЩИНА | 40,0 | 40,0| | 40,0 | | | | 40,0 | 40,0 | | 40,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 40,0 | 40,0| | 40,0 | | | | 40,0 | 40,0 | | 40,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗУВАННЯ ЖИТЛОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДИНКУ N 10 НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДІВЕЛЬНИКІВ ТА ШКОЛИ | | | | | | | | | | | | | | |
|N 278 НА ВУЛ. ЛЕНІНА В | | | | | | | | | | | | | | |
|С.ТРОЄЩИНА | 34,0 | 34,0| | 34,0 | | | | 34,0 | 34,0 | | 34,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі; | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 34,0 | 34,0| | 34,0 | | | | 34,0 | 34,0 | | 34,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПАРКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПАМ'ЯТІ БОРЦІВ ЗА СВОБОДУ | | | | | | | | | | | | | | |
|I НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ У | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ | 6000,0 | | | | | 500,0| 5500,0| 6000,0| | | | | 500,0| 5500,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 1480,0 | | | | | 500,0| 980,0| 1480,0| | | | | 500,0| 980,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ІНЖЕНЕРНО-ТРАНСПОРТНА | | | | | | | | | | | | | | |
|ІНФРАСТРУКТУРА МІКРОРАЙОНІВ| | | | | | | | | | | | | | |
|МАЛОПОВЕРХОВОЇ (ПРИВАТНОЇ) | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАБУДОВИ | 1439,0 | 1439,0 | 1439,0 | | | | | 1439,0| 1439,0| 1439,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 439,0 | 439,0 | 439,0 | | | | | 439,0| 439,0| 439,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БАЗА БЛАГОУСТРОЮ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ОЗЕЛЕНЕННЯ ДКП | | | | | | | | | | | | | | |
|"ФІТОСЕРВІС", ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА, 26 | | | | | | | | | | | | | | |
|(II ЧЕРГА) | 200,0 | | | | | 200,0| | 200,0| | | | | 200,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|МАЙДАНЧИК ДЛЯ СКЛАДУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОПАЛОГО ЛИСТЯ ТА ІНШИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|РОСЛИННИХ РЕШТОК | 300,0 | | | | | 300,0| | 300,0| | | | | 300,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОБ'ЇЗДНА ДОРОГА ВІД ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|МИЛОСЛАВСЬКОЇ ДО В'ЇЗДУ В | | | | | | | | | | | | | | |
|С.ТРОЄЩИНА ПО ВУЛ. ЛЕНІНА | 3000,0 | 3000,0 |3000,0 | | | | | 3000,0| 3000,0| 3000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0| 150,0| 150,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | 1000,0 | | | | | 1000,0| | 1000,0| | | | | 1000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА СЕЛИЩА | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРОЄЩИНА | 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0| 150,0| 150,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0| 150,0| 150,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА СЕЛИЩА | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРОЄЩИНА | 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0| 150,0| 150,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0| 150,0| 150,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 240,0 | | | | | 240,0 | | 240,0| | | | | 240,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. БРАТИСЛАВСЬКА | 30,0 | | | | | 30,0 | | 30,0| | | | | 30,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЗАКРЕВСЬКОГО, 11 | 30,0 | | | | | 30,0 | | 30,0| | | | | 30,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 2 | 30,0 | | | | | 30,0 | | 30,0| | | | | 30,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОЕКТ ДЕТАЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЛАНУВАННЯ С. ТРОЄЩИНА | 150,0 | | | | | 150,0 | | 150,0| | | | | 150,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 4289,4 | 2361,9 | 1160,0 | 1201,9 | | 1927,5 | | 4289,4| 2361,9| 1160,0| 1201,9| | 1927,5| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|БУЛ. ПЕРОВА, 10 | 390,0 | 160,0 | 160,0 | | | 230,0 | | 390,0| 160,0| 160,0| | | 230,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗОПОСТАЧАННЯ Ж/Б | | | | | | | | | | | | | | |
|(61 ШТ.) ПРИВАТНОГО СЕКТОРА| | | | | | | | | | | | | | |
|МИКІЛЬСЬКОЇ СЛОБІДКИ | | | | | | | | | | | | | | |
|(ВУЛ. ЗОЛОТА, САГАЙДАКА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ЛУНАЧАРСЬКОГО) | 960,4 | 960,4 | | 960,4 | | | | 960,4| 960,4| | 960,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ІНЖЕНЕРНО-ТРАНСПОРТНА | | | | | | | | | | | | | | |
|ІНФРАСТРУКТУРА МІКРОРАЙОНІВ| | | | | | | | | | | | | | |
|МАЛОПОВЕРХОВОЇ (ПРИВАТНОЇ) | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАБУДОВИ | 2547,5| 1000,0| 1000,0| | | 1547,5| | 2547,5 | 1000,0 | 1000,0| | | 1547,5 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 198,0| 198,0| 198,0| | | | | 198,0 | 198,0 | 198,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 391,5| 241,5| | 241,5| | 150,0| | 391,5 | 241,5 | | 241,5 | | 150,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. БУДІВЕЛЬНИКІВ | 30,0| | | | | 30,0| | 30,0 | | | | | 30,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ДАРНИЦЬКИЙ БУЛЬВАР | 30,0| | | | | 30,0| | 30,0 | | | | | 30,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. I.ДУБОВОГО | 30,0| | | | | 30,0| | 30,0 | | | | | 30,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. А.МАЛИШКА (2 БЮВЕТИ) | 60,0| | | | | 60,0| | 60,0 | | | | | 60,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДП ТЕРИТОРІЇ ВЕНЕЦІАНСЬКОГО| | | | | | | | | | | | | | |
|ОСТРОВА (ГІДРОПАРК) | 241,5| 241,5| | 241,5 | | | | 241,5 | 241,5 | | 241,5 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ОБОЛОНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 5910,8| 1040,0| 800,0 | 240,0 | | 4870,8 | |5910,8 |1040,0 | 800,0 | 240,0 | | 4870,8 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. Л.ГАВРО | 160,8| 80,0| | 80,0 | | 80,0 | | 160,8 | 80,0 | | 80,0 | | 80,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС МІЖ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУД. N 4-А НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ТИМОЩЕНКА ТА БУД. N15 НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР.ОБОЛОНСЬКОМУ | 370,0| 160,0| | 160,0 | | 210,0 | | 370,0 | 160,0 | | 160,0 | | 210,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КОМПЛЕКСНИЙ БЛАГОУСТРІЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИБРЕЖНОЇ ТЕРИТОРІЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБОЛОНСЬКОЇ НАБЕРЕЖНОЇ | 4000,0| | | | | 4000,0 | |4000,0 | | | | | 4000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 3000,0| | | | | 3000,0 | |3000,0 | | | | | 3000,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1380,0| 800,0| 800,0 | | | 580,0 | |1380,0 | 800,0 | 800,0 | | | 580,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЗОЇ ГАЙДАЙ | 30,0| | | | | 30,0 | | 30,0 | | | | | 30,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДП ТЕРИТОРІЇ ПУЩА-ВОДИЦЯ | 800,0| 800,0| 800,0 | | | | | 800,0 | 800,0 | 800,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДП ТЕРИТОРІЇ, ЩО ПРИЛЯГАЄ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДО ДІЛЯНКИ ВЕЛИКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|КІЛЬЦЕВОЇ ДОРОГИ В МЕЖАХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІД ГОСТОМЕЛЬСЬКОГО ШОСЕ ДО| | | | | | | | | | | | | | |
|ПР.ОБОЛОНСЬКОГО | 300,0| | | | | 300,0 | | 300,0 | | | | | 300,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ З | | | | | | | | | | | | | | |
|БЛАГОУСТРОЄМ ПІШОХІДНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|АЛЕЇ ПО ВУЛ. ТИМОШЕНКА ВІД | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБОЛОНСЬКОГО ПР-ТУ ДО ПЛОЩІ| | | | | | | | | | | | | | |
|IM. ЗАГОРОДНЬОГО | 250,0| | | | | 250,0 | | 250,0 | | | | | 250,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕЧЕРСЬКА РАЙОННА В М.КИЄВІ| | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ | 3555,0| 1625,0| 1625,0 | | | 1930,0 | |3555,0 |1625,0 |1625,0 | | | 1930,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ІНЖЕНЕРНО-ТРАНСПОРТНА | | | | | | | | | | | | | | |
|ІНФРАСТРУКТУРА МІКРОРАЙОНІВ| | | | | | | | | | | | | | |
|МАЛОПОВЕРХОВОЇ (ПРИВАТНОЇ) | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАБУДОВИ | 1000,0| 1000,0| 1000,0 | | | | | 1000,0 | 1000,0 | 1000,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 300,0| 300,0| 300,0 | | | | | 300,0 | 300,0 | 300,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЗВІРИНЕЦЬКОЇ | 350,0| | | | | 350,0| | 350,0 | | | | | 350,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 350,0| | | | | 350,0| | 350,0 | | | | | 350,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЗВІРИНЕЦЬКА | 250,0| 250,0| 250,0 | | | | | 250,0 | 250,0 | 250,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 100,0| 100,0| 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МІЧУРІНА | 190,0| | | | | 190,0| | 190,0 | | | | | 190,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 80,0| | | | | 80,0| | 80,0 | | | | | 80,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МІЧУРІНА | 60,0| 60,0| 60,0 | | | | | 60,0 | 60,0 | 60,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 30,0| 30,0| 30,0 | | | | | 30,0 | 30,0 | 30,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ПАНФІЛОВЦІВ | 180,0| | | | | 180,0| | 180,0 | | | | | 180,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0| | | | | 60,0| | 60,0 | | | | | 60,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ПАНФІЛОВЦІВ | 130,0| 130,0| 130,0 | | | | | 130,0 | 130,0 | 130,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0| 60,0| 60,0 | | | | | 60,0 | 60,0 | 60,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1395,0| 185,0| 185,0 | | | 1210,0| | 1395,0 | 185,0 | 185,0 | | | 1210,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РОЗРОБКА ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТЕРИТОРІЇ ПЕЧЕРСЬКОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙОНУ | 1210,0| | | | | 1210,0| | 1210,0 | | | | | 1210,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА ЧОРНА | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОРА | 100,0| 100,0| 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА ЧОРНА | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОРА | 85,0| 85,0| 85,0 | | | | | 85,0 | 85,0 | 85,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 4121,9| 1270,0| 900,0 | 370,0 | | 2851,9| | 4121,9 | 1270,0 | 900,0 | 370,0 | | 2851,9| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС НА РОЗІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. АНДРІЇВСЬКОЇ ТА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|БРАТСЬКОЇ | 355,0| 160,0 | 160,0 | | | 195,0| | 355,0 | 160,0 | 160,0 | | | 195,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МОСТИЦЬКА У РАЙОНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ | 355,0| 160,0 | 160,0 | | | 195,0| | 355,0 | 160,0 | 160,0 | | | 195,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС НА РОЗІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ОСИПОВСЬКОГО ТА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІТРЯНІ ГОРИ | 355,0| 160,0 | 160,0 | | | 195,0| | 355,0 | 160,0 | 160,0 | | | 195,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, 14-28| 355,0| 160,0 | 160,0 | | | 195,0| | 355,0 | 160,0 | 160,0 | | | 195,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. РАДЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ, 20 | 355,0| 160,0 | 160,0 | | | 195,0| | 355,0 | 160,0 | 160,0 | | | 195,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗУВАННЯ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВОДОПОСТАЧАННЯ ПРИВАТНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРА ВУЛ.ЗАМКОВЕЦЬКА, | | | | | | | | | | | | | | |
|БІЛИЦЬКА | 100,0| 100,0 | 100,0 | | | | | 100,0 | 100,0 | 100,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ІНЖЕНЕРНО-ТРАНСПОРТНА | | | | | | | | | | | | | | |
|ІНФРАСТРУКТУРА | | | | | | | | | | | | | | |
|МІКРОРАЙОНІВ МАЛОПОВЕРХОВОЇ| | | | | | | | | | | | | | |
|(ПРИВАТНОЇ) ЗАБУДОВИ | 725,0| | | | | 725,0| | 725,0 | | | | | 725,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА ПО | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ВИШГОРОДСЬКІЙ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРОВ. КОБЗАРСЬКОМУ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ВОДНИКІВ | 511,2| | | | | 511,0| | 511,2 | | | | | 511,2| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОКЛАДАННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖ В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ | | | | | | | | | | | | | | |
|"КУРЕНІВКА" З ВІДНОВЛЕННЯМ | | | | | | | | | | | | | | |
|ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЖАШКІВСЬКА | 220,7| 100,0 | | 100,0 | | 120,7| | 220,7 | 100,0 | | 100,0 | | 120,7| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОКЛАДАННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ З | | | | | | | | | | | | | | |
|ВІДНОВЛЕННЯМ ДОРОЖНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОКРИТТЯ В ПРИВАТНОМУ | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРІ ВУЛ.СИРЕЦЬКА, | | | | | | | | | | | | | | |
|ДІЛ.46 | 400,0| | | | | 400,0| | 400,0 | | | | | 400,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 390,0| 270,0 | | 270,0 | | 120,0| | 390,0 | 270,0 | | 270,0 | | 120,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРОТИЗСУВНІ ЗАХОДИ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|СХИЛІ БІЛЯ СИРЕЦЬКОГО ОЗЕРА| 120,0| | | | | 120,0| | 120,0 | | | | | 120,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО I РЕКОНСТРУКЦІЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|ВОДОПРОВІДНИХ СИСТЕМ В | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ Ж/М | | | | | | | | | | | | | | |
|ВИНОГРАДАР ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗОЛОЧЕВСЬКА, ІЖАКЕВИЧА, | | | | | | | | | | | | | | |
|КАНІВСЬКА, КОСЕНКА, | | | | | | | | | | | | | | |
|М.ДЖАЛІЛЯ, ЧИГИРИНСЬКА | 270,0| 270,0 | | 270,0 | | | | 270,0 | 270,0 | | 270,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 9023,3| 1802,6 | 9826,6| 820,0 | | 7220,7| | 9023,3 | 1802,6 | 9826,6 | 820,0 | | 7220,7| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС НА РОЗІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ПУШИНОІ, 2 ТА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|БІЛИЧАНСЬКОЇ, 3 | 25,1| 25,1 | 25,1| | | | | 25,1 | 25,1 | 25,1 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС У СКВЕРІ | | | | | | | | | | | | | | |
|МІЖ Ж/Б НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|СВЯТОШИНСЬКІЙ, 6 ТА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ВЕРХОВИННІЙ, 8 | 370,0| 160,0 | | 160,0 | | 210,0| | 370,0 | 160,0 | | 160,0 | | 210,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. УБОРЕВИЧА | 374,1| 160,0 | | 160,0 | | 214,1| | 374,1 | 160,0 | | 160,0 | | 214,1| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ВОДОПРОВОДУ | | | | | | | | | | | | | | |
|I КАНАЛІЗАЦІЇ В | | | | | | | | | | | | | | |
|С. МИКІЛЬСЬКА БОРЩАГІВКА | 1750,0| | | | | 1750,0| | 1750,0 | | | | | 1750,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗОВІ МЕРЕЖІ НА Ж/М | | | | | | | | | | | | | | |
|МИКІЛЬСЬКА БОРЩАГІВКА, 6 | | | | | | | | | | | | | | |
|М-Н (БУДІВНИЦТВО ГГРП) | 149,1| | | | | 149,1| | 149,1 | | | | | 149,1| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗОВІ МЕРЕЖІ ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИШВІНА | 877,5| 427,5| 427,5| | | 450,0| | 877,5 | 427,5 | 427,5 | | | 450,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. БУДАРІНА | 2166,1| | | | | 2165,1| | 2165,1 | | | | | 2165,1| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ОБУХІВСЬКОЇ В МЕЖАХ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.БУЛАХОВСЬКОГО ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. УБОРЕВИЧА | 200,0| | | | | 200,0| | 200,0 | | | | | 200,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ПАРКУ "ЮНІСТЬ" | 600,0| | | | | 600,0| | 600,0 | | | | | 600,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 60,0| | | | | 60,0| | 60,0 | | | | | 60,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПАРК "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ" | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ.ТУЛУЗИ | 2000,0| 1000,0 | 500,0 | 500,0 | | 1000,0| | 2000,0 | 1000,0 | 500,0 | 500,0 | | 1000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПДП С. МИХАЙЛІВСЬКА | | | | | | | | | | | | | | |
|БОРЩАГІВКА | 162,4| | | | | 162,4| | 162,4 | | | | | 162,4| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЛАГОУСТРІЙ ТА ОБЛАШТУВАННЯ| | | | | | | | | | | | | | |
|СКВЕРУ НА ВУЛ.КОТЕЛЬНИКОВА,| | | | | | | | | | | | | | |
|32/11 | 230,0| | | | | 230,0| | 230,0 | | | | | 230,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 25,9| | | | | 25,9| | 25,9 | | | | | 25,9| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 120,0| 30,0 | 30,0 | | | 90,0| | 120,0 | 30,0 | 30,0 | | | 90,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС (ОКРУГ | | | | | | | | | | | | | | |
|66) НА РОЗІ ВУЛ. ЗОДЧИХ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЖМЕРИНСЬКОЇ | 30,0| | | | | 30,0| | 30,0 | | | | | 30,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО БЮВЕТУ | | | | | | | | | | | | | | |
|АРТЕЗІАНСЬКОЇ ВОДИ В Ж/М | | | | | | | | | | | | | | |
|АВІАБУДІВЕЛЬНИКІВ ПОБЛИЗУ | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ N 96 НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ОГАРЬОВА, 2 | 30,0| | | | | 30,0| | 30,0 | | | | | 30,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС НА | | | | | | | | | | | | | | |
|РОЗІ ВУЛ. СИНЬООЗЕРНОЇ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.БЕРКОВЕЦЬКОЇ | 30,0| | | | | 30,0| | 30,0 | | | | | 30,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|АЛЕКСУХІНА (СВЯТОШИН-1) | 30,0| 30,0 | 30,0 | | | | | 30,0 | 30,0 | 30,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СОЛОМ'ЯНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 9653,8| 5133,8 |1999,0 | 3134,8| | 4220,0 | 300,0 | 9653,8 |5133,8 | 999,0 | 3134,8| | 4220,0| 300,0|
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. АНТОНОВА, 2/32 | 330,0| 160,0 | | 160,0| | 170,0 | | 330,0 | 160,0 | | 160,0| | 170,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖІ У МІКРОРАЙОНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЖУЛЯНИ | 1606,4| 1606,4 | 299,0 | 1307,4| | | | 1606,4 |1606,4 | 299,0 | 1307,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 103,0| 103,0 | | 103,0| | | | 103,0 | 103,0 | | 103,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|КАНАЛІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРА I В МІКРОРАЙОНІ | | | | | | | | | | | | | | |
|СОВКИ | 1000,0| | | | | 1000,0 | | 1000,0 | | | | | 1000,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ ПРИВАТНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРА НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|КРАСНОДОНСЬКІЙ | 150,0| 150,0 | 150,0 | | | | | 150,0 | 150,0 | 150,0 | | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ ПРИВАТНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРА НА ВУЛ. ЛУГАНСЬКІЙ | 100,0| 100,0 | | 100,0| | | | 100,0 | 100,0 | | 100,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ІНЖЕНЕРНИХ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕРЕЖ ТА БЛАГОУСТРІЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТЕРИТОРІЇ МІКРОРАЙОНУ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБМЕЖЕНОГО ВУЛ.ЄРЕВАНСЬКОЮ,| | | | | | | | | | | | | | |
|КОЗИЦЬКОГО, УМАНСЬКОЮ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ІСКРІВСЬКОЮ | 1567,4| 1567,4 | | 1567,4 | | | | 1567,4| 1567,4 | | 1567,4| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 282,9| 282,8 | | 282,9 | | | | 282,9| 282,8 | | 282,9| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ СКВЕРУ | | | | | | | | | | | | | | |
|IM. ОСТРОВСЬКОГО | 3350,0| | | | | 3050,0| 300,0| 3350,0| | | | | 3050,0 | 300,0 |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 1550,0| 1550,0 | 1550,0| | | | | 1550,0| 1550,0 | 1550,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ ПРИВАТНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРА ПО ВУЛ.ЛОКОМОТИВНА,| | | | | | | | | | | | | | |
|ФЕДОСЄЄВА, ПРОВОДНИЦЬКА | | | | | | | | | | | | | | |
|М-Н БАТИЄВА ГОРА | 100,0| 100,0 | 100,0| | | | | 100,0| 100,0 | 100,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ СИСТЕМИ | | | | | | | | | | | | | | |
|ГАЗОПОСТАЧАННЯ В М/Р ЖУЛЯНИ| 300,0| 300,0 | 300,0| | | | | 300,0| 300,0 | 300,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ ПРИВАТНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРА ПО ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|КІРОВОГРАДСЬКІЙ М-Н СОВКИ | 50,0| 50,0 | 50,0| | | | | 50,0| 50,0 | 50,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА БАТИЄВА | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОРА | 200,0| 200,0 | 200,0| | | | | 200,0| 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА БАТИЄВА | | | | | | | | | | | | | | |
|ГОРА | 200,0| 200,0 | 200,0| | | | | 200,0| 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЛОБІДКА | 500,0| 500,0 | 500,0| | | | | 500,0| 500,0 | 500,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЛОБІДКА | 200,0| 200,0 | 200,0| | | | | 200,0| 200,0 | 200,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 10094,7| 320,0 | | 320,0 | | 9774,7| | 10094,7| 320,0 | | 320,0| | 9774,7 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. БОРЩАГІВСЬКА | 370,0| 160,0 | | 160,0 | | 210,0| | 370,0| 160,0 | | 160,0| | 210,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС НА РОЗІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. РЕЙТАРСЬКОЇ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ЗОЛОТОВОРІТСЬКОЇ | 170,0| | | | | 170,0| | 170,0| | | | | 170,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНИЙ КОМПЛЕКС НА РОЗІ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ГРЕКОВА ТА ВУЛ. ЩУСЄВА| 370,0| 160,0 | | 160,0 | | 210,0| | 370,0| 160,0 | | 160,0| | 210,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГАЗИФІКАЦІЯ ПРИВАТНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|СЕКТОРА ПО ПРОВ. КВІТУЧОМУ | 240,0| | | | | 240,0| | 240,0| | | | | 240,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ІНЖЕНЕРНО-ТРАНСПОРТНА | | | | | | | | | | | | | | |
|ІНФРАСТРУКТУРА МІКРОРАЙОНІВ| | | | | | | | | | | | | | |
|МАЛОПОВЕРХОВОЇ (ПРИВАТНОЇ) | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗАБУДОВИ | 8059,7| | | | | 8059,7| | 8059,7| | | | | 8059,7 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ СКВЕРУ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. МЕЛЬНИКОВА, 20 | 500,0| | | | | 500,0| | 500,0| | | | | 500,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА НИВКИ | 70,0| | | | | 70,0| | 70,0| | | | | 70,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 70,0| | | | | 70,0| | 70,0| | | | | 70,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА НИВКИ | 100,0| | | | | 100,0| | 100,0| | | | | 100,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 100,0| | | | | 100,0| | 100,0| | | | | 100,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА СИРЕЦЬ | 110,0| | | | | 110,0| | 110,0| | | | | 110,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 110,0| | | | | 110,0| | 110,0| | | | | 110,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОВІДВЕДЕННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЩЕКАВИЦЯ-ТАТАРКА | 70,0| | | | | 70,0| | 70,0| | | | | 70,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 70,0| | | | | 70,0| | 70,0| | | | | 70,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОЛІПШЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПРИВАТНОГО СЕКТОРА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЩЕКАВИЦЯ-ТАТАРКА | 35,0| | | | | 35,0| | 35,0| | | | | 35,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 35,0| | | | | 35,0| | 35,0| | | | | 35,0 | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ | 720,0| 320,0 | | 320,0 | | 400,0| | 720,0| 320,0 | | 320,0 | | 400,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БЮВЕТНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ | 720,0| 320,0 | | 320,0 | | 400,0| | 720,0| 320,0 | | 320,0 | | 400,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ІНШІ ГАЛУЗІ ГОСПОДАРСТВА | 31834,8| 19400,0 | 17400,0| 2000,0 | | 12434,8| | 31834,8| 19400,0 | 17400,0| 2000,0 | | 12434,8| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ВНУТРІШНІХ СПРАВ | 2000,0| 2000,0 | | 2000,0 | | | | 2000,0| 2000,0 | | 2000,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|АДМІНБУДИНОК РУВС | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ.ЗАКРЕВСЬКОГО | 250,0| 250,0 | | 250,0 | | | | 250,0| 250,0 | | 250,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 250,0| 250,0 | | 250,0 | | | | 250,0| 250,0 | | 250,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|АДМІНБУДИНОК РУВС | | | | | | | | | | | | | | |
|ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ З | | | | | | | | | | | | | | |
|ПУЛЬТОМ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|ОХОРОНИ НА ВУЛ. КУТУЗОВА, | | | | | | | | | | | | | | |
|18/7 | 250,0| 250,0 | | 250,0 | | | | 250,0| 250,0 | | 250,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 250,0| 250,0 | | 250,0 | | | | 250,0| 250,0 | | 250,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО II ЧЕРГИ | | | | | | | | | | | | | | |
|АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ | | | | | | | | | | | | | | |
|КЕРУВАННЯ ДОРОЖНІМ РУХОМ | | | | | | | | | | | | | | |
|(АСКДР) З РЕКОНСТРУКЦІЄЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|БУДИНКУ ЦЕНТРАЛЬНОГО ПУНКТУ| | | | | | | | | | | | | | |
|КЕРУВАННЯ, | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 54 | 1000,0| 1000,0 | |1000,0 | | | | 1000,0| 1000,0 | | 1000,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 200,0| 200,0 | | 200,0 | | | | 200,0| 200,0 | | 200,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПЕРСПЕКТИВНЕ ПРОЕКТУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|в тому числі: | 500,0| 500,0 | | 500,0 | | | | 500,0| 500,0 | | 500,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ІЗОЛЯТОР ТИМЧАСОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ТРИМАННЯ ЗАТРИМАНИХ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗААРЕШТОВАНИХ ОСІБ НА 600 | | | | | | | | | | | | | | |
|МІСЦЬ | 500,0| 500,0 | | 500,0 | | | | 500,0| 500,0 | | 500,0 | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ| | | | | | | | | | | | | | |
|ВЗАЄМОДІЇ З ЗАСОБАМИ | | | | | | | | | | | | | | |
|МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА | | | | | | | | | | | | | | |
|ЗВ'ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ | 12000,0| 12000,0| 12000,0| | | | | 12000,0| 12000,0| 12000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ | 12000,0| 12000,0| 12000,0| | | | | 12000,0| 12000,0| 12000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ | 5400,0| 5400,0| 5400,0| | | | | 5400,0| 5400,0| 5400,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПРИДБАННЯ ЛІФТОВОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АДМІНБУДИНКУ| | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. ХРЕЩАТИК, 36 | 5000,0| 5000,0| 5000,0| | | | | 5000,0| 5000,0| 5000,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДИНКУ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. ХРЕЩАТИК, 36 | 400,0| 400,0| 400,0| | | | | 400,0| 400,0| 400,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОСІЇВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 4249,8| | | | | 4249,8| | 4249,8| | | | | 4249,8| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАТИВНОГО БУДИНКУ | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ПР. 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, | | | | | | | | | | | | | | |
|38-44 | 4249,8| | | | | 4249,8| | 4249,8| | | | | 4249,8| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СОЛОМ'ЯНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М. КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 6250,0| | | | | 6250,0| | 6250,0| | | | | 6250,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|АДМІНБУДИНОК СОЛОМ'ЯНСЬКОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІІ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ПР. ПОВІТРОФЛОТСЬКОМУ, 41 | 6250,0| | | | | 6250,0| | 6250,0| | | | | 6250,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 1935,0| | | | | 1935,0| | 1935,0| | | | | 1935,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|НАДБУДОВА ПРИМІЩЕННЯ КП УЗН| | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ.ГЕРЦЕНА, 6 | 1370,0| | | | | 1370,0| | 1370,0| | | | | 1370,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ ПРИМІЩЕНЬ НА | | | | | | | | | | | | | | |
|ВУЛ. СТУДЕНТСЬКІЙ, 12-А | 565,0| | | | | 565,0| | 565,0| | | | | 565,0| |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО | 3623,7| 3623,7| | 3623,7| | | | 3623,7| 3623,7| | 3623,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В М.КИЄВІ| | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ | 400,0| 400,0| | 400,0| | | | 400,0| 400,0| | 400,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|БУДІВНИЦТВО ВЕТЛІКАРНІ В | | | | | | | | | | | | | | |
|ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ | 400,0| 400,0| | 400,0| | | | 400,0| 400,0| | 400,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 400,0| 400,0| | 400,0| | | | 400,0| 400,0| | 400,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В | | | | | | | | | | | | | | |
|М.КИЄВІ ДЕРЖАВНА | | | | | | | | | | | | | | |
|АДМІНІСТРАЦІЯ | 3223,7| 3223,7| | 3223,7| | | | 3223,7| 3223,7| | 3223,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ | | | | | | | | | | | | | | |
|МЕДИЦИНИ НА ВУЛ. | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІЙ У | | | | | | | | | | | | | | |
|ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ | 3223,7| 3223,7| | 3223,7| | | | 3223,7| 3223,7| | 3223,7| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ПОБУТОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|НАСЕЛЕННЯ | 3600,0| 3600,0| 1600,0| 2000,0| | | | 3600,0| 3600,0| 1600,0| 2000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТА РИНКІВ | 1600,0| 1600,0| 1600,0| | | | | 1600,0| 1600,0| 1600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО | | | | | | | | | | | | | | |
|ПІДПРИЄМСТВА "КИЇВСЬКИЙ | | | | | | | | | | | | | | |
|ІПОДРОМ", ПР.АКАДЄМІКА | | | | | | | | | | | | | | |
|ГЛУШКОВА, 10 | 1600,0| 1600,0| 1600,0| | | | | 1600,0| 1600,0| 1600,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|в тому числі: | | | | | | | | | | | | | | |
|проектні роботи | 700,0| 700,0| 700,0| | | | | 700,0| 700,0| 700,0| | | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ | 2000,0| 2000,0| | 2000,0| | | | 2000,0| 2000,0| | 2000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РЕКОНСТРУКЦІЯ КРЕМАТОРІЮ | | | | | | | | | | | | | | |
|НА ВУЛ. БАЙКОВІЙ, 16, | | | | | | | | | | | | | | |
|II ЧЕРГА | | | | | | | | | | | | | | |
|(ГОЛОСІЇВСЬКИЙ Р-Н) | 2000,0| 2000,0| | 2000,0| | | | 2000,0| 2000,0| | 2000,0| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ | | | | | | | | | | | | | | |
|ЕКОНОМІКИ ТА ІНВЕСТИЦІЙ | 6079,3| 6079,3| | 6079,3| | | | 6079,3| 6079,3| | 6079,3| | | |
|---------------------------+---------+---------+--------+--------+------------+--------+--------+---------+---------+--------+--------+-----------+---------+--------|
|РОЗРОБКА ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ | | | | | | | | | | | | | | |
|ТЕРИТОРІЙ | 6079,3| 6079,3| | 6079,3| | | | 6079,3| 6079,3| | 6079,3| | | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заступник Київського міського голови - секретар Київради В.Яловий