Документ втратив чиннiсть!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 30 березня 1994 р. N 191
Київ

( Постанову відмінено згідно Постанови КМ
N 51 від 20.01.
97 )

Про внесення доповнень до Порядку видачі посвідчень
особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської
катастрофи

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести такі доповнення до Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 1992 р. N 501 (ЗП України, 1992 р., N 10, ст.245; 1993 р., N 9, ст.177).

Пункт 10 доповнити абзацом такого змісту: "Рішення про видачу або відмову у видачі посвідчення приймається у місячний термін з дня надходження необхідних документів до органу, що видає посвідчення";

Пункт 11 доповнити абзацами такого змісту:

"У разі втрати посвідчення видається його дублікат на підставі раніше поданих документів, зазначених у пункті 10 цього Порядку, а також особистої заяви (з поясненням обставин втрати або псування посвідчення і зазначенням його номера і дати видачі) та публікації в пресі його визнання недійсним втраченого посвідчення.

Дублікат видається органом, який видав посвідчення. При цьому угорі ліворуч посвідчення ставиться штамп або робиться чорним чорнилом надпис Дублікат. Видано замість посвідчення серії... N... .

У разі коли втрачене посвідчення буде найдено, воно підлягає обов'язковій здачі для знищення органові, яким видано його дублікат".

Виконуючий обов'язки Прем'єр-міністра України Ю.ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

Міністр Кабінету Міністрів України I.ДОЦЕНКО