Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 6 грудня 1999 р. N 2210
Київ

Про затвердження переліку пріоритетних видів
економічної діяльності на території пріоритетного
розвитку у Волинській області та Порядку розгляду
інвестиційних проектів, що реалізуються у
пріоритетних видах економічної діяльності
на території пріоритетного розвитку
у Волинській області

( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 1175 від 26.07.
2000
N 897 від 26.07.
2001
N 1305 від 10.10.
2001
N 9 від 10.01.20
02 )

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік пріоритетних видів економічної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області та Порядок розгляду інвестиційних проектів, що реалізуються у пріоритетних видах економічної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області (додаються).

2. Міністерству економіки:

розглядати щороку результати запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області та подавати пропозиції щодо внесення змін до переліку пріоритетних видів економічної діяльності, зазначеного в пункті 1 цієї постанови;

у разі внесення змін до Класифікації видів економічної діяльності ДК 009-96 подавати до Кабінету Міністрів України відповідні пропозиції.

3. Міністерству економіки разом з Державною митною службою та Державною податковою адміністрацією в місячний термін розробити та затвердити форму подання інформації про укладення та розірвання договорів на реалізацію інвестиційних проектів у пріоритетних видах економічної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області.

Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 грудня 1999 р. N 2210

Перелік
пріоритетних видів економічної діяльності на території
пріоритетного розвитку у Волинській області

  ----------------------------------------------------------------
Код згідно з | Вид економічної діяльності
Класифікацією видів |
економічної діяльності ДК |
009-96 |
----------------------------------------------------------------
10.1 Видобування та агломерація
кам'яного вугілля

15.1 М'ясна промисловість

15.2 Промислове виробництво рибної
продукції

15.3 Промислове перероблення овочів та
фруктів

15.4 Виробництво жирів

15.6 Оброблення зерна, виробництво
крохмалю

15.86.1 Перероблення чаю

15.87 Виробництво прянощів

15.89 Виробництво інших харчових
продуктів, не віднесених до інших
угруповань

15.98 Виробництво мінеральних вод та
прохолодних напоїв, крім
виробництва кока-коли, пепсі-коли

17.4 Виробництво виробів з текстилю

17.11 Бавовнопрядіння

17.21 Виробництво бавовняних тканин

18.2 Виробництво одягу з текстилю

20.1 Лісопильне та стругальне
виробництво, просочування деревини

20.2 Виробництво дерев'яних панелей

20.3 Виробництво теслярських та
столярних виробів

21.22 Виробництво санітарно-гігієнічних
виробів та паперових виробів для
побутового користування

22.22 Поліграфічна діяльність, не віднесена
до інших угруповань (друкування іншої
друкованої продукції, виготовленої за
іншою технологією (способом
флексографії)

24.14 Виробництво інших основних органічних
речовин

24.16 Виробництво пластмас у первинних
формах

24.51 Виробництво мила, детергентів,
очищувальних і полірувальних
препаратів

24.52 Виробництво парфумерної продукції та
косметичних засобів

25.2 Перероблення пластмаси

27.5 Металеве лиття

29.4 Виробництво верстатів

29.5 Виробництво інших машин
спеціального призначення

29.7 Виробництво побутових приладів

29.12.1 Виробництво (без ремонту) насосів,
компресорів та гідравлічних систем

31.1 Виробництво двигунів, генераторів і
трансформаторів

31.6 Виробництво іншого електроустаткування

35.42 Виробництво велосипедів

36.14.1 Виробництво інших видів меблів

40.10.1 Виробництво електроенергії
тепловими електростанціями

40.3 Виробництво та розподілення тепла

64.2 Зв'язок.

( Перелік в редакції Постанови КМ N 1175 від 26.07.2000, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1305 від 10.10.2001 )

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 грудня 1999 р. N 2210
(у редакції постанови Кабінету Міністрів
України від 26 липня 2001 р. N 897

Порядок
розгляду та затвердження інвестиційних проектів,
що реалізуються у пріоритетних видах економічної
діяльності на території пріоритетного розвитку у
Волинській області, і визначення переліку та
обсягів матеріалів і сировини, які ввозяться для
потреб власного виробництва, пов'язаного з
реалізацією інвестиційних проектів

1. Цим Порядком установлюється процедура розгляду та затвердження Радою з питань території пріоритетного розвитку (далі - Рада) інвестиційних проектів, що реалізуються суб'єктами підприємницької діяльності у пріоритетних видах економічної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області (далі - інвестиційні проекти), а також визначення переліку та обсягів матеріалів і сировини, які звільняються від сплати ввізного мита у разі ввезення на територію пріоритетного розвитку у Волинській області для потреб власного виробництва, пов'язаного з реалізацією інвестиційних проектів.

2. Суб'єкт підприємницької діяльності, який має намір реалізувати інвестиційний проект, або уповноважена ним у встановленому порядку особа (далі - заявник) подає до Ради такі документи:

заяву про розгляд інвестиційного проекту, складену за формою згідно з додатком;

інвестиційний проект (у трьох примірниках) кошторисною вартістю, еквівалентною не менш як 200 тис. доларів США, який виконано відповідно до затверджених Радою вимог, підписано заявником, прошито і пронумеровано. У разі коли для реалізації інвестиційного проекту заявник передбачає ввезення матеріалів, сировини, устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них, проект повинен містити їх перелік із зазначенням обсягів, кодів (згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності) та обгрунтуванням;

засвідчені в установленому порядку копії свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності та засновницьких документів юридичної особи;

у разі коли заявником є юридична особа - нерезидент України, - документи (витяг з торговельного, банківського або судового реєстру тощо), які свідчать про реєстрацію цього заявника у країні її місцезнаходження. Ці документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни, що їх видала, перекладені українською мовою та легалізовані у консульській установі України, якщо міжнародними договорами, в яких бере участь Україна, не передбачено інше. Зазначені документи можуть бути засвідчені в посольстві відповідної держави в Україні та легалізовані в МЗС;

висновки щодо інвестиційного проекту, підготовлені відповідними органами, на які покладено здійснення контролю за безпекою виробництва та праці, екологічною безпекою, іншими органами та організаціями відповідно до їх компетенції та за переліком, установленим Радою;

довідку, видану органом державної податкової служби за місцезнаходженням заявника, про стан розрахунків із сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) - для юридичних осіб, зареєстрованих в Україні.

3. Після перевірки документів, зазначених у пункті 2 цього Порядку, Рада реєструє їх надходження у спеціальному журналі, присвоює реєстраційний номер і видає заявникові письмове підтвердження їх одержання. Форма спеціального журналу встановлюється Радою.

4. Копії зареєстрованих документів заявника Рада у триденний термін з дня їх реєстрації надсилає виконкому Нововолинської міської ради для підготовки виходячи з програм соціально-економічного розвитку міста висновків про доцільність реалізації інвестиційного проекту, а також Волинській облдержадміністрації - для підготовки висновків щодо обгрунтованості переліку та обсягів матеріалів, сировини, устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них.

Копію заяви про розгляд інвестиційного проекту та копію інвестиційного проекту Рада надсилає у триденний термін з дня їх реєстрації Мінекономіки для проведення за участю Мінфіну, Мінпромполітики, Мінагрополітики, Державної податкової адміністрації у Волинській області експертизи інвестиційного проекту з метою запобігання негативним наслідкам його реалізації, зокрема щодо виконання державних програм економічного, науково-технічного та соціального розвитку, обсягів надходжень до бюджетів, а також з метою визначення джерел покриття можливих втрат. ( Абзац другий пункту 4 в редакції Постанови КМ N 9 від 10.01.2002 )

Відповідні експертні висновки надсилаються Раді в місячний термін.

5. Рада розглядає зареєстровані документи заявника разом з експертними висновками і приймає рішення про затвердження або відмову у затвердженні інвестиційного проекту в термін, який не може перевищувати 45 днів з дати подання документів заявником.

6. У разі затвердження інвестиційного проекту заявникові видається свідоцтво про затвердження інвестиційного проекту разом з одним примірником інвестиційного проекту, на титульному аркуші якого проставляються дата та номер цього рішення, скріплені підписом голови Ради та печаткою. Один примірник інвестиційного проекту зберігається у Раді.

Якщо для реалізації інвестиційного проекту передбачається ввезення на митну територію України матеріалів, сировини, устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них, один примірник інвестиційного проекту з відповідним переліком матеріалів, сировини, устаткування, обладнання та комплектуючих виробів до них надсилається Радою відповідному митному органу.

Рада у дводенний термін після прийняття рішення про затвердження інвестиційного проекту інформує про це виконком Нововолинської міської ради та Державну податкову адміністрацію у Волинській області.

7. Рада відмовляє заявникові у затвердженні інвестиційного проекту, якщо:

інвестиційний проект не відповідає пріоритетним видам економічної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області, визначеним у встановленому порядку;

одержано негативні висновки експертиз щодо інвестиційного проекту;

у поданих заявником документах виявлено недостовірні відомості;

суб'єкт підприємницької діяльності має заборгованість із сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).

Рішення про відмову у затвердженні інвестиційного проекту з обгрунтуванням причин відмови надсилається заявникові у дводенний термін після прийняття цього рішення.

8. Заявник, якому відмовлено у затвердженні інвестиційного проекту, може повторно подати його на розгляд Ради, усунувши недоліки, що спричинили відмову у затвердженні цього проекту.

9. Зміни до затвердженого інвестиційного проекту вносяться у порядку, встановленому для його затвердження.

10. Про хід реалізації інвестиційного проекту суб'єкт підприємницької діяльності звітує перед Радою за відповідною формою та в терміни, встановлені нею.

Рада до другого числа місяця, що настає за звітним кварталом, подає Волинській облдержадміністрації інформацію про стан реалізації суб'єктами підприємницької діяльності інвестиційних проектів, а Волинська облдержадміністрація подає до п'ятого числа місяця, що настає за звітним кварталом, відповідну інформацію Мінекономіки та Державній податковій адміністрації України.

( Порядок в редакції Постанови КМ N 897 від 26.07.2001 )

Додаток
до Порядку

Зразок

Заява
про розгляд інвестиційного проекту

__________________________________________________________________

(назва проекту )

Заявник __________________________________________________________

(найменування юридичної або прізвище та ініціали фізичної

__________________________________________________________________

особи, її адреса, ідентифікаційний код ЄДРПОУ, номери телефонів,

__________________________________________________________________

телефаксу, найменування установи обслуговуючого банку, номер

__________________________________________________________________

рахунка, телефони установи банку, паспортні дані - для

__________________________________________________________________

фізичних осіб)

Місце впровадження _______________________________________________

(місто, район, підприємство)

Вид економічної діяльності _______________________________________

__________________________________________________________________

(назва та код згідно з Класифікацією видів економічної діяльності

_________________________________________________________________

діяльності ДК 009-96)

Розмір інвестицій ________________________________________________

Вид інвестицій ___________________________________________________

Кількість створюваних нових робочих місць ________________________

Кількість робочих місць, що будуть збережені _____________________

Термін реалізації проекту _________________, у тому числі монтаж і

налагодження обладнання ______________, функціонування виробництва

______________, інше _____________________________________________

(розшифрування)

Найменування продукції (робіт, послуг) ___________________________

Річний обсяг виробництва _________________________________________

Ринок збуту ______________________________________________________

Обсяг експорту ___________________________________________________

Потреба у виробничих площах ______________________________________

Потреба в енергоносіях ___________________________________________

(за видами)

Виконавці будівельно-монтажних робіт _____________________________

Постачальники:

устаткування, обладнання та комплектуючих виробів ________________

матеріалів, сировини _____________________________________________

Середньомісячна заробітна плата одного працівника ________________

Заявник ________________
(підпис) 
________________________________
(ініціали, прізвище) 
МП  _____ __________ року 

( Додаток до Порядку в редакції Постанови КМ N 897 від 26.07.2001 )