Документ втратив чиннiсть!

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ
N 240/1217 від 3 квітня 2001 року

(Рішення втратило чинність на підставі
Рішення Київської міської ради
N 172/833 від 22.02.20
07)

Про внесення змін до рішення Київради
від 06.07.2000 року N 231/95
2 "Про громадські
приймальні депутатів Київської міської ради"

З метою підвищення ефективності депутатської діяльності у виборчих округах та уточнення окремих пунктів Положення "Про громадські приймальні депутатів Київської міської ради" Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести до рішення Київради від 06.07.2000 N 231/952 "Про громадські приймальні депутатів Київської міської ради" такі зміни:

1. Підпункт 1.1 пункту 1 Положення викласти в такій редакції:

"1.1. Громадська приймальня депутата Київської міської ради (далі громадська приймальня) є формою роботи Київської міської ради з громадськістю міста.

За поданням депутата Київради відповідного виборчого округу на ім'я заступника Київського міського голови - секретаря Київради функції громадської приймальні, відповідно до цього Положення, можуть покладатись на громадські організації (за згодою), що мають статутні цілі сприяння місцевому самоврядуванню, або окремих громадян."

2. Підпункт 1.2 пункту 1 після слів "Європейською хартією про місцеве самоврядування" доповнити словами "та іншим законодавством України".

3. В підпункті 3.1 пункту 3 вилучити позицію "роботи посадових осіб органів самоврядування, керівників комунальних підприємств, установ, організацій в межах виборчого округу".

4. Підпункт 4.1 пункту 4 Положення викласти в такій редакції:

"4.1. До складу громадської-приймальні входять: депутат Київради від відповідного виборчого округу, депутати районної ради (за згодою), округи яких розташовані в межах відповідного міського округу, активні виборці округу, які виявили бажання брати участь в роботі громадської приймальні."

5. Підпункт 4.3 пункту 4 Положення викласти в такій редакції:

"4.3. Покладання функцій громадської приймальні на громадську організацію здійснюється розпорядженням заступника міського голови секретаря Київради."

6. Підпункт 5.1 пункту 5 Положення викласти в такій редакції:

"5.1. Громадська організація, на яку покладені функції громадської приймальні, на час виконання цих функцій відкриває бюджетний рахунок і фінансується згідно з кошторисом, затвердженим Київрадою."

7. Підпункт 5.2 пункту 5 Положення викласти в такій редакції:

"5.2. За рахунок коштів з міського бюджету, передбачених для вирішення соціально-економічних проблем виборчого округу та виконання наказів виборців, і коштів, передбачених для підтримки рад громадського самоврядування, на час виконання функцій громадської приймальні громадська організація може встановити дві посадові одиниці з посадовими окладами в розмірі до трьох мінімальних заробітних плат. З окремими громадянами керівництво секретаріату Київради або за його дорученнями керівництво підприємств комунального підпорядкування відповідного району може укладати строкові трудові угоди як з позаштатними працівниками."

8. Підпункт 5.4 пункту 5 Положення викласти в такій редакції:

"5.4. Питання надання приміщення для розміщення громадської приймальні вирішується Київрадою або відповідною районною радою протягом місяця після утворення громадської приймальні."

9. Пункт 6 Положення викласти в такій редакції:

"6. Припинення діяльності.

6.1. Припинення діяльності громадської приймальні здійснюється: -за рішенням Київради при недотриманні вимог даного положення або чинного законодавства громадською приймальнею; - розпорядженням заступника міського голови - секретаря Київради за поданням депутата відповідного виборчого округу; - із закінченням повноважень депутата Київради даного скликання".

10. Підпункти Положення 4.4, 4.5, 4.6 вважати відповідно підпунктами 4.3, 4.4, 4.5.

11. Підпункти Положення 4.2, 7.1, 7.2 вважати такими, що втратили чинність.

Міський голова О. Омельченко

"Хрещатик" N 53 (1883) від 15 травня 2001 року