Документ втратив чиннiсть!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 18 червня 1992 р. N 344
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 1821 від 26.11.2003)

Про затвердження Положення про порядок
державної реєстрації колективного сільськогосподарського підприємства

На виконання доручення Верховної Ради України від 20 травня 1992 р. Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити Положення про порядок державної реєстрації колективного сільськогосподарського підприємства, що додається.

Перший віце-прем'єр-міністр України К.МАСИК

Міністр Кабінету Міністрів України В.ПЄХОТА

Затверджене
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 червня 1992 р. ь 344

Положення
про порядок державної реєстрації колективного
сільськогосподарського підприємства

1. Державна реєстрація колективногго сільськогосподарського підприємства - колгоспу, а також сільськогосподарського кооперативу, спілки селян та іншого агроформування, створених на базі колгоспів, предметом діяльності якого є виробництво товарної сільськогосподарської продукції, її переробка, розвиток інших підсобних виробництв і промислів /надалі - підприємство/, проводиться в районній державній адміністрації або виконавчому комітеті міської Ради народних депутатів за місцезнаходженням підприємства.

Державна реєстрація підприємства здійснюється не пізніше 30 днів від дня подання до районної державної адміністрації або виконавчого комітету міської Ради народних депутатів необхідних документів.

2. Для державної реєстрації підприємства до районної державної адміністрації або виконавчого комітету міської Ради народних депутатів подаються: заява правління підприємства або його засновників, витяг з протоколу загальних зборів /зборів уповноважених/ членів підприємства з рішенням про створення підприємства і прийняття його статуту та два прошнуровані та пронумеровані примірники статуту.

3. Районна державна адміністрація, виконавчий комітет міської Ради народних депутатів видає підприємству посвідчення про державну реєстрацію і робить відповідний запис у кожному примірнику статуту, який стверджується печаткою. Водночас адміністрація /міськвиконком/ подають до відповідної податкової інспекції та органу державної статистики відомості про зареєстроване підприємство.

Органи державної статистики присвоюють підприємству код суб"єкта підприємницької діяльності.

Перший примірник статуту зберігається в органі, що провів державну реєстрацію, другий - повертається підприємству.

4. За державну реєстрацію підприємства вноситься плата, розмір якої встановлено постановою Ради Міністрів УРСР від 15 квітня 1991 р. N 99 /в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 1992 р. N 43 - ЗП УРСР, 1991 р., ь 5, ст.37; 1992 р., ь 2, ст.48/.

Районна державна адміністрація, виконавчий комітет міської Ради народних депутатів мають право встановлювати пільгову плату за державну реєстрацію підприємства.

5. При зміні основних положень статуту - предмета діяльності і форми власності - підприємство підлягає перереєстрації, яка провадиться у тому ж порядку, що й реєстрація. Про зміну інших положень статуту підприємство письмово повідомляє районну державну адміністрацію або виконавчий комітет міської Ради народних депутатів, які зареєстрували його.

Постановою Верховної Ради України від 14 лютого 1992 р. N 2115-ХП доручено провести безоплатну перереєстрацію існуючих колективних сільськогосподарських підприємств.

6. У державній реєстрації підприємства може бути відмовлено тільки в результаті порушення встановленого Законом України "Про колективне сільськогостподарське підприємство" порядку його створення. Не допускається відмова в державній реєстрації підприємства за мотивами недоцільності його створення.

7. Відмова у державній реєстрації підприємства може бути оскаржена в судовому порядку.