КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 3 лютого 1997 р. N 137
Київ

Про Комплексну програму
будівництва вітрових електростанцій

Зметою задоволення потреб народного господарства в електроенергії, широкого впровадження нетрадиційних і відновлювальних джерел енергії та палива, ефективнішого використання виробничих потужностей підприємств машинобудування і військово-промислового комплексу Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Схвалити Комплексну програму будівництва вітрових електростанцій.

2. Міністерству машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії, Міністерству енергетики та електрифікації, Державному комітетові по водному господарству, Міністерству економіки та Національній комісії з питань регулювання електроенергетики утворити міжгалузеву координаційну раду з питань будівництва вітрових електростанцій і затвердити положення про неї.

3. Міністерству машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії, Міністерству енергетики та електрифікації, Державному комітетові по водному господарству за участю Міністерства економіки і Національного агентства з реконструкції та розвитку розробити заходи щодо залучення інвестицій на будівництво електростанцій та виробництво сучасного вітроенергетичного обладнання.

Перший віце-прем'єр-міністр України В.ДУРДИНЕЦЬ