Документ втратив чиннiсть!

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 1 від 04.01.2000
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
26 січня 2000 р. за N 48/4269

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства праці та соціальної політики України
N 473 від 12.12.2006
)

Про затвердження Порядку виплати органами соціального
захисту населення щорічної допомоги на оздоровлення
громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської
катастрофи

На виконання пункту 1 Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення окремих виплат органами соціального захисту населення" ( 563-14 ) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок виплати органами соціального захисту населення щорічної допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додається).

2. Міністерству праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, управлінням соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій керуватись зазначеним Порядком у роботі та довести його до відома районних управлінь праці та соціального захисту.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра відповідно до розподілу обов'язків.

Міністр I.Я.Сахань

Затверджено
Наказ Міністерства праці та
соціальної політики України
04.01.2000 N 1

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
26 січня 2000 р.
за N 48/4269

Порядок
виплати органами соціального захисту населення щорічної
допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали
внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. Цей Порядок розроблений відповідно до статті 48 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" ( 796-12 ).

2. Щорічна допомога на оздоровлення (надалі - допомога) надається:

- інвалідам I, II та III груп;

- дітям-інвалідам;

- учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС II і III категорій;

- кожній дитині, яка втратила внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків;

- евакуйованим із зони відчуження в 1986 році, включаючи дітей.

3. Допомога виплачується управліннями праці та соціального захисту населення громадянам за місцем їх проживання.

4. Підставою для призначення допомоги є копія посвідчення встановленого зразка або інший документ, що підтверджує статус особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи; паспорт або інший документ, який засвідчує місце проживання; письмова заява особи, якій провадиться виплата допомоги, та довідка з місця роботи або органу, що виплачує пенсію, із зазначенням терміну останньої виплати допомоги.

5. Термін виплати допомоги визначається за погодженням з громадянином, який звернувся по допомогу.

6. Виплата допомоги провадиться через поштові відділення або через банківську установу шляхом перерахування коштів на особовий рахунок громадянина за його згодою, за відомостями (списками), наданими управліннями праці та соціального захисту населення.

7. Управління праці та соціального захисту населення до 25-го числа місяця, що передує місяцю виплати допомоги, складають розрахунки видатків на виплату допомоги у відповідному місяці та подають територіальним відділенням Державного казначейства, а також надають територіальним поштовим відділенням або установам банків відомості (списки) осіб, яким виплачується допомога.

8. Витрати на виплату допомоги та на оплату в зв'язку з цим поштових та банківських операцій здійснюються за рахунок асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік для здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи та соціальним захистом населення, за кодом 190101 "Виплата компенсацій та надання пільг".

9. Територіальні відділення Державного казначейства на підставі поданих управліннями праці та соціального захисту населення розрахунків видатків на виплату допомоги та на оплату поштових і банківських операцій проводять перерахування в межах коштів, що надійшли на рахунок фінансування цих витрат.

Начальник відділу соціальних виплат та допомоги Т.А.Міщенко