КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 7 серпня 1999 р. N 1432
Київ
(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 804 від 27 липня 2011 р.)
Про затвердження переліку державних платних послуг,
які надаються науково-дослідними інститутами судових
експертиз Міністерства юстиції
Відповідно до статті 15 Закону України "Про судову експертизу" та пункту 7.11 статті 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити перелік державних платних послуг, які надаються науково-дослідними інститутами судових експертиз Міністерства юстиції (додається).
2. Послуги, включені до переліку, надаються науково-дослідними інститутами судових експертиз Міністерства юстиції юридичним та фізичним особам на договірних засадах за плату в обсягах витрат, пов'язаних з їх виконанням. Кошти, що надходять до зазначених науково-дослідних інститутів використовуються (в установленому порядку з єдиним кошторисом доходів і видатків) згідно із законодавством.
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 серпня 1999 р. N 1432
Перелік
державних платних послуг, які надаються науково-дослідними
інститутами судових експертиз Міністерства юстиції
1. Проведення судових експертиз, а саме: криміналістичних, біологічних, автотехнічних, економічних, бухгалтерських, товарознавчих, будівельно-технічних, гірничо-технічних та інших у кримінальних, цивільних, арбітражних та адміністративних справах на підставі і в порядку, встановленому законодавством.
2. Навчально-методична робота із замовниками і виконавцями науково-експертних досліджень.
3. Розроблення рекомендацій для органів дізнання, попереднього слідства та судів, спрямованих на профілактику правопорушень.
4. Підготовка та видання наукових робіт і впровадження їх в експертну практику.
5. Установлення обставин, що сприяли або можуть сприяти вчиненню злочинів, і розроблення рекомендацій щодо їх усунення.
6. Консультаційні та експертні послуги у разі виклику до органів дізнання та суду.
7. Надання науково-технічних послуг організаціям і громадянам відповідно до законодавства та статуту установ.
8. Проведення науково-практичних семінарів і нарад, конференцій, симпозіумів з питань теорії та практики судової експертизи і криміналістики, обміну передовим досвідом експертної роботи.
9. Проведення експертної підготовки з наступним присвоєнням у порядку, встановленому Законом України "Про судову експертизу" (4038-12), кваліфікації судового експерта.
10. Проведення навчання експертів з метою вивчення нових методів та методик експертних досліджень, а також змін у законодавстві з питань судових експертиз.
11. Проведення наукових та науково-технічних експертиз у сфері науково-дослідних та дослідно-конструкторських розробок у галузі судової експертизи.
12. Послуги, спрямовані на вирішення питань, що не належать до судочинства, якщо для цього використовуються засоби та методи судової експертизи (висновки спеціалістів).
13. Копіювальні та брошурувальні роботи.